Sta odlikuje sampiona

Moderator: babaos

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby Boža Jawa » Mon Jan 10, 2011 1:04 am

feniks wrote:
Boža Jawa wrote:
feniks wrote:Ne nasedaj na provokacije Božo.......je si li dobio PM od mene.?

U napravio sam poduzi odgovor, nemoj mi reci da nije stiglo:(



Ne nije... :(

Pa, mislim da nesto nije u redu sa sistemom? Idem na mnoge forume i znam da baratam sa porukama. Sve sam uradio kako treba. Fenikse posalji mi molim te tvoj mejl preko PM. Marko moze mala pomoc?
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby babaos » Mon Jan 10, 2011 1:22 am

Da nešto ipak nije u redu-I meni se događa.Moraš dobro provjeriti dali je otišlo da ti ne pobjegne što si napisao.Ili se zaštiti kopiranjem kad imaš duži tekst...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby Boža Jawa » Mon Jan 10, 2011 1:34 am

babaos wrote:Da nešto ipak nije u redu-I meni se događa.Moraš dobro provjeriti dali je otišlo da ti ne pobjegne što si napisao.Ili se zaštiti kopiranjem kad imaš duži tekst...,

Sve sam to uradio, ali sam bio siguran da je poruka otisla. Kasnije sa izbrisdao copy-past, i sad pisi ponovo :(
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby Boža Jawa » Mon Jan 10, 2011 1:36 am

U stvari, kako mogu biti siguran da je poruka "otisla"? Marko znam da si u guzvi ali kad budes mogao, pomozi odgovorom.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby babaos » Mon Jan 10, 2011 11:09 am

Pa kad otpucaš provjeri adresu na koju si poslao.U međuvremenu čuvaš tekst za eventualno slanje ponovo(na gornjem desnom uglu klik na crticu)ili ga snimaš(ako ti je problem kopiranje to onda savladaj i to je to) ako je dug tekst.Za kraći tekst nije problem i ako moraš ponoviti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sta odlikuje sampiona

Postby Marko » Mon Jan 10, 2011 11:13 am

Boža Jawa wrote:U stvari, kako mogu biti siguran da je poruka "otisla"? Marko znam da si u guzvi ali kad budes mogao, pomozi odgovorom.


Ne postoji mogucnost da nekome posaljes poruku, a da one ode u nepovrat iz razloga sto je nekome puno sanduce. Forum ce tog korisnika obavestiti da mora napraviti slobodnog prostora.
Nakon sto je napravio mesta, treba kliknuti na RELEASE ALL ON HOLD MESSAGES, u Inbox sekciji. Dakle sve sto nije moglo da se prikaze do tog trenutka, pojavice se.
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Previous

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron