Babaos-u sam posudio motocikl

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Mon Aug 22, 2016 4:56 pm

Ja znam jednu stranu priče.Ono sa Stankom neznam niti me ne zanima.Jedan nas to jest tvoj iz Belog doveo njemce sa motorom i nisu im dali voziti.Nije ni on dobio odobrenje za izlazak na stazu.Papiri.A mislili su da su sve napravili.Usfalila startna licenca.Liječnički osiguranje mi te stvari su imali.Bilo je mučno sa dosta napetih živaca svađe ali ništa.Njemci se vratili kući bez iskustva na Grobniku.A mi mislili da smo u evropskoj uniji.Budi tamo gdje jesi i nevraćaj se.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Tue Aug 23, 2016 5:01 am

Granice... Granice su ionako samo za ograničene...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Tue Aug 23, 2016 10:49 am

Al si pametan.Pa nisu granice izmislili sad.Svi smo ograničeni.Stavljeni u prostor za što bolju kontrolu.Možeš se spašavati ali to nije trajno rješenje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Tue Aug 23, 2016 12:39 pm

babaos wrote:Al si pametan.Pa nisu granice izmislili sad.Svi smo ograničeni.Stavljeni u prostor za što bolju kontrolu.Možeš se spašavati ali to nije trajno rješenje.

Ili se ponašati kao da nema granica...
Biti neograničen...

Nisam ja pametan nego samo nisam ograničen...

Šverc moj brale to ti je čudo...

Evo na primjer, čim uhvatim neko vrijeme i budem bio u blizini otići ću pogledati jednu utrku koju vozi tvoj pajtos Nikola Računica...
Znam da kod vas dvojice taj proces može biti samo ireverzibilan...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Wed Aug 24, 2016 7:00 am

A to što kažeš da te Stanko ne zanima, znam da je to iz više razloga tako...

Nekada ste vas dvojica bili nauljena osovina...
A i znamo da navijaš za Kenjera i Barakovića....
E sad je samo pitanje da li je sve to razlog da sada navijaš protiv Stanka...

Ali činjenice u obliku rezultata s utrka govore suprotno... Stanko je brži, zapravo poznavajući tvoju osobnost uopće mi nije jasno kako to da ne navijaš za Stanka....

I da brojevi, vremena, sve je to ponekad jako okrutno...


Eeee... Ajd sada gukni golube.... I ti i onaj tvoj Nikola Računica....

Tom tvom Nikoli je suština sadržaja u prezimenu, kao i tebi tvoja u prezimenu i nadimku...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Wed Aug 24, 2016 6:34 pm

Ne zanimaju mene frustrirani i neizživljeni tipovi.Treba se dokazivat kako treba.I u pravo vrijeme.Kakve su to trke i kakva su to vremena.Nemoj me maltretirati.On vozi Grobnik oko dva nula ili dva pet.Prije 40 godina je frajer na Grobniku vozio dva dvedeset osam.To što on misli da je to nešto može prodat samo rodbini.Ili voziš ili nevoziš.Kakva je to zajebancija.Nikakva.Važno je da rodbina i najbliži prijatelji popuše i da misle kako se tu juri i voze utrke.Ništa od toga bratko.Vozi se ali šta i kako to te ja pitam.Kenjer je nešto drugo.Druga galaksija.Mogu mu svi popušit.To je moje mišljenje i jebe mi se za druga mišljenja.Računica je nešto treće.Nemoj se zajebavati jel to već ima specifičnu težinu.Osim toga taj Nikola ima i jaja za razliku od tih o kojima je riječ a koji mene ne zanimaju.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Thu Aug 25, 2016 12:33 am

Ma sve ok... Ali ovi iz druge galaksije samo fasuju od molera za sada...
To su činjenice... Imali su nekoliko srazova i moler bez iznimke prvi, a ova tvoja bratija
uvijek iza, bez iznimke, ali uvijek maštovita opravdanja, te nestalo goriva, te nisam se naspavao i sve tako... Kako to tumačiš?

Ili možda ima tu neka finta onako sastrane?

A koliko ti voziš Grobnik Babaos?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Thu Aug 25, 2016 10:57 am

Ja nisam vozač.Ja sam slikar.Slikam sasvim korektno sa znanjem i samopouzdanjem.Ali imam ja i svoje najbolje vrijeme na Grobniku.To vrijeme nije relevantno i nije rekordno.Znam samo da ti nikad nećeš napraviti bolje.Ako misliš drugačije možemo to i provjeriti.Taj tvoj moler je u toj igi koju igra dobar.To ne želim osporavati.Kenjer je za njega drugi svijet.To sam već rekao.Imam ja i argumente koje mogu argumentirati.Ako treba kuvertirati isto može.Moje vrijeme možeš saznati kad god hoćeš uz kavicu.Ako hoćeš premostiti te uvjete i to može.Ali šta ti uopće želiš tom istraživačkom retorikom.Na kraju želim ti reći da o moleru i njegovim molerajima razgovaraš u drugoj predavaonici.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Fri Aug 26, 2016 11:36 am

Prije nekoliko dana točnije dva dana prije tog termina na Grobniku imao sam nevjerojatno iskustvo.Povezano je sa nekoliko predhodnih postova ali još važnije ovo što ću napisati ima veze s temom "posuđivanje motocikla"u kojoj se nalazimo i pišemo svašta i šta treba i šta netreba.Dođe prijatelj iz Njemačke s svojim motociklom i najavi testiranje na Aerodromu Mirkovac.Obraduje me jel radi se o prvorazrednom motociklu za utrke classic.Dođem tamo zateknem dvojicu i svi čekamo trkača i njegovog test vozača Martinka.Kasnili su dosta ali sve je bilo dobro kad su stigli i popakovali motor za paljbu.Vozili su oko pola sata sa 50 % mogućnosti motora.Iznerviram se tom pitomom vožnjom.Shvatim da bildaju vrijeme kako bi provjerili neku novu bateriju koja nema težinu a koristi se u modelarstvu.Test je bio uspješan.Sad sam očekivao pržnjavu ali n išta od toga.Pošto me to nerviralo tražim da vozim ja koji krug.Nisu mi dali.Napominjem prijatelji smo i on je mog Tritona probao kad je to zaželio.Nisam mogao povjerovati da neda motor da probam.Vidim da mu obrtomjer ne radi.Olabavio amortizer volana kao i glavni nosač poluoklopa ali ipak ponovo tražim da vozim.Nije dao.On i svi prisutni mislili su da zbog noge i mog štapa netreba da vozim.To je bilo stvarno nekorektno pošto sam nogu sanirao i mogao sam voziti.Bilo mi je jasno da ne želi da se motor eksploatira maksimalno pošto sam rekao da ću ja napuniti svih 5 brzina do panja.Bez veze.Uglavnom gorak okus i moje veliko razočarenje.
Sutra su poslije podne trebali krenuti na Grobnik i ja sam ih popsjetio sa mojim Suzukiem.Iznenadili se da sam s motorom.Bez veze.Motor 200 kg i 650 ccm sa jednim cilindrom upalio lijevom bez problema i vozio isto bez ikakvih poteškoćama.Pita mene lega kako si palio.Normalno kažem i čudim se što to pita.On brine za moju slomljenu nogu i za moje zdravlje.Ne mogu vjerovati.Stvarno bez veze pošto smo prijatelji i obadvoje stari bikeri.Šta je tu je pomislim i odvezem se kući nakon što sam i poželio sretan put.
U predhodnom postu sam malo objašnjavao da im nisu dozvolili da idu na stazu.Imali su papire ali nekompletne.Nisu im dali dozvolu da voze na stazi.Došli iz Njemačke moj prijatelj i njegovi gosti sveukupno njih petorica i čorak.Vratili su se bez metra vožnje na grobničkoj stazi.Rekao sam a morao sam:"Sad znate kako to izgleda kad vam nedaju da vozite".
Na kraju želim reći da je oli mila majka za sve te prijatelje i njihovu prijateljsku pažnju.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sat Aug 27, 2016 12:33 am

Babaos pa nemoj se čuditi što ti ne daju motor... Ili što su skeptični prema tvom vatanju za novčanik... Jebiga forum je javna stvar i oni su vjerojatno čitali ovu priču...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Sat Aug 27, 2016 7:11 am

Već 15 godina zovem telefonom redom jednog po jednog da odemo na aerodrom raditi krugove.Samo treba da požele.I da dođu.Moja su briga da dovezem servisirane ispravne i natenkirane.Taj moj prijatelj to zna.Da nije ta kvazi briga za moju nogu dao bi on.Tako treba da mislim.Ali nije tako.Sujetan je.Motor mu nije bio dobro pripremljen iako moram reći da se radilo o sitnicama.Motor je mrak.Ulaže bez kalkuliranja.
Nisam rekao da on nema nekih svojih razloga za koje ja neznam.Nema veze.Opet naglašavam prijatelji smo.To što mi nije dao motor to je njegova slabost.Ja u tome nevidimosobiti problem.Da sam popizdio jesam.Možda objašnjava stvar i činjenica da je prisutna bila i Mirjana koja je vidno uzbuđena molila sve prisutne da mi nedaju da vozim.Vidi ti sad.Svi su se složili s njom a bilo ih je četvorica.Ja peti kao pizda s druge strane.Moj novčanik je živ i zdrav cijelo vrijeme bio na sigurnom.Nije veliki i debeo ali uvijek je tu negdje.Ponekad ga zaboravim ali bože moj stariji čovjek šta češ.

PS,
Kad sam iskeširao sve te djelove u Splitu za tvoj Kawasaki nisam ni trepnuo a moj novčanik hrabro je izdržao.Tako si ti zahvalan.Vi se lijepo vozite na tom ulaganju i nemate brige.Moj novčanik se istakao i svaka mu čast.Pa kad čitaju nek čitaju.E pa tako nekako.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sun Aug 28, 2016 9:59 pm

babaos wrote:Kad sam iskeširao sve te djelove u Splitu za tvoj Kawasaki nisam ni trepnuo a moj novčanik hrabro je izdržao.Tako si ti zahvalan.Vi se lijepo vozite na tom ulaganju i nemate brige.Moj novčanik se istakao i svaka mu čast.Pa kad čitaju nek čitaju.E pa tako nekako.


Eee, vidiš sada da sam ja Sale Petković, ondak bi se sada, jako naljutio na tebe...


Babaos ne biva to sve tako...
Last edited by oli on Sun Aug 28, 2016 10:36 pm, edited 2 times in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby oli » Sun Aug 28, 2016 10:02 pm

babaos wrote:Ali imam ja i svoje najbolje vrijeme na Grobniku.To vrijeme nije relevantno i nije rekordno.Znam samo da ti nikad nećeš napraviti bolje.Ako misliš drugačije možemo to i provjeriti.


Trebam li te potsjećati na dosadašnji skor našega utrkivanja?
Reci samo, ako treba, vazda sam tu...
Sačekaj, da umrem pa ćeš ondak biti brži...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Mon Aug 29, 2016 7:32 am

Ok.Može.Dođi.Vidi.Pobijedi(ak možeš).
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Babaos-u sam posudio motocikl

Postby babaos » Mon Aug 29, 2016 7:33 am

Ti "SP" ma daj...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron