Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Feb 04, 2016 11:45 am

babaos wrote:Ja nikada neću nekorektno nepošteno i nepotrebno komplikovano kupovati.Priznaj cijenu ali ne cjepidlači.Bez obaveze.Svi moraju biti zadovoljni zanimljivi i zavodljivi ali ne moraju čitati tvoje srceparajuće naricanje povodom moje zainteresiranosti za tvoje Kawasakićiće.

Ok daj kompletnu ponudu, cijena i uvjeti plaćanja... Motor je spreman za isporuku odmah... Čekam...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 11:52 am

Ti bi odmah zavuko ruku u tuđi đep.E pa neide to baš tako lako.Moj savjet je da budeš pristojan i to bez nadoknade.Onako bez obaveze ali pristojno i pošteno.Dakle šta sad ide dalje kao redosljed?Pa neću kupovati na osnovu fotografije i bez ponude.Šta nudiš točno.Koliko je star motor koliko kilometara jel udaran i tako.Napiši nešto.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 11:55 am

predstavi obadva motora i daj više fotki.Definiraj način plačanje i tako...i najvažnije cijene možeš okačiti,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Feb 04, 2016 1:06 pm

babaos wrote:Ti bi odmah zavuko ruku u tuđi đep...

E, pa ne ide to svakako kada je tvoj džep u pitanju...
Pa da sam ja zavlačio ruke u džepove takvima ko ti i ja bih onda imao krševe kao ti a ne prave motore...
Elem nisam ja stavio motor u oglasnika nego ti si stavio te tvoje drangulije na oglas...
Bilo kako bilo, mogu ti izići u susret samo zato jer sam duševan...
Što se tiče motora tu je stvar jednostavna: želiš kupiti, dođeš pogledaš, kupuje se u stanju viđenom, daš ponudu, platiš i voziš...
Jednostavno je to...
I probna vožnja dolazi u obzir, izbrojiš lovu (polog), ideš na probnu vožnju, vratiš se, ako se nešto desi meni ostaje lova (polog) a tebi ostaje ono što je ostalo od motora, ako je sve u redu onda ti vratim polog, pa se možeš početi cjenkati i kako to sve već ide...
Evo kao što vidiš prava prilika da se barem ogrebeš za probnu vožnju...

P.S. Ne moraš ponijeti novčanik...
Ponesi samo lovu... I dobru volju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby carinik » Thu Feb 04, 2016 2:29 pm

Pošto je Babaos zagrizao za lijevi, bi li meni prodao desnoga?
carinik
 
Posts: 23
Joined: Sat Oct 05, 2013 7:08 pm

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Feb 04, 2016 2:30 pm

Što se mene tiče možete i doći zajedno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 3:46 pm

Koliko je polog?.Veoma čudno da tražiš polog.Pa poznajemo se i dobri smo prijatelji.Što se dogodilo u međuvremenu bog te...Da hoću kupiti hoću ali tako kruto ponašanje i stav te neće usrećiti kad nudiš motor.Dobro taki si kaki si.Ono što su drugi propustili samo se neće popraviti.Daklem.Šta nudiš.Oba ili jedan.Ako oba cijena ili ako jedan opet daj cijenu.Zanima me razlika u cijeni između ta dva motocikla.Onaj koji je vozio baba os je duplo skuplji naravno zato sam zainteresiran više za onaj lijevi.Desnog nebi probao.Znam kakav je i u kakvom je stanju pa na probnu vožnju s njim neidem da mi plate.Lijevi je već u igri.Taj želim isprobati ali bez ucjene.Svejedno kupujem i oba u paketu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Feb 04, 2016 5:01 pm

babaos wrote:Koliko je polog?.Veoma čudno da tražiš polog.Pa poznajemo se i dobri smo prijatelji.Što se dogodilo u međuvremenu bog te...Da hoću kupiti hoću ali tako kruto ponašanje i stav te neće usrećiti kad nudiš motor.Dobro taki si kaki si.Ono što su drugi propustili samo se neće popraviti.Daklem.Šta nudiš.Oba ili jedan.Ako oba cijena ili ako jedan opet daj cijenu.Zanima me razlika u cijeni između ta dva motocikla.Onaj koji je vozio baba os je duplo skuplji naravno zato sam zainteresiran više za onaj lijevi.Desnog nebi probao.Znam kakav je i u kakvom je stanju pa na probnu vožnju s njim neidem da mi plate.Lijevi je već u igri.Taj želim isprobati ali bez ucjene.Svejedno kupujem i oba u paketu.

Polog je puni iznos cijene...
Jerbo kada se provozaš pa kada ti srce stane, pa spaneš nedobog, ti ćeš samo sleći ramenima, a ja ostati kratkih rukava i kajanju do kraja mog jadnog života...
Ili drugo scenario, prepadnu te Zell i 69-ka, pa ti otmu motor (dočekaju te u nekoj zasjedi) jope ja ostanem kratkih rukava...
Takvih mogućih scenarija ima puno...
Pa da me ne bi bolila glava...
Ali šta ima veze, ako je sve u redu, kada se vratiš s probne vožnje dobiješ lovu (polog) natrag pa se počinješ dogovarati o konačnoj cijeni...
Ako ti to s pologom ne odgovara kupi ga bez probe... Samo na gledanje, nije ni to loša opcija...
Desni ionako možeš kupiti samo na gledanje, nema probe...

P.S. Za Carinika ovo ne važi, nema probe, može kupovina ali samo na gledanje...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 5:49 pm

Prekomplicirao si se predozirao i preforsirao.Čemu to naprezanje? strah slabost ili ludost?Pa ti se mučiš.Znojiš se.Neču više da te uznemiravam svojom pažnjom prema tvojim motorima.Sebe pak nežalim jel sam bio siguran da mogu kupiti motor od tebe.Sad vidim da neide ove noći zavidovići.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 5:53 pm

Vrati mi kurblu od Ducatia.Trebam to hitno.Posudio sam pošteno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 5:57 pm

Pa reci cijenu ...Ako nije dobra nikom ništa i svi zadovoljni.Vlasnik love najzadovoljniji.Jebeš motore.Ima ih na sve strane koliko hoćeš.Sad je hit imat kineski,korejski ili vijetnamski stroj.Jebo japance to je za one koji su zaostali u razvoju i nemogu evoluirati.Pošto sam sve prodao moram si opet kupiti nešto.Za 100 e kupim jedan za tisuću 10 kom ako su neispravni onda za 100 kuna komad ima ih koliko hoćeš.A lijepi su.Preslatki.Ne moram ih ni probati ni avansirati ni kaparisati.Sve normalni ljudi.Samo kupim.Ionako sam tip koji ne vizi previše.Eto dragi moj prijatelju.Za milju eurića opet mogu imat malu zbirku a za 10000 eura imam veću od tvoje.Pošto marketing znam bolje od tebe to mogu zasigurno napraviti ako bude sreće i pameti.Ti to ne kužiš al jednom možda.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Thu Feb 04, 2016 9:22 pm

babaos wrote:Pa reci cijenu ...Ako nije dobra nikom ništa i svi zadovoljni.Vlasnik love najzadovoljniji.Jebeš motore.Ima ih na sve strane koliko hoćeš.Sad je hit imat kineski,korejski ili vijetnamski stroj.Jebo japance to je za one koji su zaostali u razvoju i nemogu evoluirati.Pošto sam sve prodao moram si opet kupiti nešto.Za 100 e kupim jedan za tisuću 10 kom ako su neispravni onda za 100 kuna komad ima ih koliko hoćeš.A lijepi su.Preslatki.Ne moram ih ni probati ni avansirati ni kaparisati.Sve normalni ljudi.Samo kupim.Ionako sam tip koji ne vizi previše.Eto dragi moj prijatelju.Za milju eurića opet mogu imat malu zbirku a za 10000 eura imam veću od tvoje.Pošto marketing znam bolje od tebe to mogu zasigurno napraviti ako bude sreće i pameti.Ti to ne kužiš al jednom možda.

Milo moje... Staviš lovu u džep i dođeš... Već ćemo se nešto dogovoriti... Ponavljam ne moraš nositi novčanik, samo staviš lovu u džep...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Thu Feb 04, 2016 9:47 pm

Da je tada kad je to bilo naš predsjednik otišao u Rusiju na staljinov poziv nikad se nebi ni vratio.A možda ni tada... :whistle: Rekla jedna stara poslovica:"ako hoćeš provjerit ženu kakva je dođi joj u posjet ujutro u 4 sata".Sve vidiš i sve znaš.Ja ću doći al iznenadići...i bez love.Lovu netreba imat kod sebe.Najbolje nikad i nigdje.Bez nje imaš šansu ostat s ove strane.Tamo je već smak svega i svačega.Ta parada lezbi pedera i lopova s takovići lovom nemože dobra donijeti.Nikome.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby oli » Fri Feb 05, 2016 3:32 pm

babaos wrote:Da je tada kad je to bilo naš predsjednik otišao u Rusiju na staljinov poziv nikad se nebi ni vratio.A možda ni tada... :whistle: Rekla jedna stara poslovica:"ako hoćeš provjerit ženu kakva je dođi joj u posjet ujutro u 4 sata".Sve vidiš i sve znaš.Ja ću doći al iznenadići...i bez love.Lovu netreba imat kod sebe.Najbolje nikad i nigdje.Bez nje imaš šansu ostat s ove strane.Tamo je već smak svega i svačega.Ta parada lezbi pedera i lopova s takovići lovom nemože dobra donijeti.Nikome.

Čekam te spreman...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Globetrotter, kafana svjetskih putnika

Postby babaos » Fri Feb 05, 2016 3:51 pm

Al moraš pokrivat sve strane.I zadnju.Iznanadići...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron