Tomos junior-norton

Re: Tomos junior-norton

Postby babaos » Wed Sep 26, 2012 1:17 pm

stanko61 wrote:ma donesi da ga ufarbam, dacu ti i original delove , da imas super motor ,, ne treba nista platiti,,,,, daces mi neke delove za Norton :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:




Pa zar opet stvaramo famu oko farbanja.Ako je reklama dobro.Neće biti po tvom nego onako kako ja kažem.Radi se o mom motoru kojeg treba ufarbati i radi se o mojim djelovima za Norton koje trebaš pod navodnicima.Bolja je moja varijanta.Ja kupim nortonovu mašinu od tebe a ti onda imaš lovu da platiš novi nikasil za Cassala kojeg si sjebo u Batajnici.Dao bi i malo više ali to sad sve zavisi kakva će temperatura biti u tom trenutku kad budem svršavao................ :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tomos junior-norton

Postby babaos » Wed Sep 26, 2012 1:51 pm

stanko61 wrote:volan, zadnji stop, i prigusivac nisu original :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Volan je prilagođen mojim željama,štop imam ali loše je staklo,a prigušivač mora taj zbog dodatnih nekoliko mazgi...a što se tiče originala o tome mislim sljedeće:"koji je sportak originalan?".
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tomos junior-norton

Postby stanko61 » Wed Sep 26, 2012 6:46 pm

jako me svrbi ovaj motor od Nortona ,, morao sam da ga pokrijem kutijom od farbe da ga vise ne gledam,, ma i sta ce mi kad nemam ram,, onaj pravi koji treba uz ovakav nov motor :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: jako me zanima pod kojim uglom da ga postavim ?????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Tomos junior-norton

Postby stanko61 » Wed Sep 26, 2012 7:55 pm

e bas bi mi lego jedan uski perjani krevet :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Tomos junior-norton

Postby krsta63 » Wed Sep 26, 2012 9:12 pm

stanko61 wrote:jako me svrbi ovaj motor od Nortona ,, morao sam da ga pokrijem kutijom od farbe da ga vise ne gledam,, ma i sta ce mi kad nemam ram,, onaj pravi koji treba uz ovakav nov motor :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: jako me zanima pod kojim uglom da ga postavim ?????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Evo ideje...ugradi ga u kacu, čak ni ugao nije bitan, bitno je da stoji povrh glavica kupusa. :violin:Imaće upotrebnu vrednost, veću nego u bilo čemu drugom. :violin:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Tomos junior-norton

Postby stanko61 » Wed Sep 26, 2012 9:44 pm

hehehheeeee e dobra ideja ,, moracu poraditi malo oko te ideje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Tomos junior-norton

Postby babaos » Wed Sep 26, 2012 11:21 pm

stanko61 wrote:hehehheeeee e dobra ideja ,, moracu poraditi malo oko te ideje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Onda ga prodaj u Futogu ili Veterniku meni netreba...... :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tomos junior-norton

Postby stanko61 » Thu Sep 27, 2012 7:57 am

ako tako stoje stvari onda sam razocaran i prodacu ga prvom koji ponudi neku realnu cenu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Tomos junior-norton

Postby oli » Fri Sep 28, 2012 3:27 am

stanko61 wrote:ako tako stoje stvari onda sam razocaran i prodacu ga prvom koji ponudi neku realnu cenu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:

Molim admina da ovaj post premjesti u rubriku, kupujem-prodajem...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Previous

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron