pozdrav

pozdrav

Postby gorki » Tue May 18, 2010 9:03 am

Pozdrav za clanove smk klasik i clanove foruma.
Goran Milovanovic,38.god.clan i osnivac knm BMW Vrsac.
gorki
 
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2010 6:54 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby Marko » Tue May 18, 2010 9:05 am

:text-welcomeconfetti:
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
 
Posts: 898
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby Zel99 » Tue May 18, 2010 9:17 am

Dobrodosao!! :clap:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1843
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby boba » Tue May 18, 2010 2:28 pm

Dobrodosao.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: pozdrav

Postby babaos » Wed May 19, 2010 9:51 am

Pa ti si BMW-jaš... :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
 
Posts: 8316
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: pozdrav

Postby feniks » Thu May 20, 2010 7:49 pm

Dobrodošao!
Image
:clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby OutOfSeason » Thu May 20, 2010 10:10 pm

Pozdrav Gorane.
Dobro nam dosao.
OutOfSeason
 
Posts: 224
Joined: Sun Mar 21, 2010 5:24 pm

Re: pozdrav

Postby gorki » Sun May 30, 2010 10:57 am

babaos wrote:Pa ti si BMW-jaš... :think:
Attachments
Resize of happy-for-life.jpg
gorki
 
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2010 6:54 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby babaos » Mon Mar 07, 2011 12:24 am

Znaš Ostoju ......?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
 
Posts: 8316
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: pozdrav

Postby gorki » Mon Mar 14, 2011 5:54 pm

Sto pitas?Treba li ti sto?
gorki
 
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2010 6:54 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby krsta63 » Mon Mar 14, 2011 7:41 pm

:handgestures-thumbsup:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: pozdrav

Postby feniks » Mon Mar 14, 2011 7:43 pm

Verovatno BMW...he,he,he.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: pozdrav

Postby Zel99 » Tue Mar 15, 2011 4:00 pm

feniks wrote:Verovatno BMW...he,he,he.

I to sa kasnim paljenjem :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1843
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby gorki » Wed Apr 13, 2011 8:52 am

Ko je Ostoja :whistle:
gorki
 
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2010 6:54 pm
Location: Vrsac

Re: pozdrav

Postby babaos » Wed Apr 13, 2011 9:47 am

Nije u cvijetu mladosti i ima srebrnu kosu... :lol: murjak :P
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
 
Posts: 8316
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Predstavljanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron