kafana

Postby Zel99 » Fri Feb 12, 2010 10:24 pm

boba wrote:Ma tu je on;
samo pogledajte na dnu stranice uvek stoji i neki neprijavlejni gost.
Kao "Sloba'.
Samo nas posmatra!


Cenis da smo poceli da igramo zmurke!!
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sat Feb 13, 2010 11:18 am

Nazvao me je 69 i zamolio da napišem zašto me više nema na Forumu a vidim da ste se i raspričali.
U vezi mog odlaska netreba mistificirati.Naravno da imam neke razloge koji su sasvim osobni.Ovdje je bilo stvarno zanimljivo i lijepo a skromno se nadam da me nećete pamtiti po lošem nastupu.Želim ugodno druženje i lijep pozdrav svima.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby boba » Sat Feb 13, 2010 11:44 am

Ionako je ovaj grad premali za nas obojicu!
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Postby 69 » Sat Feb 13, 2010 11:58 am

babaos wrote:U vezi mog odlaska netreba mistificirati.Naravno da imam neke razloge koji su sasvim osobni.Ovdje je bilo stvarno zanimljivo i lijepo a skromno se nadam da me nećete pamtiti po lošem nastupu.Želim ugodno druženje i lijep pozdrav svima.



:? :cry:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 11:59 am

babaos wrote:Nazvao me je 69 i zamolio da napišem zašto me više nema na Forumu a vidim da ste se i raspričali.
U vezi mog odlaska netreba mistificirati.Naravno da imam neke razloge koji su sasvim osobni.Ovdje je bilo stvarno zanimljivo i lijepo a skromno se nadam da me nećete pamtiti po lošem nastupu.Želim ugodno druženje i lijep pozdrav svima.


Osecam se najodgovornijim za Dinkovo odsustvo na prvom mestu jer sam domacin na forumu.
Izvinjavam se sto sam verovatno preterao u salama vezanim za Up-side-down tehnologiju nasega sajta, pogotovo sto Marko radi na tome da napravi forum da ga svaki korisnik moze okrenuti po sopstvenoj zelji.
Svaka inovacija trazi neko vreme i zato molim za strpljenje.

Dinku hocu da porucim da bih zeleo da se vrati na forum i da se izvinjavam ako su moje sale shvacene kao neslane.
U svakom slucaju nije bilo zle namere.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Feb 14, 2010 8:39 pm

Pomislih da pogledam malo šta pišete i da saznam zašto me muči nostalgija a vi baš i niste aktivni nešto.Zatečen sam sa postom admina i to me raznježilo.Zvao me 69,mali caca i sad taj post pa razmišljam ima li razloga ostat ravnodušan na sve te prijateljske geste!?Ovime dajem na znanje da sam opet sa vama a objašnjenja drugom zgodom.Možda.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby 69 » Sun Feb 14, 2010 8:54 pm

Mali Caca, reci ti nama jesi li bio na otvorenju Olimpijskih igara?
Kako sve to izgleda sada u Vancouveru? Gledam na tv nekakve demonstracije i razbijanja. Koji im je vrag?
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Postby 69 » Sun Feb 14, 2010 9:59 pm

Da. Na žalost, kod ovakvih događanja najviše strada običan narod, a koje-kakvi likovi to koriste za isticanje svojih niskih pobuda. Šteta što je to tako.
Ipak, pokušaj uloviti za sebe neke dobre trenutke, jer ipak, nije ti svaki dan u gradu Olimpijada! :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 10:06 pm

Sutra sa ekipicom idem u Rumuniju, do Temisvara.
Ima tamo neka bajkerska radnja koja bi mogla biti interesantna za nas.
U Rumuniji sam bio pre vise od 15 godina. Tada je to bio skoro srednji vek, a sad idem u EU da vidim razliku.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 10:08 pm

69 wrote:Da. Na žalost, kod ovakvih događanja najviše strada običan narod, a koje-kakvi likovi to koriste za isticanje svojih niskih pobuda. Šteta što je to tako.
Ipak, pokušaj uloviti za sebe neke dobre trenutke, jer ipak, nije ti svaki dan u gradu Olimpijada! :wink:


Mali caca, nemoj da se sankas tamo. Drzi se ti motora, sto je sigurno sigurno je!
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Feb 14, 2010 10:10 pm

Zel99 wrote:Sutra sa ekipicom idem u Rumuniju, do Temisvara.
Ima tamo neka bajkerska radnja koja bi mogla biti interesantna za nas.
U Rumuniji sam bio pre vise od 15 godina. Tada je to bio skoro srednji vek, a sad idem u EU da vidim razliku.



Prije par minuta razgovarao sam s Draguljcetom.Prica rumunjski.Pa vi ste blize evropi nego mi ostali...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sun Feb 14, 2010 10:12 pm

Mali Caca wrote:
69 wrote:Mali Caca, reci ti nama jesi li bio na otvorenju Olimpijskih igara?
Kako sve to izgleda sada u Vancouveru? Gledam na tv nekakve demonstracije i razbijanja. Koji im je vrag?


ako si gledao otpisane eto tako grad zilgeda.Apachi kruze gradom svakih par sati,one gestapo kucice su na svakom cosku,dva velika kruz broda sa kapacitetom od 5000 ljudi su u luci puni vojske i policije,vojska se ukopala u sumama jos u oktobru i niko nesme da im se prblizi ni na pusko met a da nedobije jednu preko usiju.U samom gradu je oko 15.000 policije,a olimpijsko selo je dva bloka iza zgrade gde ja zivim.Ovo je grad u kom se nista ne desava i kad se ovkao nesto desi svi se bune jer im razbije njihov nacin zivota.Pa huskaju klince koji zive od socijalnog da se bude i da prave sranja.

danas idem malo da centra pa da vidim kako to izleda danju,a na otvaranje nisam isao jer su karte bile od 600e pa do par iljada.Mozda odem da gledam nase kad budu vozili bob ili skijanje.Sve zavisi kako mogu da pobegnem sa polsa.



Sofer u tom Bobu je bivsi prvak juge u 250 ccm Ivan Sola.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 10:12 pm

babaos wrote:Pomislih da pogledam malo šta pišete i da saznam zašto me muči nostalgija a vi baš i niste aktivni nešto.Zatečen sam sa postom admina i to me raznježilo.Zvao me 69,mali caca i sad taj post pa razmišljam ima li razloga ostat ravnodušan na sve te prijateljske geste!?Ovime dajem na znanje da sam opet sa vama a objašnjenja drugom zgodom.Možda.


Ajde, pronadji lice. Moze nesto u horizontali dok se Marko ne izbori s bubicama.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Feb 14, 2010 10:17 pm

Zel99 wrote:
babaos wrote:Pomislih da pogledam malo šta pišete i da saznam zašto me muči nostalgija a vi baš i niste aktivni nešto.Zatečen sam sa postom admina i to me raznježilo.Zvao me 69,mali caca i sad taj post pa razmišljam ima li razloga ostat ravnodušan na sve te prijateljske geste!?Ovime dajem na znanje da sam opet sa vama a objašnjenja drugom zgodom.Možda.


Ajde, pronadji lice. Moze nesto u horizontali dok se Marko ne izbori s bubicama.



Al cim se covjek okrene ti zabodes zalac.To volim i ja.Nebrini za razmjenu.Dam vise nego sto mi daju.Moram se aklimatizirati.Ova pauza je oslabila moju percepciju i moram se prilagoditi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Sun Feb 14, 2010 10:24 pm

babaos wrote:
Zel99 wrote:
babaos wrote:Pomislih da pogledam malo šta pišete i da saznam zašto me muči nostalgija a vi baš i niste aktivni nešto.Zatečen sam sa postom admina i to me raznježilo.Zvao me 69,mali caca i sad taj post pa razmišljam ima li razloga ostat ravnodušan na sve te prijateljske geste!?Ovime dajem na znanje da sam opet sa vama a objašnjenja drugom zgodom.Možda.


Ajde, pronadji lice. Moze nesto u horizontali dok se Marko ne izbori s bubicama.



Al cim se covjek okrene ti zabodes zalac.To volim i ja.Nebrini za razmjenu.Dam vise nego sto mi daju.Moram se aklimatizirati.Ova pauza je oslabila moju percepciju i moram se prilagoditi.


Strljen, spasen! :D
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Kafana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron