ISTORIJAT MOTO GP-a

Re: ISTORIJAT MOTO GP-a

Postby babaos » Wed Apr 13, 2011 8:59 am

A neki bi htjeli uvjeriti sve nas da je Stoner bio nepristojan,bezobrazan,nekulturan i nekorektan ... :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: ISTORIJAT MOTO GP-a

Postby feniks » Wed Apr 13, 2011 11:37 am

Zel99 wrote:Izgleda da je Rosi napravio vecu pizfdariju na forumu nego na stazi :lol: :lol: :lol:


..vidiš da si u pravu.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ISTORIJAT MOTO GP-a

Postby feniks » Wed Apr 13, 2011 11:38 am

babaos wrote:A neki bi htjeli uvjeriti sve nas da je Stoner bio nepristojan,bezobrazan,nekulturan i nekorektan ... :lol: :lol: :lol:


Šta neki....ja tvrdim da on nije dobro reagovao.....bio bi veći džek da ga je odj...o...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: ISTORIJAT MOTO GP-a

Postby Zel99 » Wed Apr 13, 2011 1:11 pm

babaos wrote:A neki bi htjeli uvjeriti sve nas da je Stoner bio nepristojan,bezobrazan,nekulturan i nekorektan ... :lol: :lol: :lol:


Ja licno ne zameram mnogo ni jednome. Da sam na Stonerovom mestu verovatno bi bio mnogo nepristojniji. Ne smatram da je Kejsi trebao da mu salutira jer je doktor, naprotiv Rosi bi trebao da se izvini i da je ovaj bio mnogo nepristojniji.
Bez obzira na sve nase opservacije, motoGP je ekstreman sport i stoga treba biti tolerantan prema ucesnicima.
Secate li se kada su akteri trivijalnog udesa bili Hayden i Pedrosa. Umalo je Niki (koji je to zajapurenog lica ali junacki podneo) ostao bez titule zbog klupskog kolege. Te sezone mu je potpuno neplanirano pomogao Elias(jedini put da je pobedio u MotoGP) koji je Rosiju uzeo jednu pobedu ispred nosa.Ako bi me neko ubedio da je sve sto se desilo te sezone bila namestaljka, mozda bi stvarno smanji interes za ove trke.
Inace uopste ne uzivam u udesima, sto je istini za volju gomili posmatraca vrhunac dogadjaja. Ne mislim da neko ko ne obilazi sa preko 200 kmh sa spoljne strane nema muda vec ima razuma. Namerno sam to rekao jer je u okrsaju Rosija i Stonera u Laguna Seki bilo i toga. Da se tada desila neka sitna greska verovatno ne bi imali prilike da ih i danas gledamo. Zato ne mislim da je Rosi pedercina i ne mislim da je Kejsi nepristojan.
Kada sudim o nekim dogadjajima pokusavam da razmisljam na nacin sta bih sam uradio u njihovoj poziciji. Posto u konkretnom slucaju ne mogu sebe ni po vozackom znanju ni po hrabrosti da uguram u taj ambijent smatram da nisam kvalifikovan da im o greskama ili ponasanju sudim. Mogu samo da pricam o svom dozivljaju. :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: ISTORIJAT MOTO GP-a

Postby feniks » Wed Apr 13, 2011 2:14 pm

Pa mi samo i pričamo o tome,....nadam se da niko od ovde prisutnih sagovornika, i nije imao iluziju da se poredi sa ovim majstorima....ne radi se uopšte o tome....tvoja pređašnja opservacija je na mestu,kao i poređenje sličnih,mogućoh situacija.Kao što si i sam rekao i ja bih energičnije reagovao da sam se našao na Stonerovom mestu.......ali on je sasvim drugačije nastupio,....po meni,razvodnio je svoju poziciju i dozvolio Rosiju i njegovi fanovima da se bave njegovom izjavom,upravo kao i mi sada...Dakle tu je po meni ključna njegova greška.To je moje mišljenje,što ne znači da sam u pravu,...zato sam i postavio pitanje na raspravu...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Previous

Return to Opste teme o motociklima

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron