002 vox garage/ Kawasaki zrx 1200 r

Re: 002 vox garage/ Kawasaki zrx 1200 r

Postby oli » Mon Jun 04, 2012 11:57 am

stanko61 wrote::lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma daj Oli ne konstruisi dramu,, nema u tom tekstu nista pozadine,,novinar pise o nama i to je tako istina da je Kenjer bio prvi naravno to i treba da se spomene ako ni zbog cega drugog onda jer je iz Subotice i moj dugogodisnji prijatelj,,, eeeej upucao si u prazno cist luft :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aaaa,aaa, mudro zboriš nema pozadine sami "luft"... U životu je sve sudbina, ali ništa nije slučajno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: 002 vox garage/ Kawasaki zrx 1200 r

Postby stanko61 » Mon Jun 04, 2012 6:47 pm

ma koja je to sudbina??? nas spojila,, ne mogu da verujem da imam neke sudbinske veze sa tobom ni u naj ludjim snovima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mozda je trebalo da dodje do smaka svijeta,, eto vec sam presao na ijekavicu,,,pa su bogovi pomislili kad vec imaju dilemu imedju dva zla, ajd manje zlo,, da spojimo Stanka 61 i olija :D sory morao sam, bolje i to nego ono prvo
Babaos je ipak nesto na nivou :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: 002 vox garage/ Kawasaki zrx 1200 r

Postby feniks » Tue Jun 05, 2012 12:40 am

oli wrote:.... Marinac, nemoj ... tu u mojoj temi, tu sam ti ja domaćin ... i ne samo u ovoj mojoj temi nego i u ostalima,...
...... ... Nije...njima lako,.....


:clap: :clap: :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Previous

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron