MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Tue Aug 28, 2012 6:08 pm

babaos wrote:
feniks wrote:Stvarno ste zapetljali veoma prostu stvar....



Znamo mi kako ti mjeriš.Voliš žene(ili sam gadno pogriješio? :lol: )i sa njima imaš samo jednu temu.Sex.A ja te pitam:"zar nije sex znak animalnosti?" :think: .Pitam te kurtoazno iako svi znamo da je čovjek tj muškarac životinja kao i svaka druga.Istovremeno i kreativac i destruktivna životinja.Problem je što može to biti u krajnostima.Znači više i manje od toga.To je veličina muškarca i znači ima neograničene mogućnosti...Ima li opasnija životinja od čovjeka? :snooty: To te ja pitam.




Zavisi.. :think:...eto ti na primer,....biološki ti jesi čovek,i ostaćeš do smrti,......ali već sada si skoro bezopasan,ili možda za koju godinu.. :lol:....dok je zver uvek zver,....čak i na samrti.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Tue Aug 28, 2012 9:30 pm

Odlična korelacija.Konačno vrhunski post...al zaista :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Sun Sep 02, 2012 11:50 am

Kada bi mogao da biraš,šta bi ti više voleo....da si žena,ili muškarac,...?

Potpis: ameba
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Sun Sep 02, 2012 12:17 pm

ostao sam bez teksta... :think: ostao sam bez teksta... :think: loše si koncipirao podvalu.Ja muškarac već jesam.Ti si možda mislio pitati dali bi volio da sam žena.Nisi imao muda biti direktan.A pošto se nemožeš dičiti s mudima sve je jasno... :lol:
Last edited by babaos on Sun Sep 02, 2012 12:23 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Sun Sep 02, 2012 12:21 pm

Šta je sada?...maca pojela jezik?.... :shock:

Potpis:šah-mat
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Sun Sep 02, 2012 12:26 pm

Kasniš.Točnije popušio si podvalu sa ove strane.Zauzeo sam mjesto za odgovor,pričekao tvoj i kliknem.Pa ti sad vidi po redosljedu i rasporedu gdje si... :lol: :lol: :lol: slab ti je šah,a o matu još malo moraš razmisliti ... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Sun Sep 02, 2012 12:29 pm

Ti si moj idol....kada porastem biću kao ti.... :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Sun Sep 02, 2012 12:33 pm

babaos wrote:ostao sam bez teksta... :think: ostao sam bez teksta... :think: loše si koncipirao podvalu.Ja muškarac već jesam.Ti si možda mislio pitati dali bi volio da sam žena.Nisi imao muda biti direktan.A pošto se nemožeš dičiti s mudima sve je jasno... :lol:


...kakvu podvalu?...nisam mislio to pitati.....da li imam muda,ili ne,to se može proveriti... :lol:

babaos wrote:Kasniš.Točnije popušio si podvalu sa ove strane.Zauzeo sam mjesto za odgovor,pričekao tvoj i kliknem.Pa ti sad vidi po redosljedu i rasporedu gdje si... :lol: :lol: :lol: slab ti je šah,a o matu još malo moraš razmisliti ... :lol:


Ja ne kasnim,nego nisam pokvaren....idem pošteno u fajt,a ti?.....ti si matori pokvarenjak i spadalo...pitanje koje sam ti postavio je bilo direktno i bez uvijanja,a ti ga izvrćeš kako tebi odgovara. :naughty: Valjda kada se ostari,postaneš gori nego li dete,pa ti opraštam.A za šah,dođi da te "tatica" presliša koju partiju pa da vidimo da li je tebi.ili meni slab šah... :lol: :lol: :lol:

Potpis:velemajstor
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Sun Sep 02, 2012 1:23 pm

Ajde dobro.Ti si carski rez.Nisam ti dorastao... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Mon Sep 03, 2012 5:55 am

feniks wrote:
babaos wrote:ostao sam bez teksta... :think: ostao sam bez teksta... :think: loše si koncipirao podvalu.Ja muškarac već jesam.Ti si možda mislio pitati dali bi volio da sam žena.Nisi imao muda biti direktan.A pošto se nemožeš dičiti s mudima sve je jasno... :lol:


...kakvu podvalu?...nisam mislio to pitati.....da li imam muda,ili ne,to se može proveriti... :lol:

babaos wrote:Kasniš.Točnije popušio si podvalu sa ove strane.Zauzeo sam mjesto za odgovor,pričekao tvoj i kliknem.Pa ti sad vidi po redosljedu i rasporedu gdje si... :lol: :lol: :lol: slab ti je šah,a o matu još malo moraš razmisliti ... :lol:


Ja ne kasnim,nego nisam pokvaren....idem pošteno u fajt,a ti?.....ti si matori pokvarenjak i spadalo...pitanje koje sam ti postavio je bilo direktno i bez uvijanja,a ti ga izvrćeš kako tebi odgovara. :naughty: Valjda kada se ostari,postaneš gori nego li dete,pa ti opraštam.A za šah,dođi da te "tatica" presliša koju partiju pa da vidimo da li je tebi.ili meni slab šah... :lol: :lol: :lol:

Potpis:velemajstor



Po načinu kako citiraš(obojani fontovi) vidi se tko je tvoj idol.Posebno me raduje da mogu komentirati onaj zločesti komentar koji dosta zlurado koristiš.Pa nek se vidi i nek se zna.Nisi to ništa lošije uradio od drugog korisnika koji me je nazvao starim prdonjom.Prdonja ili spadalo pod uvjetom da je star jedno je te isto.Dali to jesam sam bog zna.Nema veze.
Ovako,
Nije istina da si pitanje postavio dobronamjerno ili kako kažeš bez uvijanja.To si već učinio ranije i to u drugoj temi što znači da je to metoda koju prakticiraš u mom slučaju vrlo neskriveno.Citirat ću ali neću komentirati.
citat,


Re: pozdrav

Postby feniks » Thu Aug 09, 2012 8:38 pm

babaos wrote:

feniks wrote:...a zašto ne bledunjav,već blatnjav.... :naughty: :snooty:




Ležiš stalno i primaš barut...


potpis; mali daća



...a da si ti žensko,jel bi ti čistio puške?...ha?...cveće sigurno ne bi zalivao...... :lol: :lol: :lol:

Potpis: kalibar 25

citat,


Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Sun Sep 02, 2012 9:50 am
Kada bi mogao da biraš,šta bi ti više voleo....da si žena,ili muškarac,...?

Potpis: ameba
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Mon Sep 03, 2012 8:52 am

Tebi stalno treba neki fajt....nemoj mene brate....

Obojene fontove si ti počeo da koristiš,ako se ne varam,Oli tada nije bio na forumu.Tako da ti je netačna konstatacija o mentorstvu.
Puno prostora si zauzeo da bi objasnio,što se objasniti ne može,i dalje je ostalo sve to vrlo subjektivno.Navodi su ti puni insinuacija.Ništa u "objašnjenju" izvedenih navoda nije tačno,jer ako bi to bilo tačno,ja bih mogao napisati "rat i mir",sa tvojim "neprimerenim" citatima.
.........................moji komentari su bili i ostali prema svakome na ovom i drugim forumima,isključivo u šaljivom,a ne u uvredljivom tonu,smatram da se dovoljno poznajemo i da imam neku vrstu slobodne komunikacije sa tobom da tako pišem,ali ako sam precenio ovu slobodu,ok.
No nema veze,neka si u pravu,...idemo dalje,nećemo dozvoliti(bar ja)da ova rasprava bude poslastica za kibicere.

Potpis: :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Mon Sep 03, 2012 11:33 am

Pa ti si ljutko.Daj spusti malo niže taj ego.Nadmudrivanje,nadmetanje i polemiziranje nikom nije naudilo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby babaos » Mon Sep 03, 2012 11:41 am

feniks wrote:Ti si moj idol....kada porastem biću kao ti.... :naughty:



Nemoj ko boga te molim.Ja nikako nebi trebao biti ogledni uzorak.Nikako.Veliki sam ovisnik o sexu.Malo sam čudan.Posle seksa redovno imam običaj da pretrčim nekoliko kilometara ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Mon Sep 03, 2012 3:52 pm

babaos wrote:
feniks wrote:Ti si moj idol....kada porastem biću kao ti.... :naughty:


Nemoj ko boga te molim.Ja nikako nebi trebao biti ogledni uzorak.Nikako.Veliki sam ovisnik o sexu.Malo sam čudan.Posle seksa redovno imam običaj da pretrčim nekoliko kilometara ...


Svakakvih navika ovde ima....na primer ja posle sexa obično zapalim cigaretu i popijem kavu....,a ti samo trči......

Potpis:sijesta
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: MUŠKARAC BEZ ŽENE ILI ŽENA BEZ MUŠKARCA

Postby feniks » Mon Sep 03, 2012 3:55 pm

babaos wrote:Pa ti si ljutko.Daj spusti malo niže taj ego.Nadmudrivanje,nadmetanje i polemiziranje nikom nije naudilo.


Ma jok....činiti se...

Potis:stetoskop
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron