jeli neko skoro vozio delove iz bosne u srbiju

jeli neko skoro vozio delove iz bosne u srbiju

Postby revolution » Tue Feb 25, 2014 4:57 pm

nasao sam katanu z delove...dogovorio i idem u petak da je pokupim i dovezem kuci....da li je neko skoro vozio motor u delovima iz bosne u srbiju....planiram da je rasturim tamo ...odvojim tockove, viljusku i skinem sve sto moze sa rama sem rezervoara....ne vadi mi se agregat iz rama.....

zna li neko da li drkaju nasi na granici...pretpostavljam da ove iz rs kurac zanbole...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: jeli neko skoro vozio delove iz bosne u srbiju

Postby revolution » Mon May 26, 2014 6:08 pm

Mukica...

Sve se desavalo onomad.....dodjemo u selo pored Zenice i razbucamo motor kako sam i planirao.....agregat nije od katana vec od gsx1100 ali ne moze sve...uglavnom sa gomilom hrdjavih delova i bez ikakvog papira zapucamo na granicu.....dodjemo pola sata pred smenu i carinik nas vrati....kaze isvadite agregat i razvalite ga pa cu da vas pustim....dok smo mi raspakovali vozilo i izvadili i rastutili agregat promenila se smena na granici....novi pacenik na granici je poceo da zateze....hoce pare ali nece da kaze....odem ja do sefice i zena ga pozove i kaze da me ne drkaju i da me puste ako ne nosim nista ozbiljno....medjutim carinik trazi pare.....e ne dam....jebete me dva sata, da ste me pustili castio bih neke pare...ovako pusite.....okrenem se i pravac na pavlovica cupriju.....
Tamo mladjani carinik zagleda ono sto je u Meganu...nije mu jasno...ja mu pokazujem slike, pricam kako me prcaju vec pola sata za sto kila gvozdja.....nekako on shvati da od para nema nista i kaze da ce da me pusti ali da se ne vracam...kaze da resim sa nasim carinicima....dobro je predjosmo jednu prepreku....
Dolazimo na Srpsku granicu....tamo dva mladjana tupana.....e njima tek nije jasno....kazu nemas papire a postoje brojevi na bloku....ja dovatim onaj blok pa preko cuprije u Savu.....gledaju ne veruju....pocnem da vucem onaj ram onako preko reda...zvone delovi koji ispadaju....rekoh sad cu i njega preko cuprije pa da vidim sta ce onda da kazu...Srecom na pola posla se pojavi neki stariji carinik...ispostavi se motorciklista pa smo ispeglali bez bespotrebnog zagadjivanja reka....
Kuci stigli tek pred ponoc.....
epilog
Dovezao sam skoro celu katanu 1100.....nedostaje sminka, ali su satovi koji su mi falili tu i u dobrom su stanju.....e da agregat je negde u Savi.....trosak 300 evra sve.....i pojesmo cevape i popismo pivo u Tuzli.....malo li je..

Sve ovo me podseti na mlade dane kad sam vitlao po celoj zemlji trazeci matore motorei delove za njih....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm


Return to Opste teme o motociklima

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron