kafana

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 10:28 pm

babaos wrote:
Zel99 wrote:Sutra sa ekipicom idem u Rumuniju, do Temisvara.
Ima tamo neka bajkerska radnja koja bi mogla biti interesantna za nas.
U Rumuniji sam bio pre vise od 15 godina. Tada je to bio skoro srednji vek, a sad idem u EU da vidim razliku.



Prije par minuta razgovarao sam s Draguljcetom.Prica rumunjski.Pa vi ste blize evropi nego mi ostali...


Reklo bi se u Centru. U opsadi smo, al se ne damo!!
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby 69 » Sun Feb 14, 2010 10:49 pm

Zel99 wrote:U opsadi smo, al se ne damo!![/b]



I ne! :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: kafana

Postby Zel99 » Tue Feb 16, 2010 6:46 pm

Ako je neko navikao na redosled postova kakav je bio do sad moze kliknuti na User Control Panel, pa na Board preferences, onda Edit display options i tamo izabrati Display post order direction Descending.
Napomena ; da bi se pojavio User Control Panel, moras da se ulogujes.

Dakle, za svaciji ukus!!!
Prijatan boravak na forumu!!!
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re:

Postby Zel99 » Tue Feb 16, 2010 7:04 pm

Zel99 wrote:Sutra sa ekipicom idem u Rumuniju, do Temisvara.
Ima tamo neka bajkerska radnja koja bi mogla biti interesantna za nas.
U Rumuniji sam bio pre vise od 15 godina. Tada je to bio skoro srednji vek, a sad idem u EU da vidim razliku.


Rezime; do Temisvara vreme kao da je stalo (sve je isto samo njega nema). Medjutim, u gradu je ipak nesto drugo, vidi se prisustvo zapada. Automobili su bolji, ulice uredjenije sto daje jedan lep utisak jer Temisvar inace ima lepu arhitekturu. Jos lepsa stana svega je sto smo vrlo lepo primljeni od kolega bajkera. Upoznali smo neke ljude koji su iz sveta moto sporta i koji su zainteresovani za nasu disciplinu. Usledili su pozivi za druzenje i saradnju, a s obzirom na srdacnost verujem da ce uroditi plodom.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: kafana

Postby babaos » Tue Feb 16, 2010 7:27 pm

Zel99 wrote:Ako je neko navikao na redosled postova kakav je bio do sad MOŽE KLIKNUTI User Control Panel, pa na Board preferences, onda Edit display options i tamo izabrati Display post order direction Descending.
Napomena ; da bi se pojavio User Control Panel, moras da se ulogujes.

Dakle, za svaciji ukus!!!
Prijatan boravak na forumu!!!



Ne hvala,jedva sam i ovo preživio...AL da nezaboravim reći.Sad je sve posloženo puno puno bolje i nama je korisnicima ugodnije i zanimljivije.A ja više nemoram glumit ni utopljenika ni Batmana.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby Zel99 » Tue Feb 16, 2010 9:04 pm

babaos wrote:
Zel99 wrote:Ako je neko navikao na redosled postova kakav je bio do sad MOŽE KLIKNUTI User Control Panel, pa na Board preferences, onda Edit display options i tamo izabrati Display post order direction Descending.
Napomena ; da bi se pojavio User Control Panel, moras da se ulogujes.

Dakle, za svaciji ukus!!!
Prijatan boravak na forumu!!!



Ne hvala,jedva sam i ovo preživio...AL da nezaboravim reći.Sad je sve posloženo puno puno bolje i nama je korisnicima ugodnije i zanimljivije.A ja više nemoram glumit ni utopljenika ni Batmana.


Naravno i nisam mislio na tebe, jer mozda se nekom ipak i uprkos svemu svidja suprotno. Da nije tako ne bi kreatori softvera dodali caku za naopake.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Re:

Postby 69 » Tue Feb 16, 2010 9:28 pm

Zel99 wrote:Rezime; do Temisvara vreme kao da je stalo (sve je isto samo njega nema). Medjutim, u gradu je ipak nesto drugo, vidi se prisustvo zapada. Automobili su bolji, ulice uredjenije sto daje jedan lep utisak jer Temisvar inace ima lepu arhitekturu. Jos lepsa stana svega je sto smo vrlo lepo primljeni od kolega bajkera. Upoznali smo neke ljude koji su iz sveta moto sporta i koji su zainteresovani za nasu disciplinu. Usledili su pozivi za druzenje i saradnju, a s obzirom na srdacnost verujem da ce uroditi plodom.



To je sigurno bio lijep izlet! Volio bih se jednom motorom provozati po Rumunjskoj. ( i hoću )
Treba širiti ovaj naš sport.
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Re:

Postby feniks » Wed Feb 17, 2010 12:30 am

Zel99 wrote:
Zel99 wrote:Sutra sa ekipicom idem u Rumuniju, do Temisvara.
Ima tamo neka bajkerska radnja koja bi mogla biti interesantna za nas.
U Rumuniji sam bio pre vise od 15 godina. Tada je to bio skoro srednji vek, a sad idem u EU da vidim razliku.


Rezime; do Temisvara vreme kao da je stalo (sve je isto samo njega nema). Medjutim, u gradu je ipak nesto drugo, vidi se prisustvo zapada. Automobili su bolji, ulice uredjenije sto daje jedan lep utisak jer Temisvar inace ima lepu arhitekturu. Jos lepsa stana svega je sto smo vrlo lepo primljeni od kolega bajkera. Upoznali smo neke ljude koji su iz sveta moto sporta i koji su zainteresovani za nasu disciplinu. Usledili su pozivi za druzenje i saradnju, a s obzirom na srdacnost verujem da ce uroditi plodom.


...je si li sreo Draguljčeta? :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kafana

Postby babaos » Wed Feb 17, 2010 2:06 pm

Ima ga u mreži,bez brige...mali nema uporište više,doduše meni je neki dan rekao da će Kusa voziti s rumunjskom licencom Alpe Adrija i GP Classic.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby feniks » Wed Feb 17, 2010 3:22 pm

babaos wrote:Ima ga u mreži,bez brige...mali nema uporište više,doduše meni je neki dan rekao da će Kusa voziti s rumunjskom licencom Alpe Adrija i GP Classic.


Znam,....često komuniciramo u zadnje vreme.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kafana

Postby boba » Wed Feb 17, 2010 9:31 pm

I dvojica iz mog novog kluba se pripremaju da voze GP klasik. Dolaze i neki Holandjani u klub da voze za nas.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: kafana

Postby 69 » Wed Feb 17, 2010 10:08 pm

boba wrote:I dvojica iz mog novog kluba se pripremaju da voze GP klasik. Dolaze i neki Holandjani u klub da voze za nas.



Pa to će biti ludilo! Napadate klupsku titulu? :o :?:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: kafana

Postby babaos » Thu Feb 18, 2010 12:11 am

boba wrote:I dvojica iz mog novog kluba se pripremaju da voze GP klasik. Dolaze i neki Holandjani u klub da voze za nas.



Pa kazi da ce GP Classic voziti tata i sin Markotic da nemoramo citati izmedju redova.Samo jasan govor je razuman govor...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kafana

Postby boba » Thu Feb 18, 2010 2:47 am

69 wrote:
boba wrote:I dvojica iz mog novog kluba se pripremaju da voze GP klasik. Dolaze i neki Holandjani u klub da voze za nas.



Pa to će biti ludilo! Napadate klupsku titulu? :o :?:

Nisam te bas razumeo? :?
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: kafana

Postby feniks » Thu Feb 18, 2010 9:42 am

Čovek hoće da kaže,da je buduća aspiracija kluba da bude prvak na tom takmičenju,ja sam bar tako razumeo.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron