KB koalicija i SM oporba

KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Sat Oct 03, 2015 1:43 pm

Prošlo je već pristojno vremena kako bi mogli raspravljati o moto događajima u kojima sudjeluje koalicija Kenjer/Barković i oporba koju predvodi Stanko/Markotić.Pozivam sve koji osjećaju važnost ove teme te da svojim znanjem i informacijama uveličaju sve što ovih nekoliko entuzijasta kolekcionara i vozača rade.Duže vrijeme SM nije imao premca u utrkama 50 ccm i sad kad se to mijenja postaje iznimno zanimljivo na samom početku.Na pozornicu tiho i nenametljivo zakoračili su na velika vrata Barković i Kenjereš.Izvolite... :clap: :clap: :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Sat Oct 03, 2015 1:47 pm

Čeka se prvi korisnik koji nemože odoliti.U ovoj temi bit će vjerujem zanimljivih priča podataka i komentara.Odista vjerujem u to s obzirom da je postala zanimljiva i u širem kontekstu moto događanja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Sat Oct 03, 2015 2:00 pm

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby oli » Sun Oct 04, 2015 5:43 am

babaos wrote:Prošlo je već pristojno vremena kako bi mogli raspravljati o moto događajima u kojima sudjeluje koalicija Kenjer/Barković i oporba koju predvodi Stanko/Markotić.Pozivam sve koji osjećaju važnost ove teme te da svojim znanjem i informacijama uveličaju sve što ovih nekoliko entuzijasta kolekcionara i vozača rade.Duže vrijeme SM nije imao premca u utrkama 50 ccm i sad kad se to mijenja postaje iznimno zanimljivo na samom početku.Na pozornicu tiho i nenametljivo zakoračili su na velika vrata Barković i Kenjereš.Izvolite... :clap: :clap: :clap:


Imao sam čast upoznati sva tri čovjeka s ovoga spiska. Sa svima njima sam i razgovarao, najmanje s Barkovićem (nažalost) a najviše s Markotićem (isto nažalost)...
Babaos mislim da si malo krivo postavio stvari...
Zašto Markotića prozivaš oporbom? To je krivo, u ovom slučaju...
Jednako tako nije točno da Markotić nije imao premca. Puno brźi je Marino Markotić, od Stanka Markotića...
Siguran sam da bi sve ovo bilo drugačije da svi voze istu makinu mislim da protiv Marina, Kenjeru ni aerodinamični nos ne bi pomogao...
Vjerujem da ih na toj krivini čeka Stanko, čim mu se budu Kenjereš i Barković pribliźili i samim time napali njegovu poziciju na tronu, majstor moler će vjerojatno trgnuti aduta iz obiteljskog rukava...
Kenjereš i Barković ako źele zajebati Stanka to je moguće samo na jedan način: da uzmu odmah Marina u svoju ekipu i da onda Kenjereš i Marino ili Marino i Barković zajedno zajebu Stanka...
Bez Marina će to jako teško ići...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Sun Oct 04, 2015 8:28 am

Prije bih te odmah otkačio iz ovakve teme ali odnedavno znam da si bio ozbiljan trkač u Ford Fokusu pa mislim da si dobro došao u ovu temu.Inače bi odma nastala svađa zbog uplitanja u svetu stvar.Dobro sad kad smo ovo sredili može početi rasprava.Ja samo pristojno želim odgovoriti na tvoja zapažanja s obzirom da sam za sat vremena na putu motociklom.Ovo sunce je još danas pa ga koristim za jednu međugradsku touring vožnjicu.
Svi mi i svi vi znamo i neznamo sve te pojedinosti koje si nabrojao.Poglavito je teško analizirati precizno sve modalitete.Točno je da je tu zanimljiva konstelacija snaga odnosa i stvarnog stanja stvari.Moj naslov teme je namjerno provokativan retorički da namami raspravu a ustvari za ovu temu zaslužni su Barković i Kenjereš.Pri tome nemislim podcijeniti sve što su otac i sin učinili do pojave ove kontraverzne koalicije Barković Kenjereš.Ovo što trenutno stvaraju Barković i Kenjereš zasigurno ima ozbiljne dimenzije na samom početku.Nisam pao s Marsa pa neke stvari znam i vidio sam pa mogu s očekivanom preciznošću nešto i pretpostavljati.Dobro je da si u raspravu odmah smjestio i Marina s obzirom da je to i logična činjenica koju bi i ja ugradio u priču kad dođe vrijeme.Ovako sad je na početku rasprave sve na svom mjestu.Tu su potrebni i ostali da rasprava ima specifičnu težinu.Sad je vrijeme da ovaj forum i točnije podforum počastimo pravom trkačkom pričom što dolikuje ovom mjestu određenom za trkačka pitanja.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby oli » Mon Dec 19, 2016 2:39 pm

babaos wrote:Prije bih te odmah otkačio iz ovakve teme ali ...

Otkačio bi ti mene i sada i uvijek samo kada bi mogao... Babi se snilo onoj što joj je milo...

babaos wrote:...odnedavno znam da si bio ozbiljan trkač u Ford Fokusu...

To nije točno, nisam bio nikada ozbiljan trkač, pa niti u Ford Focusu, ali da sam bio jedan od inicijatora i tehnički organizator takmičenja Ford Valvoline Focus Cup, to je točno...

Elem, da se vratimo na temu, a ujedno i da skratimo...

Ako je cilj da ovakovi sustav da najbolje performanse, onda bi trebalo stvari posložiti po slijedećem načelu...

Konstruktor Barković, (tri motorića) u principu je to i sada tako već postavljeno gospodin, Ivan Barković se je nakon uspješne trkačke karijere posvetio razvoju ovih makina objedinio tehnologiju Tomos&Kreidler s potpuno novim i modernim materijalima. Odličan potez i prirodni slijed...

Vozači: mali Petković & Marino & Danijel Kovač... Ne treba tu ništ komentirati, osim da je samo tako razvoj osiguran i za slijedećih nekoliko decenija...A i tako se može formirati dobar "TEAM"...

Savjetnici/treneri/menadžeri/revijalni vozači: Matulja, Kenjer, Stanko Markotić, Boja Mikloš (to bez njega ne može), 69, Zell (zbog dobrog društva), Tibor Kovač (iz poštovanja)...

Glavni opsjenar, te za odnose s medijima: Babaos lično i personalno...

E to bi ondak bilo ono pravo...I slovenijales a i nizozemci bi se mogli sakriti u kućicu...

Ime TEAM-a bi moglo biti Babaos-united... Ili i nekako drugačije ali bi svakako u imenu trebalo sadržavati riječ "united"...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Tue Dec 20, 2016 6:41 am

Molim Vas promenite nalov ,onaj ko je na prvom mestu ne moze da bude oporba, to je pozicija, to bitno iz vise razloga : ovo se cita i citace se,moguce i neki sponzor,samim tim moze pogresno da se protumaci
Klasa koju mi vozimo je AA clasic 50 GP, to su motori koji su vozeni na GP do 83 godine oríginal ilí replike , znam da nisu popularni kao superbike motori ali mi to vozimo i nama se to odgovara , sa nepotunim i netacnim pisanjem Vi omalovazavate nase trke ,nas i nas rad
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby oli » Fri Jan 20, 2017 8:31 am

Ajde Babaos...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 2:01 pm

sve u svoje vrijeme.Sve u svoje ruke.Ruka ruku mije.Obraz obadvije.Jebiga sad da oprostite na izrazu nismo djeca.Situacija se mijenja u složenoj situaciji i složenim međuljudskim odnosima.Izgledalo je da će Barković i Kenjer biti dugovječni u planovimam i interesima.I ambicijama.Sve zbog toga je semantički "KB"bila sasvim ok izmišljotina.S druge strane Stanko nije imao obaveze ni partnera pa je logo "SM" bio primjeren.E sad.Šta sad.Ima tu svega ali oli to nikako nemože pohvatati kad se sve događa na širem ekonomsko geografskom području.Koalicija ko koalicija.Trajalo je koliko je bilo potrebno onima koji kolo vode.Ako bude ovdje rasprave možda nas netko prosvjetli...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 2:02 pm

Ajde gsn Oli...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Sep 21, 2017 8:13 pm

Špricali su komarce.Sad ih više nema. :lol: :snooty: :naughty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Sep 21, 2017 8:13 pm

Šta će sad biti?!
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Sep 21, 2017 8:14 pm

Ništa.Neće biti komaraca.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Sep 21, 2017 8:15 pm

Koalicija KB ide u Ponedjeljak u Rijeku.To je potvrđeno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Sep 21, 2017 8:15 pm

Dolazi i Marin Stoco...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron