TZ Yamaha GP

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Mon Feb 21, 2011 6:06 pm

Dolazim do nedjelje.Hoće još neko za Suboticu trebam svjedoke i tjelohranitelje...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Mon Feb 21, 2011 6:49 pm

20% od sume koju je Miši tražio...Ja sam skroman.Moj moto je prvo zadovoljstvo,pa onda komercijala. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Mon Feb 21, 2011 9:11 pm

feniks wrote:20% od sume koju je Miši tražio...Ja sam skroman.Moj moto je prvo zadovoljstvo,pa onda komercijala. :D



Al ga ti zakompliciraš.Ovo što si napisao samo ti kužiš.Ja ne.Ko mi kriv kad sam pametan...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Wed Feb 23, 2011 10:06 am

babaos wrote:Dolazim do nedjelje.Hoće još neko za Suboticu trebam svjedoke i tjelohranitelje...,



babaos wrote:
feniks wrote:20% od sume koju je Miši tražio...Ja sam skroman.Moj moto je prvo zadovoljstvo,pa onda komercijala. :D



Al ga ti zakompliciraš.Ovo što si napisao samo ti kužiš.Ja ne.Ko mi kriv kad sam pametan...,



Pa....kada ti skleroza blokira vijuge,naravno da ne kužiš....dao si upit,ja ponudu i ti ne kužiš...pa potom optužiš.....pa šta ja tu sada mogu? :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 10:41 am

Miši ništa nije tražio.Pa kako onda da smislim matematiku bemti fenixe...., Ali ni matematika tu nemože ništa protiv emocije...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Wed Feb 23, 2011 4:14 pm

Miši ništa ne radi džabe :naughty: .....možda niste stigli do matematike,jer se "kockice nisu složile"...to možda.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby Zel99 » Wed Feb 23, 2011 5:32 pm

feniks wrote:Miši ništa ne radi džabe :naughty: .....možda niste stigli do matematike,jer se "kockice nisu složile"...to možda.


Citas ih ko knjigu. :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 5:48 pm

feniks wrote:Miši ništa ne radi džabe :naughty: .....možda niste stigli do matematike,jer se "kockice nisu složile"...to možda.




To okači mačku o rep.Meni nije ništa tražio.Nisam ni ja ništa tražio.I sve je među nama jasno definirano.Ja i on smo na najbolji način rješavali sve zajedničke teme.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Wed Feb 23, 2011 8:26 pm

babaos wrote:
feniks wrote:Miši ništa ne radi džabe :naughty: .....možda niste stigli do matematike,jer se "kockice nisu složile"...to možda.


To okači mačku o rep.Meni nije ništa tražio.Nisam ni ja ništa tražio.I sve je među nama jasno definirano.Ja i on smo na najbolji način rješavali sve zajedničke teme.


Koliko ja vidim.ti planiraš da ga usvojiš...samo napred...Dragojlo se sigurno neće ljutiti... :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 9:02 pm

Jebote opet ti znaš o meni nešto što ja neznam.Tko si ti ustvari ?koju arhivu koristiš?i za koiga radiš ?
Moram te demantirati.Ja nikoga nemam namjeru posvojiti.Nakon što sam demantirao ono što si rekao pristojno je da priznaš netočne izjave...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 9:13 pm

feniks wrote:
babaos wrote:
feniks wrote:Miši ništa ne radi džabe :naughty: .....možda niste stigli do matematike,jer se "kockice nisu složile"...to možda.


To okači mačku o rep.Meni nije ništa tražio.Nisam ni ja ništa tražio.I sve je među nama jasno definirano.Ja i on smo na najbolji način rješavali sve zajedničke teme.


Koliko ja vidim.ti planiraš da ga usvojiš...samo napred...Dragojlo se sigurno neće ljutiti... :lol: :lol:



On nema primjedbi na tu temu.I zašto bi imao pitam se...,On je čovjek sa svjetskim svjetonazorom i nebi trebalo da je predmet zajebancije.Za mene on je veliki autoritet u klasičnim utrkama u ovim krajevima.To je lako i dokazivo....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby stanko61 » Wed Feb 23, 2011 9:42 pm

Rizla boja po originalnoj Suzuki recepturi :D
Attachments
DSC00894.JPG
rizla, smo je umotaj
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: TZ Yamaha GP

Postby feniks » Wed Feb 23, 2011 11:26 pm

babaos wrote:Jebote opet ti znaš o meni nešto što ja neznam.Tko si ti ustvari ?koju arhivu koristiš?i za koiga radiš ?
Moram te demantirati.Ja nikoga nemam namjeru posvojiti.Nakon što sam demantirao ono što si rekao pristojno je da priznaš netočne izjave...,


:lol: :lol: :lol:........... :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: TZ Yamaha GP

Postby babaos » Wed Feb 23, 2011 11:34 pm

stanko61 wrote:Rizla boja po originalnoj Suzuki recepturi :D



Mislim da je to svjetlo plava boja koja asocira Rizlu.Ali to nije Rizla po suzukijevoj recepturi.To si ti izmješao po svom receptu.Čuvaj taj uzorak dok ne dođem.Original Rizla boja je fascinacija i čarolija.To je ostrašćena ljepota najvišeg standarda...,Ova tvoja boja je jedan solidan uzorak plave boje.Ništa posebno.To ćemo i dokazati kad dođem tamo.Ako nisam u pravu izvinut ću se pred ovim časnim i velikim auditorijem.Obećajem.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: TZ Yamaha GP

Postby stanko61 » Thu Feb 24, 2011 12:05 am

Uz duzno postovanje, ajd zaboravi na ovaj uzorak :D
ovo je sad ufarbana jedna fioka od stola :D i slikano telefonom, pod sijalicom od 75 w :D
tebi treba Mandrak :D
ja imam samo sifre i recepturu, prozaicno,
pogledaj ispod rezervoara, u nekom salonu Suzukija, ako imaju na prodaju rizla Suzuki, pise ova sifra sto je kod mene
sory, al drugo nemam :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Projekti forumasa

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron