Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Sun Jul 15, 2018 2:50 pm

Mislio sam da možeš primati poruke.Vidim da ovu tehnologiju komunikacije netko mora osuvremeniti.Zbog tebe.Navijač je profesija.Ja to nisam.Moje želje nadanja i očekivanja nešto su drugo.Ja nisam navijač niti ću ikad biti.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Mon Jul 16, 2018 11:02 pm

babaos wrote:Mislio sam da možeš primati poruke.Vidim da ovu tehnologiju komunikacije netko mora osuvremeniti.Zbog tebe.Navijač je profesija.Ja to nisam.Moje želje nadanja i očekivanja nešto su drugo.Ja nisam navijač niti ću ikad biti.

Ti bi Babaos od svega pravio profesiju...
Navijač nije profesija, kao što nije profesija biti umirovljenik, ili jebač...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 8:36 am

U Americi je to profesija.Uglavnom su to lijepe pametne i atraktivne djevojke.Početna faza te scene je u obrazovnom sistemu a onda u vrhunskom sportu nogometu,košarci ragbiu i sl.Pošto je riječ o ženama tu nemamo baš šta razglabati.Ako si mislio na navijanje po nacionalnoj osnovi za nacionalnu vrstu gdje je afirmacija ponosa to nije za raspravu.Moje mišljenje.Manifestacija oduševljenja masovno meni je neprihvatljiva stvar.Takvi poput tebe trljaju ruke,birtaši i političari listaju novčanice.Ne mogu reći da nisam emotivno bio u tome.Sam sam procjenio gdje je granica preko koje nemogu ići.Ne napijam se ne urlam ne vičem ura i amo idemo.Pristojno sve pratim sam sa ženom i nikako me ne zanima rasplamsavanje emocija do neslućenih granica.Emocije se po mom mišljenju koriste dostojanstveno kulturno i ponosno.To što nacija pliva u zadovoljstvu nije loše.Problem je to što iza toga narodu ništa ne ostaje osim da se samoinicijativno samozadovoljava na vrijednostima koje ga samo čine sretnim da navija i to je sve.Ostalo uzimaju sve u cjelosti leteće ekipe profesionalaca.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 8:44 am

Ti si vječito uvjeren da si pametan da znaš i da si sposoban.To je u redu samo neznam od kud crpiš to samozapadno,amopouzdano uvjerenje i samopouzdanje.U tome si teški profesionalac.To se da vidjeti.
Last edited by babaos on Tue Jul 17, 2018 9:01 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 8:57 am

Navijači,umirovljenici i jebači !? bože moj šta tebi sve rade te mračne sile podzemlja.Mi razgovaramo na početku o navijanju u nogometu a ti se igraš nabacivanjem,ubacivanjem i uvlačenjem.Ti si bezobzirni podmetač i provokator.To što si ti u nogometu nije izvor moje retorike.Možda više i nisi ali nogometaši su dosta zanimljiva vrsta i plodna voda u kojoj plivaju nije ni radenska ni jana ni knjaz miloš.Jučer je bio doček koji je bio dobro realizirani državni redateljski i sportski događaj.Narod je bio u ekstazi.Svi zadovoljni i igrači i političari narod i država prijatelji i neprijatelji.Već sljedeći dan teška rasprava o financiranju sporta nogometa i sl.Svi znamo za 28 miliona dolara nagrade za HNS od FIFE.Pa tko je tu lud a tko pametan.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 9:28 am

Nemoraš sudjelovati u raspravi na silu.Ako nemaš volje znanja i motiva neopterećeno raspravljati odustani.jedna te ista inačica i komunikacija sa vidljivim neskrivenim namjerama zadirkivanja i podmetanja.Mani se toga i drži se ti onoga što najbolje znaš ako uopće trebaš sugovornika.To zbog toga što uvijek imam dojam da ne daješ signale i vibracije za komunikaciju.Ti si navikao sve sam.Pitam se kad si i kako stekao to ogromno povjerenje i uvjerenje u samoga sebe i kako ne kužiš da se tako nemožeš iskomunicirati.Nikad.Ni tada.Moraš osuvremeniti ponašanje.Meni si si simpatičan.Sve te tvoje frustrirane rasprave prihvaćam kao takve i dobrovoljno pristajem na eksperimente.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 17, 2018 6:38 pm

Oplac, braco, raspizdio si se malo? U kojoj si se kategoriji ti pronašao, navijač, umirovljenik ili jebač? Ili možda i u sve tri pomalo?

Ali ništa zato... U životu je kao i u sportu, ko gubi ostaje mu pravo da ako hoće može da se ljuti... Može, ali ne mora...
Inače uvijek sam obožavao ove kafanske racere... Samo kafana i udri verbalno... A, niko na megdan da iziđe...
Babaos, samo izađi na megdan...
A ondak, Babaos, samo sportski prihvati poraz i idemo dalje... I jel znaš onaj vic o papagaju u avionu?
Last edited by oli on Tue Jul 17, 2018 6:50 pm, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 17, 2018 6:46 pm

babaos wrote:...Takvi poput tebe trljaju ruke...

Takvi poput mene uvijek trljaju ruke kada si ti/takvi u pitanju... Doduše ja sam uvijek trljao ruke znatno ranije nego ti misliš...
Tako to ide, šverc i politika su u osnovi uvijek na dvije suprotne strane, a još kada si ti u pitanju distanca je još izraženija...
Ako ne vjeruješ pitaj Carinika...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 17, 2018 6:51 pm

babaos wrote:...Ti si navikao sve sam...


Šverc, brale, šverc, tako ti to ide...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 7:50 pm

Al si se raspisao sa tri reda i 45 slova.Ili se zajebavaš il nisi više normalan :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 7:56 pm

A ostalo što pišeš?o čemu ti to?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 7:58 pm

Dogovor je da tema bude fudbal a ti stalno po comercu...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 8:22 pm

Mogu ja u dvije riječi:"nogometa dosta".Pretjerali su maltretiraju javnost tom silnom patetikom o domoljublju.Premalo je tu priče o nogometu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Tue Jul 17, 2018 8:27 pm

Finale nisam gledao.već tad sam smatrao da nije to za mene.Čitam gledam i ništa više.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Tue Jul 17, 2018 10:18 pm

babaos wrote:Finale nisam gledao.već tad sam smatrao da nije to za mene.Čitam gledam i ništa više.

Pa u pravu si ti, nije to za tebe, prestar si ti za to...
Vidim da ipak ne znaš vic o papagaju u avionu...
Leti avion na liniji Rogoznica-Bilje via Šibenik, i u njemu kojekakovi putnici, no na jednom sjedalu sjedi Babaos, a na sjedalu do njega papagaj... Avion je poletio iz Rogoznice, te ide za Bilje, ali via Šibenik, u Šibeniku se kratko zadržava, a to je baš dobro, jer Babaos nosi šunku na poklon Nikoli Računici, te će iskoristiti tu priliku da malo proćakula s Nikolom...

(naravno Babaos ima puno šunki, jer su to donijeli roditelji njegovih đaka kao mito i korupciju da djeca dobiju pozitivne ocjene, to je kod Babaosa uobičajeno, nije to zapravo suština, suština je u tome da Babaos nije posegnuo u džep (problem s novčanikom) da kupi poklon za Nikolu Računicu, već poklanja samo ono što ga ionako džabe košta, svima bez iznimke, pa i svome drugu Nikoli Računici)

I tako poletio je avion, dostigao optimalnu visinu i dolazi stjuardesa, da posluži piće, pita prvo papagaja što bi popio:
Papagaj: beštijo, natoči mi jedan dupli dupli viski...
Stjuaredsa ga uljudno usluži, te priupita i Babaosa, Babaos pošto ima problema s prostatom, naruči čaj od Nane, biva poslužen i stjuardesa ode dalje... U stjardesinom povratku zakrešti papagaj: "kurveštijo daj mi još jedan dupli viski, ova ga bez riječi posluži, te priupita Babaosa želi li i on možda nešto, no Babaos zbog već znanih problema s prostatom, ne želi rizikovati i uljudno se zahvali...
Za par minuta ponovo dolazi stjuardesa i priupita ih žele li nešto popiti, papagaj zakrešti opet isto kurveštijo dupli viski, a Babaos malo iznerviran i već okuražen reče kurveštijo de i meni jedan viski... Stjuardesa ih uljudno usluži i ode da se požali pilotu, da su dvojica putnika bezobrazni i neugodni... Pilot joj mrtav hladan kaže dobro, ja ću malu usporiti a ti ih izbaci... Tako i bi stujardesa otvori vrata i izbaci ih... Padaju oni dole i papagaj onako spiralno leti oko Babaosa i pita ga: Babaos pa zar ti ne znaš letiti? Babaos mu odgovara: "pa naravno da neznam"... Papagaj mu reče:"pa šta se onda kurčiš"... I odleti...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron