Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 11:24 am

stanko61 wrote:
babaos wrote:Nitko ništa ne piše.Osim pehara i titula valjda ima još nešto.

Dali je proglašenje bilo samo za oldtajmere ili zajedno s rod racingom.Pa niste valjda sami sebi dovoljni.Pišite o događaju a ne o sebi.Stavljate samo svoje fotke.Pokazujte i događaj.
Navodno je sve bilo bilo loše organizirano.Uvjetno rečeno.Ali nebitno.Zašto nisu u prilogu i fotke s rezultatima rod racinga. u ovom trenutku bi rado to pročitao.Na ovom sajtu treba biti i tih događanja s relevantnim podacima.Ovo sam napisao povodom izjave fenixa da tu nema šta da se priča.Ja mislim da ima i te kako ima šta da se priča...,
-Zašto mladi Markotić nosi štapove...,
-kako to da zell99 slavi postolje u drugom savezu ? pa to je presedan.On je prvak Srbije i po drugoj verziji-Dvostruki prvak ? !
-Zašto nema fotki ili imena svih prvaka ,
-Zašto nema nikakve statistike,

Sada je 2011god :D
Prvo se uclani u jedan od klubova MSS , plati clanarinu, licencu itd,,..u MSS :D
posle toga mozes postavljati pitanja i kritike :D
do tad samo uzivaj u slikama :lol:



Ovdje si na forumu korisnik i ništa više od toga.Možeš se izražavati kako želiš i sve može biti upotrebljeno protiv tebe.Nemožeš reći da te nisam upozorio...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 11:31 am

feniks wrote:
babaos wrote:Nemate pojma što su demokratske tekovine,i kao čovjek iz javnog života navikao sam na norme ponašanja.Samo vi tjerajte svoje a ja ću ukazivati na nepravilnosti...,



Prvo ćeš morati da nam dokažeš da si certifikovan za tako nešto i gde.... :snooty:


Dvadeset godina odgojno obrazovnog procesa u kojem sam bio Pročelnik tj.voditelj tog procesa.Od ministarstva prosvjete republike Hrvatske dobio sam prije 8 godina priznanje za iznimne rezultate u odgojno obrazovnom procesu.Znači bez laži,bez prevara,lažiranja,falsificiranja i bez foliranja...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 11:41 am

babaos wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Nemate pojma što su demokratske tekovine,i kao čovjek iz javnog života navikao sam na norme ponašanja.Samo vi tjerajte svoje a ja ću ukazivati na nepravilnosti...,



Prvo ćeš morati da nam dokažeš da si certifikovan za tako nešto i gde.... :snooty:


Dvadeset godina odgojno obrazovnog procesa u kojem sam bio Pročelnik tj.voditelj tog procesa.Od ministarstva prosvjete republike Hrvatske dobio sam prije 8 godina priznanje za iznimne rezultate u odgojno obrazovnom procesu.Znači bez laži,bez prevara,lažiranja,falsificiranja i bez foliranja...,


...Impresivno,ali za mene ništa novo,ja sam se već informisao kod velikog brata,....ali zar ti misliš da je nama potrebna ta vrsta edukacije..?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 11:44 am

stanko61 wrote:
babaos wrote:Nitko ništa ne piše.Osim pehara i titula valjda ima još nešto.

Dali je proglašenje bilo samo za oldtajmere ili zajedno s rod racingom.Pa niste valjda sami sebi dovoljni.Pišite o događaju a ne o sebi.Stavljate samo svoje fotke.Pokazujte i događaj.
Navodno je sve bilo bilo loše organizirano.Uvjetno rečeno.Ali nebitno.Zašto nisu u prilogu i fotke s rezultatima rod racinga. u ovom trenutku bi rado to pročitao.Na ovom sajtu treba biti i tih događanja s relevantnim podacima.Ovo sam napisao povodom izjave fenixa da tu nema šta da se priča.Ja mislim da ima i te kako ima šta da se priča...,
-Zašto mladi Markotić nosi štapove...,
-kako to da zell99 slavi postolje u drugom savezu ? pa to je presedan.On je prvak Srbije i po drugoj verziji-Dvostruki prvak ? !
-Zašto nema fotki ili imena svih prvaka ,
-Zašto nema nikakve statistike,

Sada je 2011god :D
Prvo se uclani u jedan od klubova MSS , plati clanarinu, licencu itd,,..u MSS :D
posle toga mozes postavljati pitanja i kritike :D
do tad samo uzivaj u slikama :lol:




Ne ne kolega nisi u pravu.Istinu ćemo zajedno pričekati.Trenutno je odsutna.U egzilu je.Nemoram ja dokazivati članstvo ali plačanje kotizacije kao što je normalno to da.Bodovi uvijek imaju cijenu.Obznanili ste da je prvenstvo otvoreno a to prije nisam znao.Mislio sam da to nije tako.A sad je.Jebiga sad.Osim toga moraš znati sljedeće.Kad sam ja vozio vaš Classic 2002 godine ti si mirno spavao zimskim snom i nisi mogao znati ono što sad neznaš...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby Zel99 » Mon Jan 24, 2011 12:56 pm

babaos wrote:Nitko ništa ne piše.Osim pehara i titula valjda ima još nešto.

Dali je proglašenje bilo samo za oldtajmere ili zajedno s rod racingom.Pa niste valjda sami sebi dovoljni.Pišite o događaju a ne o sebi.Stavljate samo svoje fotke.Pokazujte i događaj.
Navodno je sve bilo bilo loše organizirano.Uvjetno rečeno.Ali nebitno.Zašto nisu u prilogu i fotke s rezultatima rod racinga. u ovom trenutku bi rado to pročitao.Na ovom sajtu treba biti i tih događanja s relevantnim podacima.Ovo sam napisao povodom izjave fenixa da tu nema šta da se priča.Ja mislim da ima i te kako ima šta da se priča...,
-Zašto mladi Markotić nosi štapove...,
-kako to da zell99 slavi postolje u drugom savezu ? pa to je presedan.On je prvak Srbije i po drugoj verziji-Dvostruki prvak ? !
-Zašto nema fotki ili imena svih prvaka ,
-Zašto nema nikakve statistike,


Kao sto vidis i moto klasik bi trebao da ima sekretara, tj. nekoga ko bi pisao izvestaje. E tu se opet vracamo na onaj entuzijazam koji je nezamenljiv tamo gde su budzeti tanki. Kada gledam malo postrance, primecujem da i u funkcionisanju MSS (mislim vise na RR) figurisu neki stariji ljudi iz senke(ja im ne znam imena vec prepoznajem likove). Cini mi se da kad ne bi bilo tih ljudi da bi se sve raspalo, a da opet ovi aktuelni nisu ni svesni koliko ti stari i pravi ljubitelji ovog sporta znace. Videce tek onda kad ih vise ne bude bilo (godine prolaze) i kako neke stvari koje su se podrazumevale nece hteti same od sebe da se urade. Ovo su iskljucivo moja subjektvna zapazanja.
Dakle proglasenje je bilo zajednicko i prvo su se delila priznanja za MK (mislim da je Feniks to vec napomenuo).
Po meni je posluga bila na nepotrebno visokom nivou i sigurno je dramaticno uticala na cenu dogadjaja :doh: . S druge strane prostora je bilo premalo da se smesti toliki broj zvanica. Eto to je moj kratki komentar na dodelu.

Mladi Markotic ne bi trebao da se bavi skijanjem jer je to opasan sport. :mrgreen:
Zel99 je tu gde jeste jer je pozvan i jer je Stanko kao predsednik MK u MSS isposlovao (mada se i Draguljce time hvali) da se 2010. sampionat u MK retroaktivnno proglasi otvorenim.
Za trece i cetvrto neka odgovara Stanko kome je ovaj Forum otvoren kao javno glasilo. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby stanko61 » Mon Jan 24, 2011 1:13 pm

Ne ne kolega nisi u pravu.Istinu ćemo zajedno pričekati.Trenutno je odsutna.U egzilu je.Nemoram ja dokazivati članstvo ali plačanje kotizacije kao što je normalno to da.Bodovi uvijek imaju cijenu.Obznanili ste da je prvenstvo otvoreno a to prije nisam znao.Mislio sam da to nije tako.A sad je.Jebiga sad.Osim toga moraš znati sljedeće.Kad sam ja vozio vaš Classic 2002 godine ti si mirno spavao zimskim snom i nisi mogao znati ono što sad neznaš...,[/quote]
Ne ne, dragi, kolega :D
1978 sam vozio na reli Sutjeska itd,,, tako mozemo u nedogled :lol:
postujem sto si bio ucesnik na samom pocetku moto klasika , lepo je secati se tog :D
vreme tece i mi moramo da se tom vremenu prilagodimo zajedno sa svim novitetima, vrlinama i manama,koje vreme donosi
budi svestan,, sad je 2011 godina.... i situacija ovakva kakva jeste :D
mozes da prihvatis ili ne :D da volis ili ne :D :D :D
ali to je to
puno te volim :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 1:14 pm

Ozbiljan osvrt što je i očekivano od admina.Navikli smo.Ima puno otvorenih pitanja...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 1:19 pm

stanko61 wrote:Ne ne kolega nisi u pravu.Istinu ćemo zajedno pričekati.Trenutno je odsutna.U egzilu je.Nemoram ja dokazivati članstvo ali plačanje kotizacije kao što je normalno to da.Bodovi uvijek imaju cijenu.Obznanili ste da je prvenstvo otvoreno a to prije nisam znao.Mislio sam da to nije tako.A sad je.Jebiga sad.Osim toga moraš znati sljedeće.Kad sam ja vozio vaš Classic 2002 godine ti si mirno spavao zimskim snom i nisi mogao znati ono što sad neznaš...,

Ne ne, dragi, kolega :D
1978 sam vozio na reli Sutjeska itd,,, tako mozemo u nedogled :lol:
postujem sto si bio ucesnik na samom pocetku moto klasika , lepo je secati se tog :D
vreme tece i mi moramo da se tom vremenu prilagodimo zajedno sa svim novitetima, vrlinama i manama,koje vreme donosi
budi svestan,, sad je 2011 godina.... i situacija ovakva kakva jeste :D
mozes da prihvatis ili ne :D da volis ili ne :D :D :D
ali to je to
puno te volim :D[/quote



Kako sad da održavam radnu temperaturu kad si javno rekao da me voliš.Vjerojatno takvog kakav jesam a ne kao poltrona koji klima glavom na sve što se govori.Dobro ja stavljam sve na hlađenje u Frižider da se opet e pokvari...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby stanko61 » Mon Jan 24, 2011 1:27 pm

:D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 2:05 pm

Vraćam se u temu nakon klubske proslave u Vršcu...,do tad uživajte...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 2:18 pm

Zel99 wrote: ..........Po meni je posluga bila na nepotrebno visokom nivou i sigurno je dramaticno uticala na cenu dogadjaja ........ :D


Ozbiljan i očekivan kratak rezime izveštaja našega Zell-a,...ali ne bi bio ja,ja,kada ne bih našao i neku zamerku.Ja sam od onih ljudi,koji veruju da se gvožđe kuje dok je vruće.(imam i i malog praktičbog iskustva iz te oblasti),pa stoga moram da se osvrnem na jednu Zell-ovu rečenicu,koja mi bode oči,da ne kažem smeta,a to je ona,gore navedena.
...Šoumen Milan Gutović je imao emisiju u kojoj se ponavljao rečenicom: .."ako ne škodi,može da koristi.." U tom smislu gledam na pomenuti trošak,na koji se Zell,po mom skromnom mišljenju,nepotrebno osvrnuo.I nasuprot toga mislim čak,da još više sredstava treba uložiti u marketinški deo,jer popularizacija ovoga sporta,se ne dobija preporukom,već reklamama i TV prenosima svih događaja,pa i prenosima dodele trofeja.To je jednostavno tako i nikako drugačije.Slažem se da se treba domaćinski ponašati sa sredstvima članova,ali ima drugih oblasti u okviru ovoga sporta,gde bi mogao da se primeni taj kurs.
Mislim da ne "pije vodu",ovakav pristup,ako se gleda dugoročno dobro moto sporta.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby Zel99 » Mon Jan 24, 2011 3:20 pm

Izvini Fenikse, ali kada bi sa lakocom placali piste i organizovali trke ukus pohovanih kraba i zarumenelih skampa bi mi bio za nijansu bolji. Rekao sam da je to moj licni stav. Priznajem da nisam strucnjak za marketing, ali ako je posluga aranzirana za japija iz Lukoila, onda verujem da ce sledece godine umesto majica deliti cele kombinezone... :mrgreen:

PS. Nadam se da se necemo obrukati sa dimljenom piletinom. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 3:43 pm

Zel99 wrote:Izvini Fenikse, ali kada bi sa lakocom placali piste i organizovali trke ukus pohovanih kraba i zarumenelih skampa bi mi bio za nijansu bolji. Rekao sam da je to moj licni stav. Priznajem da nisam strucnjak za marketing, ali ako je posluga aranzirana za japija iz Lukoila, onda verujem da ce sledece godine umesto majica deliti cele kombinezone... :mrgreen:

PS. Nadam se da se necemo obrukati sa dimljenom piletinom. :D



Razlika između pohovanih kraba i dimljene piletine je veoma mala,kada se uzme u obzir uspeh marketinškog dela priče.
Ne možeš očekivati od sponzora da ti uplati ozbiljan iznos sredstava,a da se on zadovoljno smeška na kraju sezone pred kamerama sa kuvanim krompirom.Malo karikiram u tvom stilu,priznajem.I ne shvati ovu zamerku lično.... :D Uostalom
sredstva koja su utrošena za proglašenje,su privatna,a ne MSS-e,možda to nisi znao,..dakle trošak je pao na teret Bože boxa. :D

P.S. Mene lično obradovala bi više pržena slanina sa lukom i jajima nego pohovana kraba.Nisam veliki ljubitelj egzotičnih jela,ali to je stvar ukusa.Tako da je dimljena piletina,opet za mene kažem,super delux specijalitet i sigurno se nećete osramotiti. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby Boža Jawa » Tue Jan 25, 2011 3:12 am

Ja samo kratko Babaosu da napomenem da je bio ljut protivnik, ali eto nije vredelo :) :) :) U istoriji ce ostati zabelezeno da je skromna Jawa (sa vremesnim i teskim vozacem) ostavila za sobom dva renomirana trkaca na engleskim motorima. Bice to zaista tesko objasnjiva prica, pogotovo sto je Jawa radila samo na jedan cilindar, pa je sve to u domenu recimo "skrivene kamere" ili neke fantasticne strip-price. Ipak, sebe ne smatram ni malo krivim za ovaj apsurd, na okolnosti nisam mogao da uticem, a morao sam da vozim.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby krsta63 » Tue Jan 25, 2011 10:01 am

Ma ajde za engleske šporete,to nije teško objašnjivo,to je realno,ali japanski motorčić,u je.... :lol: :lol: :lol:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

PreviousNext

Return to Fotografije sa trka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron