TZ Yamaha GP

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Mon Jan 10, 2011 10:39 pm

Šta...pa zar on nije u celosti?...rastaljen na šrafčiće? :o
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby krsta63 » Mon Jan 10, 2011 10:50 pm

babaos wrote:..........Ima baba iskustvo i nos.Danas tolike pare ne daješ bez razloga...................Nagoglao sam sve o ovom motoru i situacija je sljedeća na tržištu.Sve ima za kupiti.Novi djelovi koštaju negdje oko 14000 Eura pa je realno da ovi polovni na motoru koštaju otprilike upola manje..........................Drugi dio izgleda ovako.[/color]Motor koji sam kupio ima PVM magnezijske trkače(kit)točkove koji s kočnicama i diskovima koštaju 2000 Eura.Karburator GP s elektronikom na sebi vrijedi nevjerojatnih 2000 Eura,Kompletna original plastika je 600 Eura,Ram sa oscilirajućom viljuškom na tržištu je oko 1500 Eura,Obrtomjer i sat za temperaturu su 300 Eura,Volan sa polugama 200 Eura,Auspuh trkači za duge staze 800 Eura(rezervni za kratke staze nestao je),Hladnjak 100 Eura,WP ovjes prednji 1000 Eura,Zadnji 600 Eura,Vrlo rijetki originalni Alu rezervar 500 Eura,odmarači s polugama 150 Eura,Nogari prednji i zadnji 150 Eura,Grijač za Gume 200Eura,Rezervni lančanici 100 Eura,Rezervni Cilindar 200 Eura itd itd.Detalje sitne kao što je mjenjač,suho kvačilo te ventil na ispuhu nisam računao.S obzirom koliko sam platio ostalo mi je još dosta fore i manevarskog prostora oho.ho i previše a nemojte smetnut s uma činjenicu motor pali i da je plaćen u Eurima... Sad procjenite dali je to loša kupovina......................... treba pošteno i neopterečeno ozbiljno razmisliti o čemu se ovdjeradi.Amen
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Mon Jan 10, 2011 11:21 pm

Koja si ti bre lenčuga Krsto....mogao si i napisati dve tri-reči...ovako copy-paste i gotovo...hmmm :think: :D

P.S. u svakom slučaju hvala na odgovoru. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby stanko61 » Mon Jan 10, 2011 11:22 pm

:D .ovako copy-paste :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Mon Jan 10, 2011 11:38 pm

feniks wrote:Šta...pa zar on nije u celosti?...rastaljen na šrafčiće? :o



Nije,nije još sve stiglo.Šverca se na tenane...,motor prima hrvatsko državljanstvo a nema papire,zajebato je ali ide to nekako...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Mon Jan 10, 2011 11:43 pm

Javio mi se Mile tešić iz Aranđelovca danas.Samo da mi kaže da je čitao prepisku za TZ od bate...,bata mu je to ispred nosa prodao a pozna motor u dušu.Popravljao i vozio.Kod njega je taj rezervni Auspuh o kojem sam govorio a stigao u srbiju prilikom uvoza motocikla.Čita se forum i malo dalje od Beograda znači...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Mon Jan 10, 2011 11:49 pm

babaos wrote:Javio mi se Mile tešić iz Aranđelovca danas.Samo da mi kaže da je čitao prepisku za TZ od bate...,bata mu je to ispred nosa prodao a pozna motor u dušu.Popravljao i vozio.Kod njega je taj rezervni Auspuh o kojem sam govorio a stigao u srbiju prilikom uvoza motocikla.Čita se forum i malo dalje od Beograda znači...,


E,.. to je dobra vest. :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby krsta63 » Tue Jan 11, 2011 1:03 am

babaos wrote:
feniks wrote:Šta...pa zar on nije u celosti?...rastaljen na šrafčiće? :o



Nije,nije još sve stiglo.Šverca se na tenane...,motor prima hrvatsko državljanstvo a nema papire,zajebato je ali ide to nekako...,

Vec sam ti rekao da je imala papire i da je bila registrovana.Raspitaj se.Mozes kasnije da se vozis po putevima a ne samo po bedemima kad podjes na pecanje. :P
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 1:09 am

krsta63 wrote:
babaos wrote:
feniks wrote:Šta...pa zar on nije u celosti?...rastaljen na šrafčiće? :o



Nije,nije još sve stiglo.Šverca se na tenane...,motor prima hrvatsko državljanstvo a nema papire,zajebato je ali ide to nekako...,

Vec sam ti rekao da je imala papire i da je bila registrovana.Raspitaj se.Mozes kasnije da se vozis po putevima a ne samo po bedemima kad podjes na pecanje. :P


Pa kakva je to GP mašina koja je bila registrovana(legalno)...to je nemoguće.....samo serijske mašine se mogu registrovati.
Da ima papire,to je u redu,ali ............. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Tue Jan 11, 2011 12:44 pm

Krsta63(bobin nasljednik) vrti sve oko srednjeg prsta...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 6:28 pm

Eto čovek minira svoju sopstvenu temu......isti Krsta...šta reći,a posle sam mu ja kriv. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Tue Jan 11, 2011 6:44 pm

Ja njemu da ga krsta mota oko prsta a on meni spušta isti krsta..., ;) :shifty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 6:49 pm

babaos wrote:Ja njemu da ga krsta mota oko prsta a on meni spušta isti krsta..., ;) :shifty:


:clap: ...ja sam znao da si ti umetnik-slikar,ali nisam znao da imaš afiniteta i kao pesnik,..... :clap: :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Tue Jan 11, 2011 7:02 pm

Rekao sam ti već.Radio sam kao novinar tri godine u našem lokalnom dnevnom časopisu.Dosadila mi obaveza redovno u isto vrijeme predati štivo....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 8:14 pm

babaos wrote:Rekao sam ti već.Radio sam kao novinar tri godine u našem lokalnom dnevnom časopisu.Dosadila mi obaveza redovno u isto vrijeme predati štivo....,


To što si rekao meni,... u redu je.....zapamtio sam,ali pomislio sam da je to interesantna informacija za javnost...širi aditorijum bi to moglo zanimati,jer ovih 2276 postova nije došlo slučajno,odnosno samo sa titulom akademskog slikara-profesora...zar moram svaki put da te navodim,....

sledi citat:

babaos wrote:Slušaj mene,nema karijere bez priče...tako da...,


...eto sam si rekao. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests

cron