Moja polemika sa Oli-em

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Mar 24, 2011 4:25 pm

babaos wrote:Pretpostavljam da se želite nadmudrivati u polemičkom tonu.To je uvijek dobra prilika za zainteresirane ali kao autor teme molim da pazite na zadane tematske okvire.Jasno je da nema smisla ograničavati bilo koga na bilo koji način ali nastojmo svi zajedno pisati afirmativno i principjelno konstruktivno i dobronamjerno.



Ma kakvi..... :naughty: ...čovek je vidi se,akademski građanin,obrazovan,rečit i time dobar orator.Neki njegovi tehnički pristupi u tekstovima koje predstavlja,trebali bi po meni da se nađu u nekim stručnim nastavnim programima za inaguraciju piara.
Zato i ne mislim da ima potrebe nadmudrivati se.Ja sam samo pokušao da odgovorim na napade koji su upućeni po pitanju moga stava o Vašoj "stvari"....ako kažete da ne treba više da uskačem sa komentarima u redu.......inače sve što sam napisao je dobronamerno,a nikako obrnuto,to tako treba shvatiti.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Thu Mar 24, 2011 5:39 pm

Ej Baba 8) !!!!!!!!!!!!!!!!!
ova Vasa dvojica, sa koje planete su sisli?
oni mora da oblace Armani odelo dok pisu na forumu :doh: :doh: :doh: :doh:
inaguraciju piara.,,,
diskriminatorskog stava,,
ambientu polemiziranja,,
afirmativno i principjelno konstruktivno i dobronamjerno.,,
lijepom retorikom u prenesenom značenju polarizirati,,,
U kom ste filmu?
samo da podsetim, ovo je forum o motorima, to je ono na dve tocka i radi br br brm8) 8) 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Mar 24, 2011 6:31 pm

...nemoj da ti dovedem Draguljčeta..on ima tri točka. :D
I budi dobar domaćin,čovek je kulturan,pa budi i ti...nije to teško veruj mi... :snooty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Thu Mar 24, 2011 6:44 pm

:snooty:
ne bi se slozio sa tobom, :naughty:
al ajd vreme ce pokazati :shhh:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Thu Mar 24, 2011 7:17 pm

feniks wrote:Hmmm............nemam nameru pisati duge i iscrpljujuće tekstove,koji na kraju neće biti nikome zanimljivi.Dužan sam samo dati neke demantije u odnosu na tvoje predhodne postove,upućeni na moju adresu.
Pre svega.....analizirajući tvoje predhodne tekstove,koji su prouzrokovali moju reakciju,mogu se izvući neke analogne činjenice koje govore u prilog moje teze,ili zaključka,da su tvoji poneki tekstovi bili nabijeni ironičnim detaljima.Ti to sada demantuješ,...dobro,to je tvoje pravo....ja lično nisam uveren da je to tačno....Primećujem da se ovde vešto izvlače rečenice iz konteksta priče i onda se pokušavaju nametnuti neke teze,koje uvlače još dublje u nepotrebnu polemiku.Nema nikakvog diskriminatorskog stava nigde u mojim postovima,ni prema kome,pa ni prema tebi.Dobro si primetio,da se ne poznajemo,pa bi iz tog razloga to bilo besmisleno.....
Imam utisak da je Babaos po malo zaboravljen(što mi je drago),pa sam na dnevni "meni" došao i ja(ne smeta mi).....verovatno posle mene dolazi neko drugi...svejedno... ali,predložio bi ti nešto,ako dozvoljavaš...sedi lepo u kola,ili na motor,odi kod čoveka i rasčistite Vaše odnose,..na taj način ćeš osloboditi dušu,veruj mi,..ovim tekstovima i polemikom nećeš.Kada rasčistite Vaše odnose,sedite zajedno u kola,ili na motore i dođite kod mene u goste,ja častim(i imam novčanik).......

P.S .....dobar ti je avatar....


Druže Fenikse,

-hvala za avatar, to će dugo biti tema ovoga foruma, jer drugarice s fotografije su članice "djevojačkog navijačkog društva" u srpskom klasiku, te su svome favoritu spremile cijeli koloplet "djevojačkih navijačkih igara" za ovu sezonu, naravno u tome ih potpuno podupirem u svakome smislu, jer njihov favorit je i moj: zell99...

-ovaj Vaš gornji post je pravi primjer za nekoliko stvari:
-kada i kako pravovremeno otići u pit stop
-kada i kako pravilno i u najboljem trenutku uzeti "time-out"
-kada, kako i s kim biti na "liniji"
-kakvu treba retoriku imati onaj koji ide prositi mladu za mladoženju, tamo najviše trebaju takvi koji govore tako da nikada nije tišina, a ništa, niti kažu, niti obećaju...

Siguran, sam da su Vaši postovi dobronamjerni, gotovo očinski...Duboko se klanjam, tome, da mi posvećujete ikakvu pažnju, te se nadam da ćete svakako učestvovati u polemici, te dodatno izbrusiti, osjećaj za pravdu kao i položaj na pravoj strani.

Što se tiče dolaska u goste, poznata mi je tradicionalna srpska gostoljubivost, u kojoj mnogi mogu izgorjeti, ipak je to gostovanje, na kojemu su neki na domaćem terenu, koji uvijek donosi prednost, da bi stvar bila forumski jednaka, možda bi bilo malo bolje da se prvi susret i upoznavanje dogodi na svima gostujućem terenu (neutralnom i jednako udaljenom) pa da se nakon toga upoznavanja, za koje niti ne sumnjam da će biti srdačno, ravnopravno počnemo zvati u goste...I da, siguran sam da ćemo Vi i ja imati novčanik...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Mar 24, 2011 7:49 pm

oli wrote:Druže Fenikse,
-hvala za avatar, to će dugo biti tema ovoga foruma, jer drugarice s fotografije su članice "djevojačkog navijačkog društva" u srpskom klasiku, te su svome favoritu spremile cijeli koloplet "djevojačkih navijačkih igara" za ovu sezonu, naravno u tome ih potpuno podupirem u svakome smislu, jer njihov favorit je i moj: zell99...

-ovaj Vaš gornji post je pravi primjer za nekoliko stvari:
-kada i kako pravovremeno otići u pit stop
-kada i kako pravilno i u najboljem trenutku uzeti "time-out"
-kada, kako i s kim biti na "liniji"
-kakvu treba retoriku imati onaj koji ide prositi mladu za mladoženju, tamo najviše trebaju takvi koji govore tako da nikada nije tišina, a ništa, niti kažu, niti obećaju...

Siguran, sam da su Vaši postovi dobronamjerni, gotovo očinski...Duboko se klanjam, tome, da mi posvećujete ikakvu pažnju, te se nadam da ćete svakako učestvovati u polemici, te dodatno izbrusiti, osjećaj za pravdu kao i položaj na pravoj strani.

Što se tiče dolaska u goste, poznata mi je tradicionalna srpska gostoljubivost, u kojoj mnogi mogu izgorjeti, ipak je to gostovanje, na kojemu su neki na domaćem terenu, koji uvijek donosi prednost, da bi stvar bila forumski jednaka, možda bi bilo malo bolje da se prvi susret i upoznavanje dogodi na svima gostujućem terenu (neutralnom i jednako udaljenom) pa da se nakon toga upoznavanja, za koje niti ne sumnjam da će biti srdačno, ravnopravno počnemo zvati u goste...I da, siguran sam da ćemo Vi i ja imati novčanik...


To je već neki drugi odnos koji priliči ćaskanju na forumu,....primeren dakako.Drago mi je da si se spremio sa zgodnim "rekvizitima",da podupreš tvojega favorita,pa ma ko to bio,a posebno mi je milo što si odabrao dobroga pojedinca,u svakome smislu.
Ali te opet moram demantovati glede tačaka koje si naveo,a u smislu moga povlačenja,odnosno "time-out"-a.Nije potrebno obrazlagati dalje tu materiju koju si naveo,odrastao si čovek,sa puno "pređenih kilometara" i svaka dalja diskusija po tom pitanju bila bi maliciozna.Ujedno mi je drago što podupireš moje dalje angažovanje i prisustvo u temi.
Ne znam o kojoj vrsti prednosti govoriš,kada pričaš o gostovanju,ali svejedno,....prihvatam sve uslove koje si naveo i prvom zgodnom prilikom doći će do realizacije iste....u to sam siguran.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Thu Mar 24, 2011 8:01 pm

siguran sam da ćemo Vi i ja imati novčanik...

Kad se izlazi sa prijateljima, novcanik se ne spominje :naughty:


bice zanimljiv Vas bliski susret
prihvatam sve uslove koje si naveo i prvom zgodnom prilikom doći će do realizacije iste....u to sam siguran. :lol: :lol: :lol:
Bozo pomozi Feniksu ,, mama ga nije ucila da ne izlazi sa nepoznatim covekom :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Mar 24, 2011 8:07 pm

Nisi u toku ... :naughty:...i izbaci taj nitro iz sebe,nije zdravo... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby stanko61 » Thu Mar 24, 2011 8:28 pm

Al je jeftinije od lakih droga 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Thu Mar 24, 2011 8:38 pm

Na zadovoljstvu se ne štedi....ako ti nije štednja zadovoljstvo. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby babaos » Thu Mar 24, 2011 11:54 pm

Ako imam pravo na boračku penziju kome trebam predat dokumente,tj.zanima me koji porezni obveznici će me imat na leđima ovi moji ili oni vaši ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Mar 25, 2011 12:10 am

Babaos, pa nemojte sada tako, boračku penziju u Hrvatskoj već dobijate, to znam pouzdano, ostaje Vam samo ova u Srbiji, da nju sredite ili Vi ili Vaši drugari...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Fri Mar 25, 2011 10:01 am

Vidi ga sada :think: ......i to nam je naša borba dala........da imamo Babu za Maršala.... :think:
Može,može......ali moraju da se ispoštuju određeni predkriterijumi..... :snooty:
I koji su to "oni moji,ili oni Vaši"? :shock: ...pa zar nismo apsolvirali te teme....... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby oli » Fri Mar 25, 2011 12:29 pm

Fenikse, zar ne vidite o čemu se radi? Hoće da nas zavadi, pa poslje da kaže:"ko nas bre zavadi?" Provokator...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Moja polemika sa Oli-em

Postby feniks » Fri Mar 25, 2011 2:21 pm

Znam ja šta on hoće....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron