kupujem rezervoar od gs1000 1978

kupujem rezervoar od gs1000 1978

Postby revolution » Wed Feb 12, 2014 6:29 pm

Dakle posto smo pretresli sitno sta ima sta moze da se nadje a sta ne...dosli smo do zakljucka da imamo problem sa rezervoarom....neoriginalan rezervoar mnogo ruzi inace lp motor...dakle rezervoar za suzuki gs1000 1978, 1979,,,,prvi model....sa kanalom ili bez...svejedno....ko ima ili zna ko ima.....kupujemo.
p.s.
Nismo bas solventni ali kao nije basnoslovna cena i ako ima sanse za neku trange frange kombinaciju,,,
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby revolution » Wed Feb 12, 2014 6:37 pm

prodaje se nezavrseni projekat restauracije jednog mog neozbiljnog klijenta....bmw r50 trokutas sa prikolicom....nemam papire...niti postoje...izgubljeni...zadnih sedam godina je kod mene i prodaje se rqdi namirivanje lezarine.....ide u komletu sa prikolicom Steib....
Realno vise su delovi ali ako ima zaljubljenika u bavarsku marku, u koje ne spadam, dalo bi se nesto od njega napraviti..
slike ovih dana kad skinem paucinu sa njega....
ram, agragat bez diname i karburatora (ima neke ali nisu njegovi), menjac, rezeroar sa poklopcem, volan i komande, viljuska i amortizeri..3 tocka..prikolica sa vezama za ram...
uglavnom nedostaje blatobrani9, originalni far (ovaj je od nsu cini mi se) stop lampa....trebalo bi obnoviti solje amortizera nazad a napred ih ni nema (solje, amorti su tu).....sediste,,,koliko mi se cini nema...ali pogledacu....

064 117 36 11 cena....voleo bih da se danas dogovorim sa banetom...videcemo..
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby revolution » Sat Mar 01, 2014 5:17 pm

revolution wrote:prodaje se nezavrseni projekat restauracije jednog mog neozbiljnog klijenta....bmw r50 trokutas sa prikolicom....nemam papire...niti postoje...izgubljeni...zadnih sedam godina je kod mene i prodaje se rqdi namirivanje lezarine.....ide u komletu sa prikolicom Steib....
Realno vise su delovi ali ako ima zaljubljenika u bavarsku marku, u koje ne spadam, dalo bi se nesto od njega napraviti..
slike ovih dana kad skinem paucinu sa njega....
ram, agragat bez diname i karburatora (ima neke ali nisu njegovi), menjac, rezeroar sa poklopcem, volan i komande, viljuska i amortizeri..3 tocka..prikolica sa vezama za ram...
uglavnom nedostaje blatobrani9, originalni far (ovaj je od nsu cini mi se) stop lampa....trebalo bi obnoviti solje amortizera nazad a napred ih ni nema (solje, amorti su tu).....sediste,,,koliko mi se cini nema...ali pogledacu....

064 117 36 11 cena....voleo bih da se danas dogovorim sa banetom...videcemo..


na ovo moze lockot...posto se Bane nije sabrao i oduzeo...otisao na drugu stranu.....
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby oli » Sat Mar 08, 2014 5:32 pm

revolution wrote:na ovo moze lockot...posto se Bane nije sabrao i oduzeo...otisao na drugu stranu.....
Znači uteko BMW... Pa jesu li ga uzeli dušmani ili čuvari motora u Srbiju?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby revolution » Sun Mar 09, 2014 1:18 pm

oli wrote:
revolution wrote:na ovo moze lockot...posto se Bane nije sabrao i oduzeo...otisao na drugu stranu.....
Znači uteko BMW... Pa jesu li ga uzeli dušmani ili čuvari motora u Srbiju?

Pa motor nema papire....mozda je iz Vukovara onomad doteran ovamo...ii iz Bosne....ko ce ga znati.....sigurno je samo da je nemackog poreka, i da je krenuo blize kuci.

p.s.
Jedan Nemac manje u Srbiji meni odmah lakse....sad je vreme za jedan saveznicki motor da dovezem
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby oli » Sun Mar 09, 2014 4:50 pm

revolution wrote:...mozda je iz Vukovara onomad doteran ovamo...ii iz Bosne....ko ce ga znati.....sigurno je samo da je nemackog poreka, i da je krenuo blize kuci.

p.s.
Jedan Nemac manje u Srbiji meni odmah lakse....sad je vreme za jedan saveznicki motor da dovezem

Dobro znaci da pisem bodove dusmanima....
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kupujem rezervoar od gs1000 1978

Postby revolution » Sun Mar 09, 2014 6:38 pm

Pa ako BMW smatras motorciklom ti pisi...ja ga svrstavam u grupu, dkw, nsu, dresh, krsh....jedino bih Hoexa izdvojio....on je najmanje nemac...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: prodajem bmw r50 sa prikolicom

Postby fufi » Sun Mar 09, 2014 9:15 pm

revolution wrote:
revolution wrote:prodaje se nezavrseni projekat restauracije jednog mog neozbiljnog klijenta....bmw r50 trokutas sa prikolicom....nemam papire...niti postoje...izgubljeni...zadnih sedam godina je kod mene i prodaje se rqdi namirivanje lezarine.....ide u komletu sa prikolicom Steib....
Realno vise su delovi ali ako ima zaljubljenika u bavarsku marku, u koje ne spadam, dalo bi se nesto od njega napraviti..
slike ovih dana kad skinem paucinu sa njega....
ram, agragat bez diname i karburatora (ima neke ali nisu njegovi), menjac, rezeroar sa poklopcem, volan i komande, viljuska i amortizeri..3 tocka..prikolica sa vezama za ram...
uglavnom nedostaje blatobrani9, originalni far (ovaj je od nsu cini mi se) stop lampa....trebalo bi obnoviti solje amortizera nazad a napred ih ni nema (solje, amorti su tu).....sediste,,,koliko mi se cini nema...ali pogledacu....

064 117 36 11 cena....voleo bih da se danas dogovorim sa banetom...videcemo..


na ovo moze lockot...posto se Bane nije sabrao i oduzeo...otisao na drugu stranu.....

Ovo je jos jedan primer nekorektne trgovine gde prodavac prodaje tudju svar kao fol nema papire,opis prodaje nepotpun svaka recenica mu se zavrsava sa tri tacke.Slazem se za lock
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: kupujem rezervoar od gs1000 1978

Postby fufi » Sun Mar 09, 2014 10:15 pm

revolution wrote:Dakle posto smo pretresli sitno sta ima sta moze da se nadje a sta ne...dosli smo do zakljucka da imamo problem sa rezervoarom....neoriginalan rezervoar mnogo ruzi inace lp motor...dakle rezervoar za suzuki gs1000 1978, 1979,,,,prvi model....sa kanalom ili bez...svejedno....ko ima ili zna ko ima.....kupujemo.
p.s.
Nismo bas solventni ali kao nije basnoslovna cena i ako ima sanse za neku trange frange kombinaciju,,,

Ima moj drugar u vrscu rezervar za GS-a u solidnom stanju ,na prodaju je al je cena mozda i na poklon!
fufi
 
Posts: 69
Joined: Mon Aug 30, 2010 9:51 pm

Re: kupujem rezervoar od gs1000 1978

Postby revolution » Mon Mar 10, 2014 5:27 pm

fufi wrote:
revolution wrote:Dakle posto smo pretresli sitno sta ima sta moze da se nadje a sta ne...dosli smo do zakljucka da imamo problem sa rezervoarom....neoriginalan rezervoar mnogo ruzi inace lp motor...dakle rezervoar za suzuki gs1000 1978, 1979,,,,prvi model....sa kanalom ili bez...svejedno....ko ima ili zna ko ima.....kupujemo.
p.s.
Nismo bas solventni ali kao nije basnoslovna cena i ako ima sanse za neku trange frange kombinaciju,,,

Ima moj drugar u vrscu rezervar za GS-a u solidnom stanju ,na prodaju je al je cena mozda i na poklon!



imas li overenu zdravstvenu.....nisi normalan majke mi.....neeeedammm deklu i kraaaj.
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm

Re: kupujem rezervoar od gs1000 1978

Postby revolution » Tue Oct 24, 2017 4:07 pm

i ovo moze lock....zavrsena kombinacija za tank...
revolution
 
Posts: 218
Joined: Thu Dec 12, 2013 10:39 pm


Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron