Babaos-u sam posudio motocikl

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sun Mar 20, 2011 5:44 pm

Nemoj se čuditi ako odustane od sićušnog Casala pa kupi Z1000,VFR-a,ili ZXRR-a i uvali ti se u klasu...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby Zel99 » Sun Mar 20, 2011 5:51 pm

babaos wrote:Nemoj se čuditi ako odustane od sićušnog Casala pa kupi Z1000,VFR-a,ili ZXRR-a i uvali ti se u klasu...


Imam odavno kozne gace, samo da ih nadjem... :lol: :lol:
Sad imam jos jednog navijaca zbog EL boja, sad da li je huligan ili ne, ali navijac je navijac :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sun Mar 20, 2011 6:28 pm

Iskreni navijač, je pravi navijač...
Zell ne treba brinuti, oni su "kadrovi", a mi smo samo kadri...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sun Mar 20, 2011 7:09 pm

Tako je.Sigurnije je iza leđa admina.Stanko i Neđo nisu pristali na trgovinu ljudskih vrijednosti.Admin mora razumjeti i one koji su izgubljeni u labirintu igara za sreću...
Da obećao sam doći u Sombor.Da razgovarali smo.Razgovarat ću i sa crnim vragom ako to treba.Razbolio sam se pod Jorgan planinom.Doslovno.Zar je to zabranjeno i neprimjereno.Iskreno rado bi danas bio sa Mirkom i oli-em u Somboru ali Božo misli za mene.I brine.Imali su važnog posla njih dvoje.Mirko radi oli-ev BMW i zvali su mene kao stručnjaka.Moš mislit haaaaaaaaaaaaaaaaaaah.............da je neki ozbiljniji motor u pitanju došao bi ja s bolničkim kolima na party ali BMW haaaaaaaaaaaaaaaaah................
Ipak nisam propustio da pitam oli-a da mi ga da da se provozam kad bude sve gotovo.Da mu uzmem Dušu.Al sigurno i doslovno.Pa poznat sam po tome.Odgovorio je neprimjereno:"Očete Kurac dobiti BMW da vozite" itd itd
.......................... :lol: :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sun Mar 20, 2011 7:46 pm

Ja sam svaki svoj nastup u ovoj genijalnoj temi završio.Hvala svima na pažnji...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Mon Mar 21, 2011 3:31 am

babaos wrote:Tako je.Sigurnije je iza leđa admina.Stanko i Neđo nisu pristali na trgovinu ljudskih vrijednosti.Admin mora razumjeti i one koji su izgubljeni u labirintu igara za sreću...
Da obećao sam doći u Sombor.Da razgovarali smo.Razgovarat ću i sa crnim vragom ako to treba.Razbolio sam se pod Jorgan planinom.Doslovno.Zar je to zabranjeno i neprimjereno.Iskreno rado bi danas bio sa Mirkom i oli-em u Somboru ali Božo misli za mene.I brine.Imali su važnog posla njih dvoje.Mirko radi oli-ev BMW i zvali su mene kao stručnjaka.Moš mislit haaaaaaaaaaaaaaaaaaah.............da je neki ozbiljniji motor u pitanju došao bi ja s bolničkim kolima na party ali BMW haaaaaaaaaaaaaaaaah................
Ipak nisam propustio da pitam oli-a da mi ga da da se provozam kad bude sve gotovo.Da mu uzmem Dušu.Al sigurno i doslovno.Pa poznat sam po tome.Odgovorio je neprimjereno:"Očete Kurac dobiti BMW da vozite" itd itd
.......................... :lol: :lol: :lol: :lol:


Tako je.Sigurnije je iza leđa admina.
-uvijek je sigurnije iza nečijih leđa, pogotovo ako je ljubitelj EL boje...

Admin mora razumjeti i one koji su izgubljeni u labirintu igara za sreću...
-zna admin vrlo dobro što mora, zato i jest admin...

Pa poznat sam po tome.
-još niste poznati, to ćete tek biti...

Odgovorio je neprimjereno:"Očete Kurac dobiti BMW da vozite"

-odgovorio sam vam primjereno: "Oćete Kurac dobiti BMW da vozite"

babaos wrote:Ja sam svaki svoj nastup u ovoj genijalnoj temi završio.Hvala svima na pažnji...


Hvala Vama na pažnji i časti koju ste nam ukazali svojim prisustvom, čudim se da ste izdržali toliko, očekivao sam Vas puno ranije da se pojavite...
Ujedno naglašavam da mi je jako žao što se polako ali sigurno svi vaši nastupi završavaju...
Iskreno se nadam de ćemo imati tu čast, da nas barem čitate...
Last edited by oli on Mon Mar 21, 2011 5:27 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Mon Mar 21, 2011 5:22 am

18.03.2011. Libija
-četvrti dan, od kako me je kuja ostavila...
-danas me je opet zvala, ali nisam se javio, jesam li konačno došao do pameti? Nisam, samo nisam čuo telefon jer sam bio u podrumu i pripremao se za put... Nekako je ovako lakše, jer više ne nosim telefon sa sobom, da ne moram stalno gledati u nj...
Noćas moram zbrisati iz ove lude zemlje, i to vjerojatno ilegalno, jer pritisak izbjeglica na samu granicu je nevjerojatan, tako da zbog same gužve prelazak granice bi trajao barem tri dana, nemam toliko vremena...
Pripremio sam se detaljno, samo nužna oprema, sve ostalo ostavljam, po već ko zna koji put nosim samo uspomene ali u glavi. Motocikl je spreman, muči me jedino gorivo, imam ga 200l, ali ga ne mogu toliko ponijeti...Da je normalna situacija, cilj bih postigao s 25l, ali ovako, zbog okolnog puta te jednog dijela koji ću morati voziti kroz pustinju, nisam siguran, hoće li mi 70l biti dovoljno...Uglavnom, uspio sam gotovo sve izbaciti, ostaje mi samo prostor za gorivo, uspijevam spakovati ukupno 92l goriva i 2l vode, tako da imama na motoru skoro 100kg tereta, i sve tekućina...
Krećem u rano popodne, relativno glatko protiče put, malo mi se motor čudno ponaša, s toliko tekućine na sebi, vozim relativno polako, jer u cijeloj zemlji je kaos, a u prometu naručito, pogotovo što se više približavam granici... Granica ludilo i nervoza, tu se neće moći preći barem još tri dana, po mojoj procijeni, a ako NATO pripuca možda i nikada, nema druge, na jug pa u pustinju...Nema više nikoga, milicija, vojski, popova, lopova, nesretnog naroda kojemu su kurvini sinovi opet pokazali da ne vrijedi ništa...Nakon sat vremena takve terenske vožnje stajem i presipavam gorivo, ostao sam na 51l, po mojoj procijeni ccca 300km mi je još ostalo do cilja, trebalo bi biti goriva dovoljno, ali ako zalutam ili ako bilo što drugo pođe po zlu...Predvečerje, upuštam se možda u najveću ludost u svome životu, vožnja kroz pustinju noću, ali sada nema nazad...Oni koji ilegalno prelaze preko granice i granica, znaju koji je to dodatni osjećaj na sve ovo...
Nakon sat vremena vožnje, stajem i pokušavam se točno orijentirati, naravno GPS ne radi jer su ga drugovi ameri isključili, ali satelitski telefon radi i preko njega uspijevam očitati točnu poziciju, sve je u redu na dobrome sam putu, malo ali samo malo sam promašio, tako da će me to koštati moža 1-2l goriva...Upuštam se u health hazard palim cigaretu, i razmišljam zašto me je kuje zvala, znakovito je da me je zvala samo jednom, inače ako se ne bih javio, zvala bi dok se ne javim... Da mi kaže da je trudna? Ali nije sigurna s kim? Da mi kaže da me voli i da ipak ne može živjeti bez mene? Da mi kaže da joj je žao? Da mi kaže da je pogriješila? Da mi kaže da se je frajer napio i da što sada ona da radi, zna da to nije dobro, ali on je tako simpa? Da me pita što mislim jeli primjereno to što karta svaki dan, a ona ga čeka? Da mi kaže pojma nemam što... Ali jedno znam da sada vjerojatno s tipom sjedi na večeri, a poslije: pušenje, karanje, pušenje, "pearl necklace"...Jebo je da je jebo taj njezin telefon...Palim makinu...
Nakon još 2 sata izašao sam iz pustinje, kontrola goriva, u pustinji sam ostavio preko 30l... Iza ponoći stižem na cilj u Jarbah u Tunisu, mislim da mi je ostalo 5-6l u rezervoaru...Činilo mi se je to jako puno novca kada sam kupio BMW 1200 gs adventure, s jako skupom dodatnom opremom, ali priznati se mora, sve je odradio bez greške... A onaj Akrapović na njemu fenomenalno zvuči u pustinji...Ostavljam motor kod frenda on će mi ga ubaciti na brod i poslati kući, ujutro hvatam avion i popodne sam već u Zagrebu, teoretski ako bi htio mogao bi još danas ići i na demonstracije...Naravno zavlačim se u svoju jazbinu i istuširan krećem na spavanje...
Samo mi se jedna misao vrti po glavi: što li je kuja htijela kada me je jučer zvala(danas nije bilo poziva).

GLAVA DVDESET DEVETA: Sudbinski dan (treći put)
05.03.2010. 18:30 Zagreb

-sjedim na poslu i malo pregledavam oglase, uočim nešto zanimljivo: DKW i NSU mala kubikaža, vidim isti broj telefona, zovnem, javi se Marin, tijekom razgovora shvatim da je to zapravo Babaosov sin, dogovorimo se da ću doći to sutra pogledati...

-sutradan ujutro pripremam se za put, u Osijek, trebam odlučiti s koji ću autom ići, izbor je slijedeći: od firme Opel Insignia, ili moj BMW m5, srećom odlučim se za skromniji izbor, Opel Insignia...Krećem i razmišljam...Nekako se baš radujem da ću upoznati Marina....

Vozeći se iz Osijeka, k Bilju, zovem Marina sukladno dogovoru, kaže da neće doći ali da je tamo stari i da će mi on pokazati sve što treba...
Opa, novi momenti, baš me zanima kako će to izgledati, sublimiram vrijeme i utiske od zadnjeg sjećanja na Babaosa, zarekao sam se još prije skoro 20 godina da ću za 10 godina za razliku od njega voziti svoj deseti BMW, ovaj posljednji koji sada imam, a mudro sam ga ostavio u Zagrebu, to mi je 45 po redu, sve u svemu premašio sam plan. I da BMW m5 linija E60, je stvarno najbolji automobil koji sam posjedovao iz njihove ergele, upališ ga 373 ks, stisneš dugme 507ks i pretvori se gotovo u borbeni avion, motor 5,0l 10 cilindara, pravi dokaz da turbo ne treba, jer ionako jedini pravi nadomjestak, za kubične centimetre je;još kubičnih centimetara, auto ide odlično. Zbog dodatne opreme u koju je uključen "head up display" koji proicira sve potrebno na prednji vjetrobran, imam osjećaj kao da se nalazim u video igri, prava igračka za odrasle i nezrele muškarce...
Dosta sam se vozio s tim autićem i bio sam uglavnom zadovoljan, čak i moji suputnici su komentirali kako je to stvarno vanserijski autić...
Moje prijateljice, koje je Babaos pogrešno procijenio na graničnom prelazu, a one su pripadnice policijskih snaga, su često bile moji suvozači, nekako je lakše kršiti ograničenja brzine, ako je zakon na vašoj strani te njegovi predstavnici sjede s vama u autiću...Ono u čemu je još Babaos pogriješio tijekom pretpostavki za utrku Sombor-Batina, je to da sam na toj dionici puno puta zapravo s ovim pripadnicama ljepšeg spola i predstavnicima zakona trenirao, kao za vraga baš na toj dionici...Taj put puno bolje poznajem od vlastitih džepova... Evo kako je to jedne noći izgledalo, po kazivanju mojih saputnica:
-start ispred Kalosa u Somboru, polako do pruge, nakon pruge kod 100 godina stare reklame Bane Sekulić, odupirem se o pedalu gasa, 180kmh, blagi desni zavoj, nakon njega dižem na 260kmh, tom brzinom do Odiseje, relativno oštri zavoji slijede, a prvi je udesno, tu smo s brzinom, na 130, istom brzinom i izlazimo iz tih zavoja, zadnji oštri je lijevi, pa blagi desni, pa most, pa brijeg cca 200 da ne odskočimo, pa ravan komad kroz šumu, 260, pa ulazak u Bezdan, tamo skrećem desno prije pumpe, dugačka ravna ulica zapravo prema putu za Kolut (mislim da je i tu Babaos pogriješio, išao je ravno, kraće dosta, ali znatno sporije) na kraju ulice lijevo, pa odmah zatim desno, pored brodogradilišta, pa preko mostića, blagi lijevi, ravan komad do same granice cca 250... I to je to... Taj put je znatno kraće trajao od 10minuta...

Stižem u Bilje, na dogovoreno mjesto, ulazim u dvorište, vidim svijetlo gori u staroj kući prilazim k vratima, u tom času se vrata otvaraju, i na njima ugledam njega...
Pružam ruku, i predstavim se slijedećim tekstom: čast mi je, ja se zovem "Oli", ovoga puta mi nije ruka ostala usamljena u zraku, i on je pružio ruku, i samo rekao svoje ime...
Babaos...

Od zadnjeg pokušaja rukovanja prošlo je skoro 22 godine, razmišljam o tome, ipak smo u komunikacijskim odnosima napravili pomak, ovoga puta mi je pružio ruku, jest da je malo dugo prošlo, ali ipak se je desilo....

Pokazao mi je svoje motocikle koje prodaje, ali i ostale, kasnije nam se pridružuje još jedan zanimljiv lik: Danijel, dobro ga znam, surađivao je s mojim ocem, iznimno korektan dečko...
Kasnije se selimo u gostionu, priče razne uglavnom trkaće.... I o utrkama...
Uglavnom priče ugodne i široke ko dimije, pričam otvoreno kao da se znamo 22 godine a ne 2 sata, tu svi govorimo svašta, Danijel i ja vrlo otvoreno, Babaos malo rezervirano gleda na naše stavove, čak bih mogao reći i malko nepovjerljivo, ali to svrstavam u normalne okvire, ipak je on tu najstariji...
Nakon kojekakvih rasprava, vraćamo se na polaznu temu, kupovina, uspijeli smo pronaći dogovor...
Nekoliko dana nakon toga, moji suradnici odlaze kod njega, u onu njegovu jazbinu i dovoze motocikle u Zagreb...
Tu se motocikli pregledavaju detaljno i pripremaju za restauraciju...

(nastavak sutra)
Last edited by oli on Tue Mar 22, 2011 11:16 pm, edited 2 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby stanko61 » Tue Mar 22, 2011 5:57 pm

upališ ga 373 ks, stisneš dugme 507ks i pretvori se gotovo u borbeni avion, motor 5,0l 10 cilindara, pravi dokaz da turbo ne treba, jer ionako jedini pravi nadomjestak, za kubične centimetre je;još kubičnih centimetara, auto ide odlično. Zbog dodatne opreme u koju je uključen "head up display" koji proicira sve potrebno na prednji vjetrobran, imam osjećaj kao da se nalazim u video igri, prava igračka za odrasle i nezrele muškarce...
prava igračka za odrasle i nezrele muškarce..
meni to lici na neki nadomestak :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Wed Mar 23, 2011 9:06 am

...nema nastavka... :shock:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Tue Apr 12, 2011 9:50 pm

Pozdrav autoru i svim konzumentima.Pozdrav gledaocima i kibicerima.Pozdrav i slućajnim prolaznicima.
Najintrigantnija tema na forumu.Uzbudila je mnoge od nekoliko prisutnih i aktivnih.Podigla je prašinu.Digla talase i prestala s radom.Očekivao se Tsunamy.Od toga ništa.Samo zračenje.
Mislim da je tema dobra.Dobra je bila.Ostvarila je interes pa i publiku.Bio sam na neki način involviran i upoznat sam s nekim detaljima i modalitetima.Razgovarao sam o temi s autorom uživo.U četiri oka.Tad sam se upoznao sa konceptom i idejom autora.Nakon problema koji su se javili u vrijeme izlaženja redovnih nastavaka ipak mislim da su te stvari riješene i prevaziđene.Sad nakon dosta vremena s neke vremenske udaljenosti moguće je dati i ocjenu.Autor je sigurno svjestan da je uglavnom postigao željeno.Kažem uglavnom jel pretpostavljam da ima namjeru i potrebu nastaviti.Pauza je duga i pitam se cijelo vrijeme kako se trenutno osjeća autor.Vjerujem da će uslijediti novi nastavci...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Wed Apr 13, 2011 11:33 am

Čačkaš mečku.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Wed Apr 13, 2011 10:02 pm

Novi nastavci vrlo uskoro...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Thu Apr 14, 2011 3:02 am

babaos wrote:Pozdrav autoru i svim konzumentima.Pozdrav gledaocima i kibicerima.Pozdrav i slućajnim prolaznicima.
Najintrigantnija tema na forumu.Uzbudila je mnoge od nekoliko prisutnih i aktivnih.Podigla je prašinu.Digla talase i prestala s radom.Očekivao se Tsunamy.Od toga ništa.Samo zračenje.
Mislim da je tema dobra.Dobra je bila.Ostvarila je interes pa i publiku.Bio sam na neki način involviran i upoznat sam s nekim detaljima i modalitetima.Razgovarao sam o temi s autorom uživo.U četiri oka.Tad sam se upoznao sa konceptom i idejom autora.Nakon problema koji su se javili u vrijeme izlaženja redovnih nastavaka ipak mislim da su te stvari riješene i prevaziđene.Sad nakon dosta vremena s neke vremenske udaljenosti moguće je dati i ocjenu.Autor je sigurno svjestan da je uglavnom postigao željeno.Kažem uglavnom jel pretpostavljam da ima namjeru i potrebu nastaviti.Pauza je duga i pitam se cijelo vrijeme kako se trenutno osjeća autor.Vjerujem da će uslijediti novi nastavci...


S autorom, se samo pozdraviti i možete...
Nema potrebe za zamijenjivanjem teza, te obmanjivanjem i manipuliranjem korisnika foruma, nikakvi problemi se nisu pojavili, tu je samo problem ono što ste napravili, ali problemi se nisu sami od sebe pojavili niti ih je netko drugi izazvao.... Vi ste Babaos problem, i to je to...
Vaše ocjene su paušalne, duboko se nadam da tako niste paušalno ocijenjivali djecu dok ste se bavili pedagoškim radom u školi. Kako možete ocjeniti nešto što niste pročitali?
Kako možete ocijeniti zalaganje igrača na utakmici ako je ne pogledate cijelu? Pa, možete, u vašem stilu: paušalno, nekvalitetno, traljavo, jalovo i aljkavavo, za mene to nisu relevantne ocjene, a držim da nikako ne treba podcijenjivati intelekt ostalih korisnika foruma. To je samo još jedna od vaših brojnih manipulacija...
Autor je sigurno svjestan da nije uopće postigao željeno, i to samo zahvaljujući Vama... Opet manipulacija s vaše strane...
Samo se i pitati možete kako se autor osjeća, a da biste to spoznali nikako ne možete biti površni... Pošto ste površni (plitko zadirete u važnu materiju) ionako nećete to nikada biti u stanju spoznati, dok i ako naravno ne promijenite pristup, te prestanete površno-plitko gledati na stvar.... Mislim da nećete imati nikada priliku saznati kako se osjeća autor...
Vi govorite da vjerujete, ja vama ne vjerujem ništa...Za Vas autor ionako ne postoji... Autor je toga potpuno svjestan... U vašemu svijetu ionako nema mjesta za nikoga osim za Vas samoga... I toga je autor potpuno svjestan...

A što se tiče same priče, sada ste dokoni, pa biste se malo zabavljali čitajući?
Eeee, pa ne ide to tako... Ako vam se čita priča... Napišite si ju sami, ionako će vam jedino takva biti po mjeri... Pa i čitajte sami... Sve sami...Samo tako ćete biti zadovoljnji... Valjda...
Za vas su utrke bez konkurencije jedine relevantne, ne možete izgubiti, a pobjednik se sigurno zna... To je model utrkivanja za vas...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Fri Apr 15, 2011 7:49 pm

oli wrote:
babaos wrote:Pozdrav autoru i svim konzumentima.Pozdrav gledaocima i kibicerima.Pozdrav i slućajnim prolaznicima.
Najintrigantnija tema na forumu.Uzbudila je mnoge od nekoliko prisutnih i aktivnih.Podigla je prašinu.Digla talase i prestala s radom.Očekivao se Tsunamy.Od toga ništa.Samo zračenje.
Mislim da je tema dobra.Dobra je bila.Ostvarila je interes pa i publiku.Bio sam na neki način involviran i upoznat sam s nekim detaljima i modalitetima.Razgovarao sam o temi s autorom uživo.U četiri oka.Tad sam se upoznao sa konceptom i idejom autora.Nakon problema koji su se javili u vrijeme izlaženja redovnih nastavaka ipak mislim da su te stvari riješene i prevaziđene.Sad nakon dosta vremena s neke vremenske udaljenosti moguće je dati i ocjenu.Autor je sigurno svjestan da je uglavnom postigao željeno.Kažem uglavnom jel pretpostavljam da ima namjeru i potrebu nastaviti.Pauza je duga i pitam se cijelo vrijeme kako se trenutno osjeća autor.Vjerujem da će uslijediti novi nastavci...


S autorom, se samo pozdraviti i možete...
Nema potrebe za zamijenjivanjem teza, te obmanjivanjem i manipuliranjem korisnika foruma, nikakvi problemi se nisu pojavili, tu je samo problem ono što ste napravili, ali problemi se nisu sami od sebe pojavili niti ih je netko drugi izazvao.... Vi ste Babaos problem, i to je to...
Vaše ocjene su paušalne, duboko se nadam da tako niste paušalno ocijenjivali djecu dok ste se bavili pedagoškim radom u školi. Kako možete ocjeniti nešto što niste pročitali?
Kako možete ocijeniti zalaganje igrača na utakmici ako je ne pogledate cijelu? Pa, možete, u vašem stilu: paušalno, nekvalitetno, traljavo, jalovo i aljkavavo, za mene to nisu relevantne ocjene, a držim da nikako ne treba podcijenjivati intelekt ostalih korisnika foruma. To je samo još jedna od vaših brojnih manipulacija...
Autor je sigurno svjestan da nije uopće postigao željeno, i to samo zahvaljujući Vama... Opet manipulacija s vaše strane...
Samo se i pitati možete kako se autor osjeća, a da biste to spoznali nikako ne možete biti površni... Pošto ste površni (plitko zadirete u važnu materiju) ionako nećete to nikada biti u stanju spoznati, dok i ako naravno ne promijenite pristup, te prestanete površno-plitko gledati na stvar.... Mislim da nećete imati nikada priliku saznati kako se osjeća autor...
Vi govorite da vjerujete, ja vama ne vjerujem ništa...Za Vas autor ionako ne postoji... Autor je toga potpuno svjestan... U vašemu svijetu ionako nema mjesta za nikoga osim za Vas samoga... I toga je autor potpuno svjestan...

A što se tiče same priče, sada ste dokoni, pa biste se malo zabavljali čitajući?
Eeee, pa ne ide to tako... Ako vam se čita priča... Napišite si ju sami, ionako će vam jedino takva biti po mjeri... Pa i čitajte sami... Sve sami...Samo tako ćete biti zadovoljnji... Valjda...
Za vas su utrke bez konkurencije jedine relevantne, ne možete izgubiti, a pobjednik se sigurno zna... To je model utrkivanja za vas...



Ja sam skroman čovjek.I to mi je dovoljno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Fri Apr 15, 2011 7:53 pm

oli wrote:
babaos wrote:Pozdrav autoru i svim konzumentima.Pozdrav gledaocima i kibicerima.Pozdrav i slućajnim prolaznicima.
Najintrigantnija tema na forumu.Uzbudila je mnoge od nekoliko prisutnih i aktivnih.Podigla je prašinu.Digla talase i prestala s radom.Očekivao se Tsunamy.Od toga ništa.Samo zračenje.
Mislim da je tema dobra.Dobra je bila.Ostvarila je interes pa i publiku.Bio sam na neki način involviran i upoznat sam s nekim detaljima i modalitetima.Razgovarao sam o temi s autorom uživo.U četiri oka.Tad sam se upoznao sa konceptom i idejom autora.Nakon problema koji su se javili u vrijeme izlaženja redovnih nastavaka ipak mislim da su te stvari riješene i prevaziđene.Sad nakon dosta vremena s neke vremenske udaljenosti moguće je dati i ocjenu.Autor je sigurno svjestan da je uglavnom postigao željeno.Kažem uglavnom jel pretpostavljam da ima namjeru i potrebu nastaviti.Pauza je duga i pitam se cijelo vrijeme kako se trenutno osjeća autor.Vjerujem da će uslijediti novi nastavci...


S autorom, se samo pozdraviti i možete...
Nema potrebe za zamijenjivanjem teza, te obmanjivanjem i manipuliranjem korisnika foruma, nikakvi problemi se nisu pojavili, tu je samo problem ono što ste napravili, ali problemi se nisu sami od sebe pojavili niti ih je netko drugi izazvao.... Vi ste Babaos problem, i to je to...
Vaše ocjene su paušalne, duboko se nadam da tako niste paušalno ocijenjivali djecu dok ste se bavili pedagoškim radom u školi. Kako možete ocjeniti nešto što niste pročitali?
Kako možete ocijeniti zalaganje igrača na utakmici ako je ne pogledate cijelu? Pa, možete, u vašem stilu: paušalno, nekvalitetno, traljavo, jalovo i aljkavavo, za mene to nisu relevantne ocjene, a držim da nikako ne treba podcijenjivati intelekt ostalih korisnika foruma. To je samo još jedna od vaših brojnih manipulacija...
Autor je sigurno svjestan da nije uopće postigao željeno, i to samo zahvaljujući Vama... Opet manipulacija s vaše strane...
Samo se i pitati možete kako se autor osjeća, a da biste to spoznali nikako ne možete biti površni... Pošto ste površni (plitko zadirete u važnu materiju) ionako nećete to nikada biti u stanju spoznati, dok i ako naravno ne promijenite pristup, te prestanete površno-plitko gledati na stvar.... Mislim da nećete imati nikada priliku saznati kako se osjeća autor...
Vi govorite da vjerujete, ja vama ne vjerujem ništa...Za Vas autor ionako ne postoji... Autor je toga potpuno svjestan... U vašemu svijetu ionako nema mjesta za nikoga osim za Vas samoga... I toga je autor potpuno svjestan...

A što se tiče same priče, sada ste dokoni, pa biste se malo zabavljali čitajući?
Eeee, pa ne ide to tako... Ako vam se čita priča... Napišite si ju sami, ionako će vam jedino takva biti po mjeri... Pa i čitajte sami... Sve sami...Samo tako ćete biti zadovoljnji... Valjda...
Za vas su utrke bez konkurencije jedine relevantne, ne možete izgubiti, a pobjednik se sigurno zna... To je model utrkivanja za vas...


Jedan jedini i jedinstveni.Neponovljiv pa preporučam nemojte slijediti njegov trag uzalud....
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests

cron