KB koalicija i SM oporba

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby oli » Fri Sep 29, 2017 8:55 am

Pusti ti sada Rijeku, prvo da mi vidimo što je bilo u Zrenjaninu...

Image

Image

Evo ja imam ovakve informacije...

Stanko, crni Stanko, u crno si nas zavio...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Sun Oct 08, 2017 9:57 pm

:D zasto ja? :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby oli » Mon Oct 09, 2017 11:56 am

stanko61 wrote::D zasto ja? :D :D :D

Stanko crni Stanko, kako zašto ti? Pa sve odnese ovaj Kenjer drug od Babaosa....
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Mon Oct 09, 2017 9:03 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D
neka i treba ,, zavredio je trudio se dolazio na trke ima dobar motor i to je to , cestitam :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
ja cu se potruditi sledece sezone da budem bolji
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Mon Oct 09, 2017 9:05 pm

nasao sam sta je problem sa mojim motorom , ima da ga resim za sledecu sezonu .. ali mi reba tvoja pomoc :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Tue Oct 10, 2017 8:44 am

Stanko nije uopće dobro valoriziran u cijeloj priči oko koaliranja i ostalih kompatibilnih i komplementarnih odnosa i događaja.Oli to radi veoma netočno brzopleto neozbiljno pogrešno i nepravilno-dvosmisleno.To dakako nije pravi pristup.Stanko zavređuje ozbiljniju analizu svih njegovih aktivnosti kroz utrke i rezultate.Još više je značajna njegova uloga u razvijanju ove teme u PS pa i u GP cupu koji srbi voze tako uspješno po Evropi.Stanko je zapalio fitilj koji je otvorio nove prostore i nove procese koji još uvijek imaju ozbiljnog potencijala.Molim vas da u diskusijama izostavite jeftinu retoriku.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Tue Oct 10, 2017 9:04 am

Stanko se odrekao mog prijateljstva ali to me uopće ne sputava da gledam realno.Pošto nisam mogao ostvariti sa njim komunikaciju na duže vrijeme znao sam prepoznati potencijal koji svakako može nastaviti isto tako uspješno ono što je radio Stanko.Svemu dođe kraj.Izgubi se motiv,ponestane nekih važnih elemenata(da ne nabrajam) i onda dolaze novi koji prenose proces naprijed u vrijeme i prostor.Stanko nije lak zalogaj ali svježa krv je svježa krv.I šta sad.Sad je krvavo na sve strane.Kenjer pobjeđuje.Svi padaju kao snoplje.Kenjer je postao doslovno zvijezda na ovim prostorima.Mislim da ni on toga nije svjestan.Sva slava koju je zaslužila koalicija Barković-Kenjereš je ostvarena na tim motorima koje proizvode i koje su tako uspješno i inventivno uveli u život.To stanko nikad neće moći.Možda ćeuzvratiti Kenjeru ali to će biti bljesak.Kenjera se više nemože zaustaviti.To će se dogoditi samo onda kad on sam to uradi.Točka.

PS, Ima jedan vozač u GP-u koji je bio i konstruktor (ing) a kojheg o ovoj priči treba spomenuti.TO JE HELMUTH FATH.Njemac.Živio je u jednom malom selu u blizini staze Hockenheim.Konstruirao je svoj motor i sa njim bio prvak svijeta.Priča o Barkoviću i Kenjeru pomalo podsjeća na ovu veliku priču.Na kraju rekao bih da sve ovo nebi bilo da vrščani nisu smislili klasične utrke i da se u tom procesu nisu pojavljivali ljudi poput: Cvjetičanina,Vlaisavljevića,Dragoja,Zarića i mnogih drugih.Klasično utrkivanje u Srbiji jedno je od najboljih u evropi.To pouzdano znam.Pratim tu scenu malo šire godinama.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Wed Oct 11, 2017 2:57 am

:D nisam se odrekao tvog prijateljstva , jednostavno, ovo je takva godina da sam se posvetio sebi, a mozda i treba malo odmora, ko zna zasto je to dobro ? :D :D :D
priznajem da si veliki slikar i pametna osoba sa kim rado razgovaram o svemu ali da si vidovit,,, to ipak ne , ni ja ne znam kakav cu biti sledece sezone a kako ti znas ???
mogu samo da ti kazem planove koji kozna dal ce se obistiniti :D :D :D ne planiram vise da vozim za bodove,,, prvo mesto,, drugo ,, podijum itd,,to me vise ne interesuje,, dosta je bilo pehara ne trebaju mi vise,pogledaj reultate unazad , planiram da vozim za sebe, da uzivam u voznji, na zadnjoj trci ,Grobnik, otvorila su mi se neka druga vrata i svidelo mi se to, :D :D :D :D :D :D :D :D :D verujem da ce to biti moj pravac za sledeu godinu
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Wed Oct 11, 2017 10:36 am

Sviđa mi se ovaj tvoj post.Konačno smo se i ja i ti odrekli one niske razine komuniciranja sa stalnim ubadanjima i podmetanjem koje nam je nametnuo netko sa strane u lošim okolnostima.Što se mene tiče nastavljamo gdje smo stali.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Wed Oct 11, 2017 8:00 pm

za sledecu godinu, cilj mi je da sa Kreidlerom Grobnik vozim ispod 2.00 krug, :D :D :D :D :D :D :D , dal cu uspeti ,, videcemo
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Thu Oct 12, 2017 1:10 pm

OPS ..............
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Fri Oct 13, 2017 9:16 pm

sta je lose u tome ako neko ima cilj? 2.01 sam vec vozio , tezim napretku , po meni to je normalno :D :D :D :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Sat Oct 14, 2017 9:03 am

2,00 za 50 je veliko ko kuća a ta sekunda je desetkatnica.I ja sam sklon vjerovanju da ćeš ići ispod ako čvrsto odlučiš tj volio bi da uspiješ.To bi bio podvig.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby stanko61 » Sat Oct 14, 2017 10:15 pm

imam podatak ne zvanican, koliko znam ispod 2.00 su isli Matulja, Verbic, Boja ,to je jako brzo , prosek preko 125 km/h, da je lako svi bi isli to vreme :D spremam se za to, pa videcemo :D :D :D :D mislim da nije za poredjenje , nego samo informativno, danas su motori bolji nego u to vreme,znaci da su bili odlicni vozaci :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KB koalicija i SM oporba

Postby babaos » Tue Oct 17, 2017 9:44 am

Da,dobro zboriš...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron