Kawasaki Z1000J 1981

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby Zel99 » Thu Feb 10, 2011 9:56 am

krsta63 wrote:Hoćem(o) fotografije!!!


Ne znam na koje fotke si mislio, mozda ovakvu :?: :D
28.jpg
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby krsta63 » Thu Feb 10, 2011 10:47 am

:lol: :lol: Zell,jel ovo bilo...BUUUU 8) Daj neke ozbiljne.. ;)
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby Boki Ar » Thu Feb 10, 2011 1:38 pm

feniks wrote:...Au...ako idemo po onoj narodnoj..."ko se tuče taj se voli"...


Ne skrivaju oni simpatije... Samo da ne preteraju... :laughing-rofl:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby feniks » Thu Feb 10, 2011 3:49 pm

Zel99 wrote:
krsta63 wrote:Hoćem(o) fotografije!!!


Ne znam na koje fotke si mislio, mozda ovakvu :?: :D
28.jpg


Zell,...čestitam...vidim da si radio na marketingu,a ovamo kažeš da pojma nemaš o tome...hmm :think: ..u svakom slučaju sada ti je kawa,vrednija na tržištu,bar 20%... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby krsta63 » Thu Feb 10, 2011 3:55 pm

Zbog ove slicice za "Facebook" ?
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby feniks » Thu Feb 10, 2011 4:06 pm

Da,ali i zbog ručki. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby feniks » Thu Feb 10, 2011 5:12 pm

Upozorenje: Svima ispod 16 godina zabranjeno čitanje!!!
Ujedno izvinjenje autoru teme na off-u. :pray:

babaos wrote:Ja udaram po pički a ti si pederčina....,


Dugo sam razmišljao dali da komentarišem ovaj post,ili ne.Ipak......
..........ova rečenica treba da se izanalizira iz drugog ugla,pa će možda biti jasnije onome kome je namenjena.....
Pošto je vagina polni organ,ona ima tri osnovne funkcije postojanja..da se vrši mala nužda,za produženje vrste,ili ti za reprodukciju i da se opšti iz čistog zadovoljstva.
Ovde to nije slučaj,autor teksta kaže da je udara,što bi značilo da mrzi iste,ili zbog nemoći,ili zbog drugih sklonosti.
Ovo drugo će mo pre uzeti u obzir i zbog respekta prema autoru i zbog drugog dela rečenice,gde on prvo konstatuje homoseksualne sklonosti dotičnog(bez iznesenih argumenata) i naposletku negira siledžijsko ponašanje prema osobi sa tim sklonostima.
To se može opet shvatiti na dva načina i to,da nema ništa protiv takvih seksualnih sklonosti i daje pasivnu podršku svim takvim osobama,ili pak da i on ima slične sklonosti, i time izjavljuje simpatije istim osobama.
Da uzmemo,za dobrobit svih,ovo drugo.(bez obzira na vrlo naglašenu karakternu osobinu).
Sada se nameće sam po sebi zaključak,da je autor teksta ustvari izjavio ljubav našem Krsti,na teže razumljiv način doduše,ali evo kada se dobro promisli,ipak je ljubav u pitanju.

Dakle Krsto opusti se,ipak si voljen.

P.S. ovoga puta neću komentarisati gramatičke greške,kojih ima naravno. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby sasa402 » Thu Feb 10, 2011 6:40 pm

Feniks ja sam zadivljen ovim sto si napisao. U zivotu nisam procitao vecu gimnastiku recima.Trudim se da shvatim princip na kome funkcionisu odnosi na ovoj planeti, i to uspesno primenim 1. 03. na sudu zbog preticanja policijskog auta na punoj liniji mojim autom. Tek posle tvojih reci u meni se javila nada da ih mogu ubediti da sam to uradio iz ciste ljubavi i postovanja prema njima. Sto se tice nekoliko grubih i neprikladnih reci na forumu to za sagovornike i istomisljenike nebi trebao biti problem. Ja i Krsta (ponovo napominjem da mi je najbolji prijatelj) cesto smo na granici fizickog sukoba, a nekad se desi da mesecima ne pricamo.(krivica naravno obostrana) Njegov i Babaosov odnos je u blagu ruku cudan (mislim na njihovo driblanje postovima) a i ja vec postajem ljubomoran. :think:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby feniks » Thu Feb 10, 2011 7:12 pm

sasa402 wrote:Feniks ja sam zadivljen ovim sto si napisao. U zivotu nisam procitao vecu gimnastiku recima.Trudim se da shvatim princip na kome funkcionisu odnosi na ovoj planeti, i to uspesno primenim 1. 03. na sudu zbog preticanja policijskog auta na punoj liniji mojim autom. Tek posle tvojih reci u meni se javila nada da ih mogu ubediti da sam to uradio iz ciste ljubavi i postovanja prema njima. Sto se tice nekoliko grubih i neprikladnih reci na forumu to za sagovornike i istomisljenike nebi trebao biti problem. Ja i Krsta (ponovo napominjem da mi je najbolji prijatelj) cesto smo na granici fizickog sukoba, a nekad se desi da mesecima ne pricamo.(krivica naravno obostrana) Njegov i Babaosov odnos je u blagu ruku cudan (mislim na njihovo driblanje postovima) a i ja vec postajem ljubomoran. :think:


Drago mi je što si oduševljen napisanim,...to mi je i bila namera,...da unesem malo pozitivne energije u sve ovo,istovremeno sam mogao da protumačim tu prostu rečenicu na još nekoliko načina,ali nisam hteo da smaram.Sve u svemu hteo sam da pokažem da papir trpi sve i da za bilo koju zapisanu reč ima više "ali",ili "zavisi".Malo u mom komentaru,priznajem,ima i subjektivnosti u opisu,jer prosto poznajem autora,dovoljno dobro,da ne verujem da je napisao to što je napisao,a da nije ciljao dublje.On je to i najavio u predhodnom njegovom postu.Verujem da je to uradio ispipavajući puls dotičnoga,samo na njemu svojstven način.Ali ajde da ne ispadne da sam njegov advokat,ili još gore UNHACR.,neću više o tome.Ostaje na autoru da opravda sebe i svoje postupke,ako tako oseća.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby babaos » Fri Feb 11, 2011 8:42 am

Jednog dana otvorim Forum hr i nađem krstinu pisaniju.Piše i zajebava se.Prepoznam autora sa predhodne utrke u Vršcu.Čujemo se na PM a on odma meni uvali neku priču u kojoj ima i mene a tek kasnije skužim da me opstriura i da se zeza.Praktično nepoznam čovjeka a on me stavio na ringišpil.Pomislio sam ovaj ima prenaglašen smisao za humor itd itd.Nastavilo se to i na ovom forumu.Opet mi je uvaljivao fore a ja sam samo mislio da još nije završio ali da će to stati.Nije prestalo.Dobijem na PM poruku od njega da prodaje specijalni kit za ZXRR-a.Odmah sam bio zainteresiran ali odlučim ga hladiti kao prodavca pa kad dođe trenutak krećem.On u međuvremenu sam prizna da se zeza samnom.Eto zbog toga saša nije dobio u meni kupca za svog keca iako sam bio zainteresiran.Dobro sad više nisam ali ko zna da ovaj nije u zajebanciji i kad treba i kad ne.Ali da se vratim na predmet ove rasprave.
Rečenica koju sam napisao u originalu je bila drugačija i indikativno je da je baš neđo prihvatio ulogu barjaktara teoretičara u temi.Glasila je:"Ja udaram po pički a ti si pederčina.Nek udara neđo...,".Editovao sam.Nevjerojatno ali istinito.Upravo je on gutao mamac i s obzirom na količinu pisanog teksta u njegovom postu gutao je i gutao...,Osim toga mislim da bi svako osjetio namjeru baba da provocira i koja nudi dva moguća smjera za eventualni doživljaj.Opće prihvatljiv pristup svemu je da se prihvati babino figurativno ponašanje oprostite izražavanje i stvar štima.On se odluči za pogrešan pristup koji otvara neke nove momente.Otvara njegove osobne momente.On se ispovijeda unutar tog svog egzotičnog habitusa pa mislim da treba to pomno istražiti
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby babaos » Fri Feb 11, 2011 8:47 am

feniks wrote:
sasa402 wrote:Feniks ja sam zadivljen ovim sto si napisao. :clap: U zivotu nisam procitao vecu gimnastiku recima.Trudim se da shvatim princip na kome funkcionisu odnosi na ovoj planeti, i to uspesno primenim 1. 03. na sudu zbog preticanja policijskog auta na punoj liniji mojim autom. Tek posle tvojih reci u meni se javila nada da ih mogu ubediti da sam to uradio iz ciste ljubavi i postovanja prema njima. Sto se tice nekoliko grubih i neprikladnih reci na forumu to za sagovornike i istomisljenike nebi trebao biti problem. Ja i Krsta (ponovo napominjem da mi je najbolji prijatelj)cesto smo na granici fizickog sukoba, a nekad se desi da mesecima ne pricamo.(krivica naravno obostrana) Njegov i Babaosov odnos je u blagu ruku cudan (mislim na njihovo driblanje postovima) a i ja vec postajem ljubomoran. :think:



:clap: :clap:




Oho..ooooooooooooo...,
Last edited by babaos on Fri Feb 11, 2011 8:56 am, edited 2 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby babaos » Fri Feb 11, 2011 8:50 am

feniks wrote:
sasa402 wrote:Feniks ja sam zadivljen ovim sto si napisao. U zivotu nisam procitao vecu gimnastiku recima.Trudim se da shvatim princip na kome funkcionisu odnosi na ovoj planeti, i to uspesno primenim 1. 03. na sudu zbog preticanja policijskog auta na punoj liniji mojim autom. Tek posle tvojih reci u meni se javila nada da ih mogu ubediti da sam to uradio iz ciste ljubavi i postovanja prema njima. Sto se tice nekoliko grubih i neprikladnih reci na forumu to za sagovornike i istomisljenike nebi trebao biti problem. Ja i Krsta (ponovo napominjem da mi je najbolji prijatelj) cesto smo na granici fizickog sukoba, a nekad se desi da mesecima ne pricamo.(krivica naravno obostrana) Njegov i Babaosov odnos je u blagu ruku cudan (mislim na njihovo driblanje postovima) a i ja vec postajem ljubomoran. :think:


Drago mi je što si oduševljen napisanim,...to mi je i bila namera,...da unesem malo pozitivne energije u sve ovo,istovremeno sam mogao da protumačim tu prostu rečenicu na još nekoliko načina,ali nisam hteo da smaram.Sve u svemu hteo sam da pokažem da papir trpi sve i da za bilo koju zapisanu reč ima više "ali",ili "zavisi".Malo u mom komentaru,priznajem,ima i subjektivnosti u opisu,jer prosto poznajem autora,dovoljno dobro,da ne verujem da je napisao to što je napisao,a da nije ciljao dublje.On je to i najavio u predhodnom njegovom postu.Verujem da je to uradio ispipavajući puls dotičnoga,samo na njemu svojstven način.Ali ajde da ne ispadne da sam njegov advokat,ili još gore UNHACR.,neću više o tome.Ostaje na autoru da opravda sebe i svoje postupke,ako tako oseća.



Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah...,nemoj da kvariš ovu dobru temu.Premjesti se u kafanu.Malo cugneš malo gutneš i...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby feniks » Fri Feb 11, 2011 11:55 am

babaos wrote:Jednog dana otvorim Forum hr i nađem krstinu pisaniju.Piše i zajebava se.Prepoznam autora sa predhodne utrke u Vršcu.Čujemo se na PM a on odma meni uvali neku priču u kojoj ima i mene a tek kasnije skužim da me opstriura i da se zeza.Praktično nepoznam čovjeka a on me stavio na ringišpil.Pomislio sam ovaj ima prenaglašen smisao za humor itd itd.Nastavilo se to i na ovom forumu.Opet mi je uvaljivao fore a ja sam samo mislio da još nije završio ali da će to stati.Nije prestalo.Dobijem na PM poruku od njega da prodaje specijalni kit za ZXRR-a.Odmah sam bio zainteresiran ali odlučim ga hladiti kao prodavca pa kad dođe trenutak krećem.On u međuvremenu sam prizna da se zeza samnom.Eto zbog toga saša nije dobio u meni kupca za svog keca iako sam bio zainteresiran.Dobro sad više nisam ali ko zna da ovaj nije u zajebanciji i kad treba i kad ne.Ali da se vratim na predmet ove rasprave.
Rečenica koju sam napisao u originalu je bila drugačija i indikativno je da je baš neđo prihvatio ulogu barjaktara teoretičara u temi.Glasila je:"Ja udaram po pički a ti si pederčina.Nek udara neđo...,".Editovao sam.Nevjerojatno ali istinito.Upravo je on gutao mamac i s obzirom na količinu pisanog teksta u njegovom postu gutao je i gutao...,Osim toga mislim da bi svako osjetio namjeru baba da provocira i koja nudi dva moguća smjera za eventualni doživljaj.Opće prihvatljiv pristup svemu je da se prihvati babino figurativno ponašanje oprostite izražavanje i stvar štima.On se odluči za pogrešan pristup koji otvara neke nove momente.Otvara njegove osobne momente.On se ispovijeda unutar tog svog egzotičnog habitusa pa mislim da treba to pomno istražiti


Ovo sam morao da quotam,za arhivu,da opet ne bi editovao.....izvini zell,neću više u tvojoj temi o ovome.Ali baba.....hmm. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby babaos » Fri Feb 11, 2011 12:14 pm

Zel99 wrote:
krsta63 wrote:Hoćem(o) fotografije!!!


Ne znam na koje fotke si mislio, mozda ovakvu :?: :D
28.jpg



Mramorno lice,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kawasaki Z1000J 1981

Postby Zel99 » Fri Feb 11, 2011 1:45 pm

babaos wrote:
Zel99 wrote:
krsta63 wrote:Hoćem(o) fotografije!!!


Ne znam na koje fotke si mislio, mozda ovakvu :?: :D
28.jpg



Mramorno lice,


Mogu li ja videti Nemetovo lice na Limunu :?: :!: :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron