Novi stari Triton

Postby babaos » Tue Nov 10, 2009 12:10 pm

Prijetne ili izazov svejedno.Pa dobro.
Malo će mi sad Triton bit prejak.Trenutno peglamo krivulju snage i po prvi put imao sam 7500 o/min i na obrtaljci i na grafikonu.Nikad do sad više od 6500.Ostalo je tajna do prvog okršaja.Pošto nisi samo takmac nego i prijatelj evo još neki podatak.Weslake je imao uvijek 11,5 omjer komp. Nourish(moja tehnologija po weslakeu)10,5 a ja sam imao uvijek 9,0.Tako sam želio.Da traje naravno i bilo mi je dosta.Sad više nije.Pojačavamo sve na maksimum.Sve.Weslake je imao 7800 okretaja,Nourish 7400 a ja cijelo vrijeme 6400.I bio sam zadovoljan.Više nisam.Čak sam želio staviti diskove na ovu snagu koju sad imam na raspolaganju ali moj đokej je zadovoljan sa duble duplexom.
Evo rekao sam gotovo sve.


Drugo mjerenje na drugom mjestu.Uspoređivanje kontrola i peglanje krivulje.





Neznam tko će vozit ali svejedno je tko bude vjeruj.A što se tiče crte može samo ona sljedeća iza.Mi ćemo voziti iduće godine nekoliko utrka.Grab The Flag evropski cup na Panonija ringu u petom mjesecu,Alpe Adria u sedmom i na Grobniku Grab The Flag ponovo u devetom mjesecu.To je naš plan.Moj vozač nema motiv voziti nacionalni rang zbog loše konkurencije.Dođi na jednu od ovih utrka i testiraj na nama tvoj motocikl.
Last edited by babaos on Wed Feb 10, 2010 7:03 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Wed Nov 11, 2009 10:31 am

OK rukavica je bačena.
Kada budem završio svoj projekat (što ću prikazati na nekoj stranici foruma) prvo ide provera u kući,
pa ako zadovoljava kriterijume, raspored sam dobio.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Wed Nov 11, 2009 11:36 am

Nije valjda baš sve tajna?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Sat Nov 14, 2009 9:03 pm

Neće biti tajni, naprotiv nameravam da slikam i potpuno opišem ono što sam radio. Trenutno su delovi na doradi pa kad dođu...
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Jan 03, 2010 7:04 pm

Magnetna reznanca..................obrtaja za izvoz i snage naravno ali krivulju treba peglat.[/quote]

jel' ovo u Moto Centru Monza u Temerinu?[/quote]


Je to je u temerinu fotkano.Odkud tebi ta informacija?Decki voze ZXRR-ove na utrkama i po tome smo se nasli.Ti znas da imam i ja ZXRR-a.
Last edited by babaos on Wed Feb 10, 2010 7:02 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Mon Jan 04, 2010 8:07 pm

Mali Caca wrote:Dinko da ti sve znas sta ja znam mogli bi da pricamo danima :wink:



Ovo kad se prevede i nije baš povoljno za mene...znači da nemožemo danima jer ja teoretski nemogu znat sve što ti znaš...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Mon Jan 04, 2010 8:32 pm

Za sve posjetioce foruma exkluziva fotke sa Batajnice na kojoj je mali caca jašio čak dva tritona,saletov i moj.Dobro se vozi.Na utrci me ladno maznuo i otišao u Kanadu.Pobježe junak bez revanša...da bi me skinuo sa drugog mjesta u konačnom plasmanu morao je i do redakcije politike...ha,ha
Last edited by babaos on Wed Feb 10, 2010 7:01 pm, edited 2 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Mon Jan 04, 2010 8:39 pm

Poslat ću ti grafikon sa tog mjerenja u Temerinu pa komentiraj.Imam dvije velike rupe na krivulji.Imao sam.Sad se mijenja nakon nekih intervencija ali još ga nisam skužio.Zbog toga su stigli novi Karburatori.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Marko » Fri Jan 08, 2010 12:10 am

Image
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Postby babaos » Sun Jan 10, 2010 10:18 pm

Mali Caca wrote:
Marko wrote:Image


znaci moram da idem do Engleske da posetim Waselakea,Triumpovu fabriku i jos par firmi Hmmmmmmmmm koliko je to tesko :twisted:



:!:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sat Jan 16, 2010 9:37 pm

Mali Caca wrote:Babaos juce sam se cuo sa mojim prijateljom Duncanom koji vozi Waselake-a u Seely ramu i on ima obe masine 750ccm jedna je normalna 750,a druga je short stroke.Kaze da je na short stroke agregatu krivio ventile jendo par puta jer svaki put kad promasi brzinu i obrtaji odu u maksimu klip udari u ventil.Reko mi je koje zupcenje treba dase koristi i kako da se proveri.Tu cu ti informaciju polsati putem privatne poruke.



Pozdrav nasem prijatelju Duncanu koji vozi Weslake,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sat Jan 16, 2010 9:50 pm

Mali Caca wrote:Babaos juce sam se cuo sa mojim prijateljom Duncanom koji vozi Waselake-a u Seely ramu i on ima obe masine 750ccm jedna je normalna 750,a druga je short stroke.Kaze da je na short stroke agregatu krivio ventile jendo par puta jer svaki put kad promasi brzinu i obrtaji odu u maksimu klip udari u ventil.Reko mi je koje zupcenje treba dase koristi i kako da se proveri.Tu cu ti informaciju polsati putem privatne poruke.



Kad se meni to dogodi uvucem glavu u ramena ko kornjaca...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sat Jan 30, 2010 12:46 pm

Zar ovdje postoje dvostruki kriteriji.Ovaj Triumph moj doduše došao je kao projekt prvi na forum ali se ne tretira kao Boneville i forka.Nema ga u najavi na početnoj stranici.Ni Jawa nije gore.Moramo se dokazati.Sve ok.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby babaos » Sat Jan 30, 2010 1:19 pm

Mali Caca wrote:
babaos wrote:
Mali Caca wrote:Babaos juce sam se cuo sa mojim prijateljom Duncanom koji vozi Waselake-a u Seely ramu i on ima obe masine 750ccm jedna je normalna 750,a druga je short stroke.Kaze da je na short stroke agregatu krivio ventile jendo par puta jer svaki put kad promasi brzinu i obrtaji odu u maksimu klip udari u ventil.Reko mi je koje zupcenje treba dase koristi i kako da se proveri.Tu cu ti informaciju polsati putem privatne poruke.



Kad se meni to dogodi uvucem glavu u ramena ko kornjaca...


znaci cesto hahahaha

kaze da je narucio neki rev limiter od kompanije cije elektronsko paljenje korisit.



Javi kakva su mu iskustva kad to stavi.Kažem opet kad ode u IBER ja doslovno umirem od straha.Zvizne u okretaje kao cvajo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Postby Zel99 » Sat Jan 30, 2010 7:13 pm

babaos wrote:Zar ovdje postoje dvostruki kriteriji.Ovaj Triumph moj doduše došao je kao projekt prvi na forum ali se ne tretira kao Boneville i forka.Nema ga u najavi na početnoj stranici.Ni Jawa nije gore.Moramo se dokazati.Sve ok.


Babaos, ja sam predsednik kluba, mator i pokvaren (ne mozes me popravljati moras me pobediti)
Marko je sekretar, ali je hvala bogu mlad, pametan i skroman.
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron