Helica ZRX

Re: Helica ZRX

Postby stanko61 » Mon Nov 12, 2012 3:39 pm

ma sta me briga :lol: :lol: :lol:
al nek bude naslovljana,,, samo za Krstu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Helica ZRX

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 5:09 pm

Dragi prijatelji,neću kazati forumaši jel niste dostojni tog imena ali papci ili magarci to vam mogu reći.Mogu vam to kazati jel sam stariji od svih vas zajedno i jel imam postova ovdje kao svi vi zajedno i jel sam ozbiljan kao svi vi zajedno i jel sam taki kaki jesam kao svi vi zajedno.
Ova registracija u ime takozvane Helene je klasični trojanski konj za naivne i za budale i za lakovjerne poput vas.Tu kurvu je registrirao "oli"i maše sa njenim identitetom kao da je Napoleon kod Waterloa ili Hitler kod Staljingrada.Koji mu kurac to treba ili bolje dokle ide ta ljudska slabost i pokvarena i izipačena fikcija da su oko njega same budale pušači i izjelice njegovih Govana.Taj Licemjer pokvarenjak i falsifikator lažov je iz nejasnog razloga u vrlo osjetljivoj situaciji koja je sramotna i ponižavajuća za sve nas koji čitamo ovdje.Prije svega i ispred svega zabranjeno je koristiti dva nicka ali je i zabranjeno obmanjivati i lagati.Ja imam debelu kožu.Otporan sam i naviknut trpiti ali jedan neđo uzoran i ozbiljan to nemora gutat kao i uostalom ni predsjednik srpskog klasika također.Meni je neprijatno a nisam ništa kriv.Krv mi je uzavrela kad je navukao i 69-tku koji je po logici stvari i po prirodi veoma ozbiljan.To zaista prelazi sve granice pristojnosti i kulture te ozbiljnosti i vjerodostojnosti.Pošto sam moderator razlog je više da osujetim podvalu na račun svih korisnika ovdje na Forumu za koji sam učinio toliko mnogo da u ovim situacijama osjetim bol u stomaku od boli i srama.

PS, Imam dokaze da je Helenu tu kurvu registrirao "oli" i jebe sve nas i grupno i pojedinačno.Hvala svima na razumijevanju za ove teške riječi koje nije bilo lako zapisati.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Helica ZRX

Postby stanko61 » Mon Nov 12, 2012 5:32 pm

heheheee ma osetio sam ga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
covek zna samo 2 reci : ,,,,daj mi ,, :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: to mu je umesto dobar dan :lol: :lol:
pa,, on je od Babaosa trazio samo da mu ovaj pruzi ruku,, ( daj mi ruku) i kad mu nije pruzio ruku ,,--- napisao o tome,, :lol: :lol: 20 strana :!: :!: :!: :!: :!: :!: zamislite da je trazio 100e :?: :?: :?: :?: :?: pa napisao bi 200 strana
eeeee ovo nije lepo,, al neka, sve je ovo deo naseg folklora,, i ne treba niko da se ljuti ,,ma bilo je varijacija i malo promena,,-dinamike :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: cak mogu reci da mi je zao sto je brzo puklo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Helica ZRX

Postby krsta63 » Mon Nov 12, 2012 5:36 pm

:o Kakav covek...sto bre kvaris zabavu....ostali smo kratki za fotkicu sa natpisom "Stanko, volim te"... pa bile dlakave nozice ili depilirane, sve jedno :snooty:Mator si, zaboravio si da se igras
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Helica ZRX

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 5:46 pm

krsta63 wrote::o Kakav covek...sto bre kvaris zabavu....ostali smo kratki za fotkicu sa natpisom "Stanko, volim te"... pa bile dlakave nozice ili depilirane, sve jedno :snooty:Mator si, zaboravio si da se igras



:naughty: ne ne :snooty: ti si naivan i neprimjećuješ zaigrane transverstite oko sebe ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Helica ZRX

Postby stanko61 » Mon Nov 12, 2012 5:55 pm

krsta63 wrote::o Kakav covek...sto bre kvaris zabavu....ostali smo kratki za fotkicu sa natpisom "Stanko, volim te"... pa bile dlakave nozice ili depilirane, sve jedno :snooty:Mator si, zaboravio si da se igras

eee Krsto,, nemoj tako,, kod mene pali samo slika sa 100 e :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da znas,,,, e bas mi je zao,, bas me interesuje sta bi bio nastavak imaginarnog lika,, mozda bi stavio sliku Pamele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Helica ZRX

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 6:10 pm

stanko61 wrote:
krsta63 wrote::o Kakav covek...sto bre kvaris zabavu....ostali smo kratki za fotkicu sa natpisom "Stanko, volim te"... pa bile dlakave nozice ili depilirane, sve jedno :snooty:Mator si, zaboravio si da se igras

eee Krsto,, nemoj tako,, kod mene pali samo slika sa 100 e :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da znas,,,, e bas mi je zao,, bas me interesuje sta bi bio nastavak imaginarnog lika,, mozda bi stavio sliku Pamele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Vidi sad njega.Pa možeš li ti pretpostaviti da se povučeš sa zgodnom cicom u sjenu i zažvališ a ono bode brada...ko da si s neba pao...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Helica ZRX

Postby stanko61 » Mon Nov 12, 2012 6:30 pm

ajd,, opet kvaris idilu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Helica ZRX

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:21 pm

Ljubim ruke... Čokolom... Kiss die hand...
Last edited by oli on Mon Nov 12, 2012 8:26 pm, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Helica ZRX

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:23 pm

babaos wrote:Dragi prijatelji,neću kazati forumaši jel niste dostojni tog imena ali papci ili magarci to vam mogu reći.Mogu vam to kazati jel sam stariji od svih vas zajedno i jel imam postova ovdje kao svi vi zajedno i jel sam ozbiljan kao svi vi zajedno i jel sam taki kaki jesam kao svi vi zajedno.
Ova registracija u ime takozvane Helene je klasični trojanski konj za naivne i za budale i za lakovjerne poput vas.Tu kurvu je registrirao "oli"i maše sa njenim identitetom kao da je Napoleon kod Waterloa ili Hitler kod Staljingrada.Koji mu kurac to treba ili bolje dokle ide ta ljudska slabost i pokvarena i izipačena fikcija da su oko njega same budale pušači i izjelice njegovih Govana.Taj Licemjer pokvarenjak i falsifikator lažov je iz nejasnog razloga u vrlo osjetljivoj situaciji koja je sramotna i ponižavajuća za sve nas koji čitamo ovdje.Prije svega i ispred svega zabranjeno je koristiti dva nicka ali je i zabranjeno obmanjivati i lagati.Ja imam debelu kožu.Otporan sam i naviknut trpiti ali jedan neđo uzoran i ozbiljan to nemora gutat kao i uostalom ni predsjednik srpskog klasika također.Meni je neprijatno a nisam ništa kriv.Krv mi je uzavrela kad je navukao i 69-tku koji je po logici stvari i po prirodi veoma ozbiljan.To zaista prelazi sve granice pristojnosti i kulture te ozbiljnosti i vjerodostojnosti.Pošto sam moderator razlog je više da osujetim podvalu na račun svih korisnika ovdje na Forumu za koji sam učinio toliko mnogo da u ovim situacijama osjetim bol u stomaku od boli i srama.

PS, Imam dokaze da je Helenu tu kurvu registrirao "oli" i jebe sve nas i grupno i pojedinačno.Hvala svima na razumijevanju za ove teške riječi koje nije bilo lako zapisati.

PS: pa nemaš ti pojma, kao i obično...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Helica ZRX

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:25 pm

stanko61 wrote:...on je od Babaosa trazio samo da mu ovaj pruzi ruku,, ( daj mi ruku) i kad mu nije pruzio ruku ,,--- napisao o tome,, :lol: :lol: 20 strana :!: :!: :!: :!: :!: :!: zamislite da je trazio 100e :?: :?: :?: :?: :?: pa napisao bi 200 strana

Alo, genije funkcionerski, pa di ti živiš???
Nisam ja od Babaosa tražio da pruži ruku... Nisam to tražio niti od tebe, pa si pružio...
I nisam od Babaosa tražio 100e... Pa znaš već kakav je on s novčanikom...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Helica ZRX

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 8:52 pm

Nije on tražio ruku iz interesa nego iz ljubavi...zbog toga je i popizdio...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Helica ZRX

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 8:54 pm

oli wrote:Ljubim ruke... Čokolom... Kiss die hand...



Ljubi čije hoćeš i možeš :snooty: ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Helica ZRX

Postby feniks » Tue Nov 13, 2012 1:10 am

babaos wrote:Dragi prijatelji,neću kazati forumaši jel niste dostojni tog imena ali papci ili magarci to vam mogu reći.Mogu vam to kazati jel sam stariji od svih vas zajedno i jel imam postova ovdje kao svi vi zajedno i jel sam ozbiljan kao svi vi zajedno i jel sam taki kaki jesam kao svi vi zajedno.
Ova registracija u ime takozvane Helene je klasični trojanski konj za naivne i za budale i za lakovjerne poput vas.Tu kurvu je registrirao "oli"i maše sa njenim identitetom kao da je Napoleon kod Waterloa ili Hitler kod Staljingrada.Koji mu kurac to treba ili bolje dokle ide ta ljudska slabost i pokvarena i izipačena fikcija da su oko njega same budale pušači i izjelice njegovih Govana.Taj Licemjer pokvarenjak i falsifikator lažov je iz nejasnog razloga u vrlo osjetljivoj situaciji koja je sramotna i ponižavajuća za sve nas koji čitamo ovdje.Prije svega i ispred svega zabranjeno je koristiti dva nicka ali je i zabranjeno obmanjivati i lagati.Ja imam debelu kožu.Otporan sam i naviknut trpiti ali jedan neđo uzoran i ozbiljan to nemora gutat kao i uostalom ni predsjednik srpskog klasika također.Meni je neprijatno a nisam ništa kriv.Krv mi je uzavrela kad je navukao i 69-tku koji je po logici stvari i po prirodi veoma ozbiljan.To zaista prelazi sve granice pristojnosti i kulture te ozbiljnosti i vjerodostojnosti.Pošto sam moderator razlog je više da osujetim podvalu na račun svih korisnika ovdje na Forumu za koji sam učinio toliko mnogo da u ovim situacijama osjetim bol u stomaku od boli i srama.

PS, Imam dokaze da je Helenu tu kurvu registrirao "oli" i jebe sve nas i grupno i pojedinačno.Hvala svima na razumijevanju za ove teške riječi koje nije bilo lako zapisati.



Ko je čovek koji je napisao ovaj tekst.....ja ga ne poznajem.... :shock:...ma ubeđen sam da smo svi razumeli poruke,...za razumevanje ne mogu da tvrdim,ali da su nepotrebne predhodne kvalifikacije,za skretanje pažnje u to sam siguran........
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Helica ZRX

Postby Helica ZRX » Tue Nov 13, 2012 2:08 am

Zahvaljujem u svoje ime i svih svojih kolegica, forumašima na dobrodošlici, kao i na "maštovitim" prijedlozima...
Prostacima, savjetujemo da si malo pogledaju slijedeći video...
http://www.youtube.com/watch?v=ozb4kmex ... re=related
Pristojnost je uvijek u modi. Administratori?
... pristojnost nikada neće izići iz mode...
User avatar
Helica ZRX
 
Posts: 3
Joined: Wed Nov 07, 2012 2:53 am

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron