iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 08, 2013 8:01 pm

Umjesto da uljuđeno iznosite svoje mišljenje vi se bezobzirno upuštate u avanturu kjoja vas ne vodi nikamo.Postajete obični.Sasvim obični diskutanti diskutabilne proviniencije.Morate se nositi sa činjenicom da nema više zajedničkog mišljenja.To je iza nas i iza vas.Prošlo je to.Razlika je sve više i više.Možda su svi u pravu a možda i ne.To trebamo utvrditi bez luka i strele u veselom društvu i uz dobru muziku.Ugledajte se na gospodina zell-a i na mog bivšeg prijatelja oli-a.Oni su dostojni ove rasprave a vi bi se odmah tukli.
Last edited by babaos on Fri Nov 08, 2013 8:33 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 08, 2013 8:12 pm

veselo drustvo , dobra muzika , lepo druzenje, lepa prica , kamin , kafica , konjak, ,,,, uz to ide prica Crveni Tomos, a svakako ne uz onaj tvoj otpad ako nisu vec odneli na kilo :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
i svakako ne,,, uz tvoja nastrana , jedino tebi , vazeca merila vrednosti :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 08, 2013 8:14 pm

a ono ??? nas ,, mislis na uzviseno sebe u mnozini ?? a nas svi ostali,, provincijalci za tebe,, ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 08, 2013 8:40 pm

Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 08, 2013 9:06 pm

stanko61 wrote:slazem se sa Olijem :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Babaos je lik kome je pomucen mozak,, zapinju mu zupocanici u glavi, pokusava da bude neko drugi pa zaluta,, ko magarac u magli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
trka je trka, adrenalin je adrenalin, svako se trka sa onom sta ima, zato postoje raliciti klase i razlicite trke
ajde Babaos objasni mi zasto je GP ,, to tebi trka a sve ostalo nula,,
posto ti ne znas, objasnicu ti, mogu jer imam kontakta sa tim ljudima, kako? to tebe ne interesuje i ne mesaj se u moj privatni zivot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
razlika imedju GP i ostalih trka je samo u nulama,, tj u novcu , tj u profitu
sta mislis da ti ljudi tamo ne grese ??? prave gluposti ?? pa seti se sta je Markez uradio u Australiji i ili kad je bilo da ne mogu izvuci grejac guma pred start
razmisli i zapitaj se da daju nekom od nasih MK OS, recimo Zel, Mika, Emil,, itd , taj motor od Markeza mislis da ne bi smeli dati gas ?????????????????????????????, u redu ne bi napravili takvo vreme kao oni ,, ali ucemu je onda razlika ?? samo u tome sto si ti neverovatan materijalista, oci ti svetle kada vidis eure
trke su trke, svako prema svojim mogucnostima ali sa,, verujem istim zarom i zeljom kao na GP
a za takve tvoje gluposti treba da ides u cosak i klecis na kukurizima dva velika odmora , materijalisto jedan, sad si sam ,,, sa tvojim glupostima podigao cenu Crvenog Tomosa za tisucu eura :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:


To što povisuješ cijenu znak je da gubiš živce i da si živčan.Zbog toga zamuckuješ.Al reći ću ti nešto što ti nikad nećeš moći.Kad je odlučim kupiti možeš ti povisiti koliko hoćeš pa i tri puta ja kupim.Prestani mucat i počni normalno razgovarat sa kupcima inače vrtit ćemo se u krug sve dok se ne uozbiljiš.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 09, 2013 3:55 am

babaos wrote:
stanko61 wrote:slazem se sa Olijem :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Babaos je lik kome je pomucen mozak,, zapinju mu zupocanici u glavi, pokusava da bude neko drugi pa zaluta,, ko magarac u magli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
trka je trka, adrenalin je adrenalin, svako se trka sa onom sta ima, zato postoje raliciti klase i razlicite trke
ajde Babaos objasni mi zasto je GP ,, to tebi trka a sve ostalo nula,,
posto ti ne znas, objasnicu ti, mogu jer imam kontakta sa tim ljudima, kako? to tebe ne interesuje i ne mesaj se u moj privatni zivot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
razlika imedju GP i ostalih trka je samo u nulama,, tj u novcu , tj u profitu
sta mislis da ti ljudi tamo ne grese ??? prave gluposti ?? pa seti se sta je Markez uradio u Australiji i ili kad je bilo da ne mogu izvuci grejac guma pred start
razmisli i zapitaj se da daju nekom od nasih MK OS, recimo Zel, Mika, Emil,, itd , taj motor od Markeza mislis da ne bi smeli dati gas ?????????????????????????????, u redu ne bi napravili takvo vreme kao oni ,, ali ucemu je onda razlika ?? samo u tome sto si ti neverovatan materijalista, oci ti svetle kada vidis eure
trke su trke, svako prema svojim mogucnostima ali sa,, verujem istim zarom i zeljom kao na GP
a za takve tvoje gluposti treba da ides u cosak i klecis na kukurizima dva velika odmora , materijalisto jedan, sad si sam ,,, sa tvojim glupostima podigao cenu Crvenog Tomosa za tisucu eura :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:


To što povisuješ cijenu znak je da gubiš živce i da si živčan.Zbog toga zamuckuješ.Al reći ću ti nešto što ti nikad nećeš moći.Kad je odlučim kupiti možeš ti povisiti koliko hoćeš pa i tri puta ja kupim.Prestani mucat i počni normalno razgovarat sa kupcima inače vrtit ćemo se u krug sve dok se ne uozbiljiš.



I sa iznajmljivačima...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 09, 2013 5:30 pm

zar se moram ponasati , govoriti i razmisljati kao ti ?
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 09, 2013 6:26 pm

Budi ti to što jesi i popi daskovaču.Pusti priču.Pusta priča.Kad se smiriš i kad budeš raspoložen možda i trguješ.Za sada dobro držiš situaciju pod kontrolom.Nemoj misliti i govoriti kao drugi.To nema smisla.Nesmisleno je i bezsmisleno.Ostani isti i junak si nitko ti ništa ne može.Ni sultan veličanstveni i njegovi sljednici.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sun Nov 10, 2013 2:42 pm

sviđa mi se rečenica "zar da ja...". To je znakovito.I zanimljivo.. A onda dalje. Neću odgovoriti na pitanje ima li ili nema Stankec ovu ili onu dijagnozu, jer bi to od mene bilo krajnje neozbiljno i neprofesionalno. Dijagnoza se postavlja nakon pomnog pregleda i mišljenja većeg broja stručnjaka.http://www.youtube.com/watch?v=cL4wAfka3Lw
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Nov 11, 2013 5:01 pm

ovo je za tvoju kafanu, vozi to
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Nov 11, 2013 9:42 pm

Vozam te...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Nov 11, 2013 10:10 pm

ne brckaj mi po temi, ovo je ozbiljna tema,, tvoje ludorije prenesi u tvoju kafanu
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Nov 11, 2013 10:18 pm

Ako odem crknut će tI tema.Bez mene si ništa.Preimenuj.Redizajniraj.Zamoli me da ne odem.Ako to ne učiniš ne vraćam se.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Nov 12, 2013 12:37 am

Iz Engleske...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Nov 12, 2013 3:27 pm

laknuce nam
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron