ciganizacija u smutnim vremenima

Re: ciganizacija u smutnim vremenima

Postby stanko61 » Sat Feb 02, 2013 12:54 pm

e jako si preterao.,daj ostavi se vise mene ,,, ,, molim zastitu od Administratora ovo je maltretiranje na forumu, napada me covek sa toliko ne istine,, da ne mogu da poverujem sta mu sve pada na pamet
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ciganizacija u smutnim vremenima

Postby oli » Sun Feb 03, 2013 11:30 am

stanko61 wrote:e jako si preterao.,daj ostavi se vise mene ,,, ,, molim zastitu od Administratora ovo je maltretiranje na forumu, napada me covek sa toliko ne istine,, da ne mogu da poverujem sta mu sve pada na pamet

Ne kužim, šta hoćeš i što ti nije jasno???
Niko tebe ne napada, iako priznajem malo sam ti zamjerio što nisi došao ranije na sjednicu (ma nisi došao uopće) te podložio vatru, jer jednostavno je stvarno bilo jako hladno... Ma napadaš ti sebe sam jer ti treba alibi, za vlastitu nemoć i neuspjehe, pa najbolje od svega bi bilo kada bi npr sada tu odgovornost za sve te stvari trebao ja preuzeti... Nemam ja s tim ništa, to je tvoje maslo...

stanko61 wrote:stvari i dogadjaji iz MSS,, su samo za unutar MSS i nisu dostupne nikakvim forumima...

Ovu tvoju tvrdnju sam, prikazivanjem ovoga snimka pobio...


stanko61 wrote:najveca ciganizacija je ova ciganizacija,, koja ce dovesti raspadu ovog foruma ,, na zalost...

A ovu tvoju tvrdnju, si zapravo već sada je jasno sam pobio, svojim izhjavama, te bespotrebnom mistifikacijom svoje funkcije i pozicije...
Kao što si jednom sam izjavio: činjenice su čudo....

Kada si bio mali i u školi nešto "promašio" nadam se da nisi tražio međunarodnu arbitražu, već lijepo kući proučiš gradivo i sve u redu... A, ne ovako...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Previous

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron