Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sat Apr 20, 2019 12:54 pm

Nije novotarija.Lažnjak kao lažnjak.Svi se time bave pa i ti doduše profesionalno.Danas na tome počiva kompletno funkcioniranje sistema.Vi koji mlatite profite vama je to kao dobar dan.Sve retro je lažnjak.Svi kontejneri koji puni proizvoda putuju planetom su puni toga.Moda,prehrana,auto-moto industrija,ratna galanterja sve je lažnjak.Lažnjak je i mlažnjak.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Sun Apr 21, 2019 5:09 pm

babaos wrote:Nije novotarija.Lažnjak kao lažnjak.Svi se time bave pa i ti doduše profesionalno.Danas na tome počiva kompletno funkcioniranje sistema.Vi koji mlatite profite vama je to kao dobar dan.Sve retro je lažnjak.Svi kontejneri koji puni proizvoda putuju planetom su puni toga.Moda,prehrana,auto-moto industrija,ratna galanterja sve je lažnjak.Lažnjak je i mlažnjak.

Pusti ti te "molerske" priče... To sve možda i je tako, ali, za nekoga tko to tako gleda... Ali to nije odgovor na pitanje...
Što si ti onda dok si bio zaposlen radio za novac? Što nisi onda radio besplatno, tako ondak i ti ne bi profesionalno ostvarivao profit...
Nego, elem, radio si za lovu, pa sada imaš redovnu penziju, plus boračku, pa zar to nije profit najizravniji, čist profit...
Pazi, ovo, cijeli život si "radio" a zapravo si samo išao na posao, te nisi ništa proizveo, za cijeli "radni" vijek, a bio si za to plaćen i onda, a i sada te još plaćamo kao penzionera, plus boračka... Pa di to ima...
Ali pitanje nije bilo to, već kako bi ti sada prošao da si još uvijek zaposlen (nedajbože) sa svojom diplomom u ovoj aferi prosvjetnoj?
To ti nama reci, a mani se ovih molerskih štoseva...
A laganje je ionako umjetnost, to ti najbolje znaš...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Mon Apr 22, 2019 6:11 am

Postavio si puno pitanja.Tražiš odgovore a nebi platio.Plati večernju i postavljaj do mile volje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Mon Apr 22, 2019 7:18 am

babaos wrote:Postavio si puno pitanja.Tražiš odgovore a nebi platio.Plati večernju i postavljaj do mile volje.

Bi ja platio kako ne bi... Ali, avaj zaboravio sam novcanik... Pa, te molim, ako moze ikako na veresiju ovaj put, samo ovaj put...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Apr 23, 2019 8:37 pm

Hoću svoj mir ovdje.Ne želim da me itko uznemirava.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Wed Apr 24, 2019 1:25 am

babaos wrote:Hoću svoj mir ovdje.Ne želim da me itko uznemirava.

Čim se spomene novčanik, ti odmah kidaš nalijevo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sat Apr 27, 2019 1:15 pm

Baviš se glupostima.Evo podsjećam te da je kod mene ovaj dekl mjenjača za BMW i neznam šta ću s njim.Mijenjao bi ako nešto ponudiš...Mislim da paše na tvoje mjenjače.


ImageImageImage
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Sun Apr 28, 2019 6:22 pm

babaos wrote:Baviš se glupostima.Evo podsjećam te da je kod mene ovaj dekl mjenjača za BMW i neznam šta ću s njim.Mijenjao bi ako nešto ponudiš...Mislim da paše na tvoje mjenjače.


ImageImageImage

Dogovoreno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Mon Aug 05, 2019 9:12 am

Ako ti uleti kakav Norton javi.Ili djelovi...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Fri Aug 16, 2019 2:39 am

babaos wrote:Ako ti uleti kakav Norton javi.Ili djelovi...

Već su kod mene, 2 i pol, za sada... ssmo ponesi novčanik i ne boj se...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sun Sep 22, 2019 9:01 am

Pa ti si na redu...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sun Sep 22, 2019 9:04 am

Ako si nabavio a nevoliš to je problem.Ali ako kupiš to je već nešto drugo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Sun Mar 21, 2021 3:50 am

Dugo me nije bilo... Objektivni razlozi... Razbolio sam se, teško i naglo... U jednom času sam otišao i na onaj svijet...
Predugo sam tamo bio i preduboko sam potonuo...
Kada si na onome svijetu sve je drugačije, sve vidiš ali iz druge perspektive... Sve vidiš, ali ništa ne možeš učiniti...
Ali baš ništa ne možeš učiniti...
Sa onoga svijeta, vidiš sve, što želiš i što ne želiš, ali tebe ne vide... Ne vide te uopće...
I sada dolazi do prelomnog trenutka, pošto sam se upokojio u stranoj zemlji, jer svoje ionako više nemam, daleko sam od kuće, pa i vijesti idu sporije, a ukop ide kasnije, vidim ja tako "odgore" kako Babaos smišlja kako će nazvati neke moje bližnje, da provjeri glasine o mom odlasku na onaj svijet, i pazi sada ti tog indijanca: kada se neko upokoji, onda oko detalja, valjda nazoveš nekog bližnjeg, prijatelja ili obitelj, da provjeriš detalje i okolnosti o pokojniku...
I sada gledam ja njega kako uzima telefon, vidim čak i što misli, baš to pokušava napraviti, o detaljima mog upokojenja planira nazvati jednog mog frenda za kojega pretpostavlja da je dobro informiran o okolnostima mog preseljenja na onaj svijet... Uzima telefon u ruku i traži po imeniku tog mog frenda i nazove ga, ali odmah prekine... Vidim što misli, Babaos, ne vjeruje da će mu ovaj reći istinu, zato je prekinuo vezu...
I onda potpuno neočekivani potez povuče.
Pozvao je moj broj...
Nisam to očekivao...
Nisam to očekivao nikako, ali baš nikako, ali i taj penal nisam htio propustiti... Bilo je to jače od mene...

Malo duže je zvonilo, trebalo mi je vremena, ali uspio sam se vratiti, probudio sam se iz kome i javio na telefon...
Babaos je bio malo šokiran, mojim javljanjem na telefon, pogotovo jer sam teško govorio, nismo razgovarali dugo, ali sjećam se da sam mu tada rekao da se s njim i takvima mogu nositi i iz groba...

Sve sam zaboravio: čitati, pisati, govoriti, hodati... Ali Babaosu sam se uspio javiti na telefon...

Jebiga... Babaos nije imao sreće, jednostavno ga je sreća napustila...
Sada sam u to potpuno siguran, napustila ga je sreća, jer ponovo sam naučio: čitati, pisati, govoriti, hodati...
Babaos, jebiga, tako to ide, nisi imao sreće... Izvukao sam se... Za sada...

P.S. Pokojnika zvati telefonom??? Babaos kada umrem idući put, nemoj me zvati telefonom... To nije pristojno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby Zel99 » Thu Mar 25, 2021 6:16 pm

oli wrote:Dugo me nije bilo... Objektivni razlozi... Razbolio sam se, teško i naglo... U jednom času sam otišao i na onaj svijet...
Predugo sam tamo bio i preduboko sam potonuo...
Kada si na onome svijetu sve je drugačije, sve vidiš ali iz druge perspektive... Sve vidiš, ali ništa ne možeš učiniti...
Ali baš ništa ne možeš učiniti...
Sa onoga svijeta, vidiš sve, što želiš i što ne želiš, ali tebe ne vide... Ne vide te uopće...
I sada dolazi do prelomnog trenutka, pošto sam se upokojio u stranoj zemlji, jer svoje ionako više nemam, daleko sam od kuće, pa i vijesti idu sporije, a ukop ide kasnije, vidim ja tako "odgore" kako Babaos smišlja kako će nazvati neke moje bližnje, da provjeri glasine o mom odlasku na onaj svijet, i pazi sada ti tog indijanca: kada se neko upokoji, onda oko detalja, valjda nazoveš nekog bližnjeg, prijatelja ili obitelj, da provjeriš detalje i okolnosti o pokojniku...
I sada gledam ja njega kako uzima telefon, vidim čak i što misli, baš to pokušava napraviti, o detaljima mog upokojenja planira nazvati jednog mog frenda za kojega pretpostavlja da je dobro informiran o okolnostima mog preseljenja na onaj svijet... Uzima telefon u ruku i traži po imeniku tog mog frenda i nazove ga, ali odmah prekine... Vidim što misli, Babaos, ne vjeruje da će mu ovaj reći istinu, zato je prekinuo vezu...
I onda potpuno neočekivani potez povuče.
Pozvao je moj broj...
Nisam to očekivao...
Nisam to očekivao nikako, ali baš nikako, ali i taj penal nisam htio propustiti... Bilo je to jače od mene...

Malo duže je zvonilo, trebalo mi je vremena, ali uspio sam se vratiti, probudio sam se iz kome i javio na telefon...
Babaos je bio malo šokiran, mojim javljanjem na telefon, pogotovo jer sam teško govorio, nismo razgovarali dugo, ali sjećam se da sam mu tada rekao da se s njim i takvima mogu nositi i iz groba...

Sve sam zaboravio: čitati, pisati, govoriti, hodati... Ali Babaosu sam se uspio javiti na telefon...

Jebiga... Babaos nije imao sreće, jednostavno ga je sreća napustila...
Sada sam u to potpuno siguran, napustila ga je sreća, jer ponovo sam naučio: čitati, pisati, govoriti, hodati...
Babaos, jebiga, tako to ide, nisi imao sreće... Izvukao sam se... Za sada...

P.S. Pokojnika zvati telefonom??? Babaos kada umrem idući put, nemoj me zvati telefonom... To nije pristojno...



Opaaa,,,

pa drago mi je da si se vratio, dobro dosao!!!

Vec sam zaboravio kako se ovo koristi, ali vidim da to nije problem za tebe. S obzirom da si reinkarnirao budi slobodan da koristis resurse i van Globetrotter-a ionako sad imas nadnaravne moci.

Svakako si nas smrtike obradovao i vec vidim da nova iskustva mogu biti vrlo ineresantna...
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Mar 25, 2021 9:29 pm

Zel99 wrote:
oli wrote:Dugo me nije bilo... Objektivni razlozi... Razbolio sam se, teško i naglo... U jednom času sam otišao i na onaj svijet...
Predugo sam tamo bio i preduboko sam potonuo...
Kada si na onome svijetu sve je drugačije, sve vidiš ali iz druge perspektive... Sve vidiš, ali ništa ne možeš učiniti...
Ali baš ništa ne možeš učiniti...
Sa onoga svijeta, vidiš sve, što želiš i što ne želiš, ali tebe ne vide... Ne vide te uopće...
I sada dolazi do prelomnog trenutka, pošto sam se upokojio u stranoj zemlji, jer svoje ionako više nemam, daleko sam od kuće, pa i vijesti idu sporije, a ukop ide kasnije, vidim ja tako "odgore" kako Babaos smišlja kako će nazvati neke moje bližnje, da provjeri glasine o mom odlasku na onaj svijet, i pazi sada ti tog indijanca: kada se neko upokoji, onda oko detalja, valjda nazoveš nekog bližnjeg, prijatelja ili obitelj, da provjeriš detalje i okolnosti o pokojniku...
I sada gledam ja njega kako uzima telefon, vidim čak i što misli, baš to pokušava napraviti, o detaljima mog upokojenja planira nazvati jednog mog frenda za kojega pretpostavlja da je dobro informiran o okolnostima mog preseljenja na onaj svijet... Uzima telefon u ruku i traži po imeniku tog mog frenda i nazove ga, ali odmah prekine... Vidim što misli, Babaos, ne vjeruje da će mu ovaj reći istinu, zato je prekinuo vezu...
I onda potpuno neočekivani potez povuče.
Pozvao je moj broj...
Nisam to očekivao...
Nisam to očekivao nikako, ali baš nikako, ali i taj penal nisam htio propustiti... Bilo je to jače od mene...

Malo duže je zvonilo, trebalo mi je vremena, ali uspio sam se vratiti, probudio sam se iz kome i javio na telefon...
Babaos je bio malo šokiran, mojim javljanjem na telefon, pogotovo jer sam teško govorio, nismo razgovarali dugo, ali sjećam se da sam mu tada rekao da se s njim i takvima mogu nositi i iz groba...

Sve sam zaboravio: čitati, pisati, govoriti, hodati... Ali Babaosu sam se uspio javiti na telefon...

Jebiga... Babaos nije imao sreće, jednostavno ga je sreća napustila...
Sada sam u to potpuno siguran, napustila ga je sreća, jer ponovo sam naučio: čitati, pisati, govoriti, hodati...
Babaos, jebiga, tako to ide, nisi imao sreće... Izvukao sam se... Za sada...

P.S. Pokojnika zvati telefonom??? Babaos kada umrem idući put, nemoj me zvati telefonom... To nije pristojno...



Opaaa,,,

pa drago mi je da si se vratio, dobro dosao!!!

Vec sam zaboravio kako se ovo koristi, ali vidim da to nije problem za tebe. S obzirom da si reinkarnirao budi slobodan da koristis resurse i van Globetrotter-a ionako sad imas nadnaravne moci.

Svakako si nas smrtike obradovao i vec vidim da nova iskustva mogu biti vrlo ineresantna...


Pozdrav starome drugaru, hvala na dobrodošlici i dobrim željama...

Moram priznati da je bilo baš gadno...
Ali nijesam mogao nikako dopustiti da svijet ostane u zabludi...
Jednako tako nisam htio sebi (a i drugima) da dozvolim da onaj moj drug Babaos zavlada istim tim svijetom, ma koliko on bio virtualan...
Jer vremenom fikcija postane stvarnost...
Zamisli da se uzme zdravo za gotovo da Babaos može voziti brže od 200 km/h, da je ljepši od nas, da ima bolje motore, da ima ljepši vrt, da je najveći jebač... Ili da 69 ima najljepši Kawasaki... Ili da je Stanko 61 El presidente MSS, ili da Petko 13 piše latinicom, ili da je Krsta brži od Stanka, ili ko zna šta još sve... Pa, ne biva to... Nikako... Ne biva...
Šta mogu bilo je to jače od mene...

Kako je kod tebe? U kojem stadiju je Kawasaki?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron