ZXR 750 - '89.

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Tue Aug 23, 2011 11:19 pm

69 wrote:
krsta63 wrote:Emile,pa ti imas mnogo vredniji motor od Babe,motor sa pedigreom.Ej,Man. :character-afro:



Naravno!
Ali opet, sve ima svoju cjenu... :wink: :mrgreen:

Ere, tu li smo... Znači sve ima svoju cijenu, to znači da je onda i na prodaju...Pa molim onda detalje...
Koji ste vlasnik? Koliko je prešao? Imate li servisnu knjižicu? Bilo je padova ili ne? To mu je prva boja? Jeste li vozili pesa s njim? Ima li euro kuku? Imate li originalan račun? I sve tako detaljno molim... Ne uplaćujem Lotto ali i dalje se nadam da ću po novokomponovanim trkaćim pravilima dobiti, pa bih si rado priuštio ovakav motorčić, a i da rasparim i kasnije sparim jednu kolekciju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby babaos » Wed Aug 24, 2011 7:36 am

69 wrote:
babaos wrote:RR nije postojao 1989 godine.Osim toga taj motor o kojem je ovdje riječ bio je vlasništvo poznatog vozača stare juge Darena Dimitrijevića to se zna i zna se da je u sebi imao originalni tvornički kit.Sa tim kitom bio je na Manu.Po mojim saznanjima to je bio ZXR750 iz 1989 g.sa ugrađenim tvorničkim kitom.


Nismo se razumjeli...
Dozvoljavam da sam krivo oznake napisao (ZXR 750 R - 89.) (ZXR 750 RR - 91.). Zato i govorim o R-u i RR-u, jer su tvojeg oduvijek zvali RR (flah šiberi), a mojeg R (membranski frgazeri).

R je bio na Manu, a RR je došao kasnije, kako sam i napisao.
RR-a si kupio ti, a R-a sam kupio ja.
Kada sam 95. kupio R-a od Daca, od tvorničkog kita je ostala ren getriba i ispušni ventili. Kao takav je išao i na Man, s tim da mu je Dac prigušio snagu, kako bi izdržao utrku. Izmjerena snaga je bila 93 KS na kotaču.
Točno je da je to bio motor od pokojnog Darena i da je imao tvornički kit, ali kad je došao u moje ruke, nije više bilo tvorničkog kita. Izvađen je prije prodaje. To nije tajna.

Eto, sada možeš dalje naokolo skupljati svoja saznanja, kako bi i to provjerio. :mrgreen:



Ne nismo.
http://www.iomtt.com/TT-Database/compet ... de_id=4345
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZXR 750 R

Postby 69 » Wed Aug 24, 2011 8:37 am

oli wrote:
69 wrote:
krsta63 wrote:Emile,pa ti imas mnogo vredniji motor od Babe,motor sa pedigreom.Ej,Man. :character-afro:



Naravno!
Ali opet, sve ima svoju cjenu... :wink: :mrgreen:

Ere, tu li smo... Znači sve ima svoju cijenu, to znači da je onda i na prodaju...Pa molim onda detalje...
Koji ste vlasnik? Koliko je prešao? Imate li servisnu knjižicu? Bilo je padova ili ne? To mu je prva boja? Jeste li vozili pesa s njim? Ima li euro kuku? Imate li originalan račun? I sve tako detaljno molim... Ne uplaćujem Lotto ali i dalje se nadam da ću po novokomponovanim trkaćim pravilima dobiti, pa bih si rado priuštio ovakav motorčić, a i da rasparim i kasnije sparim jednu kolekciju...



Vezano uz sve te pojedinosti, najdetaljniji opis bi glasio; PRVI I JEDINI motor s ovih prostora, koji je završio utrku "Isle of Man" i osvojio drugo mjesto u klasi "Newcomers"! :handgestures-thumbup: :mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Wed Aug 24, 2011 10:37 am

OK, to sam dakle upratio, prije no što izrekneš, nemilosrdnu cijenu, imaj u vidu da imam malo slabije srce... samo nježno i oprezno molim...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby feniks » Wed Aug 24, 2011 12:44 pm

Bolje bi ti bilo da ti pre toga malo izmasiraju srce,ili da spremiš nitroglicerein....za svaki slučaj...he,he,he....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZXR 750 R

Postby 69 » Wed Aug 24, 2011 3:27 pm

oli wrote:OK, to sam dakle upratio, prije no što izrekneš, nemilosrdnu cijenu, imaj u vidu da imam malo slabije srce... samo nježno i oprezno molim...



u razmišljanju sam... :think:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZXR 750 R

Postby krsta63 » Wed Aug 24, 2011 4:57 pm

Udri cenu,sta te briga.I tako istorija motorcikla nista ne znaci (osim Babi).Jedino znacajno je tvoje secanje na tu trku a to i tako ne mogu da kupe.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: ZXR 750 R

Postby feniks » Wed Aug 24, 2011 5:34 pm

:think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Wed Aug 24, 2011 6:56 pm

krsta63 wrote:Udri cenu,sta te briga.I tako istorija motorcikla nista ne znaci (osim Babi).Jedino znacajno je tvoje secanje na tu trku a to i tako ne mogu da kupe.

Ček, ček, polako, kakve sada ima veze 69-kina baba, pa ne kupujem ja motor od njegove, babe, već od njega...
Ili, ima nekih novih momenata?

A cijenu slobodno udari ali Krsti, ako hoćeš udari ti njemu još štogod...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby krsta63 » Wed Aug 24, 2011 7:11 pm

Opa :shock: Ja taman hteo da te posavetujem da kupis i ZXR-a i bakinog ZXRR-a.Znas makar da nisu presli mnogo kada su bili kod 69-ke (nije mogao da ih oba vozi u isto vreme).Motori sa malom kilometrazom imaju visoku cenu.To sto su se ta dva motora druzila... :|
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: ZXR 750 R

Postby 69 » Wed Aug 24, 2011 8:13 pm

krsta63 wrote:Udri cenu,sta te briga.I tako istorija motorcikla nista ne znaci (osim Babi).Jedino znacajno je tvoje secanje na tu trku a to i tako ne mogu da kupe.



...udri brigu na veselje! :mrgreen:

A sećanja... - neprocenjivo!!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: ZXR 750 R

Postby babaos » Wed Aug 24, 2011 8:18 pm

feniks wrote:Bolje bi ti bilo da ti pre toga malo izmasiraju srce,ili da spremiš nitroglicerein....za svaki slučaj...he,he,he....




Svi stanite u red lijepo.Zna se prioritet...
Last edited by babaos on Wed Aug 24, 2011 8:24 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Wed Aug 24, 2011 8:18 pm

krsta63 wrote:Opa :shock: Ja taman hteo da te posavetujem da kupis i ZXR-a i bakinog ZXRR-a.Znas makar da nisu presli mnogo kada su bili kod 69-ke (nije mogao da ih oba vozi u isto vreme).Motori sa malom kilometrazom imaju visoku cenu.To sto su se ta dva motora druzila... :|

Ali ništa te ne razumijem, iako se slažem s tobom... Prelistao sam oglasnik i ovdje na forumu, ali niko ne prodaje ZXRR-a, a najmanje nekakva baba, i otkuda sad to jer, to sada po novome babe voze motore pa sada kod njih treba kupovati, priznajem jesam tako kupio motor par puta, ali u principu to je nakon što im deda umre, pa prodaju motore, jer namaju kuda s tim drlozima... Ali ovo što ti govoriš prvi pta čujem da 69-ka ima babu i da ta baba prodaje ZXRR...To ti malo mene zapravo zezaš, čini se meni... Ili?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby oli » Wed Aug 24, 2011 8:56 pm

evo sada sam se opet dao u istraživanje i stvarno, ovaj čas je postavljen oglas, u kojemu babaos prodaje ZXRR-a, sa braćom i sestrama... Držim da svako treba cijeniti sebe i svoj novac...ZXR-Uvijeti?
I Krsto opet ne kužim kakve sve ovo ima veze s babom od 69-ke?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: ZXR 750 R

Postby feniks » Wed Aug 24, 2011 10:51 pm

Kada je video da se i sestre prodaju...odlepio je... :mrgreen: .....pomešao je i babe i braću.... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron