baranja

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 23, 2012 1:15 pm

BABAOS4
BABAOS4
BABAOS4
BABAOS4
VRACAJ SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
bez tebe ovo nije to :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
neke ljude ipak ne mozes zameniti :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby marinac » Wed May 23, 2012 6:26 pm

bice teska dosADA SA oliem bez onog ljutog sparingpartnera
User avatar
marinac
 
Posts: 52
Joined: Fri Nov 26, 2010 11:26 pm

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 23, 2012 8:25 pm

+ne verujem nije Oli tako obican igrac :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Wed May 23, 2012 8:37 pm

marinac wrote:bice teska dosADA SA oliem bez onog ljutog sparingpartnera

Pa ne brini drugar, ima tu još materijala: drugi dio orkestra nenadmudrivi Feniks, pa onda vječiti šampion u svim "svojim" klasama, a da se niti jedna još ne zove po njemu, Stanko, pa onda Krsta koji ima samo jednu dilemu da pojede pola ili cijelo prase, još sam mu dužan na trkaći motor instalirati jednu malu policu za vino i rakiju, pa onda tvrdi "rukati" inženjer, mili moj admin Zell kojemu sam par puta opasno progledao kroz prste... Ima tu materijala pravoga... Pa biti će tu i novi nastavci priče...
Jamčim dobru zabavu...
Iako priznajem, već mi nedostaje: i srbin i hrvat Babaos...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Thu May 24, 2012 12:27 am

oli wrote:........priznajem..


Konačno...rekao sam ja da ćeš ti kad tad da priznaš.... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby oli » Thu May 24, 2012 12:36 am

Evo ga, nenadmudriv zlikovac član orkestra... Zlikovčiću, zlikovčiću... Pozdravljam te, nakon dugoga vremena, drago mi je da nisi promijenio orkestar... Opravdan ti je nickname...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Thu May 24, 2012 12:37 am

Drago je i meni da si se konačno pojavio,ovde je postala pustoš,odkako ste nas napustili ti i baba.....Nadam se da nisi samo navratio.. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby oli » Thu May 24, 2012 12:41 am

Ovoga puta će potrajati malo dulje, treba objaviti ukupno 100 poglavlja priče o Babaosu... A i u Libiji su se stvari malo promijenile...
Last edited by oli on Thu May 24, 2012 12:45 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Thu May 24, 2012 12:42 am

Uh...jeb..e... :shock: ....dobro,...onda udri da vidimo...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby stanko61 » Thu May 24, 2012 8:31 am

aha sad krecemo sa podilazenjem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sta sad biras podrsku?????????
ajmo sad novu igru,,, svi na gosp, Olija :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby feniks » Thu May 24, 2012 10:00 am

Kakvo podilaženje ?....to je istina.Drago mi je što se čovek vratio,jer je sve do sada bila tuga božija.Pa evo i ti si se nešto raspisao,a pre toga 2-3 posta......Samo voleo bi i da se baba vrati pa da se malo zakuva.....ovako....... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby stanko61 » Thu May 24, 2012 2:10 pm

ma neeeeeeeeeee
samo zakuvavam sa Olijem :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby feniks » Thu May 24, 2012 4:06 pm

Pa dobro,...samo pazi,budi oprezan,Oli je nezgodan igrač...može biti da se o čas posla nađeš ti u loncu koji si predvideo za njega....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby stanko61 » Thu May 24, 2012 9:56 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne dam se ja ,, ispod 100e :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Fri May 25, 2012 4:14 am

Vidim, utrkivači moji omiljeni vi se ovdije lijepo zabavljate u mome kratkome odsustvu... Baš ste se razgalamili... Samo Vam fali još vama omiljeni lik Babaos i onda biste bili kompletni... Nadam se da će Vam se te želje ostvariti, recimo, npr kada na vrbi rodi grožđe ... Lako Vi živite, dobijete plaću prvoga pa dobijete, ali tako to ide, valjda prema zasluzi... A u međuvremenu zavitlavate ovdje nas proletere i radničku klasu, odmah se vidi da ste funkcioneri, jedan klupski a jedan savezni... Priznajem tijekom otsustva, nedostajalo mi je Vaše "funkcionersko" progovaranje, pa sam stoga smislio nekoliko prijedloga za svakoga od Vas...
Prijedlozi redom idu ovako:
001
-da se ime klase u kojoj Stanko učestvuje, pod hitno (odmah) već za Vršačku utrku preimenuje i da se službeno klasa drugačije zove, primjera radi, držim da bi neki od ovih donjih navoda mogao biti i više nego primjeren:
-klasa Markotić (stariji) ili Markotić klasa;
-klasa M ili M klasa;
-klasa SM ili SM klasa;
-klasa S ili S klasa;
-klasa Stanko ili Stankova klasa;
-molerskofarbarska klasa ili farbarskomolerska klasa ili klasa farbara (i molera);
-šampionova klasa ili klasa šampiona;
i sve tako, ali ipak mi je najviše legao naziv: klasa 61, držim da bi to bilo prihvatljivo, jer to bi mogli razumijeti svi uzrasti, i stariji a i oni malo mlađi, a nadolazećima bi bilo sve jasno od samoga starta, tako da bi odmah znali što im je činiti a što ne...
002
kada smo već promijenili ime klase treba promijeniti još i neka pravila i običaje...
Prilikom tehničkog pregleda na svakoj utrci Stanku treba uz ovjeru u karton, odmah uručiti i trofej zlatna kaciga, a u slučaju da dotični iz bilo kojega razloga ne pristupi na neku utrku (spriječen, bolestan, na godišnjem, daleko, skupo...) ima mu se ista preporučeno poslati poštom;
003
obavezno je da svi takmičari u klasi 61, prilikom izvođenje nacionalne himne gledaju u Stanka;
004
obavezno je da svi takmičari u klasi 61, prilikom pristupanja tehničkom pregledu, bez obzira tko je šef, uruče Krsti barem pola praseta;
005
obavezno je da svi takmičari u klasi 61, prilikom i najsitnijih promjena na svojim motociklima kao što je dopumpavanje guma, opet uruče Krsti pola praseta, a ako imaju neke veće zahvate, onda bi bio red da uruče cijelo prase, pa drugačije i nema smisla;
006
Trebalo bi da se rekonstruiše pobjedničko postolje samo za klasu 61, i to tako da se mjesto označeno brojem jedan, svakako izdigne ze jedno barem 1,6m do 2,2m dodatno u vis u odnosu na pozicije drugo i treće plasiranoga... Ova promjena je zapravo potpuno prirodna i nadasve potrebna, iz vrlo jednostavnoga razloga da kada Stanko stoji na njemu ova dvojica (drugi i treći) ne smetaju, tako da predstavnici fotoreporterske i snimateljske bagre imaju čiste šampionske kadrove...
007
službeni kalendar usuglasiti sa Stankovim obavezama, posebno povesti računa o Stankovu godišnjem odmoru, a ne kao do sada da se to ravna po godišnjem odmoru drugih;
011
predlažem da se u klasi koju vozi Feniks, uvede slijedeća promijena, u toj klasi mogu nastupati isključivo takmičari koji voze neki od Feniksovih starih moticikala koje im je on lično prodao;
012
u klasi koju vozi Feniks svi takmičari moraju na svojim motociklima izvršiti po izboru jednu od slijedećih preinaka: skinuti spojnicu s lanca, odvrnuti holender s jedne od kočnica po izboru ili voziti s probušenom gumom;

020
predlažem da se ova klasa koju vozi Zell99, vozi isključivo u Vršcu, jasno je iz kojih razloga;
021
u Zellovoj klasi svi takmičari moraju nastupati vozeći u rukavicama koje su Zellove veličine;
022
u Zellovoj klasi svi takmičari moraju biti od njega teži najmanje 50%;
023
u Zellovoj klasi se ne mogu takmičiti, natjecatelji koji na ovome forumu ne napišu barem dva posta dnevno;
024
u Zellovoj klasi se ne mogu takmičiti vozači koji nemaju "zarezan" upravljač;
025
u Zellovoj klasi je dozvoljeno koristiti trokute prednjih vilica isključivo koje je Zell konstruirao, upravljač nije obavezan, dovoljno je samo da je barem jedna strana solidno zarezana;
026
u Zellovoj klasi svi moraju voziti Kawasaki, ili barem Yamasaki;
027
u Zellovoj klasi svi moraju pročitati rat i mir, i pogledati petparačke priče, istinite priče nisu obavezne;
(ovo pravilo važi i za Zella)
028
u Zellovo klasi nitko ne smije osim njega koristiti crvenu boju olovke ili flomastera... A naravno niti fonta;

Eto to su neki prijedlozi za sada, ima ih još samo sada ne stignem dopisati, čim obavim svoje proleterske dužnosti obećajem dopuniti ću listu... Ljudi pa shvaćate valjda da je sve ovo predloženo zapravo ili već tako ili je nužno da se te promijene provedu, pa to je posve prirodno... Predlažem da sve ovo uđe u pravilnik... Jer možda je vrijeme da se i nepisana pravila formaliziraju... Ako ima neko nekakvu ideju dobrodošla je...

Iako dok me nije bilo, čitajući postove iz tog razdoblja, kao da nisam ni odsustvovao...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron