незванични резултати 2013

незванични резултати 2013

Postby petko13 » Wed Sep 11, 2013 12:21 pm

Поштовани форумаши , ево како изгледа незванична листа за ову годину.
Незванични 2013.doc
(205 KiB) Downloaded 430 times
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: незванични резултати 2013

Postby Boža Jawa » Thu Dec 05, 2013 12:06 am

Čuo sam slučajno, ali zaista...tipa reče mi jedan čovek, da je proglašenje rezultata za 2013 (RR&Classic) u subotu 7. decembra u bgd.
Nema ovde ni slova o tom događaju, pa da proverim (pitam) da li je to tačno? Unapred sorry za odaljavanje od foruma i glavnih tema (o privatnim duelima stoleća, ćirilici, planktonima), da se eto pozabavimo i možda nekom drugom manje važnom tematikom ali sve u cilju unapređivanja foruma.
Ja sa ovim događajem nemam baš nikakve veze ali samo da budem informisan, samo toliko..
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: незванични резултати 2013

Postby babaos » Thu Dec 05, 2013 9:25 am

I ja sam saznao ovih dana za proglašenje od olia.Dobro bi bilo da netko kaže više...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: незванични резултати 2013

Postby petko13 » Thu Dec 05, 2013 10:00 am

Ево ја ћу да кажем мало више.
Разним паламуђењима на овом форуму, растерали сте све људе које интересују стари мотори и тркање њима.Пре свега Бабаос и Оли.Разорили сте суштину овог окупљања.Знам ја да се то вама неће свидети али ме то не брине ни мало. Чега год се дохватите оно вене.
Био је и састанак за промену и допуну правилника,и усвојене су разне измене, ни о томе се ништа не пише. Неће се ни писати јер нема за кога. Све сте сјебали. И ја ускоро дижем сидро па причајте сами са собом. И онако вам је то био циљ од почетка.Ето како то ви доприносите српском Мото Класику и овом форуму. Остао сам дужан одговор Бабаосу на ону његово писање и то ће бити последње од мене, па онда наставите сами тако како сте и до сада радили.Може се и без оваквих зајебанција живети, а и паметнније је.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: незванични резултати 2013

Postby Zel99 » Thu Dec 05, 2013 10:39 am

OK Sale, lakse malo. Necemo se tako lako predati :naughty: :naughty: :D
Nema potrebe da se toliko jedis. U ovom casu ja zaista nemam vremena da se bavim forumom. Vidim i ja da ide u nezeljenom pravcu, ali da bi se to korigovalo svestan sam da je potrebno vece angazovanje. Nadam se da tvoje primedbe nece biti pogresno shvacene, vec da direktno iskazuju tvoj stav, a nije isljuceno stav jos nekoga. :think:
Sto se tice dodele priznanja i ja sam tek prekjuce dobio dopis iz MSS-a

Poštovane kolege,

MSS organizuje Skupštinu (Klub AMSS, Ul. Ruzveltova 18, sa početkom u 10h) i proglašenje Šampionata (Hotel Zira, Ul. Ruzveltova 35 sa početkom u 14h) u istom danu 07.12.2013.

Mole se svi klubovi koji su u mogućnosti da uplate klubsku članarinu za 2014,što je pre moguće.
ČLANARINA DO SKUPŠTINE (07.12.2013)JE 25.000dinara,sa uobičajenim popustom,koji je MSS odobravao i ranijih godina.
Članarina za 2014 u redovnom postupku plaćanja,nakon Skupštine do kraja kalendarske 2013 godine je 30.000din.
Ko želi da iskoristi ovu povoljnost i u ovom momentu i uplati umanjeni iznos članarine,to može uraditi do 6.12.2013.MSS vodi strogu evidenciju o ovome,te Vas blagovremeno obaveštavamo.
Članarina za 2014 se fakturiše svim klubovima posle Skupštine u iznosu od 30.000dinara i mora se uplatiti do kraja godine,radi evidentiranja klubova i takmičara MOSu,(imali ste predhodnu informaciju o ovome).

Nepoštovanje rokova nije obavezujuće za MSS u ostvarivanju prava klubova i takmičara u sistemu MSS.
Srdačan pozdrav
Generalni Sekrear MSS.
Božidar Mihailović
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: незванични резултати 2013

Postby oli » Thu Dec 05, 2013 12:28 pm

petko13 wrote:Ево ја ћу да кажем мало више.
Разним паламуђењима на овом форуму, растерали сте све људе које интересују стари мотори и тркање њима.Пре свега Бабаос и Оли.Разорили сте суштину овог окупљања.Знам ја да се то вама неће свидети али ме то не брине ни мало. Чега год се дохватите оно вене.
Био је и састанак за промену и допуну правилника,и усвојене су разне измене, ни о томе се ништа не пише. Неће се ни писати јер нема за кога. Све сте сјебали. И ја ускоро дижем сидро па причајте сами са собом. И онако вам је то био циљ од почетка.Ето како то ви доприносите српском Мото Класику и овом форуму. Остао сам дужан одговор Бабаосу на ону његово писање и то ће бити последње од мене, па онда наставите сами тако како сте и до сада радили.Може се и без оваквих зајебанција живети, а и паметнније је.

Epski post, ali samo na prvi pogled...
Nekome "sa strane" moglo bi da napamet padne da opali žalovanje na ovaj natpis...
Ali, ima tu jedan problem, pa niko tu nije "sa strane"...
petko13 wrote:Ево ја ћу да кажем мало више.
Разним паламуђењима на овом форуму, растерали сте све људе које интересују стари мотори и тркање њима.Пре свега Бабаос и Оли.Разорили сте суштину овог окупљања.Знам ја да се то вама неће свидети али ме то не брине ни мало. Чега год се дохватите оно вене.

Petko 13, na mene ti nema nikakvu mogućnost uticaja, ona vrsta pritiska koju praktikuješ sada, kao i u slučaju "Feniks" koju si praktikovao...
Uopće ne očekujem nikakav, a kamoli pozitivan stav administratora...
Ti si zapravo, "pre svega" drzak i bezobrazan...A, drzak si i bezobrazan, jer nisi u stanju da iziđeš na megdan, pa da tamo obraniš svoje stavove... A, nisi u stanju da iziđeš na megdan, zato jer sam po sebi imaš zadana mnoga unutarnja ograničenja... A, unutarnja tvoja ograničenja si, sam sebi zadao...
Pa, što bi onda tvoja okolina trebala imati s tim... A, ako nema okolina, što bi onda trebali imati mi koji smo u daljini...
Ne volim niti spomenuti onoga luđaka Babaosa, ali nažalost u ovome slučaju moram...
Babaos i ja se ne bavimo utrkama ovdje, mi se ovdje bavimo kulturno zabavnim djelatnostima...
Ako, ti tako ne misliš, onda se zapravo valjda ne znaš zabavljati...
I, mislim da nam to zapravo dobro ide, naravno samo ako uzmemo za referencu ostale aktivnosti na forumu...
petko13 wrote:... И онако вам је то био циљ од почетка...

Otkud ti znaš, šta je meni bio cilj? I to još od početka...
petko13 wrote:...Ето како то ви доприносите српском Мото Класику и овом форуму...

Naravno nemoj si utvarati da nisam primjetio da si zapravo zao kroz ovu rečenicu... Ali ne pada mi na pamet spuštati se na tu razinu... (za sada)
Važno je samo da ti nisi ni počeo razmišljati kako da ti doprineseš istome... Ili te zapravo jebe "potentnost" u odnosu na prošlost...
A, zapravo nijesam niti imao pojma da imam ikakovu obavezu prema Moto klasiku i ovome forumu...
Ako misliš da imam ikakovu obavezu, a da je nijesam ispunio, slobodno reci, ako mogu nadoknaditi ću...
petko13 wrote:...Може се и без оваквих зајебанција живети, а и паметнније је.

Bez svega se može... Samo je pitanje treba li...
petko13 wrote:... и то ће бити последње од мене, па онда наставите сами тако како сте и до сада радили...

Meni će biti žao ako se Petko 13 ti isključiš, i to iz više razloga...
-mislim da se nije ništa tako senzacionalno deslilo da bi se trebao isključiti;
-nedostajati će mi britkost i tehnički element tvojih napisa;
-neće biti više ćirilice u onom iskonskom smislu
-mene će optužiti da sam te otjerao

Nadam se da će ipak nekada ipak doći barem tren, kada ćeš moći cijeniti tuđe vrijeme i angažman...

P.S. Moram ti Petko reći još jednu stvar, jutros sam se ustao i uhvatio se za jednu stvar, a sada kada sam pročitao ovaj tvojpost, odmah sam bio sretan jer nije uvenula...
Znači nisi u pravu, nije da baš sve uvene...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: незванични резултати 2013

Postby babaos » Thu Dec 05, 2013 4:46 pm

Molim korisnike da ovu raspravu iz offa nastavite kod mene u kafani u opuštenijoj atmosferi.Dobro došli.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: незванични резултати 2013

Postby Zel99 » Fri Dec 06, 2013 11:49 am

Evo i izveštaja predsednika Zorana Pavlovića za 2013.
Izvestaj IO MK za 2013.doc
(31 KiB) Downloaded 342 times
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: незванични резултати 2013

Postby babaos » Sat Dec 07, 2013 6:07 pm

Ovo pisanje je nova praksa.Djeluje jako ozbiljno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Aktuelnosti - Moto Klasik Srbije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron