Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 8:39 pm

babaos wrote:Nitko ništa ne piše.Osim pehara i titula valjda ima još nešto.

Dali je proglašenje bilo samo za oldtajmere ili zajedno s rod racingom.Pa niste valjda sami sebi dovoljni.Pišite o događaju a ne o sebi.Stavljate samo svoje fotke.Pokazujte i događaj.
Navodno je sve bilo bilo loše organizirano.Uvjetno rečeno.Ali nebitno.Zašto nisu u prilogu i fotke s rezultatima rod racinga. u ovom trenutku bi rado to pročitao.Na ovom sajtu treba biti i tih događanja s relevantnim podacima.Ovo sam napisao povodom izjave fenixa da tu nema šta da se priča.Ja mislim da ima i te kako ima šta da se priča...,
-Zašto mladi Markotić nosi štapove...,
-kako to da zell99 slavi postolje u drugom savezu ? pa to je presedan.On je prvak Srbije i po drugoj verziji-Dvostruki prvak ? !
-Zašto nema fotki ili imena svih prvaka ,
-Zašto nema nikakve statistike,


I na kraju,tvoj post smatram dobronamernim i nikako drugačije.Međutim da bi probudio uspavane lepotice(što ti je bio cilj) i dobio sliku koju želiš ti,...pa i ja,....da vidimo, :think: ...moraćeš ići od kreveta do kreveta da ih izljubiš,.......možda se tek onda probude. :lol:
Last edited by feniks on Sun Jan 23, 2011 10:37 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:35 pm

Naradio si se s tim postovima a stalo bi sve u jedan da je dobre volje.Nemoj ti meni ovo ono sa miniranjem.Nisam ja Boško Buha.Star sam je za te stvari.Lijepo sam pitao a ti odgovaraš kao kapetan prve klase iza kojeg nema više priče.Pa i ti si na postolju u tuđem dvorištu,Draguljče također.Pa ljudi moji dali je to moguće.Koliko mi je poznato vratili ste se u MSS tek na kraju godine poslije trka.E pa brale uvijek ima priča.Objasnite mi to.I ne osporavam ja vašu borbu koja vam je to dala.Samo pitam.Opet ponavljam čudno mi je to da se na dva mjesta isti ljudi nagrađuju za iste utrke.Jebemu pa il sam ja lud ili to nije nešto kako treba.Bit će da sam lud jel želim znati o čemu se tu radi...,
Last edited by babaos on Sun Jan 23, 2011 9:40 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:39 pm

babaos wrote:Naradio si se s tim postovima a stalo bi sve u jedan da je dobre volje.Nemoj ti meni ovo ono sa miniranjem.Nisam ja Boško Buha.Star sam je za te stvari.Lijepo sam pitao a ti odgovaraš kao kapetan prve klase iza kojeg nema više priče.E pa brale uvijek ima priča.I ne osporavam ja vašu borbu koja vam je to dala.Samo pitam.Opet ponavljam čudno mi je to da se na dva mjesta isti ljudi nagrađuju za iste utrke.Jebemu pa il sam ja lud ili to nije nešto kako treba.Bit će da sam lud....,


E jbg....nisi se prepoznao?...onda sam se stvarno džaba naradio i nema ti pomoći... :think: ...i prava si baba samo gunđaš. :naughty:
Last edited by feniks on Sun Jan 23, 2011 10:38 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:46 pm

I samo da te podsetim,...sigurno se sećaš...i u SFRJ su se pojedine trke bodovale i na Saveznom i na Republičkom nivou,to ne možeš da pobiješ.I ovde je to tako za prošlu sezonu rešeno,a već ove,bože zdravlja,biće samo jedno zajedničko prvenstvo. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:48 pm

Fenixe daj razmisli šta pričaš.Vrijeđa me ta tvoja poza.Ja ozbiljno pitam a ti se zajebavaš na moj račun.Isto sam nazvao Draguljčeta i pitao ga kako je uspio postati šampion u MSS-u a došao je nazad poslije završenog prvenstva.On je okrenuo na zajebanciju jel nije ni mogao drugačije.Rekao je:"znaš šta bre Srbija je zemlja čudesa"i ja nisam imao više pitanja.A ti nećeš o tome uopće da razgovaraš.Ali hoćeš hoćeš...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:50 pm

Ja jesam baba i to tumači kako hoćeš ali morat ćeš objasniti ovu fenomenologiju za anale...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:51 pm

babaos wrote:Ja jesam baba i to tumači kako hoćeš ali morat ćeš objasniti ovu fenomenologiju za anale...,


:?: :?: :?: ..uopšte te ne razumem. :shock:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:53 pm

I kad dobijem objašnjenje kakvo takvo onda se vraćam u onu temu o šampionima pa da vidimo čija mačka Vunu prede...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:54 pm

babaos wrote:Fenixe daj razmisli šta pričaš.Vrijeđa me ta tvoja poza.Ja ozbiljno pitam a ti se zajebavaš na moj račun.Isto sam nazvao Draguljčeta i pitao ga kako je uspio postati šampion u MSS-u a došao je nazad poslije završenog prvenstva.On je okrenuo na zajebanciju jel nije ni mogao drugačije.Rekao je:"znaš šta bre Srbija je zemlja čudesa"i ja nisam imao više pitanja.A ti nećeš o tome uopće da razgovaraš.Ali hoćeš hoćeš...,


Udahni punim plućima vazduh i smiri se,uopšte te ne zajebavam,samo neznam šta hoćeš da znaš i šta ti nije jasno....prvenstvo je voženo kao OTVORENO i kao takvo se bodovalo......ne vidim šta tu nije jasno..?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:56 pm

babaos wrote:I kad dobijem objašnjenje kakvo takvo onda se vraćam u onu temu o šampionima pa da vidimo čija mačka Vunu prede...,


:lol: :lol: :lol: :lol: ...pa hajde...ali moramo utvrditi prvo polazne tačke,ako se slažeš...

P.S. i kaže se: "čija mačka crnu vunu prede".
Last edited by feniks on Sun Jan 23, 2011 9:57 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:56 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Ja jesam baba i to tumači kako hoćeš ali morat ćeš objasniti ovu fenomenologiju za anale...,


:?: :?: :?: ..uopšte te ne razumem. :shock:



Ovo je već bolje.Cijenim da si pristao na razgovor.Ovako za početak mi reci kad ste se vratili u MSS,tko i kad ? statistički molim ili načelno plus minus...,to mi nemoj uskratiti ako boga znaš,žao bi mi bilo...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 10:01 pm

babaos wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Ja jesam baba i to tumači kako hoćeš ali morat ćeš objasniti ovu fenomenologiju za anale...,


:?: :?: :?: ..uopšte te ne razumem. :shock:



Ovo je već bolje.Cijenim da si pristao na razgovor.Ovako za početak mi reci kad ste se vratili u MSS,tko i kad ? statistički molim ili načelno plus minus...,to mi nemoj uskratiti ako boga znaš,žao bi mi bilo...,



(a zašto bi te uskratio,pa to nije tajna)
Ako pitaš za one koji nisu bili u MSS u 2010. onda smo se vratili,zvanično samo MK."SENIOR" i M.K:"FENIKS"(kada kažem zvanično,mislim na uplatu kotizacije za 2011.g. to je jedino merodavno) i to u decembru.Očekujemo naravno i M.K."KLASIK" i MK."SARMAT".da učine isto. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 10:09 pm

A trkači sa rumunjskom licencom postaju prvaci Srbije,to nikad nije moglo ili ? zar to znači da u pravilniku ima to jasno određeno ili ....;
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 10:13 pm

Isto me sad zanima dali drugi(tvoj i zell99-ov)savez isto ima proglašenje pobjednika i dali to znači da su i oni (vi)bili organizatori otvorenog tipa...,nemoj uvijati nego reci kako je.Nisam je isljednik.Ja sam baba...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Proglašenje šampiona u 2010 g.u Beogradu

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 10:15 pm

Fenixe ajde kaži nešto što će zaustaviti moju znatiželju.Ovako ja sam na gasu i bez kočnice...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Fotografije sa trka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron