Nedeljko Mrdaković-feniks

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby oli » Thu Dec 19, 2013 1:32 am

babaos wrote:...pederiso... :lol:

Tak sam si i mislio, kada si ti u pitanju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 6:54 pm

Čekao sam da se skine majstor dekomunikacije i prijavio sam svojih 5 min ovdje.Da.Prošlo je već puno vremena.Neđe nema.On sam misli jedno,svoje,nepromjenjeno mišljenje koje se ionako nemože promijeniti.Nemogućnost komuniciranja je posve nečasni čin.Ta nadrkana otuđenost,neshvatljiva sujeta,komplex, samopuzdanje i takozvano samopoštovanje u ovom slućaju ničemu nije poslužilo.Osim što je došao majstor koji nema i neče i nemože.Ubilo se od svega a najviše od poštenja zanosa i vjere u čovjeka.Alal ga ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 6:59 pm

Sjećam se ja.Bio sam kod njega.Molio ga da sve svoje potencijale stavi u pogon kako bi najlakše ignorirao stvari koje nisu vrijedne ni po kojim pravilima.Ništa.Nula.Sve je odbio.Bilo mi na prvu žao čovjeka što nemože i znao sam da je to njegova slabost a nikako svečanost ponosa ili parada ponosa.Ništa od toga.To su slabosti i na svoj i na tuđi račun.To je dekonstrukcija i kontaminirana svijest koja tako blokirana ne iskazuje svoje potencijale u punom smislu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 7:04 pm

Gdje su granice pomračenog mišljenja.Tu razum ne postoji.Samo huškanje i bućkanje.Pogledajte šta je baja napisao nekad:""Petko 13 nije mlatio po pravilniku,, :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
a Vas dvojica ste vecinom zasluzni za bilo koje napustanje foruma,,i Vi ste i sada rasturili forum,i Vi ste jos u stanju da nesto i nekog prozivate ???????????????? sramota :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
treba da se napravi jedan deo, ogradjen velikim zidom i bodjikavom zicom.,,, na forumu, samo za Vas dvojicu ---Goli otok
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61

Posts: 1939
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Wed Sep 20, 2017 7:14 pm

Mogao je kazati bilo šta ali nije.Samo neistinu.Tjera me na smijeh.Tko može mene protjerati odavde.Pišem razgovaram.Najčešče sam sa sobom a ponekad sa zlikovcem.Tko je imao više razloga od mene da ode odavde.Nitko.Nisam niti pomišljao.Kad je nepovoljno pljuštalo izdržao sam.To me osnažilo.Uvijek sam spreman razgovarati i sa zlikovcima ako treba.Pobjeći to nema smisla.To je sramotno čak poniženje samome sebi.Kad biježiš sam sebe pobjeđuješ.Sva ta bježanija mi je smiješna.Tko bi morao to biti da zaustavi sve moje potrebe i nagone da pišem,stvaram i komuniciram.Nitko.I tu sam.Sam sam doduše ali primjećen sam.I ne tužim se.Sami sebe obmanjuju da je netko kriv što nemaju potrebu družiti se komunicirati sa svima sa dužnim poštovanjem osobnosti kod svakog svog sugovornika.Ne priznati autonomnost svakoj osobi je problem ne samo sociološki nego i kultorološki i civilizacijski.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Wed Dec 13, 2017 4:08 pm

Kao da nisam ja napisao.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Mon Dec 18, 2017 12:28 pm

Ajde anđele...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Mon May 13, 2019 12:30 pm

Dobra ova tema...prošlo je dosta vremena i sa vremenskim odmakom treba komentirati šta je bilo.Pošto sam ja realan i pošten imam obavezu kao domaćin ovdje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nedeljko Mrdaković-feniks

Postby babaos » Mon May 13, 2019 12:43 pm

Čitam i pišem godinama ovdje.Nikad nije bilo krivaca.To su zamijenjene teze.Ako baš netko mora izmišljati razlog neka radi ali krivaca ovdje nema jel naprosto smo samo ja i zlikovac ovdje.Nešto je drugo.O tome sam ne mogu ali točno znam o čemu je riječ.Kad je došao zlikovac to je eskaliralo.On je dodatno raspirivao ali ni to nije razlog.Nije razlog samo neka osoba iako i toga ima.Razlog može biti u ljudima koji nisu komunikativni i ne žele raspravu sa drugima koji misle različito.Ako nema motiva za raspravu to je dovoljan razlog.Zašto za razlog mora biti ime i prezime neke osobe.Dobro je da vlasnici sajta nisu poništili dugogodišnju raspravu ovdje.To je za pohvalu.Svaka im čast.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Previous

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron