TKO KAKO IZGLEDA

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby stanko61 » Fri Feb 04, 2011 10:25 pm

Lepa prica sa uzivanjem sam je citao :D :D :D :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Fri Feb 04, 2011 10:44 pm

krsta63 wrote:
feniks wrote:
sasa402 wrote:Nije dovoljno da Feniks samo zeli moj i Krstin zagrljaj, mora ga zasluziti na stazi. :dance:


To znači da ste i Vi bili na stazi....u tom slučaju,interesuje me ko je koga opleo? :D

Nis.1983.godina.Tadasnje republicko (sada bi bilo drzavno) prvenstvo.Vozio sam klasu 80ccm.Motor Tomos sa Floretovim cilindrom 45mm.Nekoliko dana pre toga mi je pukla klipnjaca i sakama sam vadio delove i opiljke iz kucista.I to n-ti put (Tomosove klipnjace bi prvo savio i ubrzo bi pukle).Noc pre treninga je stigao kompletic iz Grcke cilindar i klip.Ne smem da se zajebavam i kuliram u boxu.I ne palim motor iz straha da bi potrajao i trku.
E,tog momenta neki tip dovozi PUCH-a Professional-a.Skoro nov motor,dapace sa kramponima.Userao sam se od straha.Nije valjda 80?Motor zdravo radi,pun snage,gust sestobrzinski menjac,ma kao stvoren za Nisku stazu (trkaci su je zvali carussel).Cepa ga po box-u.Ne staje.Muka mi je u zeludcu,makar samo malo da upalim motor da se smirim (znate svi taj osecaj).Ne znam tipa,ni ko je,ni odakle je.Prvi put ga vidim.Obara motor do usiju,stiskam se,gledam kada ce kramponka da popusti.I popusti,bez upozorenja,motor odlete,misteriozni vozac se izvalja po asfaltu.Po nacinu kako se pridigao vidim da mu padovi nisu strani.Od onih tipova koji se tako parkiraju.Prilazim i tada vidim da su motor i vozac OK,motoru samo pukao spaner lanca,vozac i zaboravio sta je bilo.Koritim priliku i vidim da je 50ccm.Uff.
Posto je bio u 50ccm odgledao sam trku.I pored dva spadanja lanca dogurao se do drugog mesta.U 19 krugu spada lanac i treci put i on odustaje.Zalosno.Ostalo je samo dva kruga do kraja.
U 80 sam stigao drugi ili treci,ne secam se.Nije ni cudo,celo drustvo se odvalilo od alkohola.Skoro celu noc je trajalo unistavanje.Ujutro pravo sa zurke odlazim na fakultet,na predavanja.U holu vidim onog tipa (vozaca Puch-a).Delirijum?Ne,on je.I tako je pocelo druzenje...... :)


Znači uterao ti je strah do nogu,još od malena,....a ja mislio Krsta glavni u Nišu.....dobra priča ne kažem,ali ne mogu da se otmem utisku kako si ganjao kreidlera,a sada.....hmm.Ove situacije su sigurno uticale na tvoje kasnije mišljenje,pa si se bacio na Japance....što je sigurno sigurno je... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby krsta63 » Fri Feb 04, 2011 10:51 pm

I ti da si vozio motor i bio za trecinu tezi od drugih (ostali dzokeji) manuo bi se te klasice :lol:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Fri Feb 04, 2011 10:54 pm

krsta63 wrote:I ti da si vozio motor i bio za trecinu tezi od drugih (ostali dzokeji) manuo bi se te klasice :lol:


Pa ja i jesam vozio i bio teži od drugih,samo dvojica su bila teža od mene,ali imali su bolje mašine,...nije me niko mogao oterati do pravilnika(godine starosti)...pa evo i sada je tako.. :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby krsta63 » Fri Feb 04, 2011 11:01 pm

feniks wrote:
krsta63 wrote:I ti da si vozio motor i bio za trecinu tezi od drugih (ostali dzokeji) manuo bi se te klasice :lol:


Pa ja i jesam vozio i bio teži od drugih,samo dvojica su bila teža od mene,ali imali su bolje mašine,...nije me niko mogao oterati do pravilnika(godine starosti)...pa evo i sada je tako.. :(

Ma lako ti je bilo,vozio si sa Zeljkom Stanicicem i Sonetom,lako je njih pobedjivati.Morali su da te istisnu iz klase da i oni uzmu neki bodic :D
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Fri Feb 04, 2011 11:23 pm

krsta63 wrote:
feniks wrote:
krsta63 wrote:I ti da si vozio motor i bio za trecinu tezi od drugih (ostali dzokeji) manuo bi se te klasice :lol:


Pa ja i jesam vozio i bio teži od drugih,samo dvojica su bila teža od mene,ali imali su bolje mašine,...nije me niko mogao oterati do pravilnika(godine starosti)...pa evo i sada je tako.. :(

Ma lako ti je bilo,vozio si sa Zeljkom Stanicicem i Sonetom,lako je njih pobedjivati.Morali su da te istisnu iz klase da i oni uzmu neki bodic :D


:lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby sasa402 » Mon Feb 07, 2011 11:10 pm

ma kriv je bio novi pravilnik za klasu 50, ogranicili su starost ucesnika na 117 godina
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Wed Feb 09, 2011 12:12 pm

sasa402 wrote:ma kriv je bio novi pravilnik za klasu 50, ogranicili su starost ucesnika na 117 godina


:naughty: :snooty: :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby TT600 » Wed Feb 23, 2011 8:29 pm

Ovo sam ja

Image
TT600
 
Posts: 6
Joined: Tue Feb 22, 2011 9:25 pm
Location: Vrsac

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Wed Feb 23, 2011 8:35 pm

Odlično faco,dokazao si da imaš pobednički mentalitet,...ti si na 643 m cirka.... :handgestures-thumbup:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 9:24 pm

Fascinantna fotka.Osmišljena i dobro dizajnirana.Ima i poruku.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby babaos » Mon Mar 07, 2011 6:55 am

A Fosne colarice za samoposlugu uopće nisu loše.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby babaos » Wed Oct 26, 2011 2:23 pm

Evo kad onaj skače na beton ja skočio u Kadu...


Image
Last edited by babaos on Fri Oct 28, 2011 12:03 am, edited 3 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby krsta63 » Wed Oct 26, 2011 3:41 pm

Stirkas kravatu? :shock:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: TKO KAKO IZGLEDA

Postby feniks » Thu Oct 27, 2011 5:44 pm

...pre kalabaster... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron