OROSLAVJE, 16.09.2012.

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 12:11 pm

stanko61 wrote:...samo ti eliminisi Stanka i ekipu...mozes sta hoces...jedino ne mozes reci da ne postoje...

Stvarno si ti malo čudan "lik"... Pa mi ovdje tvrdimo baš suprotno od tvojih "polariziranih" pretpostavki...
Da bih bio jasan:
-pozdravljam Stanka i ekipu u svakom takmičarskom sustavu;
-ne pozdravljam Stanka kao funkcionera-takmičara;

Tako bi stvari bile postavljene da se ja pitam, ali na sreću ne pitam se...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby stanko61 » Mon Nov 12, 2012 2:57 pm

oli wrote:
stanko61 wrote:...samo ti eliminisi Stanka i ekipu...mozes sta hoces...jedino ne mozes reci da ne postoje...

Stvarno si ti malo čudan "lik"... Pa mi ovdje tvrdimo baš suprotno od tvojih "polariziranih" pretpostavki...
Da bih bio jasan:
-pozdravljam Stanka i ekipu u svakom takmičarskom sustavu;
-ne pozdravljam Stanka kao funkcionera-takmičara;

Tako bi stvari bile postavljene da se ja pitam, ali na sreću ne pitam se...

srecom pa ne pitas se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
inace, ti si meni jasan 100% ,,,...mozda, nisi jasan samom sebi ,, mozda,,, zbog polarizacije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stanka i Ekipe takmicara mozda ne bi ni bilo, da nema Stanka funcinera - takmicara,, ili ,, ili mozda u manjam broju ili mozda ne u ovakvom stadijumu
malo strpljenja ne bi bilo na odmet,, sledeca sezona, u odnosu na predhone,, donosi vidljiviji napredak za takmicare MK
a sta se meni vrti u glavi,,???? :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby feniks » Mon Nov 12, 2012 3:10 pm

oli wrote:.................. ali na sreću ne pitam se...


...pa i nije baš tako...sada se malo i pitaš.... :wink:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:10 pm

stanko61 wrote:srecom pa ne pitas se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
inace, ti si meni jasan 100% ,,,...mozda, nisi jasan samom sebi ,, mozda,,, zbog polarizacije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stanka i Ekipe takmicara mozda ne bi ni bilo, da nema Stanka funcinera - takmicara,, ili ,, ili mozda u manjam broju ili mozda ne u ovakvom stadijumu

Da, možda ovo, pa onda možda ono... Ali naravno ništa nije sigurno...

Ali jedino sigurno je da je moj "osobni" stav slijedeći:
-pozdravljam Stanka i ekipu u svakom takmičarskom sustavu;
-ne pozdravljam Stanka kao funkcionera-takmičara;
(zato jer takve stvari ne podržavam nikada, a ne zato jer je Stanko u pitanju, ne bi to podržavao niti da je Babaos u pitanju)
-kao što vidiš, imam i svoje osobno mišljenje i stav, a ti svojim postupcima nisi niti u jednom segmentu pridonio da ga promijenim, i stoga ostaje stav kao i do sada;
="stanko61"malo strpljenja ne bi bilo na odmet,, sledeca sezona, u odnosu na predhone,, donosi vidljiviji napredak za takmicare MK a sta se meni vrti u glavi,,????

Živeći u ovoj zemlji na moju veliku žalost, bio sam prisiljen puno puta slušati ovakva prazna laprdanja o boljoj budućnosti...
Ovo je enciklopedijski primjer koji treba staviti uz pojam "palamuđenje"...
Pa jesi li ti stvarno uvjeren da ikome možeš kreirati bolje sutra?
Moje "osobno" mišljenje je da ti nisi u stanju kreirati bolje sutra niti sebi...
Vjerujem samo u ono što se je već dogodilo, barem jednom...
Daj nam svima barem jedan razlog zašto bi ti vjerovali zajedno? Da, možda bi i vjerovali, da si demokratski izabran, ali znaš i sam da tome nije tako...
I sada zašto bi ti ja vjerovao??? Pa jednostavno takvima ne vjerujem...

Ali svakako je sreća da se ne pitam...
A i za razliku od tebe nisam "maramica sa dva lica", tako da kada s nekim trgujem nemam dvije cijene nego samo jednu...
Ali "prejaka" je to struja za tebe, slutim...
Last edited by oli on Mon Nov 12, 2012 8:16 pm, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby oli » Mon Nov 12, 2012 8:11 pm

feniks wrote:...pa i nije baš tako...sada se malo i pitaš.... :wink:

Ne brini kada dođe red na mene da govorim, za razliku od nekih sigurno ću imati nešto za reći...
Last edited by oli on Mon Nov 12, 2012 9:44 pm, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby babaos » Mon Nov 12, 2012 9:36 pm

Ljudi! trojanski konj je u Subotici...ma jeli to moguće.Tog se virusa nećete lako riješiti...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby feniks » Tue Nov 13, 2012 1:01 am

Ovde konja dosta ima.........imamo mi ovde lek za trojance,ne brini se... :mrgreen: ....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby stanko61 » Tue Nov 13, 2012 2:58 pm

heheheee pa ti si platio i clanarinu samo da bi mogao reci ,,--nam
Daj nam svima barem jedan razlog zašto bi ti vjerovali zajedno? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A i za razliku od tebe nisam "maramica sa dva lica", tako da kada s nekim trgujem nemam dvije cijene nego samo jednu.
secam se kad si dosao kod mene da trgujemo za BMW i tek posle pola sata propitivanja i to tek kad sam te potsetio : a bmw ?? da tacno,,, onda si ustao da ga pogledas,, znao sam da je drugi razlog dolaska kod mene a ne trgovina i shodno tome sada imas privilegovanu cenu, specijalno za tebe, velikog Olija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
maramica sa dva lica :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
razmisli ko je poceo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby babaos » Tue Nov 13, 2012 6:22 pm

Širi se širi ... :liar: :liar: :liar:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: OROSLAVJE, 16.09.2012.

Postby mizaboy » Tue Nov 20, 2012 11:36 pm

waronig66 wrote:Super nadam se da će mo se vidjet u N.Rači,vjerojatno će to biti 1 utrka kao i ove godine,iako mi ta kratka staza nije legla.Zanima me koja od gradskih utrka vam najbolje leži.Zanima me kakvo imate mišljenje o trci u N.Rači s obzirom na njenu dužinu i desni krug.

Meni je Rača dobra,nešto posebno i rado se vračam tamo. :D
mizaboy
 
Posts: 3
Joined: Sat Sep 03, 2011 8:42 pm

Previous

Return to Fotografije sa trka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron