baranja

Re: baranja

Postby oli » Tue May 29, 2012 11:46 pm

stanko61 wrote:-što se tiče dopune, možda neko "dopunjava" baš tamo gdje Vas nema...Pa, sam vi odajte okolo...
naravno,, da naravno secam se Libije i one ribe sto je pricala sa tobom,,, uz naravno izvinjenje ,, sa punim ustima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eeeeeeeeeee pa ti se sam upletes u svoju mrezu da nemas Wewerice da te cupa,,,,, vec bi potonuo ko sekira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drugar Stanko, jel ti meni to spominješ onu kuju koja me je nasukala na sprud??? Evo, odmah nakon toga brodoloma, priznajem tebi i tvom pobočniku Babaosu, poraz, bezuvjetni... To ti dođe nešto kao vojno tehnički sporazum koji je potpisao u Kumanovu tvoj i Babaosov Slobodan-koji-pa-najmiliji...Samo mi nju ne spominji...Ne progovaraj ime njeno... Kuja, o crkla dabogda... Tu me ne može ni wewerica isčupati, potpuno ste me porazili... Stojim sada tako sam, u mraku, u totalnom ćorsokaku i priznajem poraz...
potpis:poraženi
PS
bez obzira što ste me porazili, i dotukli bez otpora, imam ja za vas dvojicu svirača jedno pitanje, to je pitanje čisto seksualne prirode i mene je potpuno zbunilo, ali držim da vas dva švalera sigurno imate pouzdan odgovor na sve moje dileme i nedoumice...
Ako imamo primjere:
-heteroseksualni par, žena-a i muškarac-b u spolnom odnosu, u pitanju je analni odnos, žena prima penis svoga partnera analnim putem...
-homoseksualni par, muškarac-s i muškarac-b (iz prvoga slučaja), opet je u pitanju analni sex, u ovome slučaju muškarac-s prima...
Otvara se pitanje:
-zašto je muškarac-b, koji učestvuje u oba slučaja, u jednom slučaju heteroseksualac, a u drugome slučaju homoseksualac?

Jasno je da se tu otvaraju i kojejakva dodatna pitanja, ali o tom drugom zgodom... Molim sve svirače, da me prosvjetle, uključujući i novoga člana orkestra moga staroga partijskoga druga Stanka...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 30, 2012 10:34 am

tom retorikom se ne bavim :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
ipak,, covek godinama radio sve i svasta,,ostaje mu interesantno, gde nije bio, sta jos nije postigo,,zatim sledece, sledi vikendica na obali reke :) :) :) :) :) :) :) :) :) ,,i pored toga da nadje neko svoje zadovoljstvo, adrenalin,,, a to su trke :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
zao mi je, nisam u mogucnosti da ti pariram u ovom slucaju, ipak si ti punio mladji od mene, pa imas druge ideje i mogucnosti :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Wed May 30, 2012 12:20 pm

stanko61 wrote:tom retorikom se ne bavim :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
ipak,, covek godinama radio sve i svasta,,ostaje mu interesantno, gde nije bio, sta jos nije postigo,,zatim sledece, sledi vikendica na obali reke :) :) :) :) :) :) :) :) :) ,,i pored toga da nadje neko svoje zadovoljstvo, adrenalin,,, a to su trke :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
zao mi je, nisam u mogucnosti da ti pariram u ovom slucaju, ipak si ti punio mladji od mene, pa imas druge ideje i mogucnosti :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:

OK biti će kako ti kažeš, jer to je točno stariji ste... Ti i tvoj pobočnik Babaos imate zajedno između 100 i 200 godina, tako da je ovo rijetka činjenica oko koje se slažem s tobom (vama)...
No jedna činjenica je isto tako jako znakovita i naravski nije mi promakla... U svojim postovima u ovoj temi bavio si se uglavnom prijetnjama rušenjem i sličnim prozivkama, prihvaćam ja to i to je sve u redu nadigrali ste me, i to je Stanko-Babaos:Oli = 1:0...Pa red je da i vi u sukobu s mojom malenkošću, osjetite čar dobijene jedne bitke ili osvojenoga kojega boda...Drugačije i nema smisla, iako sam tužan što ste mi uzeli baš ovaj bod... Ali tako to ide, mi koji smo luzeri i gubitnici cijeli život znamo se i s time nositi...
Ali, nikako ne komentiraš (ili bolje rečeno komentirate) moje prijedloge za izmjenu pravilnika... Eee, to je ono što sam siguran da bi zanimalo i druge forumaše... Pa, hajd sada, malo se i toga dotakni... Ili za par dana, onda kada dobiješ svoje mišljenje od tvoga pobočnika Babaosa napismeno, ajd malo prokomentiraj, nemoj da te moramo moliti...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 30, 2012 2:19 pm

zao mi je ali to sada ne mogu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
istina da su odgovori u pripremi ali jos nisu zavrsene konsultacije na relaciji,, Osjek - Subotica :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
inace Vas pravilnik nema veze s vezom ,, moglo je to i bo;le i detaljnije :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Wed May 30, 2012 2:41 pm

stanko61 wrote:zao mi je ali to sada ne mogu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
istina da su odgovori u pripremi ali jos nisu zavrsene konsultacije na relaciji,, Osjek - Subotica :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
inace Vas pravilnik nema veze s vezom ,, moglo je to i bo;le i detaljnije :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:

-baš nam je svima pretpostavljam žao što se Vi neuobičajeno, nemate vremena raspravljati s nama "rajom", ali ok ipak ste vi na saveznom nivou, s toga vašega "saveznog" nivoa ipak su stvari drugačije;
-kada očekuješ da se završe "konsultacije"?
-koliko Vas tu učestvuje: Stanko, Babaos, Feniks, Mironja, ima li još tko?
-daaa, prijedlozi za izmijenu pravilnika stvarno nemaju veze s vezom, i oko toga se slažem s tobom, prijedlozi imaju veze s tobom, Feniksom, 69, Babaosom i ostalima...

PS
moram primjetiti da se iz posta u post sve više slažem s forumašem nick namea Stanko61(u obavještajnim krugovima on je poznat pod kodnim imenom "Vrba") ta činjenica me počinje polako ali sigurno plašiti...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby feniks » Wed May 30, 2012 4:41 pm

oli wrote:.........-koliko Vas tu učestvuje: Stanko, Babaos, Feniks, Mironja, ima li još tko?.......


Sastav upravnog tela je i meni nepoznat,što znači da ja sigurno nisam u njemu...Isto tako me čudi pomisao da ti tu informaciju očekuješ dobiti od našeg predsednika preko foruma....čisto sumnjam....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby oli » Wed May 30, 2012 4:57 pm

feniks wrote:
oli wrote:.........-koliko Vas tu učestvuje: Stanko, Babaos, Feniks, Mironja, ima li još tko?.......


Sastav upravnog tela je i meni nepoznat,što znači da ja sigurno nisam u njemu...Isto tako me čudi pomisao da ti tu informaciju očekuješ dobiti od našeg predsednika preko foruma....čisto sumnjam....

Pa i ja mislim da oni tebe izostavljaju iz "upravnih tela" naravno potpuno nepravedno, jer ako te oni tako izostavljaju onda se za "tela" moraš snalaziti sam... A opet s druge strane"orkestar" je to, a mislim da ti tu imaš trajno članstvo...
A što se tiče informacije... El presidenteu je pitanje upućeno... A nama "raji" ostaje samo nada da ćemo moći iz odgovora izvući neke zaključke... A ako odgovora ne bude, pa i tada možemo izvući neke zaključke...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby marinac » Wed May 30, 2012 7:48 pm

oli wrote:
stanko61 wrote:zao mi je ali to sada ne mogu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
istina da su odgovori u pripremi ali jos nisu zavrsene konsultacije na relaciji,, Osjek - Subotica :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
inace Vas pravilnik nema veze s vezom ,, moglo je to i bo;le i detaljnije :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:

-baš nam je svima pretpostavljam žao što se Vi neuobičajeno, nemate vremena raspravljati s nama "rajom", ali ok ipak ste vi na saveznom nivou, s toga vašega "saveznog" nivoa ipak su stvari drugačije;
-kada očekuješ da se završe "konsultacije"?
-koliko Vas tu učestvuje: Stanko, Babaos, Feniks, Mironja, ima li još tko?
daaa, prijedlozi za izmijenu pravilnika stvarno nemaju veze s vezom, i oko toga se slažem s tobom, prijedlozi imaju veze s tobom, Feniksom, 69, Babaosom i ostalima...

PS
moram primjetiti da se iz posta u post sve više slažem s forumašem nick namea Stanko61(u obavještajnim krugovima on je poznat pod kodnim imenom "Vrba") ta činjenica me počinje polako ali sigurno plašiti...



Nemože to bez oli jebač.
User avatar
marinac
 
Posts: 52
Joined: Fri Nov 26, 2010 11:26 pm

Re: baranja

Postby stanko61 » Wed May 30, 2012 9:50 pm

feniks je u pravu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: nema veze forum sa tim :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby oli » Thu May 31, 2012 1:36 am

marinac wrote: Nemože to bez oli jebač.

Forumaš Marinac, priznajem ,nijesam te baš najbolje razumio...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby oli » Thu May 31, 2012 2:47 am

stanko61 wrote:feniks je u pravu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: nema veze forum sa tim :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kako sada, prvo nema veze s vezom, a sada nema veze s forumom... Pa ima li ta vaša sviračka koalicija veze s ičim?
Ako ima, pa onda malo pojasni, pa predstavi svoje "jatake ", suborce, partijce, istomišljenike i ostale... Za jednoga sigurno, znamo da je to Babaos, to je potpuno jasno... Iako u toj vašoj "vezi", tu mi priznajem nije jasno tko je na čijoj "liniji" ti na njegovoj ili on na tvojoj, tj nije potpuno jasno ko je tu kolovođa, i kakve su uloge ostalih? Nema nikakve potrebe da služite općim prozivkama, obavijanjem velom tajni, mistifikacijom, traženjem novih vanjskih i unutarnjih neprijatelj i podrivača, naklapanjima, lagarijama i sličnim ludostima...

Pa ovo je samo forum zasnovan na jednakosti i pravednosti koje vladaju u cyber svijetu, a ne MSS...(da ne bi bilo zabune, i da ne bi neko nešt krivo pomislio, MSS je naravno kratica za moto savez Srbije)

S druge strane kod mene je sve jasno, nastupam samostalno, a u prikupljanju nekih informacija mi pomažu Wewerica i Danijel...Uglavno se samo s njima savjetujem... I to je to, jasno je tu kod nas, ko je ko i kakva je čija uloga...

Pošto Vi sve držite vrlo konspirativno, nama ostalima ostaje samo da: nagađamo, naklapamo, predmnijevamo i snimamo raznorazne "filmove"... A to sve uopće i ne mora biti točno (jer ne dajete nikakve valjane i istinite informacije)... Ali i može biti baš tako... Točno...
Pa evo samo primjera radi, kako vidim raspored uloga, interesa i zaduženja u "vašoj" organizaciji...

Stanko61, kodnoga imena "vrba 61" glasnogovornik, i frontmen na zamijeni trenutno odsutnog, a inače standardnog frontmena (Babaosa) naravno, pošto je Stanko "novi" u orkestru ima izraženu želju da se dokaže... Pa nije on bez vraga savezni funkcioner...
Tako da s njegove pozicije njemu ne odgovara da mu tu neki blesavi Oli piše prijedloge za izmjenu pravilnika... Pa do sada je to bio isključivo njegov posao...Da te iste pravilnike kroji po sebi...

Babaos, veliki mag, koji je uvijek polemički i literarno nastrojen (da, daa, literarno nastrojen, trenutno samo čita, čita, čita, budite bez brige) njegova uloga mi nije potpuno jasna niti bistra, ali imam blagi osjećaj da se nije povukao... Kao što bi on htio da mi mislimo... Tako da očekujem da se pojavi u nekom možda i novome obliku...

Feniksić, stari zlikovčić, on je tradicionalno član ovoga "orkestra"... Funkcionerski potpuno zapostavljen, vjerojatno su mu ostali članovi orkestra obećali boga pitaj šta, nakon svega ovoga... Iako mi se ne otkriva, sve je prema meni fin, i vodi dobru politiku, nekako siguran sam da je i on s njima. Trajno učlanjen...

Mironja, po toj liniji "subotičkog" klana, mislim da je i on "unutra" ali nemam predstavu koja je njegova uloga...

Marinac, siguran sam da je i on "unutra"... Možda i griješim, ne poznajem čovjeka...

Zell99, admin moj najmiliji, tradicionalno prema van vodi politiku ne mješanja, ali nikako mu ne odgovara moja pojavnost, niti oblik niti veličina... Znam da ga "žulja" i 69, niti on mu ne odgovara da mu tamo "vršlja" po klasi... Teško je podnio njegov naslov... Pa onda pošto smo 69 i ja "zemljaci" eto još jednoga razloga da mu ne budem simpatičan... Tako da mislim da i on podržava ovu "osovinu" uvjetno rečeno: između muškarca-s i muškarca-b kao i cijelu tu "vezu"...

Eto, stari partijski druže Stanko, pomozi mi (a i nama svima) pa nas malo prosvijetli, predstavi svoju moćnu ekipu i pojasni prirodu vaše "veze".. Svima bi nam to puno značilo...
Da ne lutamo, izvedi nas molim te na pravi put, kao i mnogo puta do sada...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: baranja

Postby stanko61 » Thu May 31, 2012 8:00 am

Volis jesti svinjske papke u paprikasu?
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: baranja

Postby feniks » Sun Jun 03, 2012 10:46 pm

oli wrote:..............................
Feniksić, stari zlikovčić, on je tradicionalno član ovoga "orkestra"... Funkcionerski potpuno zapostavljen, vjerojatno su mu ostali članovi orkestra obećali boga pitaj šta, nakon svega ovoga... Iako mi se ne otkriva, sve je prema meni fin, i vodi dobru politiku,nekako siguran sam da je i on s njima. Trajno učlanjen...



Možda sam i član nekog orkestra,a da ja to i ne znam...nadam se samo da je najmanje filharmonija u pitanju,a ne neki "seoski" orkestar.... :think: ....ne tražim funkcionersko-lopovski posao,mada u ovom trenutku krize,ne bih imao ništa protiv dopunske popune kućnog budžeta........nisam gay,ali sam prema svakome fin,...takav mi je horoskop...i osim članske karte MK "Feniks" i MSS-a,nemam niti jednu drugu,sve ostalo je hipoteza... :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby feniks » Sun Jun 03, 2012 10:57 pm

oli wrote:
marinac wrote: Nemože to bez oli jebač.

Forumaš Marinac, priznajem ,nijesam te baš najbolje razumio...



...a bogami ni ja.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: baranja

Postby oli » Mon Jun 04, 2012 6:09 am

stanko61 wrote:Volis jesti svinjske papke u paprikasu?

Znači li to da zoveš na ručak??? Ok, hvala, na pozivu, samo ti skuvaj, a ja ću već probrati što mi odgovara iz lonca...
Ili me samo opet zezaš dok ja predano radim na tome da se korigira pravilnik, al, po mjeri svih, a ne samo nekih...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

PreviousNext

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron