Babaos-u sam posudio motocikl

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Fri Mar 18, 2011 10:56 pm

oli wrote:Potpuno je jasno da oboje držite Babaosovu "stranu", ali za to će se na kraju morati snositi posljedice.Kako on tako i vi.
Znači već sada vas je u zbroju s njim troje, a to je malo mnogo za jednoumlje koje on širi, te nas ostale a i vas dvoje pokušava zadojiti svojom ideologijom, ma može, sve može, ali neka obrazloži stavove svoje, ali u cijelosti a ne da mic-po-mic kreira, svoje vaše i naše mišljenje...Zapravo se bogati o trošku svih nas, te vješto manipulira svim činjenicama...
Krade a nama ništa ne dade...Već viđeno...
Vi koji ga podržavate, i on, kao da ste produkt istoga sustava, čini mi se kanda ste ako ne sjedili u istoj klupi onda barem išli u isti razred. Stoga vam je i sustav vrijednosti sličan ili jednak. Vi zajedno s njim mislite da je vaše vrijeme sada, ili možda tek dolazi, a tek u najcrnjem scenariju mislite da je vaše vrijeme možda prošlo, al da možete voziti na iskustvo (ali ne priznajete to i ne mirite se s tim)...
Eeee, pa dječaci nije to baš tako, kako vi mislite...
Vaše vrijeme nikada nije nikada ni bilo, niti će ikada doći...
U konačnici tako je to nakon svakoga rata, idu prvo popovi, pa lopovi, pa opet popovi, pa lopovi, pa sve dok išta ima...
Pa ne možete u novovalnim medijima, gospodariti kao do sada...Tajnik, voditelj, upravljač, samoupravljač, i tako u nedogled svako ime ima neku funkciju i niko nije isti...
Eee, pa ovdje je to malo drugačije, ovdje su svi isti, svi su u pravu, svako može reći ono što želi čak i ono što ne misli, laže se bez sankcija (al tak se je lagalo i kod vas pa nikome ništa) možemo reći da se jedino to s laganjem nije promijenilo... Ali se je zato sve drugo promijenilo, dragi drugovi samoupravljači...
Samoupravljanje tuđim to je prošlost, niko vas neće teretiti ako samoupravljate sa svojim... Ali tu je problem niste vi to navikli, a samoupravljanje s "mojim" e to više ne ide...
To što vi trenutno "otimate" kojekakve funkcije po klubovima, savezima i podsavezima, organizacijskim odborima i slično, to je zapravo samo privid sreće, za sve: za vas i za nas...
Na kraju imam samo jedno pitanje za vas, koje je ujedno za vas i pitanje svih pitanja:

-jeste li spremni u potpunosti odgovarati te snositi posljedice za sve vaše postupke do sada i u budućnosti?

-samo ako jeste spremni odgovarati, pa ako ćete to s nečim i garantirati (ako imate s čim), e dječaci, onda ćemo vam sigurno bespogovorno vjerovati, a do tada...


Jasno je da nećete odgovarati, jer da hoćete već bi odgovarali...
Zaključak:
ne vjerujemo vam, jer jednostavno nemamo zašto...
Možda hoćemo, kada budemo imali zašto... Ili kada na vrbi rodi grožđe...


Obećao sam otvorenost........
...očekivao sam više od autora prvog teksta.....ovaj drugi nije vredan komentara....totalan promašaj.Ovako piše tekst redakcijski novinar,kome se zadnjica zalepila za stolicu,pa ne može na teren,već uz kafu i krofne tipka po kompjuteru da bi popunio rubriku za jutarnju štampu.Prošla su vremena kada se frazama i floskulama mogla ubediti raja u više ciljeve....Moraćeš biti mnogo ubedljiviji,...govorim u svoje ime,.....da bi nešto objasnio.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby stanko61 » Fri Mar 18, 2011 10:58 pm

E svasta,Oli :lol:
ne mozes osudjivati ljude po slovima (znakovima) na ekranu
ajd polako, razumem ako te opet neka nasukala pa si uzrujan, ma ostao ti je ovaj forum tu uvek imas prijatelja :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Fri Mar 18, 2011 11:50 pm

Drago mi je da je Feniks postao samokritičan, jer dobronamjerno samo tako mogu prihvatiti njegovu zamjenu teza...
Za raju i mene kao pripadnika iste te raje, ništa ne brinite, mi ćemo sve shvatiti i ionako na teži način, preko svojih leđa...Naravno o svom trošku...Kao i uvijek...
Pa naravno samo među prijateljima, je i moguća ovakva diskusija...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Fri Mar 18, 2011 11:57 pm

Babaos.....ovaj tvoj “prijatelj”,kojeg si nam doveo i za koga si garantovao....ubedio me je u jednu stvar....da si mazo tip.Malo li ti je što te ja maltretiram poneki put...pa što ne reče,brate.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sat Mar 19, 2011 12:37 am

17.03.2011. Libija
-treći dan od kako mi je moja bivša ljubav pokazala kakva kuja može biti i treba biti prema meni...
Da, to je ona koja me je nasukala na sprud, zadnji put...
Elem, naravno nakon njenog sinoćnjeg poziva, pala mi je druga najveća glupost ove godine na pamet, za sada je to tek druga glupost po veličini koju sam napravio ove godine...
Prva glupost, je kada sam joj riješio sve financijske probleme (8000 EURO), poklonio stan i auto naravno sve odjednom, a ona me je još isto popodne ostavila sms-om, uz obrazloženje: da eto ona voli zapravo Sašu, i da si ne može pomoći, ali kako se svakako nada, da ćemo nakon toliko godina provedenih zajedno ostati dobri prijatelji...
Pogađate: kao što se ne zovem Biba i nisam iz Australije, tako se ne zovem niti Saša...
Bože, pomozi mi da se opametim makar malo, i to prije ulaska Australije u Europsku Uniju...
No, vratimo se na drugu glupost, odlučio sam da je nazovem, čvrste sam stavove zauzeo, napisao na papir, da me ne smete, sve teze koje su mi bitne, tako da ja njoj jednom za svagda zapravo objasnim što sve ne može...
Probudila se je malo prije 10:00, znači taslačenje je sinoć bilo detaljno i opširno...
Nakon, poziva u kojemu govori kako nema vremena za razgovor s mnome (znači ima zakazanu kavu na koju kasni s novim jebačem-budućim mužem) a u isto vrijeme samo ona govori, što joj se prohtije, vrijeđa, proziva, optužuje za laganje (može provjeriti sve činjenice za 4 sekunde i uvjeriti se u stanje, ali naravno ne želi), te me na kraju pozdravlja s:pozdrav lažovčiću...
Jebote miš, nisam ni pravi lažov, već nešto kao lažov pripravnik...Gotovo da nisam ništa uspio reći...
Potpuno mi je jasno, pošto je jako dobro poznajem, od kuda tolika bahatost i samouvjerenost, znači sinoć su Saša i ona svršili svako po dva puta, s tim da joj je on drugi put svršio na lice (a to kao ne podnosi i ne dozvoljava nikome)...
Čini se de je sada pomalo i meni jasno da sam možda glup, ali koliko, to još nisam u stanju procijeniti...
Puno bi jednostavnije bilo, da sam potegao nož, danas bi me se nakon robije sigurno klonile...

GLAVA SEDMA: Sudbinski dan (drugi put)

Iz današnjeg kuta gledanja, onu scenu kada mi Babaos ne želi pružiti ruku, mogao bih si objasniti sa slijedećim pitanjm: kako je provalio da sam prije dva dana kupio novi BMW, nikome nisam rekao, mora da je Udbaš...
-danas sam se čuo s Babaosom telefonom (17.03.2011. u 17:38), zvao me je zbog ovoga teksta i ove priče, kaže da je strašno ponosan na to što mi nije pružio ruku tada kada smo se upoznali, i naravno dodao da se on toga cijelog susreta uopće ne sjeća...
Pa naravno da se ne sjeća, pa zašto bi se, ikada bogati, bahati i nadmeni, sjećali nas bezveznjaka i sirotinje, pa svakako je točno to da ja njemu ne mogu biti nikakva uspomena...
Ta privilegija da imamo uspomene, i samo uspomene imamo, ostaje samo nama luzerima, i samo to nam i ostaje...
Da i na kraju je još dodao da ga jako svrbi ta moja priča...
Poručujem mu javno ovim putem, neka, neka, počni se češati i to odmah...
Ništa ti i niko neće pomoći da razotkrijem tvoje najcrnje lice...
Nadmudrio sam te, pustio si me preblizu, te sam te tako spoznao u potpunosti...

I još jedna stvar: da, bio je Udbaš, to je zapravo i sada, samo se to sada zove "član obavještajne zajednice"...


23.12.1993. Osijek-Petrijevci 07:00

moj prijatelj s faxa, Darko kupi me kod mojih roditelja da idemo kod njegovog djeda u garažu raditi, garaža je u Petrijevcima...
Djed i baka, Šandor i Marica, ljudi staroga kova, imaju samo jednog unuka njega Darka, vrlo brižni, dodatno u brizi za njegovo zdravlje, jer je teško stradao na samome početku rata, od tada neprijateljske, a sada valjda "prijateljske grante" u okolici Osijeka, no sjajan lik, ogroman, bivši veslač, leđa kao vrata, dobro se je oporavio...Danas je Darko direktor jedne od najvećih tvrtki u Hrvatskoj a i Srbiji...Vidiš vraga...
Danas se dešavaju potpuno apsurdne situacije, mole ga i preklinju, kao i mene (da utičem kod njega), ljudi da se zaposle, ili oni ili djeca, ili rođaci, a možda je baš neko od njih spustio 120mm vreloga čelika na njega...
Nije za vjerovati...Ali tako je...
Bez brige, sve molbe koje su iole ispunjavale minimum, su uslišene...Srblju posebno...Tu smo bili vrlo oprezni, da ne bi poslije rekli: vidi ih ovaki, pa onaki, pa svakaki...

Baka Marica, cijeli život je posvetila svojoj obitelji i domaćinstvu, u praksi to znači, da nemoš ostat gladan i žedan sve i da hoćeš, nisam gurman, ali Darku je to od presudnog značaja...Na faxu, najviše voli ići samnom na ručak, kaže mi što voli, ja to uzmem, on pojede sve svoje, ja malo gricnem svoje, a on počisti do kraja...
Djeda Šandor, stara škola, pravi majstor, za velike igre, metalac, vijci, pločice, podloške, pocinčavanje...Za ručkom ga pitam, kako je bilo danas? Tako, tako, napravio sam 120000 podloški za vijke M8, kaže...Da on je bio za velike igre, samo sam kod njega vidio u živo paletu viskija, djeda je pio Johnny Walker, i kupovao ga na palete, kaže da mu je to odlično za cirkulaciju...Da mu ne bude hladno za noge...Djeda nije bio pijanac, samo je bio veliki igrač...Takvih danas gotovo da i nema...

U garaži predmet restauracije, Alfa Romeo GTV 2.0, zadnji model za švicarsko tržište, zadnja godina proizvodnje, boja:Alfa Romeo rosso, kupio ga Darko u Zg, i sada ga restauriramo kompletno, tj restaurirati ćemo ga kada ga rastavimo...
Zadnja osovina mu je DeDion forme i nikako ne mogu skinuti prirubnicu sa spojničke osovine, potreban mi je svlakač (narodski rečeno radapciger) naravno nemam, i pitam, Darka ima li možda nekog poznatog da zna da ima Tomosov svlakač za zamašnjak paljenja, pa da ga posudimo malo preinačimo (dodamo jednu čahuru) i to skinemo, kaže nema tu u selu niko da ga on zna, ali ima u Osijeku, poznaje lično Boška-Boleta, čuvenog vlasnika ovlaštenog Tomos servisa. telefon, Bole je tamo ima radapciger, možemo doći...
I tada napravim sudbinsku grešku...Na moje inzistiranje, dogovorimo se da ode Darko a ja ću ostati i skinuti neke druge stvari. Tako i bi ode Darko, i nema ga 3 sata, trebao se je vratiti za najkasnije 45min...Već sam se polako pribojavao, nije li se štogod desilo, ali ne izlazim iz radione na dvorište da ne širim paniku...
Vraća se nakon točno tri sata, pitam ga sve u redu? Je. Nešto se je desilo? Nije. Vidim da je malo "utuljen" ali računam pitao sam ga rekao bi mi da ima nešto...
Preradimo malo alat i bez problema sve rastavimo, te večeri smo kompletno rastavili i presložili transmisiju, sve je išlo glatko... Završili smo iza ponoći... Sjeli malo da odmorimo, sretni i zadovoljni, ja se pobjedonosno upustim u health hazard, zapalim cigaretu, otvorim limenku u kojoj je sevenapče i planiramo što ćemo za sutra...
Tuš, u pola rečenice prekine me Darko sa slijedećim tekstom:
Darko: Pajto poznaješ li ti Babaosa?
Ja: Znaš da poznajem, jednom smo se upoznali i nije mi pružio ruku, rekao sam ti to već, govorili smo o tome nekoliko puta, zašto pitaš?
Darko: Paaa, danas kada sam bio kod Boleta, bio je i on tamo.
Ja: I?
Darko: Paaa, malo sam s njim i Boletom razgovarao, o ovoj našoj zajedničkoj restauraciji, sve je bilo ok dok se nisam spomenuo tvog imena...
Ja: A onda?
Darko: Dvoumim se, i sada kao što sam se dvoumio i do sada trebam li ti uopće išta reći o tome...
(obliva me hladan znoj)
Čovjek se je potpuno izobličio.. Babaos kaže da je "ČUO" za tebe, i da si ti obični bezveznjak i neznalica, da pojma nemaš o restauratorskim poslovima, da si samo najobičniji seljak iz Belog Manastira.Te uostalom da misli da si ti zapravo srbin.Ja mu kažem, ali kako? Pa ostavio je u Belom Manastiru, preko deset restauriranih motocikala: Adler 250, Lambretta 125, Lambretta 150, Puch 250 SGS, MZ 125 iz 56-te, sedam različitih Tomosa...Mada sve su mu razvukli krajišnici-oslobodioci, ali vidio sam fotografije...
(ja sav sretan što mi je drug moj obranio restauratorsku čast)
Ja: I šta kaže Babaos na to?
Darko: Babaos kaže, da to sve nije ništa, i da to ne vrijedi ništa...
(popizdio sam, Darko je to naravno primjetio, te me pokušao umiriti: ma pusti budalu, naravno da sam najviše popizdio zato što je Babaos rekao da sam srbin, iako to su mnogi govorili za mene iz raznih razloga, kao i zbog toga što nosim bradu, kao da je Babaos ne nosi, ali valjda je njegova hrvatska brada, a i Bole je srbin, ali Babaos i Bole su dobri pa je to onda valjda u redu)
Ja: Eee, Babaos u mojim godinama nije imao vjerojatno niti gaće na štapu, a ja ću u njegovima voziti svoj deseti BMW...Neznajući što da kažem, od bijesa kažem baš to...
Darko: Ma daj smiri se, ko ga jebe...
Razilazimo se, idem u Osijek, spavati kod roditelja, Darko će ostati spavati tu kod djeda i bake, uzimam njegov auto i idem kod roditelja...
Namjerno ne govorim da idem kući jer, to nije naša kuća, naša kuća je u Belome Manastiru, a to je odvde daleko točno 33km, a zapravo dalje od mjeseca.
Kurvini sinovi su nas uložili u svoju šahovsku igru rata, a da nas pri tome nisu ništa pitali.Samo su nas otjerali, i kao dobro smo prošli jer su nam život poštedjeli, sve nam uzeli i natjerali nas da živimo ispod praga ljudskoga dostojanstva. Samo zato jer nismo njihovi, nego smo od onih drugih... I da, svakako svi smo krivi... Tu uvijek u nekim raspravama na tu temu, ističem i moju majku kao "sigurnog, velikog i pravog" krivca za cijelu situaciju. U životu nije nikoga uvrijedila, opsovala niti krivo pogledala, mrava nikada nije zgazila, jednostavno pravi primjer za ovaj cirkus. O pocrkali svi dabogda...
Vozim tako Darkov auto prema Osijeku i razmišljam o svemu, vozim Darkov auto, jer svoj nemam više, pa nemam ništa više svoje, sve sam izgubio, sreća da od kuće nisam pošao gol, tako da mi je od kuće samo odjeća ostala koju brižno čuvam i pažljivo nosim...
Kao i ostale uspomene u mojoj glavi...Mi nismo bogznašta imali, ali smo zato sve izgubili...
Kakav je čovjek taj Babaos? Nemam odgovor, zapravo ga ne poznajem...Zašto se tako ponaša prema meni?Zašto je rekao da sam srbin?
Last edited by oli on Sat Mar 19, 2011 6:36 am, edited 11 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Sat Mar 19, 2011 12:43 am

...Umalo da ne zaboravim.....malopređašnji Olijev post me je podsećao na nešto,ali se nisam u prvom mahu setio,šta,.....pade mi na pamet "Beli Manastir",koji me podseća na ovu situaciju od malopre,ne bih mogao da spavam,a da ne citiram.....

oli wrote:Subota, 30.04.1988. Kneževi Vinogradi
......... pokušavam iskoračiti i pružiti čovjeku ruku u znak pozdrava, a on me samo pogleda i klimne glavom, ne rekavši ništa... Ostadoh kao popišan cvijet, s ispruženom rukom... Ulazimo u dvorište, malo razgovaramo (oni razgovaraju) osjećam da mi tu više nije mjesto, pozdravljam ih i odlazim kući.
Putem razmišljam, jesam li što krivo napravio, i zašto me taj lik nije htio pozdraviti, i tko je on uopće...Zašto se je tako postavio prema meni?
...


....poistovećujem se u potpunosti sa Olijem u ovoj situaciji..... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby Zel99 » Sat Mar 19, 2011 1:18 am

69 wrote:Dugo nisam čitao ovakav način pisanja. Jako interesantno!! :techie-studyinggray: :gay-umbrella:


Ajd da se prijavim, necu da se pravim gluv ili slep. Citam i ja. Ne znam motiv :shock: . Mozda je test scenarija za neke nove Petparacke price :?: :!:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sat Mar 19, 2011 3:09 am

[/quote] Ajd da se prijavim, necu da se pravim gluv ili slep. Citam i ja. Ne znam motiv :shock: . Mozda je test scenarija za neke nove Petparacke price :?: :!:[/quote]

Čovjek koji vozi motocikl u Lawson boji, je uvijek moj favorit...Zbog toga imaš jednog sigurnog navijača...
A priče, da jesu možda petparačke...
Pristao bih da mi svako od vas koji ste, ili ćete, pročitati ovu priču. plati pet para, učinilo bi me to malo duhovno bogatijim...
Ali zapravo imam jedan drugi prijedlog, neka svako ko misli da je priča istinita i da ima neku faktografsku vrijednost ili bilo koju drugu vrijednost, bez obzira kolika ta vrijednost bila, na račun vašega kluba uplati baš toliko...Pet para...
Zahvalan sam, i do poda ponizan, što ste dozvolili da svoju priču objavljujem na vašim nebeskim prostorima...Nikada nisam ništa, od nikoga dobio...
Na moju žalost, ova priča je do sada bila potpuno istinita...Petparačka, možda, ali istinita sigurno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby Zel99 » Sat Mar 19, 2011 3:31 am

OK izvinjavam se , ali aluzija se odnosila na izvanrerdan Tarantinov film koji karakterise vrlo neobican i pomalo bizaran scenario.
Sto se stiva tice, ne ulazim u motive, ali bih zamolio da se stranice ne koriste za licne obracune. Znam da je tesko odrediti kriterijum koji bi svima odgovarao, ali bih jos vise zeleo da ne stvaramo zlu krv. Ipak je ovaj forum najvise orijentisan klasicnim motorima, trkama i dogadjajima u vezi sa istim. To nam je ovde nadam se zajednicki imenilac.
Ne zelim da te obeshrabrim u pisanju, vec te samo molim da gore navedeno imas u vidu. Hvala :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sat Mar 19, 2011 3:54 am

Zel99 wrote:OK izvinjavam se , ali aluzija se odnosila na izvanrerdan Tarantinov film koji karakterise vrlo neobican i pomalo bizaran scenario.
Sto se stiva tice, ne ulazim u motive, ali bih zamolio da se stranice ne koriste za licne obracune. Znam da je tesko odrediti kriterijum koji bi svima odgovarao, ali bih jos vise zeleo da ne stvaramo zlu krv. Ipak je ovaj forum najvise orijentisan klasicnim motorima, trkama i dogadjajima u vezi sa istim. To nam je ovde nadam se zajednicki imenilac.
Ne zelim da te obeshrabrim u pisanju, vec te samo molim da gore navedeno imas u vidu. Hvala :D


Aluzija je bila jasna...Iluzije su mi malo mutne i nejasne, ovih dana..
Priča je svakako o utrkama, i trkaču, Babaosu, ali u vrijeme o kojemu govorim trenutno u ovoj priči, on još nije bio trkač...To dolazi tek u kasnijim nastavcima...

Sve ostalo, primio na znanje, ali imao u vidu i od ranije...

Ovako je tekao razgovor: Citat

Ja: Babaos pristajete li da ja napišem priču u kojoj ćete vi imati glavnu ulogu?
Babaos: Da
Ja: Dakle pristajete da: ja objavim priču na smk klasik forumu, s vama u glavnoj ulozi, a da vi tu priču prethodno, ne pročitate i ne verificirate?
Babaos: Da, kada si ti u pitanju znam da i onako nemam drugi izbor.
Ja: Znači svi odgovori na sva pitanja su: Da?
Babaos: Da.
Kraj citata...

Kao što vidite Babaos i ja smo sve raspravili prije početka.

Naše drugarstvo ovime nije stavljeno na kušnju.
Molim da se istinitost svih ovih činjenice provjeri kod Babaosa, ako nešto nije točno, ili nešto nisam razumio, molim da mi se ukaže i odmah prekidam s pisanjem...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby stanko61 » Sat Mar 19, 2011 4:36 pm

To što vi trenutno "otimate" kojekakve funkcije po klubovima, savezima i podsavezima, organizacijskim odborima i slično, to je zapravo samo privid sreće, za sve: za vas i za nas...
:roll: :roll: :roll: :roll:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby feniks » Sun Mar 20, 2011 12:32 pm

Ti se prepoznaješ u tome što je čovek napisao? :shock: ....inače kako da tumačim tvoju reakciju.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sun Mar 20, 2011 3:15 pm

feniks wrote:Ti se prepoznaješ u tome što je čovek napisao? :shock: ....inače kako da tumačim tvoju reakciju.... :think:



Pa ti nisi tumač snova ti si vizionar...ne Stanko ja se prepoznajem u tome što je ćovjek napisao...to je objašnjenje za erekciju...
Last edited by babaos on Sun Mar 20, 2011 5:16 pm, edited 5 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sun Mar 20, 2011 4:56 pm

U nevolji nam je miliji pouzdan prijatelj



Stara poznata sentenca optimus amicus,pessimus inimicus sad je više nego tad i ikad oživotvorila istinu iz bezbrižnog ozračja svakodnevice.Uostalom.Očekujem da će netko prepoznati da se u ovim gore napisanim postovima uništava suživot i osnovne pretpostavke takvog suživota.Odlučno odbacujem moderan princip napada s ulice i nadam se da će svi ovdje prisutni korisnici primjetiti moju volju za razgovorom ali ne u četiri oka nego licem u lice u slavu istine,pravde i Boga svetoga.Ovo gore napisano nije u slavu onoga što nam je sveto već je izvrtanje i opstrukcija iz osobnih interesa,položaja i emocionalne stabilnosti.Korisnici Neđo i Stanko su utjelovljenje pravdoljubivosti slobode misli i integriteta,te očuvanje i zaštite osobnosti pojedinca na Forumu.Hvala na sreći i zadovoljstvu zbog toga (njima)a hvala i zell-u na njegovom nastupu za očuvanje mira u kući.
Amen...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby Zel99 » Sun Mar 20, 2011 5:34 pm

feniks wrote:Ti se prepoznaješ u tome što je čovek napisao? :shock: ....inače kako da tumačim tvoju reakciju.... :think:

Izgleda da je Stanko odgovorio na pogesnu temu :!: :?:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron