Novi stari Triton

Postby 69 » Wed Feb 10, 2010 8:47 pm

babaos wrote:Citirao si,u čemu je problem.Neshvaćaj to osobno.



A da nisam u zadnji čas sam povukao citat? Dok sam pisao odgovor, ti si ga već promjenio i izbrisao neke postove u drugim temama. Na šta bi onda ličio moj odgovor? Na trabunjanje bez veze, koje nitko ne bi povezao ni sa čime.
Znaš ti dobro o čemu ja tu govorim, u čemu je problem i sve ti je savršeno jasno, tako da ne stoji ono, da ne svaćam to osobno. Ja to jedino ne shvaćam preozbiljno, jer bi se onda vjerojatno javila i ljutnja, a njoj tu nema mjesta ni potrebe.
Sve je ok. Ja ti samo ukazujem na to, da možeš stvoriti nepotrebni problemčić kada netko želi "razgovarati" s tobom na forumu, u nekoj tvojoj temi.
Pustimo sada to, ajmo dalje. :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Mon Mar 29, 2010 11:42 am

Triton je konačno pod kontrolom i sad idem na postavke koje sam zamislio.Trenutna problematika je bregasto vratilo.Nekoliko je opcija u igri.Stari Nourish iz engleske preporučio mi je svoju opciju s oznakom 514 i 515.


Ima tog gvožđa ali šta odabrat(protiv strašnog takmaca iz Vršca),pitanje je sad?Dobili smo sponzora i to sasvim slućajno.Ozbiljan je i sam se ponudio.Sreća pregolema.Bit će lakše malo za moja nejaka pleća.Ja i moj vozač imali smo već radne sastanke.Plan je ozbiljan ali realizacija tek 2011 godine.Ove sezone samo Grab the Flag sigurno u devetom mjesecu i možda još koji AA.Ništa više utrkivanja.Uglavnom treniranje i mehaničarenje.U međuvremenu priprema za sezonu 2011( Weslake 950 ili najbolji kit za Commanda na planeti 1010 ccm-Maney S.).


Image


Želimo se voziti sa 69-kom na starom gvožđu...Bit će znoja ali ko voli nek izvoli.




ImageImageImage


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby boba » Mon Mar 29, 2010 4:32 pm

Baba, pa ti imas vise bregastih cak i od Mirkeca!!!
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Mon Mar 29, 2010 5:49 pm

Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby Zel99 » Tue Mar 30, 2010 9:30 am

babaos wrote:Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.

Na prvu loptu uzmi drugu i cetvrto sleva na poslednjoj slici.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Tue Mar 30, 2010 7:30 pm

Zel99 wrote:
babaos wrote:Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.

Na prvu loptu uzmi drugu i cetvrto sleva na poslednjoj slici.



Jel te neko udario po glavi? objasni to što si rekao.Pa to bi bilo onda kao i na tvom motoru.Dvije različite bregaste koje imaju limit do najviše 48-50 PS-a sa dobrim karbošima.Pa Danijel bi dobio mlade da mu to ponudim.Ispod 70 konja neće ni slućajno.Zasukao je rukave i bogami radi i on.Zaslužit će sva zadovoljstva ako ih bude.

PS, mala korekcija.Dobro si primjetio onu prvu zdesna.Ta je neka opasna.O njoj neznamo ništa ali vidljivo je da je žešća od najbolje triumphove.Još nije izmjerena(bit će najkasnije do sutra)ali sigurno je negdje oko 330 stupnja.Takve nam trebaju s timingom oko stotke.Mislio sam prvobitno staviti američke bregaste ali još nemam odluku.Odluka nosi sa sobom i ostale kompatibilne djelove.Dopisujemo se sa Nourishovom tajnicom.
Last edited by babaos on Tue Mar 30, 2010 9:27 pm, edited 2 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Tue Mar 30, 2010 8:34 pm

Od japanca su.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby boba » Wed Mar 31, 2010 2:17 pm

Mali Caca wrote:
babaos wrote:Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.


znam da je velicina bregastih orginalna i da su neke tu i odradile svoje.Pa vam preporucujem da uradite sledece ,a to je da koristite ulje koje je obogaceno cinkom da bi tapeti i bregaste trajale duze.Ovo vazi samo za agregate koji imaju odvojeni menjac i kvacilo od radilice tj. ne kupaju se u istom ulju.Nova sinteticka ulja imaju sve manje cinka u sebi i ne odradjuju tj. vrse protekciju bregastih i tapeta kako treba.ako vam je tesko da najdete tu vrstu ulja onda uradite sledece ,a to je koristite ulje za dizel motore i to sa sto redjim viskozitetom(ovo nije zajebancije nego je istina)jer ce se bronzane caure na bregastima pojesti brze ako neaju podmazivanje sa cinkom.

Caca
preporuci im neko ulje od kojeg rastu bregovi!
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Novi stari Triton

Postby Zel99 » Wed Mar 31, 2010 3:57 pm

Mali Caca wrote:
babaos wrote:Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.


znam da je velicina bregastih orginalna i da su neke tu i odradile svoje.Pa vam preporucujem da uradite sledece ,a to je da koristite ulje koje je obogaceno cinkom da bi tapeti i bregaste trajale duze.Ovo vazi samo za agregate koji imaju odvojeni menjac i kvacilo od radilice tj. ne kupaju se u istom ulju.Nova sinteticka ulja imaju sve manje cinka u sebi i ne odradjuju tj. vrse protekciju bregastih i tapeta kako treba.ako vam je tesko da najdete tu vrstu ulja onda uradite sledece ,a to je koristite ulje za dizel motore i to sa sto redjim viskozitetom(ovo nije zajebancije nego je istina)jer ce se bronzane caure na bregastima pojesti brze ako neaju podmazivanje sa cinkom.


Nekiput kada sam zapanjen kazem sunce ti kalaisano. Sad cu sunce ti cinkosano.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Novi stari Triton

Postby boba » Wed Mar 31, 2010 5:02 pm

ulje z bregov
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Wed Mar 31, 2010 7:10 pm

Zel99 wrote:
Mali Caca wrote:
babaos wrote:Ne nikako.Mirko je najjači u tome.To sigurno.Mirko je u mom timu i zadužen je za tu problematiku.Trenutno mjeri Bregaste da se vidi sa čime raspolažemo.Nakon toga odluka koliko stavljamo Bibera.


znam da je velicina bregastih orginalna i da su neke tu i odradile svoje.Pa vam preporucujem da uradite sledece ,a to je da koristite ulje koje je obogaceno cinkom da bi tapeti i bregaste trajale duze.Ovo vazi samo za agregate koji imaju odvojeni menjac i kvacilo od radilice tj. ne kupaju se u istom ulju.Nova sinteticka ulja imaju sve manje cinka u sebi i ne odradjuju tj. vrse protekciju bregastih i tapeta kako treba.ako vam je tesko da najdete tu vrstu ulja onda uradite sledece ,a to je koristite ulje za dizel motore i to sa sto redjim viskozitetom(ovo nije zajebancije nego je istina)jer ce se bronzane caure na bregastima pojesti brze ako neaju podmazivanje sa cinkom.


Nekiput kada sam zapanjen kazem sunce ti kalaisano. Sad cu sunce ti cinkosano.




Ti inžinjeru daješ svima packe.Ko da si nastavnik.Najbolje je sjest u magareću klupu ili otić do Šanka ko bobo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Thu Apr 01, 2010 9:38 am

Ja bogumi jesam...našalio se na tvoj račun.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Novi stari Triton

Postby Zel99 » Thu Apr 01, 2010 11:27 am

babaos wrote:Ja bogumi jesam...našalio se na tvoj račun.

Ajd , ajd sad ne valja ni kada sam malo opusteniji. Uostalom ako se i malo salim bar nisam previse nekulturan.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Novi stari Triton

Postby boba » Thu Apr 01, 2010 12:17 pm

Zel99 wrote:
babaos wrote:Ja bogumi jesam...našalio se na tvoj račun.

Ajd , ajd sad ne valja ni kada sam malo opusteniji. Uostalom ako se i malo salim bar nisam previse nekulturan.

Za razliku od nekih... SRAM DA VAS BUDE...!!!
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Novi stari Triton

Postby babaos » Thu Apr 01, 2010 12:20 pm

Ti si na popravnom kod inžinjera,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron