KRALJEVO-BERANOVAC

Moderator: babaos

KRALJEVO-BERANOVAC

Postby feniks » Wed May 26, 2010 7:56 pm

Danas me je zvao Predsednik MKS-a i upitao me je da li dolazim na Beranovac.
Održava se 29/30.05.2010.

Satnica: 29.05.2010.
od 8-9,00 tehnički
9,45 prvi trening za klasik
oko 13,30 drugi trening
Satnica: 30.05.2010.
10,00 zagrevanje(slobodan trening)
oko 15,00 trka
kotizacija(startnina) po takmičaru iznosi 3000 din. :|

Izjasnite se,molim.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Thu May 27, 2010 9:19 am

Nemoraš da moliš.Koliko sam informiran organizatori puno traže novaca i za sad je sve otvoreno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby feniks » Thu May 27, 2010 9:43 am

babaos wrote:Nemoraš da moliš.Koliko sam informiran organizatori puno traže novaca i za sad je sve otvoreno...


...pa zato je i otvoreno,dok se ljudi ne izjasne...ajde izjasni se ti.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Thu May 27, 2010 9:56 am

Ja sam kao iz Topa rekao da idem kad me nazvao Mirko iz Sombora.Sutradan sam se sjetio da mi je sponzor odnio oklop,sjedalicu i Blatobrane od Tritona u Zagreb na uljepšavanje.Ostaje mi rastavljeni Norton a malo je vremena.Probat ću.Moj vozać ionako želi voziti samo AA ili evropsku.Tako ti je kod mene.Tomos mi je rastavljen,Z1000 neispravan i bez Guma i to je to.Sad je jasnije zar ne?Ja sve tempiram za jesen i zato sam nespreman za tekuće utrke.
Zaključujem da novac i nije problem ako ima dovoljan broj trkača?Da to je problem al jebiga to su sve posljedice svih tih svađa i samovolje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby feniks » Thu May 27, 2010 10:00 am

Hmm...dakle,došlo vreme da se pravi motor samo za jednu trku...... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby boba » Thu May 27, 2010 10:04 am

babaos wrote:Ja sam kao iz Topa rekao da idem kad me nazvao Mirko iz Sombora.Sutradan sam se sjetio da mi je sponzor odnio oklop,sjedalicu i Blatobrane od Tritona u Zagreb na uljepšavanje.Ostaje mi rastavljeni Norton a malo je vremena.Probat ću.Moj vozać ionako želi voziti samo AA ili evropsku.Tako ti je kod mene.Tomos mi je rastavljen,Z1000 neispravan i bez Guma i to je to.Sad je jasnije zar ne?Ja sve tempiram za jesen i zato sam nespreman za tekuće utrke.
Zaključujem da novac i nije problem ako ima dovoljan broj trkača?Da to je problem al jebiga to su sve posljedice svih tih svađa i samovolje.


Tak krasan motor a ti ga ulepsavas?
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Thu May 27, 2010 10:09 am

:snooty:
Last edited by babaos on Thu May 27, 2010 10:18 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby feniks » Thu May 27, 2010 10:14 am

Možda bi ti bilo jednostavnije da mu kupiš neku savremenu mašinu i da dečko vozi,a ti bi onda mogao da se malo još posvetiš sebi i da uživaš dok možeš...vreme prolazi,a predstoji ti duel sa vlasnikom kafane:"Nešto između". :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Thu May 27, 2010 10:16 am

boba wrote:
babaos wrote:Ja sam kao iz Topa rekao da idem kad me nazvao Mirko iz Sombora.Sutradan sam se sjetio da mi je sponzor odnio oklop,sjedalicu i Blatobrane od Tritona u Zagreb na uljepšavanje.Ostaje mi rastavljeni Norton a malo je vremena.Probat ću.Moj vozać ionako želi voziti samo AA ili evropsku.Tako ti je kod mene.Tomos mi je rastavljen,Z1000 neispravan i bez Guma i to je to.Sad je jasnije zar ne?Ja sve tempiram za jesen i zato sam nespreman za tekuće utrke.
Zaključujem da novac i nije problem ako ima dovoljan broj trkača?Da to je problem al jebiga to su sve posljedice svih tih svađa i samovolje.


Tak krasan motor a ti ga ulepsavas?




Nije svako elokventan,inteligentan,mudar ili maštovit.Mogao sam koristiti neke druge riječi,izraze,pojmove,termine.Izabrao sam to što jesam i smatrao sam da to dobronamjernici mogu razumjeti.Ustvari da i priglupi razumiju mislio sam na dizajn,styling ili oblikovanje.Za još gluplje radi se o promjeni izgleda mojih plastika.Za još gluplje moj sponzor si je dao za pravo da uvjetuje kako će izgledati oklop na Tritonu.Za još gluplje boli me K.... što ne kuže o čemu se tu radi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Thu May 27, 2010 10:27 am

feniks wrote:Možda bi ti bilo jednostavnije da mu kupiš neku savremenu mašinu i da dečko vozi,a ti bi onda mogao da se malo još posvetiš sebi i da uživaš dok možeš...vreme prolazi,a predstoji ti duel sa vlasnikom kafane:"Nešto između". :(




Da imaš pravo.I ja sam napetih živaca.I ja bi mogo reći dosta je.I jučer me je davio da mu je malo konja i da će motor biti cijelo vrijeme u punoj turi a da to paralel twinu baš i nepaše.Rekao sam mu da sa 72 konja na radilici tog starog kombajna ipak mora biti zadovoljan.Ali on kaže da sa tim nemože napasti najbolje.Pitao sam ga koliko imaju GP 125-tice konja bez obzira što su nešto lakše.Tad je ušutio.

Da tog nesvrstanog kafeđiju moram odraditi...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby feniks » Thu May 27, 2010 11:09 pm

Moja mala ekipa i ja idemo u Beranovac,pa kud puklo da puklo...dolaze i Draguljčetovi,to mi je on rekao,pa ko dođe vidimo se. :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby Zel99 » Fri May 28, 2010 10:32 am

Krale je na putu, ja radim za vikend, Marko studira, ostali realno i nisu u mogucnosti (kvarovi i nezavrseni projekti)
Sto bi se reklo "dobar izgovor para vredi". U svakom slucaju hocu da kazem da nema lose namere i da bi se u povoljnijim okolnostima odazvali.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby babaos » Fri May 28, 2010 11:02 am

Zel99 wrote:Krale je na putu, ja radim za vikend, Marko studira, ostali realno i nisu u mogucnosti (kvarovi i nezavrseni projekti)
Sto bi se reklo "dobar izgovor para vredi". U svakom slucaju hocu da kazem da nema lose namere i da bi se u povoljnijim okolnostima odazvali.



Zar se sad studira i za vikend ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby Marko » Fri May 28, 2010 11:31 am

Ni crveno slovo vise ne vazi, a ne vikend...
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: KRALJEVO-BERANOVAC

Postby Zel99 » Fri May 28, 2010 11:44 am

babaos wrote:
Zel99 wrote:Krale je na putu, ja radim za vikend, Marko studira, ostali realno i nisu u mogucnosti (kvarovi i nezavrseni projekti)
Sto bi se reklo "dobar izgovor para vredi". U svakom slucaju hocu da kazem da nema lose namere i da bi se u povoljnijim okolnostima odazvali.



Zar se sad studira i za vikend ?

Junski ispitni rok, zavrsna godina redovnih studija i pretpostavljam malo para, dosta obaveza...
Marko je skroz OK i sigurno je do sad ucinio dosta toga mozda i preko mogucnosti.
Uostalom ne moram ja da mu budem advokat.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Next

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron