Triumph T120R 1968 - Treci Zivot

Postby babaos » Sat Jan 16, 2010 10:21 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Pratio sam tog malog godinama.Obilazio je boksove i upijao.Sve redom.Mislim da mu tata moze puno pomoci da napreduje.Bio je jako mali i sad kad sam saznao da vozi jako me to obradovalo.


Da,da može mu pomoći,pa i pomaže mu koliko može...

...nego,ohladila se ona od 3+1 odavno....[/quote]


:( kavica?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Sun Jan 17, 2010 10:31 am

babaos wrote:zel 99 R je folirant.Mi mislimo radi obično rješenje kad ono projekt od kojeg staje dah.Samo moram reći ono najvažnije.Nema šanse da on to završi.Nema šanse.Taj Triumph će biti završen tek onda kad njegov sin to počne eksploatirati .Tek tad će tata vidjeti kako boneville ustvari hoće da juri i šta treba na njemu uraditi. :idea:


Matori lisac se ne može iznenaditi. Ako je popularnost teme pala on se odmah hvata stare balkanske recepture - provokacije.

Kome ću ostaviti motor nego Mihajlu, ali on još nema 14 godina i ko zna kuda će u životu krenuti.
Protrčao je sa 9 meseci, sa 2.5 godine vozio bajs na 2 točka, sa 6 na zadnjem, sa 8 na prednjem... Ide mu to
Imao je želju da proba motor i kad sam ga uhvatio sa drugarima u nekom naselju, rekao sam sebi bolje da nauči da vozi na stazi ili livadi jer je bezbednije.
Odlagao sam koliko zbog majke a i da proverim da li je želja samo stvar trenutka.
Na kraju, uradili smo to krijući od baba i deda, a i od trenera.
Mihajlo igra za FK Vršac i treneri kažu da je jedan od najtalentovanijih klinaca poslednjih godina u celoj oblasti. Ima nešto u tome, jer kad je bio prelazni rok, jurili su nas iz više klubova. Kao golgeter već ima reference u novinama i to ne lokalnim.
Provlačićemo se ovako dok možemo, fudbal ili motociklizam, kažu da ne idu zajedno, vreme će reći.

Nego, ovo je više za kafanu.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Jan 17, 2010 12:03 pm

Zel99 wrote:
babaos wrote:zel 99 R je folirant.Mi mislimo radi obično rješenje kad ono projekt od kojeg staje dah.Samo moram reći ono najvažnije.Nema šanse da on to završi.Nema šanse.Taj Triumph će biti završen tek onda kad njegov sin to počne eksploatirati .Tek tad će tata vidjeti kako boneville ustvari hoće da juri i šta treba na njemu uraditi. :idea:


Matori lisac se ne može iznenaditi. Ako je popularnost teme pala on se odmah hvata stare balkanske recepture - [b]provokacije.[/b]

Kome ću ostaviti motor nego Mihajlu, ali on još nema 14 godina i ko zna kuda će u životu krenuti.
Protrčao je sa 9 meseci, sa 2.5 godine vozio bajs na 2 točka, sa 6 na zadnjem, sa 8 na prednjem... Ide mu to
Imao je želju da proba motor i kad sam ga uhvatio sa drugarima u nekom naselju, rekao sam sebi bolje da nauči da vozi na stazi ili livadi jer je bezbednije.
Odlagao sam koliko zbog majke a i da proverim da li je želja samo stvar trenutka.
Na kraju, uradili smo to krijući od baba i deda, a i od trenera.
Mihajlo igra za FK Vršac i treneri kažu da je jedan od najtalentovanijih klinaca poslednjih godina u celoj oblasti. Ima nešto u tome, jer kad je bio prelazni rok, jurili su nas iz više klubova. Kao golgeter već ima reference u novinama i to ne lokalnim.
Provlačićemo se ovako dok možemo, fudbal ili motociklizam, kažu da ne idu zajedno, vreme će reći.

Nego, ovo je više za kafanu.



:(
Last edited by babaos on Mon Jan 18, 2010 6:20 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 5:08 pm

babaos wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Pratio sam tog malog godinama.Obilazio je boksove i upijao.Sve redom.Mislim da mu tata moze puno pomoci da napreduje.Bio je jako mali i sad kad sam saznao da vozi jako me to obradovalo.


Da,da može mu pomoći,pa i pomaže mu koliko može...

...nego,ohladila se ona od 3+1 odavno....[/quote]


:( kavica?


...da,da,ona o koju si obećao.
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 5:32 pm

Mali Caca wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Pratio sam tog malog godinama.Obilazio je boksove i upijao.Sve redom.Mislim da mu tata moze puno pomoci da napreduje.Bio je jako mali i sad kad sam saznao da vozi jako me to obradovalo.


Da,da može mu pomoći,pa i pomaže mu koliko može...

...nego,ohladila se ona od 3+1 odavno....


nisma ni ja ovo skonta
ej feniks zasto nepocmes temu o prepravkama na cvajama???


..malo sam se zamorio sa tom temom na drugim forumima,pa čekam malo da mi dođe inspiracija za to,ali u nekom narednom periodu možda....samo Vi nastavite sa ovom temom,pravo mi je zadovoljstvo biti na forumu,gde je tehnički nivo znanja forumaša na tako visokom nivou.
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby babaos » Sun Jan 17, 2010 10:58 pm

feniks wrote:
babaos wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Pratio sam tog malog godinama.Obilazio je boksove i upijao.Sve redom.Mislim da mu tata moze puno pomoci da napreduje.Bio je jako mali i sad kad sam saznao da vozi jako me to obradovalo.


Da,da može mu pomoći,pa i pomaže mu koliko može...

...nego,ohladila se ona od 3+1 odavno....[/quote]


:( kavica?


...da,da,ona o koju si obećao.



:(
Last edited by babaos on Mon Jan 18, 2010 6:22 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sun Jan 17, 2010 11:02 pm

feniks wrote:
Mali Caca wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Pratio sam tog malog godinama.Obilazio je boksove i upijao.Sve redom.Mislim da mu tata moze puno pomoci da napreduje.Bio je jako mali i sad kad sam saznao da vozi jako me to obradovalo.


Da,da može mu pomoći,pa i pomaže mu koliko može...

...nego,ohladila se ona od 3+1 odavno....


nisma ni ja ovo skonta
ej feniks zasto nepocmes temu o prepravkama na cvajama???


..malo sam se zamorio sa tom temom na drugim forumima,pa čekam malo da mi dođe inspiracija za to,ali u nekom narednom periodu možda....samo Vi nastavite sa ovom temom,pravo mi je zadovoljstvo biti na forumu,gde je tehnički nivo znanja forumaša na tako visokom nivou.[/quote]


:(
Last edited by babaos on Mon Jan 18, 2010 6:18 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 11:13 pm

babaos wrote:Bio sam danas u Somboru oko 5 sati.Zvao sam Suboticu(Vukomanovic)trebao sam ici ali poceo snijeg pa sam okrenuo kompas na zapad.Sjedio je u kaficu s Markoticem bas mi se islo.Ali visa sila.


...žao mi je što nisi bio,ovde nije bilo snega,...

...umalo zaboravih,...nije na zapadu spas.....pa ni od nevremena.
Last edited by feniks on Sun Jan 17, 2010 11:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 11:14 pm

babaos wrote:Nakon duzeg odsustvovanja i mog i tvog na zetinom forumu kad sad pogledas ti picani pisu pizdarije i mrcvare Rokya.


Slažem se.
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby babaos » Sun Jan 17, 2010 11:24 pm

feniks wrote:
...žao mi je što nisi bio,ovde nije bilo snega,...

...umalo zaboravih,...nije na zapadu spas.....pa ni od nevremena.



:(
Last edited by babaos on Mon Jan 18, 2010 6:16 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 11:30 pm

babaos wrote:Cekaj malo da razmislim...


...samo nemoj dugo...
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby babaos » Sun Jan 17, 2010 11:39 pm

Mali Caca wrote:ej feniks zasto nepocmes temu o prepravkama na cvajama???



:)
Last edited by babaos on Mon Jan 18, 2010 6:15 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 11:50 pm

...hvala babaos,ali nije ovaj post za ovu temu,to će mo drugom prilikom kao što sam i rekao,...nastavite vi sa Vašim projektima,da se ova tema ne bih pretvorila u "chat"...
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby feniks » Sun Jan 17, 2010 11:57 pm

....ovde na ovom sajtu kada dođem,uvek se osećam kao Arapin,a ne znam zašto.....
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Postby feniks » Mon Jan 18, 2010 12:52 am

Mali Caca wrote:
feniks wrote:....ovde na ovom sajtu kada dođem,uvek se osećam kao Arapin,a ne znam zašto.....


volimo mi apare i oni su ljudi,ali ipak mlo vise arapkinje :roll: :wink:


Ne radi se ovde o emocijama,već o književnosti...
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 102 guests

cron