Babaos-u sam posudio motocikl

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Jul 07, 2016 9:21 am

Jel tvoji dolaze u Nedjelju 17.07.2016 u 9 h ujutro ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Thu Jul 07, 2016 4:08 pm

Babaos, imam za te jedno pitanje...
Kada se obavlja liječnički pregled u svrhu izdavanja vozačke dozvole, koja je razlika u samom pregledu između kategorije A (motocikl) i kategorije B (automobil)?

Ne znaš? Tako sam i mislio...

Osobe koje nemaju jedan ili više ekstremiteta, ne mogu dobiti vozačku dozvolu kategorije A.
U prevodu, čovjek je potpuno sposoban voziti automobil, bez ruke ili noge, ali motocikl ne...
Prema tome ti zapravo ne bi smio upravljati motociklom...

P.S. Iako je moje mišljenje da ti zapravo ne bi smio niti posjedovati motocikle...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Jul 07, 2016 11:34 pm

Iznajmiš meni garažu i sve pod povoljnim uvjetima dam tebi na čuvanje ili trajno čuvanje.Nakon toga mogu se hvaliti kako uspješno poslujem s tobom.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Thu Jul 07, 2016 11:39 pm

babaos wrote:Iznajmiš meni garažu i sve pod povoljnim uvjetima dam tebi na čuvanje ili trajno čuvanje.Nakon toga mogu se hvaliti kako uspješno poslujem s tobom.

Može, ali moramo potpisati ugovor o suradnji, jerbo ako me Milicija zatvori, da ne zaplijene i tvoje stvari...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Fri Jul 08, 2016 9:28 am

Pa da to je stvarno i nestvarno.Pa se sažima i prožima.To si znači mislio smislio i razmislio da meni bude najpovoljnije.To je stvarno akcija,kreacija i interakcija bez presedana.Prelijepa moto pičkaonica.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Fri Jul 08, 2016 10:32 am

Image

evo ovo je za degustaciju...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sat Jul 16, 2016 2:24 pm

babaos wrote:Jel tvoji dolaze u Nedjelju 17.07.2016 u 9 h ujutro ?

Jedva čekam da vidim sutra lice onog Babaosa kad dovezemo ove pile... 12 komada sve englezi... Ponludiiti će...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Tue Jul 19, 2016 3:18 pm

oli wrote:
babaos wrote:Jel tvoji dolaze u Nedjelju 17.07.2016 u 9 h ujutro ?

Jedva čekam da vidim sutra lice onog Babaosa kad dovezemo ove pile... 12 komada sve englezi... Ponludiiti će...

E, ljudi moji pa ovo nije za vjerovati... Sve što sam ružno rekao za Babaosa povlačim...

U nedjelju 17-og ovog mjeseca je dan sela u Babaosovoj selendri... E sada se on tu u zadnje vrijeme sav popišmanio i kako se počeo baviti politikom tako se uključio u organizaciju proslave toga selskoga dana... Pa onda valjda, da o državnom trošku namiri neke vlastite interese pozove sve svoje pajtose da dođu u goste, a da bi zadovoljio formu pozove i one koji imaju stare motore... Mene zove zbog motora... Uglavnom super je to ideja namiriš sve pajtose, zauvrat si revanšno pozvan i ti kod njih u goste, publika malo vidi te naše stare krntije, općina i zajednica za tehničku kulturu to sve plati, a Babaos postane glavni frajer, jer se bez njega takov skup više i ne može organizirati... Uglavnom vuk sit ovce na broju a kasa ispražnjena...
Meni su te njegove makinacije bile jasne i poznate još odonda kada je rušio đake u školi da bi dobijao od njihovih roditelja šunke za uskrs...

Elem, ali ove godine nas je sve zajebo...
Dođemo mi ujutro rano, da uvatimo najbolje mjesto, jerbo nas je prošli put zajebo i stavio pored nekih štala i svinjaca...
Dobro smo se pripremili, 12 engleza ko slika sređeni i još pored svega jedan drljavi Triton tek toliko da njega nerviramo...
Iskočimo mi iz kamiona a kad tamo neke četiri cure iz lokalnog KUD-a, prinijele odmah rakiju, sol, pogaču i sarmu (zašto sarma pojma nemam)...
A, jeleci sam što ne puknu...
Odmah nas upute na naše mjesto, nema šta najbolje mjesto, centralno, mi malo u čudu ali očekujemo neku spaćku kasnije...
Uglavnom bili smo glavne zvijezde, stalno nas spominju na razglasu, stalno se tu nešto kod nas naslikavaju, ove u tim jelecima stalno nešto prinose...
Uglavnom sve 5, nakon toga druženje uz vožnju, ručak i nagrade, mi dobili prvu...
I na samome kraju mi se pakujemo, a prilazi nam Babaos, vadi novčanik i svakom daje po 200 Euro a vozaču 400, te zahvaljuje što smo došli...
Ako niste bili, idući put nemojte propusti priliku...
Do sita smo se ispozdravljali s ovim curama u jelecima razmijenili brojeve telefona i obećali produbiti kontakt...

Babaos svaka čast, zahvaljujemo još jednom bilo je super...

PS
Babaos ajd molim te okači neke slike nama se pokvario fotoaparat...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Wed Jul 27, 2016 11:19 am

Babaos, jel se to i tebi pokvario fotić?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Jul 28, 2016 9:29 am

Tko još nosi sa sobom fotić,kompjuter ili boxer tehnology.Nema toga više.upišeš se,daš tajni podatak,pritisneš i uživaš....ako nema slike pričekaš.Ako ti se ne čeka pjevaš.Ako opet nema imaš problem.pričekaš.Ako opet nema imaš problema.Čekaš dalje.Ako opet nema imaš sranje što u tvojoj situaciji nije neki problem.Znaš se ti snaći.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Thu Jul 28, 2016 2:57 pm

babaos wrote:Tko još nosi sa sobom fotić,kompjuter ili boxer tehnology.Nema toga više.upišeš se,daš tajni podatak,pritisneš i uživaš....ako nema slike pričekaš.Ako ti se ne čeka pjevaš.Ako opet nema imaš problem.pričekaš.Ako opet nema imaš problema.Čekaš dalje.Ako opet nema imaš sranje što u tvojoj situaciji nije neki problem.Znaš se ti snaći.

Ma, ja se za tebe bojim, da se ne možeš snaći...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Aug 18, 2016 11:50 am

Ti si dobar čovjek.Briga za mene i moje performanse je eklatantan primjer.Svaka kvaka ima smisla.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Aug 18, 2016 3:00 pm

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sat Aug 20, 2016 10:33 am

Kampanja dobra!?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Mon Aug 22, 2016 11:27 am

A, što ćeš raditi se mora... Gadno je samo kada se radi na prazan stomak...

Image


Zvao me tvoj drug Stanko neki dan, pitao me nešto za Grobnik, ali baš mi je bilo žao što sam ovdje, pa mu nisam mogao izići u susret...
Znaš li kako je to prošlo na Grobniku?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron