Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby carinik » Fri Jul 10, 2015 1:33 am

babaos wrote:Nešto što traje dvije tisuće godina nije za podcjenjivanje.Ako još i regulira odnose u procesima koji su važni za civilizaciju onda to moramo ozbiljno vrednovati.Drugo smo svi mi osobno jel imamo svoje kriterije o kojima globalno nama niti smisla razgovarati.Nije sve u Želucu.Ako je pun nema mjesta za "duh".Puni đepovi također ne rješavaju ništa.Baš ništa.

Za Olija nije šteta što ne ide u crkvu. Njega nikada nije šteta...
Nemam ja ništa protiv, da svi drugi idu... Ali ja ne idem...
carinik
 
Posts: 23
Joined: Sat Oct 05, 2013 7:08 pm

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Fri Jul 10, 2015 7:08 am

Nitko te ne tjera.I ne kritiziramo te.Samo nemoj muljati.Samo to se traži.Ništa više.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby carinik » Fri Jul 10, 2015 6:38 pm

babaos wrote:Nitko te ne tjera.I ne kritiziramo te.Samo nemoj muljati.Samo to se traži.Ništa više.

Nemajte brigu... Znamo mi odavno tko je zadužen za muljanje...
carinik
 
Posts: 23
Joined: Sat Oct 05, 2013 7:08 pm

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sat Jul 11, 2015 8:12 am

Sad imam razloga da se naljutim i da te izmlatim.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 14, 2015 9:33 pm

Mali Caca wrote:Daleko od toga da smo istomisljenici! Dinka znam lično i između nas postoji određeno poštovanje, pa baš zato mogu da mu kažem i skrenem pažnju na neke stvari. E sad tebe nikad nisam upoznao, ali po tvojim pisanjima se da naslutiti da si veoma premazan i da gledaš samo svoju korist. Možda grešim ali to su moji utisci čitajući tvoja pisanja. Eto sad me ti ispravi ako sam dobio pogrešan dojam!

Baš... Tamo daleko... Bilo...

Mali Caca wrote:Daleko od toga da smo istomisljenici...

Fala ti bože, onda izgleda da meni ipak ima nekog spasa...

Mali Caca wrote:...ali po tvojim pisanjima se da naslutiti da si veoma premazan i da gledaš samo svoju korist...

Bravo, majstore, ala si me provalio... 300% si u pravu... Nema šta, svaka čast... Skidam kapu do poda... Kakva intuicija... Fascinantno...

Mali Caca wrote:...Možda grešim ali to su moji utisci čitajući tvoja pisanja...

Siguran ti budi da ne griješiš ni malo... Potpuno si u pravu...

Mali Caca wrote:...Eto sad me ti ispravi ako sam dobio pogrešan dojam!

Bih, ja, kako ne bi probao, tebe ispraviti...
Al, ne mogu... Nikako ne mogu i to iz nekoliko razloga...
Daleko sam, žetva mi je, kombajniram... Nije lako...
Trenutno smo izišli iz Kanzasa i Missouria te smo prešli u Iowu i Nebrasku...
Baš, baš ima puno posla...

Tako, da svakako bih ja tebe ispravio, ali eto vidiš ne mogu... Daleko sam, a i ti se vjerojatno i nisi u stanju ispraviti...
Tvoja uvjerenja su jednostavno, vjerovatno preduboka...
Kako i zašto su i na koji način usađena tvoja preduboka uvjerenja nemam pojma...
Kao što nemam pojma ni tko ti ih je usadio...
Tako da i to je svakako još jedan razlog, ali ne i posljednji...
Jednako tako mi je jako žao što se nakon ovoga posta opet nećeš dugo javiti...
(u tome si malo "povuko" na Babaosa... Ali, ok... Ko gubi, ostaje mu pravo da se ako želi može ljutiti... Dozvoljavam...)

Završno... Odavno sam se prestao nadmetati sa slabijima od sebe...
Ne uči se starog čovjeka kao i starog konja ničemu novome... Ako ih se ništa ne može naučiti, onda ih se ne može niti ispraviti...
A i nemam ja nekog razloga tebe ispraviti niti ispravljati (pošto bi to vjerojatno bio malo duži proces)...



P.S.

Može, da te ispravim... Ali samo za lovu... (...eto vidiš da si bio u svemu u pravu otprve... Čestitam...)
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 21, 2015 1:00 pm

I Babaos kako je bilo na festivalu u tvojoj selendri?
Jel bio i Nikola Računica?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 21, 2015 2:36 pm

Nije bio Nikola.Neznam šta bi dao da to mogu realizirati.Platio bi mu kartu ali to je utopia.Možda jednom kad budem na Mirkovcu organizirao druženje vlasnika trkačih...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 21, 2015 2:40 pm

Tvoja ekipa otišla je prerano.Nisu bili na dodjeli poklona i nagrada.Ne usudim se misliti da je to bio tvoj nalog.Tvoj tata bio je šef tima.Bio je na mikrofonu.On i voditelj bili su jako zanimljivi.Dakle uoči dodjele paketa nestali su.Natovarili i nestali.Vidio sam imaš kurblu na Condoru.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 21, 2015 2:45 pm

U mojoj selendri je sve po običaju.Idila.A kod tebe u tvojoj selendri?Čujem da je NK Šparta dobila po đepu.Nije strašno dok ne ode pod rep.Znam detalje ali nema veze.Hvala na sudjelovanju.Naš "oldtajmer susret" u sljedećem sazivu bit će vrijedan svake pozornosti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 21, 2015 8:20 pm

babaos wrote:U mojoj selendri je sve po običaju.Idila.A kod tebe u tvojoj selendri?Čujem da je NK Šparta dobila po đepu.Nije strašno dok ne ode pod rep.Znam detalje ali nema veze.Hvala na sudjelovanju.Naš "oldtajmer susret" u sljedećem sazivu bit će vrijedan svake pozornosti.

Babaos površno si upućen... Zato što si površan...
U mjestu koje je ljepše od Pariza a zove se naravno Beli Manastir (...nikako Bilje...) kao i u svakome velikom i ozbiljnom gradu djeluju dva nogometna kluba, NK Baranja Belje i NK Šparta...
Miljenik političara, gradskih otaca i sličnih budalaša je naravno NK Baranja Belje...
Mi smo naravno ovi drugi...
Tako da je potpuno jasno da to o čemu pričaš nama se nikako ne može desiti, pa sve i da si nam ti kolovođa...
Jebiga prevarili ih mangupi... Financiraš klub iz proračuna, pa onda ti to naravno država uzme natrag...
Znaš dobro da kod nas švercera to ne ide tako, mi se ne bavimo protuzakonitim radnjama... To je za amatere...
Nadmudreni su od Carine i Policije.... To se nama ne može desiti...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 21, 2015 8:23 pm

babaos wrote:Tvoja ekipa otišla je prerano.Nisu bili na dodjeli poklona i nagrada.Ne usudim se misliti da je to bio tvoj nalog.Tvoj tata bio je šef tima.Bio je na mikrofonu.On i voditelj bili su jako zanimljivi.Dakle uoči dodjele paketa nestali su.Natovarili i nestali.Vidio sam imaš kurblu na Condoru.

Imam još jednu viška originalnu, a ovu od Ducatia držim onako iz zabave... Možda nabavim nekada i Ducati pa to premjestim...

Ništa mi se ne hvališ kako te se je dojmila "instalacija u prostoru"...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 21, 2015 9:51 pm

Instalacija :handgestures-thumbup: Zadovoljan sam s tvojom ekipom.Tvoj tata je garancija uspješnosti.Sjajan je on.Žao mi je što je otišao prerano.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 21, 2015 9:57 pm

oli wrote:
babaos wrote:Tvoja ekipa otišla je prerano.Nisu bili na dodjeli poklona i nagrada.Ne usudim se misliti da je to bio tvoj nalog.Tvoj tata bio je šef tima.Bio je na mikrofonu.On i voditelj bili su jako zanimljivi.Dakle uoči dodjele paketa nestali su.Natovarili i nestali.Vidio sam imaš kurblu na Condoru.

Imam još jednu viška originalnu, a ovu od Ducatia držim onako iz zabave... Možda nabavim nekada i Ducati pa to premjestim...

Ništa mi se ne hvališ kako te se je dojmila "instalacija u prostoru"...




Original kurbla od Ducatia je drugačija.Nije grbava!.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Wed Jul 22, 2015 12:35 am

babaos wrote:
oli wrote:
babaos wrote:Tvoja ekipa otišla je prerano.Nisu bili na dodjeli poklona i nagrada.Ne usudim se misliti da je to bio tvoj nalog.Tvoj tata bio je šef tima.Bio je na mikrofonu.On i voditelj bili su jako zanimljivi.Dakle uoči dodjele paketa nestali su.Natovarili i nestali.Vidio sam imaš kurblu na Condoru.

Imam još jednu viška originalnu, a ovu od Ducatia držim onako iz zabave... Možda nabavim nekada i Ducati pa to premjestim...

Ništa mi se ne hvališ kako te se je dojmila "instalacija u prostoru"...




Original kurbla od Ducatia je drugačija.Nije grbava!.

Pa to i govorim da imam jednu originalnu od Condor-a (potpuno je ravna i značajno duža)... Samo je nisam stavio jer mi je dobra i ova od Ducatia...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Wed Jul 22, 2015 7:09 am

Ja znam kome treba jedna originalna.Imaš višak.Nečeš uvijek biti mlad i jak.Treba ulagati i u ljude.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron