Чувајмо моторе у Србији!!!

Moderator: babaos

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Fri Aug 09, 2013 7:27 pm

MOTORI SU KUPLJENI UZ VELIKU POMOC SALETA PETKOVICA CIJI JE AUTORITET VAN GRANICA NASE ZEMLJE IZUZETNO VELIKI. :clap: INACE MOTORI NISU BILI NA PRODAJU , VEC SE TRGOVINA ODVIJA U USKOM KRUGU LJUDI IZMEDJU NJIH.

:D TU SAM VIDEO DA SE PETKOVIC KOTIRA VISOKO U KRUGU VELIKIH KOLEKCIONARA SLOVENIJE.

HVALA TI SALEEE STO SMO VRATILI HARISAAAAA U SRBIJUUUUUUSRBIJUUUUUUUU. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D KO SAD VODI BANDO SVERCERSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Fri Aug 09, 2013 7:29 pm

SAD MOGU LAGANO DA OTPUTUJEM NA ODMORRRRRRR :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D JAVLJAM SE KAD STIGNEM U GRCKUUUUUUUUUUUUU :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Fri Aug 09, 2013 11:36 pm

Polako molim s rezultatima.To se mijenja iz sata u sat...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby petko13 » Sat Aug 10, 2013 11:59 am

Браво јуначе, и сретно ти било.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Sun Aug 11, 2013 10:19 am

Još verifikacija za junaštvo!i bit će to lijepa cijena za hvale vrijednu pobjedu.Ali jedna pobjeda nije dovoljna.Za zlatnu kacigu potrebne su tri u nizu.a to je ovdje u ovoj klasi nemoguće.Konkurencija je velika švercerske bande nalaze se na sve strane a granice su sve labavije...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby igor » Sun Aug 11, 2013 11:16 am

Kada (tj.ako) Srbija nekada udje u Evropsku uniju, kako ce se onda racunati?
Da li ce rezultati biti ponisteni, ili ce se voditi kao skor u nekoj lolalnoj ligi? :D
igor
 
Posts: 165
Joined: Wed Jan 28, 2009 5:52 pm
Location: Beograd

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby oli » Sun Aug 11, 2013 3:43 pm

igor wrote:Kada (tj.ako) Srbija nekada udje u Evropsku uniju, kako ce se onda racunati?
Da li ce rezultati biti ponisteni, ili ce se voditi kao skor u nekoj lolalnoj ligi? :D

E, moj druže Igore... To ti je kao služenje vojnog roka u JNA...
Dali smo najmanje godinu dana svog života državi koje sada vise nema...
A, ko će to sve platit...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Sun Aug 11, 2013 3:57 pm

ti si dao godinu a ja godinu i pol.a jos sam imao skracenje.pa mora se znat kome vise.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Sun Aug 11, 2013 6:24 pm

ja mislim da je zlatna kaciga vec uzeta ovim mojim potezom, . :D :D :D :D :D :D :D :D samo se ceka proglasenje :D :D :D :D :D :D :D :D :D

harisova sasija sa masinom od tz yamahe sa suvim kvacilom i cilindrima od tz 700 .polovina
yamaha rd 350 bez cilindara cela u delovima.
masina tz 175 tj. polutka

i jos svasta nesto koje mnogima nista ne znaci. :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:



aj sada proglasenje ko je uzeo zlatnu kaciguuu :auto-sportbike: :banana-angel: :banana-angel: :banana-gotpics: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby baba zaneti » Sun Aug 11, 2013 7:10 pm

Ocekujem cestitke od bivsih i sadasnjih trkaca iz nase price , kao i od celnika svercerskih , zaabava se nastavlja




:angelic-halofell: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-angel: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :banana-rainbow: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-dirtbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike: :auto-sportbike:
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Sun Aug 11, 2013 8:33 pm

Jebena ovaj baba,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Sun Aug 11, 2013 9:03 pm

Da mi je netko rekao da se ovo moze vidjeti i kupiti(trazi puno.Nemam toliko) negdje u podrumu a ne u muzeju mislio bi da je lud.A ja sam to vidio na 120 km od kuće.To je sve što ću reći. Imageruka na fotki nije moja ali ga svi znate.
Last edited by babaos on Sun Aug 11, 2013 9:14 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby babaos » Sun Aug 11, 2013 9:13 pm

Dali netko zna ovaj motor.U Beogradu je bio dok nedavno vlasnik nije umro.Bio je to moj kolega akademski slikar.Nemam podataka a znatieljan sam.Nije trkači ali je vrijedan panje. Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Petko131 » Sun Aug 11, 2013 9:43 pm

baba zaneti wrote:ja mislim da je zlatna kaciga vec uzeta ovim mojim potezom, . :D :D :D :D :D :D :D :D samo se ceka proglasenje :D :D :D :D :D :D :D :D :D

harisova sasija sa masinom od tz yamahe sa suvim kvacilom i cilindrima od tz 700 .polovina
yamaha rd 350 bez cilindara cela u delovima.
masina tz 175 tj. polutka

i jos svasta nesto koje mnogima nista ne znaci. :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:



aj sada proglasenje ko je uzeo zlatnu kaciguuu :auto-sportbike: :banana-angel: :banana-angel: :banana-gotpics: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-ninja: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:



Честитам, сада се та колекција налази у правим рукама! :clap: :clap: :clap:
Битка може да потраје, али, победник се зна!!!
NO SHOW, ALL GOOO!!!
User avatar
Petko131
 
Posts: 60
Joined: Wed Jun 26, 2013 7:20 pm

Re: Чувајмо моторе у Србији!!!

Postby Boža Jawa » Mon Aug 12, 2013 12:49 am

baba zaneti wrote:Ocekujem cestitke od bivsih i sadasnjih trkaca iz nase price , kao i od celnika svercerskih , zaabava se nastavlja

Čestitke, naravno. i da haris nije napravio izlet do slovenije ne bi bilo povećanog rezultata. A možda su se slovenci i uplašili od pisanja na ovom forumu...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

PreviousNext

Return to Trkacke price

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron