Cyber Cvjećarnica by Babaos

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby stanko61 » Mon Jul 18, 2011 3:44 pm

:lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby babaos » Mon Jul 18, 2011 3:55 pm

Zel99 wrote:Pazi se Fenikse, Gama je u cvecarnici da umesto 4 cilindra ne budu 4 konusa koje popularno zovemo saksije. U ovo doba performansa sve je moguce. Babaos se druzio u Vrscu druzio sa svojim kolegom Gerom koji je poznat po postavkama na bazi industrijskih strahomlata. :lol: :lol:



Jebo takav motor kojem je prednji uvijek u zuraku.Možda su tri cilindra ipak višak.Pa dečki sa jednim cilindrom normalno voze GP.....
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby stanko61 » Mon Jul 18, 2011 5:16 pm

znas Baba sve vise sam zainteresovan za taj motor, mislim da bi mogli napraviti dil za njega :idea:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby feniks » Mon Jul 18, 2011 5:33 pm

Ovo je za mene previše neozbiljno.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby oli » Mon Jul 18, 2011 5:45 pm

feniks wrote:Ovo je za mene previše neozbiljno.....

Nemoj tako Fenikse, sve to je zapravo jako, jako, ozbiljno... Sve to ima neko svoje ime... Doduše, vjerojatno samo u medicinskome leksikonu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby stanko61 » Mon Jul 18, 2011 6:08 pm

molim,, molim ovo je slobodna trgovina,, ima ponude ima potraznje,, taj motor sigurno vredi jer je veca potraznja nego ponuda, al to je tako, bez ljutnje :hand: naravno vlasnik treba da, da uslove prodaje a kupac ponudu :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby feniks » Mon Jul 18, 2011 8:08 pm

oli wrote:..Nemoj tako Fenikse, sve to je zapravo jako, jako, ozbiljno... Sve to ima neko svoje ime... Doduše, vjerojatno samo u medicinskome leksikonu...



Ja sam mislio da je ovo tema za pisati o lobeliji,galium verumu,binariusu,rosa canini,genesisu i td., a ovde se tvrdi neki pazar bez krčmara i traže neke definicije iz medicinskog leksikona.......
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby babaos » Tue Jul 19, 2011 9:29 am

Ležim na plaži.Uživam.Žena pored mene.Gledam jednu zgodnu u blizini.I ona uživa.Zvoni.Dižem.Čovjek iz Estonije zove za Gamu.Zbunjen.Ajde ovi što zovu iz holandije i njemačke ali Estonac.Neki profić.Trguje s motociklima.Nekoliko rutinskih pitanja i dogovorili smo razgovor za dva tjedna.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby Zel99 » Tue Jul 19, 2011 9:48 am

babaos wrote:Ležim na plaži.Uživam.Žena pored mene.Gledam jednu zgodnu u blizini.I ona uživa.Zvoni.Dižem.Čovjek iz Estonije zove za Gamu.Zbunjen.Ajde ovi što zovu iz holandije i njemačke ali Estonac.Neki profić.Trguje s motociklima.Nekoliko rutinskih pitanja i dogovorili smo razgovor za dva tjedna.


Babaos, kakav scenario, pos'o ide a ja lezim :whistle: . Pa kako da ti ne pozavidimo, ovo nije malo ni za halivusku limunadicu :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby feniks » Tue Jul 19, 2011 10:33 am

Ma pusti ga.....koje sve trikove izvlači iz rukava,samo da bi digao cenu... :shock: ...a ja još i ne videh motocikl....vrlo agresivan nastup,moram priznati... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby oli » Tue Jul 19, 2011 2:39 pm

Ovaj vikend sam bio u Batajnici... Nije bilo lako...
Susreo sam mnoge, poznate iz realnoga svijeta, ali i iz cyber svijeta...
Ugodno druženje priče raznorazne... Vožnja motorima, fotografiranje...
999 bat.jpg
998 bat.jpg
997 bat.jpg

Uglavnom sve je bilo jako lijepo i fino, baš opuštanje i uživanje, ali, uvijek ima onaj barem jedan ali...
Ali onda su počele, nezgodne priče, počeli su pritisci... Tema je narvno Babaos...Svi su na njegovoj strani, osim možda Stanka, koji nije na mojoj, ali izgleda da mu se je Babaos nešto (mislim da je opet to pitanje novčanika) zamjerio, pa nije ni na njegovoj strani...
Pokušavam se obraniti, te on je ovaki onaki, pa je zlikovac skupa s onim njegovim drugom Feniksom, koji me usput stalno nešto popreko gleda ali ne ide, jači su, stariji su, ima ih više, ali ja znam da su u zabludi, osjećam se kao na početku rata kada svi hoće da idu u rat, a samo ja mislim da je to bezveze, ali sam u manjini...
Prednjače funkcioneri: zlikovac Feniks i Zell, Feniks me stalno nešto gleda ispod oka, Zell samo prijeteći stišće one svoje ogromne šape, isuse što ću ako me s njima dohvati ima ruke kao utovarivač, 69, onako fino ali ozbiljno pritišće...Gotovo je nemam više kuda... Susrećem dragoga frenda Mirka Crkvenjakova, s koji sam uvijek rado boravio u vojnim formacijama poznatim pod imenom "Janjeća brigada", kojemu se onako lagano malo požalim na svu tu situaciju, a on mi kaže da su se vjerojatno ti zlikovci (Babaos i Feniks) udružili protiv mene, i na mene bacili kojekakve zle čini te da će mi zbog toga sada sve loše u životu krenuti... Mislim si ja pa meni već u životu loše ide, mora da su čini bacili već ranije... Uto zvoni telefon, poznam broj moj drug Jovo-udbaš, Babaosov kolega, znam da ne voli Babaosa (zajebo ga je kada mu je podvalio motor koji mu je prodao) a znam da čita i forum...
Javim se, Jovo progovara: dušmanin ti je na moru po zadatku je tamo i mora biti najmanje još tjedan dana, sada ti je vrijeme za akciju...I spusti Jovo slušalicu, ipak nisam sam u ovome taboru koji je protiv Babaosa, mislim si ja... Riječ dvije još s Mirkom, pošto je stariji i iskusniji priupitam ga za savjet što mi je činiti... Kaže Mirko da ne može tu niko ništa već da treba u Travnik kod Hodže da sastavi zapis... OK, znači u Travnik...Na brzinu se pozdravim sa svima, kao ono žurim moram kući ljutiti će mi se žena... Na motor i u Travnik, kod Hodže...Vozim se tako i razmišljam putem, možda bi bilo najbolje da pobacam te sve motore u staro željezo i da tako prekinem svaku vezu s tim i takvim svijetom, a onda razmišljam sigurno je udbaš Babaos sa svim tim ciganima u dosluhu, pa će onda uzeti od njih moje motore i na njima se iživljavati i tako mi se osvećivati do kraja života a i dulje... Stižem u Travnik, opišem dostojanstveniku sve svoje probleme i on mi sačini zapis, kaže da ga moram u njedrima držati stalno...OK to nije problem...Na samome rastanku, reče mi da su čini jake i komplicirane ( znaju zlikovci šta rade) i da bi u obranu duše, skidanje uroka i poništavanje zlih čini trebalo svaki dan piti mlijeko, kozje a da koza mora mirisno bilje brstiti...Jedino tako će zapis moći dobro djelovati...Dobro rečkoh i pođoh...
Putem natrag stalno razmišljam gdje da sada nađem kozu u ovo urbano vrijeme, pojma nemam kome bih se mogao obratiti...
Noć, prelazim granicu, stanem malo da odmorim upustim se u "health hazard" i pozovem moga druga wewericu, priupitam ga gdje bih mogao pronaći kozu...Kaže on zovnem te za minut samo da pitam dedu on će sigurno znati...Stvarno zove za par minuta i kaže da odmah okrenem za Donju Motičinu, da se javim dedinom komšiji i kumu i da uzmem kozu...
Tako i bi, uzeh kozu Belku, uprtih na motor i u tri ujutro stigosmo u Osijek kod wewerice...Sve mu ispričam i što sada da radim, misli s kozom i di da nađem mirsno bilje... Kako je taman svanulo tako je i meni valjda od toga sinulo... Uzimam lanac od wewerice 3m duljine, kolac, kozu i krećemo, u Bilje...Pa znam ja tko ima mirisno bilje tj cvijeće u dvorištu i koga nema kod kuće...
Uglavnom da skratim, rano ujutro u ponedjeljak parkirao sam kozu kod Babaosa u dvorište, zabio kolac tako da može dohvatiti jedan dio cvijeća...
Već jutros sam bio pomusti kozu, i premjestiti malo kolac tako da može obrstiti i druge dijelove dvorišta...
Mogu vam reći da je mlijeko izvrsnog okusa i mirisa (gotovo cvijetnog). U kombinaciji sa zapisom osjećam da već djeluje, osjećam se bolje...
U životu je sve sudbina ali ništa nije slučajno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby feniks » Tue Jul 19, 2011 3:29 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: ..............ova je dobra,pa makar i od čoveka koji me smatra zlikovcem....nego,...ovo sa cvećem,pusti ti kozu sa lanca,pa neka pobrsti sve što ima u dvorištu,...možda nam se onda babaos vrati u svet gvožđurija.. :D
...a umalo da zaboravim...stvarno mašta radi svašta.... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby oli » Tue Jul 19, 2011 3:43 pm

Ma ne samo svaki dan pomaknem kolac...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby feniks » Tue Jul 19, 2011 3:53 pm

Lakše ti je bilo nabaviti ovcu...toga ima koliko hoćeš...doduše kvalitet mleka nije isti.... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Cyber Cvjećarnica by Babaos

Postby oli » Tue Jul 19, 2011 4:02 pm

feniks wrote:Lakše ti je bilo nabaviti ovcu...toga ima koliko hoćeš...doduše kvalitet mleka nije isti.... :mrgreen:

Hodža je rekao koza i kozije mlijeko, pa valjda Hodža zna...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron