Moja polemika sa Oli-em

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Tue Sep 25, 2012 4:39 pm

Smeši ti se popravni....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Sep 28, 2012 1:18 am

feniks wrote:Smeši ti se popravni....

Eee, moj Feniksiću, nepopravljivo je to... Ili možda je i to izvodljivo, mislim na popravak, ali puno košta, nema tu "selameta"...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Mon Nov 05, 2012 9:55 pm

oli wrote:
babaos wrote:Prijatelju neki moraju saznati da nije ovo ovdje ono što su oni zamislili.Nakon pogrešnih procesa ovdje po meni na Forumu prestaje legitimitet nekima tim i takvim protagonistima kao normalna i legitimna posljedica kao moralna i civilizacijska praksa i tekovina.Da nije tako stvorile bi se navike pogrešaka koje opravdavaju sve više onih koji misle da su sva sredstva dopuštena.E pa Mauna malo pa sve više i više...

Jebo me pas, ovo je jedino što razumijem... Sve ostalo je neki "svešteni" tekst...
Vladika pa što te nema, svi su me za te pitali...



Pa šta si ti meni kad brineš gdje sam? Šta te briga.Kad napišem čitaj boli te šnjura za ostalo.Ponovit ću šta sam već rekao.Ako ne razumiješ potraži pomoć.Ovdje na forumu imamo svi svoja imena.Sve drugo je neprihvatljivo i ide pod nazivnik uvreda i povreda ili provokacije i uznemiravanja.Prestani sa tom uvredljivom retorikom i bit ćeš bolji iako svi znamo da je teško popraviti ono što je čača propustio.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Tue Nov 06, 2012 3:35 pm

babaos wrote:Pa šta si ti meni kad brineš gdje sam? Šta te briga.Kad napišem čitaj boli te šnjura za ostalo.Ponovit ću šta sam već rekao.Ako ne razumiješ potraži pomoć.Ovdje na forumu imamo svi svoja imena.Sve drugo je neprihvatljivo i ide pod nazivnik uvreda i povreda ili provokacije i uznemiravanja.Prestani sa tom uvredljivom retorikom i bit ćeš bolji iako svi znamo da je teško popraviti ono što je čača propustio.

Pa, nemoj sada tako, vladika moj najmiliji... Pa nije to u redu, a nije niti lijepo...
Pa ja sam nešto najljepše što ti se je desilo u životu...
A ti, meni?
Ti su junak mnogih mojih priča, pa kako bi ja moga svoga lika vlastitoga uvrijediti?
Kada bih tebe kudio, bilo bi to kao, kada bih i sebe kudio...
Kakva uvredljivost i retorika po tome pitanju, pa to ne postoji...Opusti se u redu je, uskoro stižu novi nastavci priče...
Zabava ide dalje i nemoraš se vatati za novčanik...

Ili stvarno misliš da bi ti ovdje trebao u ovoj temi polemizirati, a bez otpora... Eee, vladika, vladika...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Thu Nov 08, 2012 4:02 pm

Kadija čita,kadija piše i polemizira... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Nov 09, 2012 12:58 am

babaos wrote:Kadija čita,kadija piše i polemizira... :lol:

Kadija se zapravo samozadovoljava...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Fri Nov 09, 2012 9:56 am

Pa neću valjda samozadovoljavat druge...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Nov 09, 2012 2:54 pm

babaos wrote:Pa neću valjda samozadovoljavat druge...

Pa, ja se toplo nadam...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Fri Nov 09, 2012 6:58 pm

U jbt...niste li vi neka topla braća? :shock:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Fri Nov 09, 2012 11:21 pm

:evil: emancipiraj se i ti već jednom ili odjednom... :evil:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Fri Nov 09, 2012 11:25 pm

Čita Mirjana i krsti se.Komentira malo prije:"Neđo je pametan".To je njeno mišljenje zar ne! :shock:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Tue Nov 13, 2012 5:02 am

babaos wrote:Dragi prijatelji,neću kazati forumaši jel niste dostojni tog imena ali papci ili magarci to vam mogu reći.Mogu vam to kazati jel sam stariji od svih vas zajedno i jel imam postova ovdje kao svi vi zajedno i jel sam ozbiljan kao svi vi zajedno i jel sam taki kaki jesam kao svi vi zajedno.
Ova registracija u ime takozvane Helene je klasični trojanski konj za naivne i za budale i za lakovjerne poput vas.Tu kurvu je registrirao "oli"i maše sa njenim identitetom kao da je Napoleon kod Waterloa ili Hitler kod Staljingrada.Koji mu kurac to treba ili bolje dokle ide ta ljudska slabost i pokvarena i izipačena fikcija da su oko njega same budale pušači i izjelice njegovih Govana.Taj Licemjer pokvarenjak i falsifikator lažov je iz nejasnog razloga u vrlo osjetljivoj situaciji koja je sramotna i ponižavajuća za sve nas koji čitamo ovdje.Prije svega i ispred svega zabranjeno je koristiti dva nicka ali je i zabranjeno obmanjivati i lagati.Ja imam debelu kožu.Otporan sam i naviknut trpiti ali jedan neđo uzoran i ozbiljan to nemora gutat kao i uostalom ni predsjednik srpskog klasika također.Meni je neprijatno a nisam ništa kriv.Krv mi je uzavrela kad je navukao i 69-tku koji je po logici stvari i po prirodi veoma ozbiljan.To zaista prelazi sve granice pristojnosti i kulture te ozbiljnosti i vjerodostojnosti.Pošto sam moderator razlog je više da osujetim podvalu na račun svih korisnika ovdje na Forumu za koji sam učinio toliko mnogo da u ovim situacijama osjetim bol u stomaku od boli i srama.

PS, Imam dokaze da je Helenu tu kurvu registrirao "oli" i jebe sve nas i grupno i pojedinačno.Hvala svima na razumijevanju za ove teške riječi koje nije bilo lako zapisati.

Babaos, Vladika, Ilija Čvorović ovoga foruma, lažovčić... Ti si genije... Pa, nemam ja s tem ništ... Pojma nemam o čemu pričaš...

A što se tiče tvojih dokaznih insinuacija, pa svim korisnicima je potpuno jasno da kada bi ti imao bilo kakove činjenice protiv mene, sigurno nikome ne bi uskratio tu predstavu, i svakako bi našao dovoljno vremena da to detaljno "ukrasiš" onako, kako samo ti znaš kada je moja maloumna malenkost u pitanju...

Nikako mi nije jasno da nisi "uklavirio" da je laganje umjetnost... Ti svakako imaš nešto artističko u sebi... Ali lišen si ove doze artizma koja je potrebna za laganje... Oma te provalim... Potrebno je za to imati dara, ti ga nemaš, strpljenje, nemaš ni to, potrebno je ozbiljnu taktiku postaviti, a ti si brzoplet i lakomislen, mašta, dobro, mašte imaš, imaš i iskustva, ali sve je to klimava kombinacija... Lakoprovaljiv si i pokušavaš prepisivati... A i zaboravan si malo... Pošto si se jako davno registrirao na ovome forumu prvi put, zaboravio si, sada kada si se noćas oko trice rano ujutro ponovo registrirao, da registracija nije trenutna... Oko trice pošten svijet ionako spava... Jebaj ga naš forum je starinske forme pa se i pogoni malo na drva i ugalj... A štaš tako to ide... Tu moraš biti malo domišljatiji i dubinski kužiti stvar, i da naravno moraš biti namazan, i to jako i debelo...

Kada bih htio težiti da imam manipulativnu moć poput tebe, onda bih za ovaj slučaj upotrijebio slijedeću taktiku... Kada se registriraš na nekome forumu, jednom, odmah se registriraj još jednom, ali nemoj aktivirati taj drugi nick, već sačuvaj mail (onaj drugi koji dobiješ), pa ga aktiviraj samo ako i kada ti zatreba... Tako će te najteže provaliti...

Uspori malo prepun mi je kotlić...

babaos wrote:Nije on tražio ruku iz interesa nego iz ljubavi...zbog toga je i popizdio......

Nikada nisam pružio nikome ruku iz interesa...
Nisam "tražio" ni tebe da mi pružiš ruku...
Nisam popizdio, i nikada to nije uticalo na naše odnose, nego si ti popizdio kada sam to napisao...

babaos wrote:...i bit ćeš bolji iako svi znamo da je teško popraviti ono što je čača propustio.

I da, pusti ti moga staroga na miru... Pusti, nije ti on ništa kriv... A ni meni... Uostalom znaš i sam da je neviđeni privilegij imati takvoga lika pored sebe, koji je bezuvjetno na mojoj strani...
Još i sada nakon pola godine me prođe jeza kada se sjetim da mi je ljetos prilikom naše zajedničke vožnje na "tvom" Kawaskiu, išli smo zajedno na oldtimer susret u Našice i bio mi je suvozač, nakon što smo stigli u Našice, pitao sam ga kako je bilo a on mi je odgovorio slijedeće: "sine, ajd, nemoj više voziti preko 200 km/h već mi se je sada malo teško držati"...
Nisam ti to zamjerio, znaš da nisam, a znaš i zašto... Kao što znaš da ti nisam zamjerio niti bilo što drugo...
Al, nemoj mi udarat, na srce...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Tue Nov 13, 2012 9:03 am

Nisam ja pisao u ovoj temi o tvom paralelnom nicku nego u predstavljanju Helene.Kad već insistiraš ovdje a ne tamo gdje ti nepaše zašto me ne pitaš koje dokaze posjedujem o tvome duplom,paralelnom i kontraverznom nicku...kao prvo

kao između prvog i drugog
Babaos, Vladika, Ilija Čvorović ovoga foruma, lažovčić... Ti si genije... Pa, nemam ja s tem ništ... Pojma nemam o čemu pričaš...

Drugo,

Kad si spomenuo oca u ovim tvojim kontrama razoružao si me.To nisi trebao ali ne mogu te mijenjati.Zbog toga se i ne ljutim na tvoju nesposobnost da se viteški ponašaš.Započeo si smišljati kojekakve priče koje su sa strane bile na momente i slatke ali si trebao i očekivati posljedice koje će te uznemiravati.Tebi se nemože pomoći zbog sumnje koja te razdire.Kad si pisao o Kawasakiu i mom brutalnom ponašanju prema tom motoru o posljedicama nisi razmišljao.

PS,Sve priče o tvom motociklu koje sam ispričao izmišljene su isto kao i ova posljednja o faličnoj radilici.Ovo sam bio prisiljen napisati i demantirati upravo zbog jezovitog osjećaja odgovornosti sina prema svom ocu kojeg i ja poznajem i veoma cijenim.Ovo je upozorenje i meni i tebi da treba prestati ako već nije kasno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Tue Nov 13, 2012 11:24 am

E...to je već napredak..... :clap: :clap: :clap: ....za neke stvari,očigledno treba više vremena....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Wed Nov 14, 2012 2:51 am

babaos wrote:Oli pitam te otvoreno za mir u kući pa da nastavimo kao ljudi...
Dali si ti registrirao Helenu? ili je to uradila ona sama?
Ako ne odgovoriš u roku 24 sata za mene je rasprava završena.


Mislio ja, ti Vladika, a ti tu zapravo šefe neke "svemirske" policije... Ne biva to, ne biva...
http://www.youtube.com/watch?v=rX9lDslYiuE
Obrati pažnju na prvi stih... Akcent, je naravno na onaj dio koji kaže: Nisi dovoljno brz...

http://www.youtube.com/watch?v=t6hnFyYF ... re=related
E ovdje već treba obratiti pažnju na cijeli tekst i sliku...

Za nevjerovati da si stvarno mislio da ćeš me "dići" na tu foru, pa to je tvoj štos sa foruma motori.hr, kada si dobio rok od 24 sata, i kada si znatno kasnije koristio dva nicka, jedan uobičajeni s nickom Baba os, i onaj drugi mislim da je bio nick "peti"...

Kao škola za vozače, ili bilo koja druga škola, dobar temelj i zaguravanje, za dalje...Kada sam prije radio s ocem instruktorski posao imali smo puno kandidata koje smo obučavali, što bi rekao 69: obučiš i dobro zaguraš, dalje idu sami...

Eeee, moj Vladika, a nekada smo se tako lijepo nadmudrivali...
Na moju veliku žalost, ova rasprava je za tebe završena ali znatno ranije... Na moju veliku žalost...

PS: danas popodne sam cijelo u Bilju, kod Varge, a kasnije idem kod Mirka, trebam li mu ponijeti nešto?
Last edited by oli on Sun Nov 18, 2012 9:16 pm, edited 2 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron