ZXR 750 - '89.

Re: ZXR 750 R

Postby 69 » Fri Aug 26, 2011 8:25 pm

oli wrote:69-ka, pusti ti to, to su koordinirani napadi zlikovačkog orkestra...Neka,samo neka im bude...I oni su zapravo babe...



Idem se ja baviti utrkama. To nekako bolje razumijem. :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Fri Aug 26, 2011 8:37 pm

Samo, naprej, tako i treba, ipak pehari i bodovi ne rastu na drveću... Istinabog samo nekima...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby feniks » Sat Aug 27, 2011 12:59 am

oli wrote:69-ka, pusti ti to, to su koordinirani napadi zlikovačkog orkestra...Neka,samo neka im bude...I oni su zapravo babe...


:naughty: :naughty: :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZXR 750 R

Postby Zel99 » Sat Aug 27, 2011 11:10 pm

feniks wrote:
oli wrote:69-ka, pusti ti to, to su koordinirani napadi zlikovačkog orkestra...Neka,samo neka im bude...I oni su zapravo babe...


:naughty: :naughty: :naughty:

Ma opet se Oli navrzo na Babaosa. 69-ku koristi kao katalizator :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZXR 750 R

Postby feniks » Sat Aug 27, 2011 11:12 pm

Ja mislim da on hoće da skine katalizator,ne bili dobio jedno 5% više snage...,ali ne znam da li je to dovoljno... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Sun Aug 28, 2011 9:31 am

Zel99 wrote:
feniks wrote:
oli wrote:69-ka, pusti ti to, to su koordinirani napadi zlikovačkog orkestra...Neka,samo neka im bude...I oni su zapravo babe...


:naughty: :naughty: :naughty:

Ma opet se Oli navrzo na Babaosa. 69-ku koristi kao katalizator :lol: :lol:


prvo, tvoj admin status ima neke okvir, ovo je svakako van istih okvira;

drugo, preduboka vodica je ovo;

treće, možda bi bilo dobro odlučiti ili razlučiti, status administratora od običnog forumaša;

općenito, samo zahvaljujući tvom admin statusu te tome što sam tvoj vatreni navijač (u zadnje vrijeme sve manje vatren doduše) nisam ti replicirao na " petparačke priče" istinitim pričama;

"navrzao" nije primjerena riječ, pogotovo ne opet, predlažem da to izgovaraš samo u prvom licu jednine;

činjenice, 69-ka ima, motocikl, koji bi me mogao zanimati, iz slijedećih razloga: dobar motocikl, dobroga vlasnika, odlične trkaće povijesti, e sada ja pitam sebe a i tebe kakve to veze može imati s likom svimapoznatim Babaosom (dobar, motor, vlasnik i povijest)? Pa nikakve naravno. Nikada nisam poželio tuđe, pa ni Babaosovo...I gdje tu ima neki katalitički
proces? Nema ga nigdje, osim ako se ti zapravo nisi " navrzao"? Bogapitaj zašto i na što? Ako ti imaš nekakav takav motocikl, možda bi me mogao zanimati... Ako nemaš nadam se da ćeš nekada imati, pa će me onda zanimati...
69-ka ima dobar motorić i to je to...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby babaos » Sun Aug 28, 2011 7:09 pm

:lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZXR 750 R

Postby Zel99 » Mon Aug 29, 2011 9:25 am

oli wrote:
Zel99 wrote:Ma opet se Oli navrzo na Babaosa. 69-ku koristi kao katalizator :lol: :lol:


prvo, tvoj admin status ima neke okvir, ovo je svakako van istih okvira;

drugo, preduboka vodica je ovo;

treće, možda bi bilo dobro odlučiti ili razlučiti, status administratora od običnog forumaša;

općenito, samo zahvaljujući tvom admin statusu te tome što sam tvoj vatreni navijač (u zadnje vrijeme sve manje vatren doduše) nisam ti replicirao na " petparačke priče" istinitim pričama;

"navrzao" nije primjerena riječ, pogotovo ne opet, predlažem da to izgovaraš samo u prvom licu jednine;

činjenice, 69-ka ima, motocikl, koji bi me mogao zanimati, iz slijedećih razloga: dobar motocikl, dobroga vlasnika, odlične trkaće povijesti, e sada ja pitam sebe a i tebe kakve to veze može imati s likom svimapoznatim Babaosom (dobar, motor, vlasnik i povijest)? Pa nikakve naravno. Nikada nisam poželio tuđe, pa ni Babaosovo...I gdje tu ima neki katalitički
proces? Nema ga nigdje, osim ako se ti zapravo nisi " navrzao"? Bogapitaj zašto i na što? Ako ti imaš nekakav takav motocikl, možda bi me mogao zanimati... Ako nemaš nadam se da ćeš nekada imati, pa će me onda zanimati...
69-ka ima dobar motorić i to je to...


Biti admin je privilegija, ali i hendikep. Mozes da prekrajas tudje , ali u stvari moras mnogo vise da se suzdrzavas radi gostoprimstva.
No necu da kukam, nasalio sam se malo, jer uzivam u trgovackom prepucavanju. Nemam talenta za isto, a cini mi se ni 69-ka (da mi oprosti ako tako ne misli) i u ovome sam vise posmatrac.
Ja licno nisam kolekcionar i sam pravim svoje motocikle (to mi je mozda i znacajniji deo hobija od same voznje), tako da me gotovi trkacki motori bar za sada ne interesuju.
69-ki bi pozeleo da restaurira TT-jca i da ga zadrzi za sebe, tj. da ne dodje u situaciju da mora da ga proda. Takodje bi voleo da taj motocikl makar revijalno provoza na nasim trkama. :D

Takodje nisam zaboravio da sam Tvoje stivo u jednom momentu nazvao "Petparackim pricama" zbog stila pisanja koji me je asociralo na scenario istoimenog filma, a ne sadrzaja sa cijim se tumacenjem Ti i Babaos dijametralno razilazite. :?
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Mon Aug 29, 2011 10:39 am

Aaa, znači samo smo se malo šalili i našalili? Aaa, pa onda sve u redu, znači li to da se i ostali uključujući i mene, mogu malo našaliti na tvoj račun? Na ovo zadnje pitanje molim jasan odgovor tipa da ili ne, a ne uobičajeno administratorsko vrdanje i uvijanje...

Tvoji trgovačko prodajni savjeti su na nivou slijedećega: zamisli da je savjetujem onome liku što ti je pravio oklop od poliestera da taj oklop bi bilo bolje da zadrži za sebe a ne da ga tebi naplati i izradi...

Pošto smo svi ovdje jednaki a Zell ne spada u jednakije, onda je normalno da mu ja vratim istom mjerom, a on se naravno neće ljutiti: ljudi ako imate bilo što na prodaju, ili poklanjanje ili mijenjanje, čak iako vama to ne treba, ako vam to i smeta, nikako to nemojte davati, prodavati, poklanjati ZELL-u, bolje vam je da to zadržite za sebe... Prvi korak koji poduzimam je da zovem Zellovog dobavljača guma, i naravno ubijeđujem ga da Zell-u ne proda gume, već bolje da ostanu u dućanu... Naravno može Zell nabavit gume i drugdije ali po malo većoj cijeni, dužem roku itd, ali neće se Zell valjda ljutiti...

A lijepo sam ti napisao da je to preduboka voda...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby stanko61 » Mon Aug 29, 2011 11:09 am

to za gume ti ne pali :naughty:
za Zela, ima guma kod mene po fabrickim cenama :D :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: ZXR 750 R

Postby babaos » Mon Aug 29, 2011 12:03 pm

:lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Mon Aug 29, 2011 12:26 pm

stanko61 wrote:to za gume ti ne pali :naughty:
za Zela, ima guma kod mene po fabrickim cenama :D :D :D :D

A ako bih ja imao povoljno Kreidler-a, za tebe...
TJ možešmu ih garantirati samo dok ih ti imaš, kod sebe...A poslije?
Pazi da i tebi ne bi bila 0vo voda preduboka...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby Zel99 » Mon Aug 29, 2011 1:44 pm

oli wrote:Aaa, znači samo smo se malo šalili i našalili? Aaa, pa onda sve u redu, znači li to da se i ostali uključujući i mene, mogu malo našaliti na tvoj račun? Na ovo zadnje pitanje molim jasan odgovor tipa da ili ne, a ne uobičajeno administratorsko vrdanje i uvijanje...

Tvoji trgovačko prodajni savjeti su na nivou slijedećega: zamisli da je savjetujem onome liku što ti je pravio oklop od poliestera da taj oklop bi bilo bolje da zadrži za sebe a ne da ga tebi naplati i izradi...

Pošto smo svi ovdje jednaki a Zell ne spada u jednakije, onda je normalno da mu ja vratim istom mjerom, a on se naravno neće ljutiti: ljudi ako imate bilo što na prodaju, ili poklanjanje ili mijenjanje, čak iako vama to ne treba, ako vam to i smeta, nikako to nemojte davati, prodavati, poklanjati ZELL-u, bolje vam je da to zadržite za sebe... Prvi korak koji poduzimam je da zovem Zellovog dobavljača guma, i naravno ubijeđujem ga da Zell-u ne proda gume, već bolje da ostanu u dućanu... Naravno može Zell nabavit gume i drugdije ali po malo većoj cijeni, dužem roku itd, ali neće se Zell valjda ljutiti...

A lijepo sam ti napisao da je to preduboka voda...


Utrcao si klizecim na projekte forumasa i napravio pijacu. Hoces ZXR 750R TT-jca, to je OK. Ako 69-ka nece da otvori temu prodajem ZXR, a Ti otvori temu kupujem TT-jca :) (a nikako RR-a. :naughty: :lol: )
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Mon Aug 29, 2011 2:28 pm

Zel99 wrote:
oli wrote:Aaa, znači samo smo se malo šalili i našalili? Aaa, pa onda sve u redu, znači li to da se i ostali uključujući i mene, mogu malo našaliti na tvoj račun? Na ovo zadnje pitanje molim jasan odgovor tipa da ili ne, a ne uobičajeno administratorsko vrdanje i uvijanje...

Tvoji trgovačko prodajni savjeti su na nivou slijedećega: zamisli da je savjetujem onome liku što ti je pravio oklop od poliestera da taj oklop bi bilo bolje da zadrži za sebe a ne da ga tebi naplati i izradi...

Pošto smo svi ovdje jednaki a Zell ne spada u jednakije, onda je normalno da mu ja vratim istom mjerom, a on se naravno neće ljutiti: ljudi ako imate bilo što na prodaju, ili poklanjanje ili mijenjanje, čak iako vama to ne treba, ako vam to i smeta, nikako to nemojte davati, prodavati, poklanjati ZELL-u, bolje vam je da to zadržite za sebe... Prvi korak koji poduzimam je da zovem Zellovog dobavljača guma, i naravno ubijeđujem ga da Zell-u ne proda gume, već bolje da ostanu u dućanu... Naravno može Zell nabavit gume i drugdije ali po malo većoj cijeni, dužem roku itd, ali neće se Zell valjda ljutiti...

A lijepo sam ti napisao da je to preduboka voda...


Utrcao si klizecim na projekte forumasa i napravio pijacu. Hoces ZXR 750R TT-jca, to je OK. Ako 69-ka nece da otvori temu prodajem ZXR, a Ti otvori temu kupujem TT-jca :) (a nikako RR-a. :naughty: :lol: )

Eee, admine moj, tvoj veliki fan se nije nadao, da ćeš ipak zagaziti u tu vodu za tebe preduboku...
69-ka, je u ovoj temi otvorio tu mogućnost...
69, citat: "sve ima svoju cijenu"... (na strani 4 ove teme) a odnosi se na ovaj motocikl, te njegov pristanak na razgovor o prodaji uz piće...
Demantira tebe i dio tvog gornje3ga posta...
...utrčao si klizećim, na projekte forumaša i napravio pijacu... A, ova rečenica je podložna dubljemu komentaru...
Ti ZELL osim što si admin, još si i jako bezobrazan... Iako pojma nemam zašto... Nemoj soliti pamet i prozivati o ponašanju na forumu, osim kroz poglavlje obaveze ponašanja na forumu, koji je svaki forumaš obavezan pročitati, prije početka korištenja foruma... Isto sam učinio, onda a i danas... I nisam uočio, da sam se po ikojem pitanju, ogriješio o pisana pravila, a nepisana i ne razmatram uopće... Ako misliš da se neko ne treba ponašati kako se ponaša to tamo trebaš napisati, a onda eventualno s punim pravom opominjati ako se neki ogriješe... A sada se ponavlja da me prozivaš i opominješ za nešto što spada daleko van tvoje ingerencije... Jasno je da ja tebi nisam simpatičan, a pogrešan tvoj stav je kreiran zato što me ne poznaješ... Ali sve ovo ti ne dozvoljava da se tako ponašaš... Jasno je da ja nisam tebi forumaš po volji, ali ti forumaše ne možeš birati, jednako ni tvoja stajališta iz kuta admina meni nisu po volji, pa ti mogu samo predložiti, slijedeće: ako ti nije po volji što pišu forumaši kojima si ti admin, a ne ogriješe se o pravila, ili bolje profiliraj pravila, tako da im se smanji mogućnost u pisanju, ili NEMOJ biti admin... Znači ne solim ti pamet, nego baratam činjenicama, i prijedlozima...
Da si bio admin kako treba, ne bi ti se ovakvi propusti, zbog djelomičnog, selektivnog, protežiranog, čitanja niti desili...
Od jednoga forumaša sam kupio neke dijelove za motocikl, 402, je tražio toliko koliko sam mu i platio... Imaš li tu neke primjedbe možda, pa možeš me zato optuživati da sam napravio pijacu od foruma...Od tebe nisam nikada ništa kupio, tako da možeš samo pogađati kako to izgleda...
Kao što rekoh, negdje pri samim počecima, preduboka je voda ovo za tebe... Žao mi je što se u nju bacaš...
Ali namjera tvog prethodnog posta spada u lupetanje i neistine... A ako misliš da je trgovanje loše i nedobrodošlo, napomeni to u pravilima za korištenje foruma...

Ili si se samo opet malo našalio? Ili si se zapravo malo navrzao ali na mene?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby babaos » Mon Aug 29, 2011 4:02 pm

Zel99 wrote:
oli wrote:Aaa, znači samo smo se malo šalili i našalili? Aaa, pa onda sve u redu, znači li to da se i ostali uključujući i mene, mogu malo našaliti na tvoj račun? Na ovo zadnje pitanje molim jasan odgovor tipa da ili ne, a ne uobičajeno administratorsko vrdanje i uvijanje...

Tvoji trgovačko prodajni savjeti su na nivou slijedećega: zamisli da je savjetujem onome liku što ti je pravio oklop od poliestera da taj oklop bi bilo bolje da zadrži za sebe a ne da ga tebi naplati i izradi...

Pošto smo svi ovdje jednaki a Zell ne spada u jednakije, onda je normalno da mu ja vratim istom mjerom, a on se naravno neće ljutiti: ljudi ako imate bilo što na prodaju, ili poklanjanje ili mijenjanje, čak iako vama to ne treba, ako vam to i smeta, nikako to nemojte davati, prodavati, poklanjati ZELL-u, bolje vam je da to zadržite za sebe... Prvi korak koji poduzimam je da zovem Zellovog dobavljača guma, i naravno ubijeđujem ga da Zell-u ne proda gume, već bolje da ostanu u dućanu... Naravno može Zell nabavit gume i drugdije ali po malo većoj cijeni, dužem roku itd, ali neće se Zell valjda ljutiti...

A lijepo sam ti napisao da je to preduboka voda...


Utrcao si klizecim na projekte forumasa i napravio pijacu. Hoces ZXR 750R TT-jca, to je OK. Ako 69-ka nece da otvori temu prodajem ZXR, a Ti otvori temu kupujem TT-jca :) (a nikako RR-a. :naughty: :lol: )



:lol: :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron