Poštovanje!

Re: Poštovanje!

Postby krsta63 » Sun Sep 18, 2011 3:23 am

:occasion-birthdaymulticolor:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Poštovanje!

Postby Boki Ar » Sun Sep 18, 2011 5:45 pm

:text-thankyoublue: :handgestures-thumbup:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Poštovanje!

Postby OutOfSeason » Sun Sep 18, 2011 6:16 pm

:occasion-birthday:
OutOfSeason
 
Posts: 224
Joined: Sun Mar 21, 2010 5:24 pm

Re: Poštovanje!

Postby Zel99 » Mon Sep 19, 2011 8:46 am

:occasion-birthday:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1843
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Poštovanje!

Postby Boki Ar » Mon Sep 19, 2011 6:24 pm

Hvala Vam prijatelji ! 8) :handgestures-thumbup:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Poštovanje!

Postby 69 » Mon Sep 19, 2011 8:37 pm

S malim zakašnjenjem i od mene sve najbolje! :violin:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Poštovanje!

Postby Boki Ar » Tue Sep 20, 2011 10:47 pm

Hvala svima! Živi, zdravi i veseli bili ! 8)
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Poštovanje!

Postby Lemisport » Wed Sep 21, 2011 8:34 pm

Ja sam ti cestitao al' ajd jos jednom :occasion-birthdaymulticolor: Nemoj da propinjes makinu :auto-dirtbike:
User avatar
Lemisport
 
Posts: 127
Joined: Mon Jan 17, 2011 10:39 pm
Location: Aranđelovac

Re: Poštovanje!

Postby Boki Ar » Wed Sep 21, 2011 11:50 pm

Jesi, istina i poklon sam dobio... :obscene-drinkingcheers:

Image

Al' net je druga stvar... :wink: :handgestures-thumbup: :text-thankyoublue: još 1 X. 8-)
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Previous

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron