Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 10:16 pm

babaos wrote:A trkači sa rumunjskom licencom postaju prvaci Srbije,to nikad nije moglo ili ? zar to znači da u pravilniku ima to jasno određeno ili ....;


Kome sam ja sve ovo pisao da mi je znati...kada se ne isčitavam....ali ponoviću....prvenstvo je voženo kao OTVORENO,Dakle svi takmičari koji su učestvovali ušli su u bodovni bilans MSS-a,za prvenstvo Srbije,pa i ti,evo dokaza:


KLASA C3 - motocikli 2/500 -4/1000ccm,starosti do 1978.god.


R.b. St.br. IME I PREZIME KLUB-Mesto Motocikl Vršac I Kraljevo Vršac II Batajnica Aranđelovac BOD S
1 66 Stojčevski Boris MK PASKOTA-RO Yamaha 0 20 25 0 25 70 70
2 92 Božidar Petrović MK PASKOTA-RO Jawa 13 16 16 0 16 61 61
3 550 Slobodan Krstić STS Rasing-Niš Suzuki 16 25 0 0 0 41 41
4 115 Nikola Krezić AMK Zrenjanin-Zrenjanin Yamaha 25 0 13 0 0 38 38
5 36 Dinko Županović CRO Norton 20 0 0 0 0 20 20
6 Stanca Sorin MK LUPO RASING,RO Honda 0 0 20 0 0 20 20
7 11 Zarić Nenad AMK VETERAN-Voždovac Norton 0 0 0 0 20 20 20
8 56 Vladimir Stanković SMK KLASIK,Vršac Yamaha 0 0 11 0 0 11 11

Ujedno t i i čestitam na plasmanu. :D

P.S. tabela je vučena iz Exscela pa nisu redovi baš najbolji...sory. :(
Last edited by feniks on Sun Jan 23, 2011 10:57 pm, edited 2 times in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 10:21 pm

babaos wrote:Isto me sad zanima dali drugi(tvoj i zell99-ov)savez isto ima proglašenje pobjednika i dali to znači da su i oni (vi)bili organizatori otvorenog tipa...,nemoj uvijati nego reci kako je.Nisam je isljednik.Ja sam baba...,



To ćeš morati pitati Zell-a,odnosno P.Sašu,ili već ne znam koga,ali moja saznanja su da naše prventvo nije bilo OTVORENOG tipa i da u plasman ne ulaze trke koje nisu organizovane u sklopu Saveza.Ispraviće me Zell,ako grešim....ja sam se i ranije zalio da nam komunikacija u ovom Savezu manjka,tako da mi se oprosti na eventualnoj neinformisanosti.Na kraju krajeva,zato sam i inicirao u mojim postovima(u temi "Pravilnici...")slična pitanja i nisam dobio zadovoljavajuće,hoću reći nikakve odgovore....tako da. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 10:31 pm

I gde si sada nestao? :twisted: ....i zašto samo mene pitaš sve...nisam ja potparol za štampu ni u MSS-u ni u NMKS-u..pitaj presidente. :twisted: :whistle:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby Boki Ar » Sun Jan 23, 2011 10:56 pm

Mene zanima o čemu se ovde radi? Cela klasa se ne boduje? :?:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 11:00 pm

Boki Ar wrote:Mene zanima o čemu se ovde radi? Cela klasa se ne boduje? :?:


Ne....nego samo jedna trka,gde nije zadovoljen uslov za bodovanje po pravilniku(broj takmičara).Kriv je excel format,povukao je redove i napravio zbrku....ali klasa je bodovana i to su krajnji rezultati.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby Boki Ar » Sun Jan 23, 2011 11:13 pm

Sve ok. :handgestures-thumbup:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 11:28 pm

Ma kakvi ok,Boki nevjeruj Danajcima...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 11:43 pm

Na granici sam da otvoreno kažem da sam u ponižavajućoj polemici.Jedva se suzdržavam da odustanem...,Ovdje nema publike pa pojedinci mogu drobit što god žele...,

Ovako.Cijela godina to jest natjecateljska sezona traje u natjecanju na dvije strane to jest unutar dva saveza(vršački i beogradski).Vozači su podijeljeni i voze se dva prvenstva.O tome smo raspravljali sa više ili manje uspjeha.Oba prvenstva koja sam spomenuo nisu bila otvorena.Pa da i jesu nije bilo govora o zajedničkom bodovanju.Nije bilo.To i vrapci znaju.I crne Mačke koje Vunu predu.Kad je prvenstvo završeno i kad se po prirodi stvari svode računi netko je pametan shvatio da Moto Classic umire.Mnogo klasa nemože da se boduje a po pravilniku iza toga slijedi ukidanje klasa u sljedećoj sezoni.Svi znate i ja znam da je u Moto Classiu izdano 9 licenci.Tu nije ništa nejasno.Sve je transparentno.problem je što se dogodilo nakon toga.Udruže se momci i zaborave pravila ponašanja,Spašavaju prvenstvo i disciplinu pod čudnim okolnostima.Jako čudnim.Zbog discipline čovjek bi i zažmirio na takve pojave ali pri tome se dijele šampionske titule koje nisu realne jel su nastale koaliranjem zainteresiranih(do tad suprotstavljenih) sa istim interesom u ime ostvarivanja osobnih interesa.To je neprihvatljivo po svim kriterijima.Pravno to se nemože braniti dragi moji...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 11:46 pm

babaos wrote:Ma kakvi ok,Boki nevjeruj Danajcima...,


???? :?:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 11:48 pm

Osobno mi je drago što je spašen Classik,ne što ste se ponovo udružili nego što je spašen Classic unatoč gorkom okusu zbog načina na koji je to napravljeno.Ja u ovoj sezoni 2011 nastojat ću dolaziti koliko budem mogao s nadom da ćete opet imati dobru atmosferu kao nekad...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 11:58 pm

babaos wrote:Na granici sam da otvoreno kažem da sam u ponižavajućoj polemici.Jedva se suzdržavam da odustanem...,Ovdje nema publike pa pojedinci mogu drobit što god žele...,

Ovako.Cijela godina to jest natjecateljska sezona traje u natjecanju na dvije strane to jest unutar dva saveza(vršački i beogradski).Vozači su podijeljeni i voze se dva prvenstva.O tome smo raspravljali sa više ili manje uspjeha.Oba prvenstva koja sam spomenuo nisu bila otvorena.Pa da i jesu nije bilo govora o zajedničkom bodovanju.Nije bilo.To i vrapci znaju.I crne Mačke koje Vunu predu.Kad je prvenstvo završeno i kad se po prirodi stvari svode računi netko je pametan shvatio da Moto Classic umire.Mnogo klasa nemože da se boduje a po pravilniku iza toga slijedi ukidanje klasa u sljedećoj sezoni.Svi znate i ja znam da je u Moto Classiu izdano 9 licenci.Tu nije ništa nejasno.Sve je transparentno.problem je što se dogodilo nakon toga.Udruže se momci i zaborave pravila ponašanja,Spašavaju prvenstvo i disciplinu pod čudnim okolnostima.Jako čudnim.Zbog discipline čovjek bi i zažmirio na takve pojave ali pri tome se dijele šampionske titule koje nisu realne jel su nastale koaliranjem zainteresiranih(do tad suprotstavljenih) sa istim interesom u ime ostvarivanja osobnih interesa.To je neprihvatljivo po svim kriterijima.Pravno to se nemože braniti dragi moji...,



Posle ovoga mogu da kažem samo....najblaže,....nisi dobro informisan(čitaj veliki brat ti je zatajio),....ali neću više ja ulaziti u polemiku sa tobom,....ne vredi.Mogu samo da dodam da sa takvim stavom koji ti nudiš,ne bi vozili ni revijalnu vožnju,a kamoli neku trku......Ali sva sreća te smo sudbinu klasika prepustili u ruke takmičarima,a ne političarima i pametnjakovićima,koji nemaju tri čiste u glavi i koji uvek vide neku zaveru u nekoj odluci koja im nije po volji i koji su doveli klasik na ivicu ruba provalije,baš upravo zbog svog ličnog interesa,a ne zbog opšteg.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 12:09 am

Ovo je najprihvatljivije što si napisao.Ja znam što je bilo i savršeno koordiniram informacije koje imam.Oboje znamo šta sam ja problematizirao.Nismo u sudnici,na forumu smo gdje se istina gotovo nemože istjerati.Pa nek ovo što smo razgovarali ostane namjernicima da sude sami o čemu je riječ.I da, dobro si se držao.Za pohvalu je.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 12:14 am

babaos wrote:Ovo je najprihvatljivije što si napisao.Ja znam što je bilo i savršeno koordiniram informacije koje imam.Oboje znamo šta sam ja problematizirao.Nismo u sudnici,na forumu smo gdje se istina gotovo nemože istjerati.Pa nek ovo što smo razgovarali ostane namjernicima da sude sami o čemu je riječ.I da, dobro si se držao.Za pohvalu je.



Hmm :think: ....lisac je baba stari...zna kada i kako treba stati. :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 12:22 am

Da možda ali diploma mi visi dok tebe ne apsolviram kao Bokia u kafani.Teško,teško..., ...,
Last edited by babaos on Mon Jan 24, 2011 12:25 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 12:25 am

babaos wrote:Da možda ali diploma mi visi dok tebe ne apsolviram kao Bokia nekoliko postova gore.Teško,teško..., ...,



:lol: :lol: :lol: :lol: ...nisi u labaratoriji,opusti se...doći će sve na svoje mesto.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Fotografije sa trka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron