Moja polemika sa Oli-em

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Tue Sep 18, 2012 9:32 am

ja pozdravljam Olija i njegovu nameru da ovaj forum podigne na neki visi nivo,, i mislim da je to dobra ideja,, na zalost otislo je na drugu stranu cim su njegovi licni interesi presli interese ove zajednice,, na zalost opet dolazi do onog starog ,, daj coveku vlast i videces kakav je,, on kao prvi bi se trebao i najvise drzati pravila i ne bi smeo da vreca ostale ucesnike sa pogrdnim imenima,, zato postoji nick i to je jedino ime na forumu,, verujem da On to vrlo dobro to zna :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Tue Sep 18, 2012 10:12 am

Lija samo dlaku mjenja.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Thu Sep 20, 2012 5:45 am

babaos wrote:Šta si ti sebi umislio čovječe ? prozivaš jednog po jednog ovdje i nazivaš pogrdnim imenima.Nisi ti možda krstitelj? Koristiš moj nyck za zajebanciju,ja te upozorim ti ništa,nakon toga vladika,transmisijaši,kodna imena,uvrijediš Igora,Stanka ? to ti zoveš moderiranjem? vjerojatno nemožeš bez toga.Nema veze.Ljudi se razlikuju.Drugačije misle od tebe i ti bi da nije tako.E tu moraš imati barem malo smisla za prilagođavanje.U suprotnom stradat će ti živci.

-nemoj brinuti za moju maloumnu malenkost...
Nisam uvrijedio Igora i Stanka... A i da jesam od kada je to tvoja briga? Ili kao "vladika" misliš da je to u tvom resoru?
Last edited by oli on Thu Sep 20, 2012 5:51 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Thu Sep 20, 2012 5:45 am

stanko61 wrote:ja pozdravljam Olija i njegovu nameru da ovaj forum podigne na neki visi nivo,, i mislim da je to dobra ideja,, na zalost otislo je na drugu stranu cim su njegovi licni interesi presli interese ove zajednice,, na zalost opet dolazi do onog starog ,, daj coveku vlast i videces kakav je,, on kao prvi bi se trebao i najvise drzati pravila i ne bi smeo da vreca ostale ucesnike sa pogrdnim imenima,, zato postoji nick i to je jedino ime na forumu,, verujem da On to vrlo dobro to zna :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:

I ja pozdravljam Stanka...
Drugar, pa ovo ti je forum, ovdje nije uređenje po principu ustavne monarhije, to je tamo kod tebe u MSS-u, tamo se funkcije naslijeđuju... Po babu i stricu, ili već po nekom drugom "ključu" pa ti to najbolje znaš...
Predlažem ti da počneš razmišljati demokratski, eto, kao prvi korak formiraj inicijativu za smjenu moderatora...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 9:12 am

Ne ti nećeš biti smijenjen.... :naughty: :naughty: :naughty: dok si ti tu nemožeš biti predsjednik saveza :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Thu Sep 20, 2012 11:20 am

babaos wrote:Ne ti nećeš biti smijenjen.... :naughty: :naughty: :naughty: dok si ti tu nemožeš biti predsjednik saveza :lol: :lol: :lol:

Znači još uvijek vladika nisi shvatio da se računalni virusi ne prenose spolnim kontaktom...
Umirovljenici ne obnašaju takove vrste funkcija... Stativa...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 12:16 pm

Ti si veseljko,


potpis, ibro
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Sep 20, 2012 8:07 pm

Ne sme niko da vas bije.... :naughty: ....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 8:38 pm

feniks wrote:Ne sme niko da vas bije.... :naughty: ....



Nisi skužio.On je ibrahimovićev veseljko...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Sep 21, 2012 12:53 am

babaos wrote:Nisi skužio.On je ibrahimovićev veseljko...

Ma, da u pravu je, vladika je moj veseljko...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Mon Sep 24, 2012 5:45 pm

nema nam Babaosa vec par dana ,, da nije na godisnjem ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Tue Sep 25, 2012 6:55 am

stanko61 wrote:nema nam Babaosa vec par dana ,, da nije na godisnjem ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vladikin izostanak je moguć samo iz dva razloga: ili se je uplašio tebe i tvog Nortona, ili se drži za novčanik...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Tue Sep 25, 2012 9:54 am

ma ne verujem,, covek je verovatno zauzet ili uzeo malu pauzu,,ma ne,, priprema sigurno nesto veliko :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Tue Sep 25, 2012 1:29 pm

Prijatelju neki moraju saznati da nije ovo ovdje ono što su oni zamislili.Nakon pogrešnih procesa ovdje po meni na Forumu prestaje legitimitet nekima tim i takvim protagonistima kao normalna i legitimna posljedica kao moralna i civilizacijska praksa i tekovina.Da nije tako stvorile bi se navike pogrešaka koje opravdavaju sve više onih koji misle da su sva sredstva dopuštena.E pa Mauna malo pa sve više i više...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Tue Sep 25, 2012 4:34 pm

babaos wrote:Prijatelju neki moraju saznati da nije ovo ovdje ono što su oni zamislili.Nakon pogrešnih procesa ovdje po meni na Forumu prestaje legitimitet nekima tim i takvim protagonistima kao normalna i legitimna posljedica kao moralna i civilizacijska praksa i tekovina.Da nije tako stvorile bi se navike pogrešaka koje opravdavaju sve više onih koji misle da su sva sredstva dopuštena.E pa Mauna malo pa sve više i više...

Jebo me pas, ovo je jedino što razumijem... Sve ostalo je neki "svešteni" tekst...
Vladika pa što te nema, svi su me za te pitali...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron