kafana

Re: kafana

Postby stanko61 » Fri Dec 09, 2016 7:06 am

Bilo je lepo i prijatno :) hvala
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby babaos » Fri Dec 09, 2016 10:30 am

Bio si u protokolu ali kašnjenje je sastavni dio života.Dobro tako je to.Ipak napričali smo se.Moja obitelj je otišla kući a žena je bila u podrumskim prostorijama označenim sa private .Tu je bio moj kustos izložbe i gost iz Zagreba dir art koji je pisao predgovor.Čekali su mene ali ja sam odlučio tih pola sata do fajronta posvetiti tebi i tvojoj obitelji.Hvala tebi na posjeti.

PS. Trebalo mi je dosta vremena da shvatim da se mi prilično razumijemo ali i cijenimo.Nikad nije kasno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby oli » Sat Dec 10, 2016 5:18 am

babaos wrote:Bio si u protokolu ali kašnjenje je sastavni dio života.Dobro tako je to.Ipak napričali smo se.Moja obitelj je otišla kući a žena je bila u podrumskim prostorijama označenim sa private .Tu je bio moj kustos izložbe i gost iz Zagreba dir art koji je pisao predgovor.Čekali su mene ali ja sam odlučio tih pola sata do fajronta posvetiti tebi i tvojoj obitelji.Hvala tebi na posjeti.

PS. Trebalo mi je dosta vremena da shvatim da se mi prilično razumijemo ali i cijenimo.Nikad nije kasno.


stanko61 wrote:Bilo je lepo i prijatno :) hvala


Ehh, kada bi se svi ponašali kao vas dvojica, sigurno bi i mi ostali dočekali starost zaludni kao i vas dvojica...
I šta, sada bi mi trebali vaš susret i njedovu dubinsku analizu očekivati ovdje na jedno 345 stranica?
Naravno nema fotke nijedne i niti jednog suvislog komentara... Pa za to se i niste morali sastajati...
Ovo što se vas dvojica cijenite to mi znamo i to baš liči na vas (nauljena osovina)...

Pa dobro kada je tako onda si mi trebamo u najmanju ruku postaviti slijedeće suluda pitanja, koja igraju samo zato što ste vas dvojica u pitanju:

-jeste li ili nije Babaos, zvao Stanka na otvorenje svoje izložbe u Osijeku, ako ga je zvao zašto ga je zvao, a ako nije zašto nije jer zadnji put ga je zvao?
-da li je Stanko došao sam ili sa ženom, sa ženom svojom ili nekom tuđom? (...to se pitanje jednostavno mora uvijek postaviti kada je Stanko u pitanju...)
-kako ga je Babaos, primio i kako ga je predstavio okolini, njega i dotičnu?
-zašto Babaos, jaši sve nas s tim svojim Tomos-zupčanik avatarom, te kakve to veze ima sa Stankom, a sigurno ima neke veze, jer Babaos koristi svoj avatar uvijek kao nišansku spravu i sredstvo za komunikaciju s trenutnim protivnikom? (... definitvno je to sada Stanko, i to nije prvi put...)
-šta je bilo sa Stankovim motorom koji je otišao u NL? (...to najviše zanima Babaosa...)
-zašto je Babaos, navalio na drljavu makinu od Nortona baš sada, a ima svojih takvih drloga kod kuće nekoliko I kakve to ima veze s onom makinom od Nortona s kojom ga je Stanko zajebavao u kombinaciji sa Saletom Petkovićem prije nekoliko godina? (... Babaos je definitivno zlopamtilo...)
-imali to sve skupa s forumskom-emigracijom Saleta Petkovića?
-jel Stanka zbog svega toga zakuvavanja pekla savjest, pa je nakratko namolio maloga Petka da se javi ovdje na forum ponovo? (... teško da Stanko ima takvu savjest, ali nikada se ne zna...)
-ko od njih i koliko laže kada su u pitanju odnosi Stanko, Kenjer, Barković, Babaos?
-prati li Kenjer redovno forum i dali je u dosluhu s Babaosom i tako koordinirano jebu Stanka?
-hoće li doći do utrke u Babaosovoj režiji, a pod motom Stanko protiv ostatka svijeta, te hoće li utrka biti namještena? (...ipak, Babaos je organizator, to ne može biti pošteno ni uz najbolju volju...)
-da li je točno da je "THE DOCTOR" već kontaktirao Babaosa kao organizatora, te da traži vremensko usklađenje termina utrke, da bi osobno prisustvovao i na kraju probao pobjednički motocikl?
-da li je točno da su Babaosa već kontaktirale TV FUJI i Dorna i da se već cjenovno tuku da bi to sve mogli snimati? (... e tu će im Babaos isprazniti novčanike...)
-jel točno da će ta utrka biti u Brnu, te da će biti predvožnja na GP vikendu? (... ako je to istina znači da je Babaos olešio DORNU za lovu...)
-ili je možda točno da će se voziti u Macau? (... a to znači ondak, da je Babaos zavrnuo za lovu ove iz TV FUJI...)
-ili je možda točno da se u sve to umješao preko Bobe i Babaosa, Nikola Računica, onda bi se vozilo u čuvenoj i meni najdražoj Laguna Seca-i?
-da li je tačno da Sale Petković vrši pritisak na Stanka da inzistira na ćiriličnoj tv-grafici prilikom svega ovoga? (... zato jer Sale ipak drži štangu Stanku i silom hoće da vrati Babaosu za onu malicioznost od prije...)
-da li je točno da Kenjer iz nacionalističkih pobuda traži da se Stanko ponizi i da utrka bude održana u Mađarskoj? (...Talpra Magyar...)
-kakve veze sa svim tima ima Zell i Mrdaković?
-zašto Stanko više ne tokari kod Mironje, Stanko je kupio svoj tokarski stroj? Kakve veze s tim ima Kenjer?

-mlogo, je to pitanja, baš mlogo...

Kompliciraju, a imaju samo jedan život... A gotovo su iz iste ulice i skoro su svi išli u isti razred...
Nikada, ali baš nikada se ovi likovi ne bi ozbiljno mogli baviti švercom...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kafana

Postby babaos » Sat Dec 10, 2016 11:01 am

U jebemti.
Ovo kao da je transkript sastanka ministra unutarnjih poslova,vanjskih poslova,ministra financija,ministra uprave i ministra kulture sporta i tehničke kulture..Taj tekst je mogao slobodno biti označen kao plan i program babaos-a ovdje na Forumu u 2017 godini.

U prilogu može jedno crno vino iz inostranstva.I to ne bilo kojeg inostranstva.Ova boca vina nije bilo koja boca a prije nekog vremena bila je u Subotici gdje je došla iz Češke u međunarodnoj razmjeni.Nakon toga opet zbog bilateralnih dobro susjedskih odnosa ova boca vina stigla je u Hrvatsku.Probajte nagoglat fotku.Ako neide prijavite u moj design studio poslat će vam na adresu uz poštarinu od 15 eura.Tko bi rado izbjegao poštarinu i autorska prava za fotografiju mora doć u studio osobno.
Last edited by babaos on Sat Dec 10, 2016 11:43 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby babaos » Sat Dec 10, 2016 11:12 am

Ajmo sad...tko sve ima svoj tokarski stroj pa ne mora ić čekat u red kod Mironje ili ko starog Pauzera.Ima Stanko ?(prva vijest ali ako je tako drago mi je),Ima Oli ali on tokari samo u trečoj smjeni kad drugi spavaju,ima babaos ali on još nezna ni uključiti stroj pa mu dolazi neki tokar u nadnicu...neznam za druge,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby babaos » Sat Dec 10, 2016 11:15 am

excellent proposal


Image


Kako bi unutra sjeo jedan BMW boxer...


Moj Triton pred najnovije sklapanje s Bregastama od 330 stupnjeva.Neznam sam tko će štelovat ventile.Ja imam kistova koliko hoćeš ali komparatora dva nemam.Imam samo jedan.Bilo kako bilo trebat ću uskoro vozača za ovaj stroj.Moj dosadašnji vozač se oženio ima dijete i nije više zainteresiran."2017 g moj Triton vozi Grab the Flag sa novim vozačem.Ako ne nađem pilota onda vozim ja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby babaos » Sat Dec 10, 2016 11:36 am

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby stanko61 » Sat Dec 10, 2016 4:36 pm

Joj koliko pitanja i podpitanja, slike pa polako ja to rucno prebacujem pa ide sporo
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby stanko61 » Sat Dec 10, 2016 5:33 pm

Babos , ti se motas po tim krugovima motori, trke i to, ajd raspitaj se dal treba masina od Kreidlera , 20 ks, dobio sam nov motorpa imam viska jednu, bez paljenja i karburatora 3500 e sa tim sam vozio proslu sezonu
Lepo si sredio taj Trton ram :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby babaos » Sun Dec 11, 2016 11:26 am

Moje petrolejke ručno maljane uvijek su blizu mene.Sad je tu još i najnovija akvizicija.Famozni poklon od Stanka Markotića.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby babaos » Sun Dec 11, 2016 11:58 am

stanko61 wrote:Babos , ti se motas po tim krugovima motori, trke i to, ajd raspitaj se dal treba masina od Kreidlera , 20 ks, dobio sam nov motorpa imam viska jednu, bez paljenja i karburatora 3500 e sa tim sam vozio proslu sezonu
Lepo si sredio taj Trton ram :clap:


Vidjet ću kako će biti kao cjelina.Kad je bilo crno bilo je dobro.Morao sam rastaviti sve zbog ozbiljnog kvara pa sam odlučio ufarbati u nešto drugo.Usput je i mašina dobila posljednje i zadnje što se može ugraditi kao poboljšanje.Nikad kraja.


Image


Jednom si napisao na ovom Forumu da mene i olia treba zatočiti na pustom otoku.Neznam zašto si to mislio ali evo dokaza da sam tamo i bio.Kad već moram biti na pustom otoku mislio sam da je najbolje da budem na engleskoj obali blizu "otoka Man-a".Ovo na fotki u prilogu je trenutak kad sam pušten na slobodu.Šta je bilo sa oliem(on po običaju zna brisnuti) neznam ali ja sam svoju kaznu odslužio.Tako da sad možemo normalno komunicirati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby stanko61 » Sun Dec 11, 2016 3:28 pm

a vec ti i taj pusti otok,,, pa kako vec neshvatas , Ti i Oli sa vasim pisanjem ste rastrali ovaj forum i normalno da reba da odete na neko izolovano mesto gde cete vas dvojica zajedno pisati jedan drugom da ne napadate ostale ucesnike foruma i sada o tome vec mislim da je dosta osim toga ovo je internet i mogu da pisem sta mi je volja vama se to svidjalo ili ne,, :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby stanko61 » Sun Dec 11, 2016 3:35 pm

babaos wrote:Moje petrolejke ručno maljane uvijek su blizu mene.Sad je tu još i najnovija akvizicija.Famozni poklon od Stanka Markotića.


Image

mislio sam da si je vec otvorio i degustirao, a posle , ti to vec znas, da napunis sa vodom zacepis kao original i prodas kao relikviju :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:
pokusaj nesto sa tim motorom jer ce mi trebati dosta evra za trke, ako si vec sponzor suboticanima, meni bar toliko ucini da to prodam :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby stanko61 » Sun Dec 11, 2016 3:58 pm

e sada o fotkama, strug nemem to je provokacija, imam samo radni sto za strug koji koristim za sve i svasta al neka meni je i ovako dobro :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Attachments
20161210_145904.jpg
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kafana

Postby stanko61 » Sun Dec 11, 2016 4:04 pm

evo i lepih fotki samo mi je Babaos nesto jako ozbiljan :) :)
Attachments
image-0-02-05-964c91414eb63b4755b77c8853fb4487ca1613e61328de09659ecf309a8cd1bc-V.jpg
image-0-02-05-97c3695007a95b3d6b221611c60d37b9b54c9233bb23780dd01ec5c861ffbcfd-V.jpg
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron