baranja

Re: baranja

Postby oli » Sat Nov 12, 2011 3:48 am

Život se brzo kreće i okreće, ovisno u kojoj si ulozi u njemu...Tako se je i meni desilo, na moju veliku žalost, a, znam da je to onda automatski na sreću nekih drugih... Napuštam vas...Od 18.11.2011. stupam na jednu sportsku funkciju koja bi mogla kolidirati s ovim nastupima ovdje, pa trebam odstupiti odavde. Pokušao sam se izvući i tu funkciju svaliti na Babaosa, ali nije išlo, lukavac, pa sada moram raditi ono što bi zapravo trebao biti njegov zadatak, ali tako to ide... Cijeli život sam se zapravo i bavio uglavnom zadacima i poslovima koje niko neće i ne želi, i da od toga što niko neće napravio sam dobar biznis...
Motika je osuđena da istrune ispred gostione, i to je to...
U nešto manje od godinu dana uspio sam napisati preko 250 postova, na razne teme, uz razne reakcije...Molim admina da se one teme koje sam otvorio sve zaključaju, pa možda ako nekada se uspijem povratiti, nastavimo s ovakvim vidom druženja, te uspijem otključati iste...Sve koje sam uvrijedio, ovom prilikom se ispričavam, namjera nije bila negativna...
Mojoj skromnoj malenkosti ovakav vid komunikacije je pomogao oko mnogih stvari, izbrusio sam mnoge stavove (posebno s Babaosom), upoznao moto scenu, neke nove likove, od kojih sam siguran da su neki izišli iz bajki, u svakome slučaju, jedno važno iskustvo...
U bilo kojemu slučaju na ovoj adresi me se virtuelno može pronaći i dalje: olegvox@gmail.com, pa ako nekada, nekome, bilo što...
Bilo kako bilo, kao s početka priče: ne jebu momci, nego novci...Na momke dođe opet red tek kada novaca nestane...
Svima svako dobro, u privatnom, poslovnom i sportskom životu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Sat Nov 12, 2011 10:05 am

Žao mi je da čujem to šta čujem,ali kako sam blagovremeno bio upoznat sa ovom mogućnošću,nije me iznenadilo.Na kraju posao koji ćeš prihvatiti blizak je našem hobiju i ko zna možda će biti prilike za komunikaciju sa nekakve drugačije distance.
Želim ti uspeha na novom poslu,a isto tako i brz povratak među nas obične smrtnike. :handgestures-thumbup:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby Zel99 » Sat Nov 12, 2011 9:24 pm

Zao mi je sto se povlacis sa foruma. Mozda ne bi morao potpuno, odnosno tvoj novi posao ne mora biti u koliziji sa ovdasnjim ucescem. Uostalom necu da se mesam, vec samo da ti kazem da su ti vrata otvorena. Ako se ne predomislis od 18.11 cu zakljucati tvoje teme. Pozdrav i nadam se do vidjenja mozda i tokom vrsenja te nove funkcije. :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: baranja

Postby OutOfSeason » Sun Nov 13, 2011 11:30 am

Moram da priznam da nisam nimalo odusevljen olijevim odlaskom sa ovog foruma. Njegovi postovi su postali obavezna literatura. Ne samo iz oblasti klasika...
OutOfSeason
 
Posts: 225
Joined: Sun Mar 21, 2010 5:24 pm

Re: baranja

Postby oli » Fri Nov 18, 2011 7:47 am

Zahvaljujem svima na dobrim željama...Adio...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Fri Nov 18, 2011 10:40 am

...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby marinac » Thu Feb 09, 2012 12:13 pm

vrati se ole dosada je
User avatar
marinac
 
Posts: 52
Joined: Fri Nov 26, 2010 11:26 pm

Re: baranja

Postby oli » Tue May 22, 2012 1:10 pm

marinac wrote:vrati se ole dosada je

Evo, uljudno si zamolio i ispunio sam ti želju... Čitamo se opet... I, da neće biti dosade... Pozivam, provokatore i zlikovce, da se jave prvi...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Tue May 22, 2012 5:37 pm

opa otkud Vi? :o :o :o :o :o
eeee drago mi je,, sad cemo se opet lepo svadjati ko ljudi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Tue May 22, 2012 8:58 pm

stanko61 wrote:opa otkud Vi? :o :o :o :o :o
eeee drago mi je,, sad cemo se opet lepo svadjati ko ljudi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Evo jadan od provokatora, oma prvi... Pozdravljam, te s ushićenjem pratim, pohod Vaš novi, na novu šampionsku titulu... Na žalost neću Vam, gospodine Stanko moći ispuniti želju, kao što sam ispunio uvaženom, forumašu Marincu... Rado bih ja ispunio želju i Vama, ali nedostaje mi jedan član nadalekočuvenog zlikovačkoga orkestra, čika Dinko tj Babaos, ok tu je, uvaženi forumaš Feniks, ali nije on kompletan orkestar... Jednostavno u njihovoj zlikovačkoj organizaciji-orkestru nedostaje prvi glas...Al, nek da dragi bog (i nevjernicima) tu sreću, pa valjda ćemo dočekati i da se njihov zlikovački orkestar, kompletira potpuno, jope, onda će to sigurno biti prava utakmica, jope... Iako priznajem da mi ta vremena nedostaju... Bilo je poučno i zabavno... I, naravno na moju štetu, ali tako to ide... Ali daće bog igrati će se "derby" opet...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Tue May 22, 2012 10:45 pm

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
lepo receno, u potpunosti se slazem sa Vama :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
ali
naravno ipak ali
kako mislite da dovedete glavnog junaka jedne price????????????????????????????????????????????????????
parama???????????????????????????????????????????
cime????????????????????????????????????????????
dobro znate da u tim vodama plivaju neke druge ribe i drugi interesi
verujem da bi adekvatan mamac ,, citaj izazov, interes ipak uradio plodom :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:
moram se pohvaliti da mi je bilo cast biti sa gospodinom neko vreme,ovih dana,, puno mi je ucinio, hvala mu
reko to ako je,, mozda,, slucajno,, ili ako naleti,, ipak da se zna :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby Boža Jawa » Wed May 23, 2012 12:14 am

stanko61 wrote:verujem da bi adekvatan mamac ,, citaj izazov, interes ipak uradio plodom :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:

A sta je adekvatan mamac za ajkule? Sem nekoliko desetina kg mesa, ne znam sta bi drugo moglo da prodje...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: baranja

Postby oli » Wed May 23, 2012 12:26 am

Ne mislim ja njega dovoditi, meni on ne treba, on je zanimljiv Vama, kao publici, pa možda da ga pokušate: izmamiti aplauzom, boračkom mirovinom, titulom najforumaša koji ne piše, spomenicom, titulom najboljeg trkača koji ne vozi, janjetinom, s pol praseta, besplatnom startninom ako dođe da vozi, ili lovom za startninu ako ne vozi, ili još bolje da mu pošaljete ček da ga unovči prije nego krene na put, možda da mu darivate cvijeće, ili da mu otpjevate serenadu pod prozorom, ili da ga skupno molite na koljenima i preklinjete da se vrati, ili da mu darujete cvijeće, ili možda da mu sve to napravite zajedno i odjednom, ili...Pa vi ga bolje poznajete pa ćete se već nečemu domisliti... Ili možda će se sam urazumiti i vratiti tamo gdje mu je mjesto...Ovdje... A, neee, to neće ići, ili ipak možda bude išlo...Tko će to znati... Ipak predlažem da inicijativa krene od Vas, za početak grupno skandiranje i imena i prezimena, u posebnim prilikama, kao u filmu... "Duuuule Saaaavić"... Njemu bi se to sigurno svidjelo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 23, 2012 1:11 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vise verujem da je Boza u pravu
samo koga da istranziramo????????????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 23, 2012 1:12 pm

francuska obrada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron