Moja polemika sa Oli-em

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Wed Nov 14, 2012 8:52 am

Da molio bi ako možeš da poneseš Mirku Jedan mjenjač od Waltera Moora za NSU konzula,jednu radilicu i jedan časopis.I pozdrave...Obećajem kavu u Eugenu Savojskom svemu unatoč... :pray: ali samo do 11 sati nakon toga idem u Vinkovce.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Wed Nov 14, 2012 9:39 am

Citat iz olievog posta:"Za nevjerovati da si stvarno mislio da ćeš me "dići" na tu foru, pa to je tvoj štos sa foruma motori.hr, kada si dobio rok od 24 sata, i kada si znatno kasnije koristio dva nicka, jedan uobičajeni s nickom Baba os, i onaj drugi mislim da je bio nick "peti"..."

Da si dobro ispratio onu situaciju na drugom forumu nebi govorio gluposti.Ja jesam imao problem ali koji je nastao nakon što sam optužio administratora da se služi dvostrukim ili čak sa više nickova.Nisam mogao dokazati to i imao sam problem.Nisam ga ja sam optužio nego smo bili dvojica.Imali smo regularnu sumnju bez dokaza i sjebao nas je.


PS,Ovaj put imam dokaze nebrini to je moja briga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 10:15 am

babaos wrote:Da molio bi ako možeš da poneseš Mirku Jedan mjenjač od Waltera Moora za NSU konzula,jednu radilicu i jedan časopis.I pozdrave...Obećajem kavu u Eugenu Savojskom svemu unatoč... :pray: ali samo do 11 sati nakon toga idem u Vinkovce.

Ok, biti ću kod Varge...Pošto te iz principijelnih razloga neću nezvati poslati ću ti MMS sa svojom slikom...
Last edited by oli on Wed Nov 14, 2012 10:17 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 10:16 am

babaos wrote:PS,Ovaj put imam dokaze nebrini to je moja briga.

Tu ti sada, samo fali jedan velikli debeli mačak, da mu to sve skupa okačiš za njegov veliki debeli rep...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Sun Nov 18, 2012 10:36 pm

Šteta, što se je lisica povukla... Putuj, Igumane, putuj i ne sekiraj se za manastir....
http://img136.imagevenue.com/initial/lo ... 2_86lo.jpg

Meni jedna od omiljenih...

Priznajem već mi nedostaje...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Mon Nov 19, 2012 1:32 am

Ma to su samo taktički potezi....ne može on bez nas..... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Mon Nov 19, 2012 12:10 pm

feniks wrote:Ma to su samo taktički potezi....ne može on bez nas..... :(

Ma ne možemo mi bez njega.... On može bez svega i svakoga...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Mon Nov 19, 2012 2:06 pm

Ma neeee...on samo tako deluje...tvrda srca,ali iznutra je mek kao puter,veruj mi.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Mon Nov 19, 2012 4:56 pm

feniks wrote:Ma to su samo taktički potezi....ne može on bez nas..... :(

Živo me zanima kada će tempirati svoj povratak, i hoće li biti pod starim nickom, ili će s nama komunicirati u potpuno novom ruhu?
Predviđam da će odbaciti svoj stari već pomalo "izlizan i ofucan" nick te će se pojaviti s novim umiven kao rosom...
Aaa, dobro onda će valjda važiti i nova pravila... Nije se lako nositi s tom "licicom" zna sve fore, priprema se, iščitava stare postove, postavlje zamke, folira, simulira, opstruira, u dosluhu je sa svim i svakim, vrši pritiske... Ima široku publiku, te veliki broj istomišljenika... Nije lako, bogumi nije lako...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Mon Nov 19, 2012 7:59 pm

Pa...lako je ako mu nisi neprijatelj..... za svađu je ipak potrebno najmanje dvoje.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Mon Nov 19, 2012 8:40 pm

feniks wrote:Pa...lako je ako mu nisi neprijatelj..... za svađu je ipak potrebno najmanje dvoje.....

Pa naravno, ja sam i tu "brži" pa sam uvijek prvi... Za svađu s Babaosom... Naravno...
A svakako sam ja njemu "klasni" neprijatelj...
Jako smo mi različiti barem za klasu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Wed Mar 06, 2013 10:17 pm

babaos wrote:Koliko god su ovi prilozi bezprimjerni,posebni i fantastični,originalni i univerzalni i imaju čistoću zlata tako je nasuprot tome nerazumljivo,šokantno i primitivno ponašanje autora ovih priloga toliko primitivno da tjera na nesvjesticu od mučnine...Taj nadasve veliki sportaš sjajno govori.Govori o najvrednijim osjećajima ljudske vrste.Nakon toga u ime toga što je bilo u prilozima s Palikovićem autor vrijeđa ni više ni manje upravo najmoralnijeg među nama dakle najmanje zaslužnog za vrijeđanje i omalovažavanje i ponižavanje.Osjećam se bez veze i imam osjećaj krivnje zbog fenomenalnih priloga koje sam malo prije pogledao.Mislim da moram potražiti hitno veću količinu ricinusa da ispraznim svu tu mučninu.Uh...

Prilozi s mojim obraćanjam mangupu beogradskom Zellu, nemaju nikakve veze s videom, to je po običaju plod tvoje fikcijice....
Pogled iz tupavog kuta,nema tu pomoći...

babaos wrote:Samo ti radi te prekrasne bezvremenske priloge.Svaka čast.Ali mani se ti civilizacije.Moja rasprava je završena.Amen.

Uopće mi nije jasno zašto zapravo i započinješ te tvoje jednostrane i jednoumne rasprave...
I da sigurno ću i dalje raditi priloge kakve mislim da treba, bez obzira na tvoju viziju istih...

babaos wrote:Ti nisi više moj idol.Sagneš se po njegovoj želji svemu usprkos.

Ne treba se meni niko saginjati...
babaos wrote:Ima on tebe u šaci? u ime boga,oca i Sulejmana spašavaj se čovječe...

Pa da i ja mislim da bi mu najbolje bilo da se počne baviti nekom politikom... Ako može neke dobre orjentacije...
Vjerujem da mu je tu spas...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Sun Jul 14, 2013 10:20 pm

Tko tu koga ne razumije?Ovdje ima offanja preko vremena i osnovna potka teme izgubljena ja u bespućima...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Tue Jul 16, 2013 11:41 am

babaos wrote:Tko tu koga ne razumije?Ovdje ima offanja preko vremena i osnovna potka teme izgubljena ja u bespućima...

Pa kada, ništa ne polemiziraš s Olijem...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Tue Jul 16, 2013 12:01 pm

Pa i to je dio plana,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron